En İyi 10 Sarıyer İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 20 Piyano Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Terane Melikova Senalioglu

Terane Melikova Senalioglu

Piyano Dersi · Sarıyer, İstanbul
7 yasindan piyano egitimi almaya baslamisim.Azerbaycanda 26 yil okullarda ogretmen olarak calismisim.Azerbaycan Milli Konservatoruar terkibinde Muzik Kolecinde ,Respublika Incesenet Gimnaziyasinda piyano hocasi islemisim.2014 yilindan Istanbul Mimar Sinan Guzel Sanatlar Lisesinde calisiyorum.Konservatoruara. LCM sinavlarina hazirlik .Opera okuyanlara eşlik ede bilirim.Arzu edenler araya bilir.Dersi uzmanindan almak isteyenler buyursunlar
Cansu Çevik

Cansu Çevik

Piyano Dersi · Sarıyer, İstanbul
15 yıldır piyano eğitmenliği yapıyorum. Müzik öğretmeniyim. Derste istikrar ve disiplini severim. Fakat zaman zaman eğlenceli öğretim programlarından yararlanmayı da tercih ediyorum. Gerçekten öğrenmek isteyen herkes dersime davet ediyorum 🌸
Limatude Müzik Atölyesi

Limatude Müzik Atölyesi

Piyano Dersi · Sarıyer, İstanbul
09.05.1992 tarihinde Samsun’da doğdu. İlk müzik eğitimine 9 yaşında Samsun Kültür Bakanlığı Çok Sesli Çocuk Korosu’yla başladı. İlk piyano eğitimine 10 yaşında 19 Mayıs Üniversitesi Arş. Gör. Aynur Özgür ile başladı ve liseye kadar hem derslere hem de şehir içi-şehir dışı olmak üzere çeşitli yerlerde konser vermeye devam etti. Lise eğitimini Samsun Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde piyano derslerini Akın Uzunoğlu, Solfej, koro ve orkestra derslerini Kadir Özal ile çalışarak tamamladı. Bir çok
Duygu Kangaloğlu

Duygu Kangaloğlu

Piyano Dersi · Şişli, İstanbul
Kendi evimde yada tercihinize gore kendi evinkzde özel keman dersi vermekteyim. Mimar sinan egitimine sahip disiplinli ve her seviyeye uygun keman bilgisi olan bir egitmenim.
DAMLA  ÇAMAŞ

DAMLA ÇAMAŞ

Piyano Dersi · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 8 senedir Piyano eğitmenliği yapıyorum. 2. Branşım flüt . konservatuara hazırlık armoni dersleri veriyorum . LCM programına 100 ün üzerinde öğrenci hazırladım . işimi keyifle yapıyorum . İstanbulda Ataşehirdeyim. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümü 2009 Mezunuyum .
Elif Göktürk

Elif Göktürk

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Yüzde yüz başarı bursu ile girdiğim Başkent Üniversitesi Müzik Teorisi Bölümü nde bir sene okuduktan sonra Azerbaycan Bakü Müzik Akademisi sınavlarını kazanarak Müzik Teorisi üzerine 5 sene eğitim aldım. Çocuklara yönelik gitar ve piyano eğitiminde sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak materyal ve yöntemler kullanmaktayım. 2018 Ekim ayi itibariyle Beyoglu nda, Sekizinci Sanat Egitim ve Gelistirme Dernegi ismiyle hem enstruman egitimi hem de sanat atolyelerimizin oldugu kurumumuzda
Murat Ş.

Murat Ş.

Piyano Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum. 10 yıldır piyano, solfej, teori, armoni, bestecilik dersleri vermekteyim. Her yaşa ve seviyeye uygun ders müfredatları ile çalışmaktayım. Derslerimde Klasik Müziğin yanı sıra Pop, Caz ve Türk Halk Müziği repertuvarından da yararlanmaktayım. Derslerimde müzik eğitimin yanı sıra klasik batı müziğinin derin tarihine eğlenceli bir yolculuk yaparak müziği kültürüyle beraber öğreniyoruz. Öğrencilerim eğlenir
Şevval Sevinç

Şevval Sevinç

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Opera Güzel Sanatlar Lisesi keman ve piyano/ müzik mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi ingilizce müzik bölümünü burslu bir şekilde okuyorum. 5 senelik bölümün 4. senesini okuyorum. Çeşitli orkestralarda hem keman hem de piyano çalarak yer aldım. Önceden çalıştığım eğitim kurumları: * Başakşehir Belediyesi Bilgi Evleri *Little Bird Musical Academy *Özel Çınar Koleji bu kurumlarda eğitmen olarak çalıştıktan sonra Özel İlayda Ebru Bale Ve Müzik Okullarında hem keman hem de piyano öğretmeni ola
Emre Agcan

Emre Agcan

Piyano Dersi · Kağıthane, İstanbul
Hacettepe universitesi devlet konservatuarı piyano bölümü mezunuyum.bölümüm gereği piyano dersini 8 sene aldım ve hala çalmaya devam etmekteyim.piyano eğitmenliği üzerine ankara üniversitesinden formasyon sertifikasına sahibim.yaklaşık üç yıldır müzik merkezlerinde profosyonel piyano ve konservatuar hazırlık derslerini içeren armoni solfej dikte derslerini vermekteyim.performansım ve öğrencilerimle iletişimimi instagramda istanbul özel piyano dersi sayfasına ziyaret edip inceleyebilirsiniz.
Cansu T.

Cansu T.

Piyano Dersi · Sarıyer, İstanbul
Konservatuar çıkışlı güzel sanatlar lisesi mezunuyum, 10 yıldır piyano çalıyorum ve bestecilikle ilgileniyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa S.
Piyano Dersi   14/11/2020

Narin hocamızın 12 yaşındaki oğlumuzla çok kısa sürede kurduğu iletişimi, konusundaki engin bilgi ve tecrübesi sayesinde oğlumuzun piyano eğitimini keyifle adım adım üst seviyelere taşıyacağından eminiz. İyi ki tanıştık..

         
Özgür Ö.
Piyano Dersi   16/10/2020

Nihan Öğretmenimizin ilk dersten itibaren kızımla olan iletişimi , piyanoya olan hakimiyeti ve anlatış tarzı çok hoşumuza gitti. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Elif G.
Piyano Dersi   29/09/2020

Ayberk Bey ile piyano, solfej ve müzik teorisi üzerine çalışıyoruz. Ders materyallerinden anlatım tarzına, öğrencilerinin en rahat şekilde öğrenebilmesi için tüm detaylarıyla özenle hazırlandığını söyleyebilirim. Bilgi aktarmak konusunda çok rahat ve samimi, onunla ders yaparken zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorum bile :) Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Esra A.
Piyano Dersi   23/09/2020

Üç yaşındaki oğlum, Süeda Hoca ile müziğe çok güzel bir başlangıç yapmış oldu. Çocukların dünyasına girip onları anlayabilme yeteneği çok güzel. Bu sayede odağı üzerinde tutabiliyor ve seçtiği eğlenceli yöntemlerle aktarabiliyor. Ders öncesi yaptığı titiz ve özenli hazırlıklarla dersler çok akıcı geçiyor. Süeda Hocanın sakin ve anlayışlı yapısıyla dersler hem eğlenceli hem de rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

         
Semiha K.
Piyano Dersi   22/09/2020

5 yaşındaki çocuğum Namık Kemal Yıldırım Müzik eğitim kursu sayesinde sanatla tanışmış oldu. Kursa ilk girişte bile güler yüz ve pozitif enerji ile motivasyon dozunu alarak başlıyor derse oğlum. Her şeyden önce akademik anlamda donanımlı ve tecrübeli hocalara sahip olması güven veriyor.

         
Ozlem A.
Piyano Dersi   10/09/2020

Çok kısa sürede ailemizden biri oldu Türkün öğretmen. 6 yaşındaki kızımla çok kolay bir iletişim kurdu.1 ay içinde kaydettikleri ilerleme de ders işleyişinin başarısını gösteriyor. Tavsiye ederim.

         
Damla Ö.
Piyano Dersi   07/09/2020

Harika bir öğretmen ! Enerjisiyle büyülüyor. 7 yaşındaki oğlumun idolü oldu. Uzun seneler boyunca beraberiz diye düşünüyorum. Teknik olarak da çok donanımlı birisi. Güncel bilgileri ve uluslararası sertifika programlarını da takip etmesi en büyük artısı.İyi ki tanışmışız Yiğit Hocam!

         
Fırat
Piyano Dersi   18/08/2020

Hocamiz oldukca duzenli bir program ile aşama aşama anlatıyor. Teorinin ile birlikte pratik konularda (ki bence enstruman egitimi alirken daha onemli bu,teori icin kaynak cok) da iyi yol aliyoruz.

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz