En İyi 10 Şehitkamil İç Mimar | Armut

En İyi 10 Şehitkamil Gaziantep İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şehitkamil civarında 65 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Göksu K.

Göksu K.

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
GKS DİZAYN MİMARLIK EKİBİ OLARAK GAZİANTEP VE ÇEVRESİNDE ; MİMARİ PROJE, İÇ MEKAN TASARIMI, 3D GÖRSELLEŞTİRME VE ANİMASYON, AYNI ZAMANDA ÖZEL TASARIM MOBİLYA VE AKSESUAR İŞLERİYLE UĞRAŞMAKTA OLUP, ÖZGÜN TASARIMA VE FARKLILIK YARATMAYA ÖNEM VERMEKTEYİZ. TÜRKİYEDE VE YURT DIŞINDAKİ SON TREND TASARIMLARI AKTİF OLARAK TAKİP ETMEKTE VE GLOBAL BİR TASARIM ALGISI TAŞIMAKTAYIZ.
Batuhan E.

Batuhan E.

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunuyum. İstanbul Bilgi Üniversitesinde MBA yaptım. İzmir, İstanbul ve Gaziantepte birçok şantiyede görevde bulundum ve Gaziantepte özel bir şirkette şantiye şefi olarak çalışmaya devam ediyorum. Özel bir çok projede bulundum ve bulunmaya devam ediyorum. Yaptırmak istediğiniz dükkan, ofis, daire veya bina bazlı işlerinizde aradığınız güven ve kaliteyi sizlere sunuyorum. Uygulamadan önce; plan ve 3 boyutlu görsellerle yaptığım işi detaylandır
Onur Y.

Onur Y.

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
2015 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesinin Mimarlık fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım. Eğitim hayatım esnasında Yeşil İnşaat firmasının İnnovia projesinde staj gördüm. Mezuniyetimin ardından iç mimarlık alanında Gaziantep ‘in tanınmış mimarlarının yanında belirli sürelerle çalışıp kendimi geliştirdim. Artık kendi işimi yapmak istediğim ve yeterli olduğumu düşündüğüm için mimarlık ofisimi açmaya karar verdim. Gençliğimin vermiş olduğu enerjiyle ve çalışma azmiyle müşterilerimin mimari ve i
Atölye Kraft Tasarım Mimarlık

Atölye Kraft Tasarım Mimarlık

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Atölye Kraft Tasarım ve Mimarlık Ofisi; kentsel tasarım ölçeğinden mimari tasarım ölçeğine kadar geniş bir yelpazede mimarlık pratiği yapan bir ofistir. Tasarımların merkezinde insan ve ihtiyaçları yer alır. Tüm bunlar çerçevesinde “insanların daha iyi yaşaması için nasıl mekanlar oluşturulacağı düşüncesi” üzerine kurulur.
Feyza Gül B.

Feyza Gül B.

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Kalitenin,tasarımın ve fonksiyonun en güzel halini sizlere sunan,her tarza her zevke hitap eden birini arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Akea Mimarlık

Akea Mimarlık

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep ve çevresinde faaliyet gösteren mimarlık ve mühendislik firmamız, mimari proje tasarım uygulama ve müşavirlik, iç mekan tasarım uygulama ve müşavirlik, her türlü görselleştirme ve animasyon konularında sizlerle çalışmaktan, partneriniz olmaktan onur duyacaktır.
Güleç İç Mimarlık

Güleç İç Mimarlık

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Güleç İç Mimarlık; yaratıcılık ile bilgi, realizm ile hayal gücü, fonksiyon ile farklı yaşam biçimlerini yorumlayarak ele aldığı mimari ve iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren bir tasarım ofisidir. Halit Güleç tarafından 2010 da, Gaziantep’te kurulan firmamız, bugün, iç mimar, tasarımcılar, ve inşaat departmanıyla 9 kişilik bir ekip, çalışmalarına devam etmektedir. Güleç İç Mimarlığın iç mimari, mimari ve ürün tasarım anlayışı; modern mimari terminolojisinin başlıca
Cess İç Mimarlık

Cess İç Mimarlık

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Bizler, iç mimarinin objektifi aracılığıyla, özellikle CESS iç mimarlık kurulduğu tarihten bu yana kararlı bir fikirle, yaşam alanlarına ve insanların kullanım ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Yaratıcılığa, yeniliğe, büyümeye, toplumlarımıza ve değişime bağlı birer tasarım ekip aktörleriyiz. İç Mimarlık, bizim için teknik bilgi ile sanatı harmanlayarak, yaşam alanlarına entegre etmektir. Üzerinde çalıştığımız her projede hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerimiz
Bristol Home Center

Bristol Home Center

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
1980 yılında gaziantep de ev aksesuvarları taşınabilir klasik mobilya ve avize üretimi üretimi yapmaktayız .
3f Yapı Tasarım

3f Yapı Tasarım

İç Mimar · Şehitkamil, Gaziantep
Tasarımı kaliteli yapan ona harcanan bütçe değildir.Tasarım uygulaması makul standartlarda yapılması bilinçli bir uygulamacı tarafından yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vedat Biricik
İç Mimar   05/04/2019

Son derece profesyonel,dürüst ve iyi niyetli çalışanlardan oluşan bir firma. Görenlerin hayran kaldığı bir iş çıkardılar. Gözü kapalı evinizi teslim edebilirseniz.

         
İnanç Yardım
İç Mimar   21/02/2019

Kısıtlı bütçeme rağmen beklentilerimin üzerinde bir iş ortaya çıktı ve özellikle malzeme seçimlerinde çok yardımcı olundu.Emeklerinden ötürü Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

         
SELAHATTİN ALİ USTA
İç Mimar   19/12/2018

İlk defa armut.com dan hizmet aldım ve Yapı Kayıt Başvurum için Vivenka Mimarlık ile sizin sayenizde tanıştım. Vivenka Mimarlık tan Uğur Bey sorunuma kendi sorunu gibi yaklaşıp, tecrübe ve bilgi birikimiyle yolumu aydınlattı. Sayesinde sorunsuz bi başvuru yaptık. Gerçekten aradığım hizmet için kapı kapı mimarlık bürosu gezip Vivenka Mimarlığı aramam gerekirdi ama Armut.com sayesinde Uğur Bey e kolaylca ulaşabildim. İyiki varsın armut.com, İyiki varsın Vivenka Mimarlık, iyiki varsın Uğur Bey.

         
İç Mimar   31/10/2018
gallery thumbnail

Abu Mimarlıktan Mimarımız Murat Bey işin başından sonuna kadar süreci bizzat kendisi takip etti. Yapılan işin kalitesinin yanısıra bize verdiği güven sayesinde ailemizden biri gibi kendisine gönül rahatlığıyla evimizin anahtarını teslim edebildik ve işin bitiminde hayal ettiğimiz kaliteyi Abu Mimarlık bize sundu. Murat Bey hem süreç öncesi bize yapmış olduğu önerilerle hem de süreç esnasındaki esnek davranışlarla ortaya bizim için mükemmel bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Akif Demirel
İç Mimar   31/05/2018

İşinde uzman, müşteri ilişkileri son derece iyi ve en önemlisi karşılıklı güven ve saygı içinde çalışabileceğiniz bir ekip, Aytekin ve Oltan Bey ler çok teşekkürler.

         
İlhan Avcı
İç Mimar   09/05/2018

Retro dizayn ailesine; Ece hanım ve Burhan bey e,özellikle teşekkür ediyorum.yaptıkları çalışmada kendilerinin verdiği fikir ve yönlendirme doğrultusunda güzel bir iş başardık.bütçemiz azda olsa bizlere gösterdikleri özveri ve iş yapış şekillerinden dolayı tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

         
İç Mimar   06/05/2018

Göstermiş olduğu ilgi ve alakayı iş sürecinde sürekli hissedebiliyorsunuz. Süreçte oluşabilecek tüm sıkıntıları büyük bir profesyonellikle atlatmayı başarabilen, hızlı ve makul çözümler ile kısa zamanda kaliteli bir hizmeti bize sundukları İçin teşekkür ediyorum.

         
Belkıs Ertürk
İç Mimar   23/04/2018

Yalın bey’in iş disiplini ve işini severek yapması sonucunda harika bir iş çıktı.Dekorasyon konusunda çok zevkli,değişik fikirleri sayesinde istediğim gibi bir çalışma oldu.kendisine çok teşekkür ederiz.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz