En İyi 10 Selçuklu İç Mimar | Armut

En İyi 10 Selçuklu Konya İç Mimar

5 İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Selçuklu civarında 139 İç Mimar hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Hatice E.

Hatice E.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
Merhaba, Ben mesleğini seven bir mimarım. Daha bölümüm bitmeden mesleğimi icra etmeye başladım. Çalıştığım firmalardan dolayı şimdiye kadar ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu ile ilgili detaylı bilgi ve tecrübe sahibi oldum, olmaya da devam ediyorum . Zamanla bu bildiklerimin üzerine yeni bilgiler koymaya, günümüz moda ve teknolojisini takip etmeye gayret gösteriyorum. Çizdiğim projelerin oluşum aşamaları beni çok heyecanlandırmakla birlikte bu ciddi takip sürecinde yeni bilgiler edinmeme de katk
Ömer Faruk T.

Ömer Faruk T.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİNDE 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ÇEŞİTLİ PROJELERİN YAPI UYGULAMA MODELLEME VE ÇEŞİTLİ ŞANTİYE İŞLERİNİ TAKİP ETTİM VE DENEYİMİM VARDIR.
Buğse  G.

Buğse G.

İç Mimar · Meram, Konya
Her bütçeye uygun iç mimari işlerinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir firmayız iletişim adresinden ulaşırsanız referanslarımız ve teslim ettiğimiz projeler konusunda bilgilendiriliceksiniz . Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. :)
Sema Y.

Sema Y.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
Merhabalar. Ben sema, 2019 yılı mimarlık bölümü mezunuyum. Egitimim ve merakım ile birlikte belli bir tasarım yeteneğine sahibim. İç mimarlıkta yapmaktayım. Öncelikle dönüştürülebilir malzemeleri düşünüp daha uygun fiyatlara tasarımsal mekanlar elde edebilirim.
Kemal Ç.

Kemal Ç.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
3D İÇ MEKAN TASARIM KEMAL ÇİMEN Bir binaya girdiğimizde kapalılık ve kuşatılmışlık hissederiz. Bu algılama iç mekandaki zemin, duvar ve tavan düzlemlerinin verdiği etkiye bağlıdır. Bunlar, hacimlerin fiziksel sınırlarını tanımlayan mimari öğelerdir. Mekanı kapatır, sınırlarını bir araya getirir ve onu çevresindeki iç mekanlardan ve dışarıdan ayırır. Döşemeler, duvarlar ve tavan örtüleri bir mekan parçasının sınırlarını çizmekten daha fazlasını yaparlar. Biçimleri, bir arada var oluş şekiller
Tekno Yapı Boya Badana

Tekno Yapı Boya Badana

İç Mimar · Selçuklu, Konya
Yaptigimiz boya badana işleri yapmaktayiz kaliteli boya iyi tecrubeli arkadaşlarımızla ev bina dic cepa dükkan yapmaktayiz yaptigimiz boya refarans gatagoli biraktik bize ulaşabilirsiniz icin 7 24 saat iletişim
Jale D.

Jale D.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
Ben her türlü kişisel zevklere uygun tasarımlar yapan bir iç mimarım. Konut, kafe, restorant, stant vb. tasarımlarında kendimi geliştirdim. 3dsmax ile üç boyutlu,autocad ile iki boyutlu tasarımlar yapıyorum.
Keops Mimarlık

Keops Mimarlık

İç Mimar · Selçuklu, Konya
KEOPS MİMARLIK olarak; evinizdeki masadan iç mekan tasarımına, zeminden çatıya mimari proje çizimine, her türlü uygulamada yapılacak sözleşmelerden iş takibine kadar “SİZİN İÇİN” çalışıyoruz. Mimari projelerinizde; standart proje ve çözümler yerine kişiye özel pratik çözümlerle, yaşam alanlarınızı daha fonksiyonel ve ergonomik hale getiriyoruz. Bu süreçte işin yaklaşık maliyetini gözden kaçırmadan tasarıma yön veriyoruz. İç mimarlık projelerinde; her mekana ve objeye belirli bir
Proge yalıtım,dekorasyon Ve Temiz.hizm.

Proge yalıtım,dekorasyon Ve Temiz.hizm.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
PROGE İNŞAAT olarak biz: Tecrübeli ekiplerimizle standart dışı çalışmalarımızla sizlere (Konut projeleri ,İş merkezleri, Otel ,Kafe, Restoran ) tasarlayarak daha keyifli ortamlar sunuyoruz.
Sinan P.

Sinan P.

İç Mimar · Selçuklu, Konya
Merhabalar, Ben Sinan Parlak, İç Mimarım. 2013 yılında mezun oldum ve o tarihten itibaren gerek şantiye gerek ofiste çalışarak hep sektörde bulundum. Bu süre içerisinde bir çok proje ürettim (ev, örnek daire, ofis, idari yapılar, kafe, ve bir kaç konsept tasarım). Proje görsellerim %95 gerçek görüntüye yakındır. Ayrıca projeleri hızlı teslim edebilirim. Bu iş sadece programı öğrenmekle bitmiyor. Siz siz olun projelerinizi, meslek ehliyetini eline almış ve sadece bu işle uğraşan birisine teslim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nur Sena Şahin
İç Mimar   10/08/2019

İşine son derece sadık ve titiz çalışan Ümit Bey’e ve ekibine teşekkür ederiz. İlgi alakada bir numaralar aşırı memnunuz iyi ki tanıştık. Böyle bir hizmet verdiğiniz teşekkürler armut sitesi😊 Yeni işlerde de görüşmek üzere

         
Ahmet Erdil
İç Mimar   31/03/2019

İşini çok iyi bilen tam olarak sanatçı ruhlu bir insan. Evimi ben bile tanıyamadım gelen misafirler hayran kaldılar herkes mimarın kim olduğunu sordu.

         
İnanç Yardım
İç Mimar   21/02/2019

Kısıtlı bütçeme rağmen beklentilerimin üzerinde bir iş ortaya çıktı ve özellikle malzeme seçimlerinde çok yardımcı olundu.Emeklerinden ötürü Arda bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

         
Halit Akgün
İç Mimar   24/01/2019

Ekipleri,ustaları iyi tasarım konusundada bize güzel öneriler sundu gençler ve yaptıkları işler kaliteli teşekkürler.

         
SELAHATTİN ALİ USTA
İç Mimar   19/12/2018

İlk defa armut.com dan hizmet aldım ve Yapı Kayıt Başvurum için Vivenka Mimarlık ile sizin sayenizde tanıştım. Vivenka Mimarlık tan Uğur Bey sorunuma kendi sorunu gibi yaklaşıp, tecrübe ve bilgi birikimiyle yolumu aydınlattı. Sayesinde sorunsuz bi başvuru yaptık. Gerçekten aradığım hizmet için kapı kapı mimarlık bürosu gezip Vivenka Mimarlığı aramam gerekirdi ama Armut.com sayesinde Uğur Bey e kolaylca ulaşabildim. İyiki varsın armut.com, İyiki varsın Vivenka Mimarlık, iyiki varsın Uğur Bey.

         
İç Mimar   31/10/2018
gallery thumbnail

Abu Mimarlıktan Mimarımız Murat Bey işin başından sonuna kadar süreci bizzat kendisi takip etti. Yapılan işin kalitesinin yanısıra bize verdiği güven sayesinde ailemizden biri gibi kendisine gönül rahatlığıyla evimizin anahtarını teslim edebildik ve işin bitiminde hayal ettiğimiz kaliteyi Abu Mimarlık bize sundu. Murat Bey hem süreç öncesi bize yapmış olduğu önerilerle hem de süreç esnasındaki esnek davranışlarla ortaya bizim için mükemmel bir iş çıkardı. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Damla Canooğlu
İç Mimar   26/08/2018

Çok kısa zamanda Harika bir iş ortaya çıktı. Volkan beye ve tanışmamıza vesile olan armut a çok teşekkürler.

         
Belkıs Ertürk
İç Mimar   23/04/2018

Yalın bey’in iş disiplini ve işini severek yapması sonucunda harika bir iş çıktı.Dekorasyon konusunda çok zevkli,değişik fikirleri sayesinde istediğim gibi bir çalışma oldu.kendisine çok teşekkür ederiz.

İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz