En İyi 10 Seyhan Adana Freelance Yazılımcı

4 Freelance Yazılımcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Seyhan civarında 62 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Metin Cengiz

Metin Cengiz

Freelance Yazılımcı · Seyhan, Adana
Yazılım ve Veritabanı Uzmanıyım 6 yıldır bu sektördeyim birçok projeye imza attim üniversite büyük çapli şirketler için çeşitli web sitesi ve otomasyon yaptım bana uğramadan karar vermeyin
Umut Sinav

Umut Sinav

Freelance Yazılımcı · Seyhan, Adana
Hizmetler "Mobil Uygulama, Web Tasarım, Özel Yazılım, Kurumsal Konsept Oluşturma" Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Sık sık not aldığım taze fikirlerim var ve bunu kurumunuza katkıda bulunma noktasında kullanmak için sabırsızlanıyorum. Referanslarımdan; www.tanerunlu.av.tr www.millesconcept.com
Mustafa Ulaş

Mustafa Ulaş

Freelance Yazılımcı · Seyhan, Adana
Bilgisayar Mühendisiyim,Özel bir şirkette izmirde Serbest bölgede Uzun yıllardır Otomasyon yazmaktayım.(devam ediyor.)1000 den fazla proje bitirmişliğim vardır.Her türlü Masa üstü,Web Tabanlı yazılım taleplerinizi karşılayabilirim.PDM,Muhasebe,Stok Takip veya size özel yazılım,üretim programları,Web tabanlı yazılım,Web Sitesi,veya E ticaret için taleplerinizi beklemekteyim.
Güven Uysal

Güven Uysal

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
Erken yaşta ilgi duyduğum internet sektörüne yazılım gelişticisi mesleğim ile değer katmaya çalışıyorum. Sürekli gelişen bu sektörde kaliteli değerler katabilmek için sürekli eğitimin gerekliliğine inanıyorum. Eğitim hayatım içerisinde gelişen trend ve teknolojileri takip ederek kendimi .Net teknolojileri,NoSQL veritabanları ve bulut bilişim alanında kendimi geliştirmeye çalıştım.Gerektiği gibi bir program yazmanın yanı sıra Çevik yazılım geliştirme metodojileri ile ihtiyaçları tam karşılay
Büşra Arslan

Büşra Arslan

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
İnsanların ihtiyaçları doğrultusun da yapacağım proje ile hayatı kolaylaştırıcı birçok yazılım yapabilirim. Sporla çok ilgiliyim voleybol oynadım eğitim hayatım boyunca bunun bana kattıkları ile disiplinli çalışıp pes etmemeyi hayat felsefesi edindim.
Mehmet Önelge

Mehmet Önelge

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
Kendi geliştiğim birçok yazılım mevcut birçok firma bu yazılımları kullanmakta şirkette hayatı işleri kolaylaştırıcı birçok yazılım geliştirebilirim. Elektronik bilgimden dolayı elektronik yazılımda yapabilmekteyim.
Ssss Ssss

Ssss Ssss

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
Bilgisayar mühendisiyim.HTML,CSS,SASSS,SCSS,Bootstrap,PHP,JavaScript,ReactJs ve Redux bilgim var. PSD to HTML yazıyorum. Html Template giydirme yapıyorum. Size özel web sitesi tasarımlarını koda döküyorum.
Anlfigj Dhfujfjfujf

Anlfigj Dhfujfjfujf

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
3 sene tecrube ile en güzel tasarımlarla, Android uygulama ve web sitenizi yuksek kalitede yapabilecegimi düşüniyorum.
Hakan DEĞİŞME

Hakan DEĞİŞME

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
10 senedir ERP Yazılım danışmanlığı yapıyorum. Kullanmakta olduğunuz ERP programlarla uyumlu yazılım ihtiyaçlarını gidermekteyim. Visual Studio c# ile masaüstü ve web tabanlı programlar geliştiriyorum. MCPD sertifikam vardır.
Doğukan Tunçbilek

Doğukan Tunçbilek

Freelance Yazılımcı · Çukurova, Adana
-Mobil (iOS, Android, React Native, İonic Framework, Flutter) -Web (Asp, Asp.Net, Asp.Net MVC, Flutter, .Net Core) -Desktop (C#.Net, Visual Basic.Net, .Net Core)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sema S.
Freelance Yazılımcı   09/01/2021

Mert Bey kısa sürede ve çok güvenilir bir şekilde yardımcı oldu. Her soruya cevap veriyor ve her şekilde yardım ediyor. Her işte gayet başarılı. Teşekkürler

         
Burak K.
Freelance Yazılımcı   26/11/2020

isinde uzman zamaninda geldi. inanilmaz hizli. profesyonel calisma icin tesekkur ederim. yeniden baska projelerde calisacagimi dusunuyorum.

         
Furkan G.
Freelance Yazılımcı   30/10/2020

İşinde çok başarılı birisi verdiğimiz işi çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirip teslim etti. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.

         
Alper V.
Freelance Yazılımcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Cengiz T.
Freelance Yazılımcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Abdullah U.
Freelance Yazılımcı   06/07/2020

Kardeşim eline emeğine sağlık bu zor zamanımda kısa sürede elinden geleni yaptın kodlar silindi bir gün içinde bir daha yazdın .. her şey için teşekkür ederim

         
Bilal A.
Freelance Yazılımcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sencer Ç.
Freelance Yazılımcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

Freelance Yazılımcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz