En İyi 10 Silivri İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Silivri civarında 65 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Şevval Ş.

Şevval Ş.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
Eğitim hayatıma başladığım günden beri hedefim öğretmen olmaktı. Bu idealim doğrultusunda eğitimimi tamamlayıp Amasya Üniversitesi İlk. Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. LGS ,TYT vb olmak üzere farklı alanlarda çalıştığım öğrencilerimle iyi diyaloglar kurup, matematik dersini sevdirerek öğretiyorum.
Muharrem D.

Muharrem D.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA HERHANGİ BİR KİŞİNİN ÖĞRENEBİLDİĞİ HER BİLİGİYİ HER KES ÖĞRENEBİLİR.İŞTE BUNLARDAN BİRİDE MATEMATİKTİR YETERKİ İSTEYEREK ÖĞRENİN VE ÖĞRETİN.ÜÇ YILLIK ÖZEL DERS VE MESLEKİ TECRÜBEMLE İSTEYEN HER KESE MATEMATİK KONUSUNDA YARDIMCI OLMAYA HAZIRIM.
Ayşe M.

Ayşe M.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
10 yıldır matematik özel dersi veriyorum. 2012 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi matematik mezunuyum, 2016 yılında da yüksek lisansımı tamamladım. Şuan İstanbul da doktora yapıyorum. LGS, TYT-AYT ye hazırlık olmak ve de okuldaki derslere yardımcı olmak amaçlı matematik özel ders veriyorum.
A B.

A B.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
İTÜ'de Master yapıyorum. İlkokul ve Ortaokul seviyesindeki geleceğin İTÜ'lülerine Matematik ve Geometri dersleri veriyorum.
Ibrahim S.

Ibrahim S.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
Merhaba değerli arkadaşlar; Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum, pedagojik formasyon belgesine sahibim. Öğrencilik yıllarım dahil dershanelerde ve özel ders olarak matematik eğitimi vermeye devam etmekteyim. İşimi severek yapan, öğrenciler tarafından sevilen, nitelikli bir öğretmen olduğuma inanıyorum. Hemen hemen bütün öğrencilerimden duyduğum ortak cümle ‘’Keşke bizim öğretmenimiz olsaydınız ve matematiği hep sizden öğrenseydik’’ demeleridir. Değerli veliler; He
Merve K.

Merve K.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik mezunuyum. 7 yıldır özel ders sektöründeyim. Matematik alanında kendimi sürekli geliştirmekteyim. Robotik kodlama eğitmenliği sertifikası almaktayım. İlköğretim ve ortaöğretim tecrübesine sahibim. Kpss gruplarıyla çalışmaktayım. Matematikten daha az korkmak için bir de benimle çalışmayı deneyin.
Şevket Ç.

Şevket Ç.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
Üniversite hazırlık programında; çalışmadan, yorulmadan, fedakarlık yapmadan başarı elde edilemeyeceğinin farkında olan tüm bireylere, eğitim koçluğu alanında ve matematik bilim dalında profesyonel düzeyde yardımcı olmaya hazırım. Teşekkürler.
Pınar Ç.

Pınar Ç.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
Marmara üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. 6 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Ortaokul ve lise matematik dersi isteyenler iletişime geçebilir.
Selma G.

Selma G.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
Mtematiği sabirla anlatmayi seven bir öğretmen oldugumu düşünüyorum. özellikle ortaokul, lise 1 ve lise2 öğrencileriyle calismayi seviyorum.
Derya T.

Derya T.

Matematik Özel Ders · Silivri, İstanbul
İlk ve ortaokul öğrencilerine matematik ve İngilizce dersi veren ayrıca üç çocuklu bir anneyim.çocuklarım da devamlı öğrencim 1.sınıftan itibaren.ist.üniv.jeoloji müh.mezunuyum.44 yaşındayım,Silivri,Selimpaşa dayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
HASAN SERHAT Baymaz
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Alperen abi ile yeni çalışmaya başladım. Aslında öğretmen olmadığı için kafamda sorular vardı ama çalışmaya başladıktan sonra bütün sorular kafamdan kalktı. Daha önce birkaç hoca ile daha çalışmıştım ama şuan en iyisi Alperen abi. Farklı bir çalışma tarzı var, benim sorumu çözmekten ziyade çözüm yolunu bulmam da bana yardımcı oluyor. Şuana kadar ki çalışma ile hemen farkı anladım. Ayrıca kendisi de sosyal birisi. Bu konuda onu idol alıyorum. Umarım ben de üniversitedeyken onun kadar başarılı ve sosyal olabilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Yonca Özel
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Mehmet Hoca oğluma sınav öncesi desteğe geldi. Gerçekten çok iyi iletişim kurarak derse konsantre olmasını sağladı. Sonunda başarılı sonuç aldık. İhtiyaç olunca tekrar çağırmayı düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Serap Kopar
Matematik Özel Ders   15/02/2020

Hocamızdan ve verdiği egitimden Çok ama çok memnunuz, Çok saygılı, Çok efendi, Işini layiki ile yapan, Bilgili, donanımlı, konuyu öğrenciye anlıyalabileceği şekilde anlatan bir öğretmen,Gerçekten memnunuz ve Çok Teşekkür ederiz kendisine .

         
Rasime Demir
Matematik Özel Ders   07/02/2020

Ümit bey hem iyi bir insan ,hemde iyi bir matematik öğretmeni. Öğrencisi ile çok iyi bir iletişim kuruyor. Ben ve oğlum kendisinden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Nida Sardigan
Matematik Özel Ders   06/02/2020

Selin hanım öncelikle çocuklar da matematik bilgisinin nerede ne kadar eksik olduğunu tespit ederek işe başlıyor.Bu çok çok önemli , bunun dışında stratejik plan ile ilerliyor yani bir yandan sonraki konulara hazırlarken diğer yandan da öğrenci ile eksikliklerin giderilmesi için çalışma yapıyor.Çok nadir güvenen ve bu konuda çok tecrübe eden biri olarak kesinlikle tavsiye edebileceğim bir eğitmen.

         
Mustafa Aydın
Matematik Özel Ders   17/12/2019

Öğrencilerin anlamadığı yeri gözünden anlayabilen. Bireysel eğitimde anlatımı ve soru çözümünde başarılı. Konuyu hayattan örneklerle bana anlattı. Cok memnun kaldım. Genç ve tecrübeli. Cok memnun kaldım. Allah razı olsun.

         
Ayşe Aslan
Matematik Özel Ders   12/11/2019

Serhat abiyle bir süredir beraber çalışıyoruz.İlk başlarda öğretmen olmadığı için çekincem vardı ama sanırım aldığı mühendislik derslerinden olucak ki konulara çok hakim.Dolayısıyla farklı bakış açısıyla sorulara yaklaşımı, soru tipini hiç görmemiş olmama rağmen bir fikir yürütebilmemi sağlıyor.Sonuçları şimdiden görmeye başladım.İnanıyorum ki aynı tempoyla devam edeceğiz..

         
Kemal A.
Matematik Özel Ders   28/10/2019

Çocuğuma anlattığı dersin yanında özgüven de kazandırdı. Önceden daha kaygılı ve isteksizdi.Şimdi daha iyi bir motivasyonla çalışıyor. Teşekkürler hocam, emeğinize sağlık

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz