Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 İstanbul Şişli İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 474 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Şişli İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Şişli içinde toplam 474 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 255 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,021 kişi Şişli İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Şişli İstanbul İlkokul Özel Ders

Nehir Tok photo

Nehir Tok

25.09.2021

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Eğlenerek öğrenelim mi?? Her gün yeni bir deneyimle öğrenmeye açık ,mutlu, yaratıcı , sorgulayan öğrencilerimle olmak beni mutlu ediyor.Beraber daha büyük adımlar atarak başarıya ulaşılım 🤩🤗

Rabia Coşgun photo

Rabia Coşgun

05.09.2021

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Deneyimli sınıf öğretmeniyim. Her sınıftan ilkokul öğrencisine matematik, türkçe, fen bilgisi dersi verilir. Öğrencinin düzeyine göre dersler planlanır. Kalıcı anlatım yapılır.

Huseyin Humartaş photo

Huseyin Humartaş

19.04.2021

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

7 yıldır MEB’de görevliyim.İlkokulda her sınıf kademesindeki öğrencileri okuttuğum için tecrübeliyim.Öğrencilerimin ihtiyaç duyduğu dersleri ve konuları belirleyip belirli bir plan eşliğinde derslerimi işliyorum.Öğretim yöntem ve tekniklerine hakim olmakla birlikte öğrencilerimle aramdaki iletişim...

Batuhan Yavuz photo

Batuhan Yavuz

23.08.2021

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

7 yıldır İstanbul MEB devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. İstanbul Beşiktaş ve Şişli ilçelerinde özel ders vermekteyim. İlköğretim öğrencilerine okuma yazmaya geçme konusunda yardımcı olabilir; Matematik, Türkçe, hayat bilgisi derslerini destekleyebilirim.

İlhan Kanlı photo

İlhan Kanlı

03.01.2022

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü 2015 mezunuyum. Çok sayıda çocukla çalışıp farklı çocuklar görerek tecrübeler edindim. Sahip olduğum sertifikaların bazıları ABA(UDA) ETEÇOM (Etkileşim temelli erken çocukluk müdahale programı) EROT(Erken okur yazarlık testi) Özel eğitim yüksek lisans tez...

Sena Akcay photo

Sena Akcay

06.01.2020

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhabalar 2019 yılından beri Istanbul Fatih'te bir devlet okulunda ilkokul sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım aynı zamanda ek olarak online ve yüzyüze olmak üzere ilköğretim ve liseye hazırlık özel dersleri vermekteyim. Benimle sitenin mesaj kısmından ya da mail adresimden de iletişime...

Fatma Betül Yalçınkaya photo

Fatma Betül Yalçınkaya

11.07.2021

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Okulöncesi dönem çocuklar için tüm gelişim alanlarına yönelik etkinlik ve oyunlar, entelektüel gelişim çalışmaları; ilkokul öğrencileri için okul derslerine destek ve telafi eğitimi, entelektüel gelişim çalışmaları, etkinlik ve oyunlar.

Süleyman Bala photo

Süleyman Bala

06.02.2020

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

&Özel bir Eğitim kurumunda çalışıyorum. & İLK DERSİM DENEME DERSİ OLUP KESİNLİKLE ÜCRETSİZDİR.Memnun olsanız da olmasanız da ücret kabul etmiyorum. &ARMUT ta yeniyim. & GaziOsmanPaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi 2010 yılı Mezunuyum. & GÖKTÜRK semtinde ikamet etmekteyim. &Kemer...

Nida Katırcı photo

Nida Katırcı

10.05.2022

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi'nde mühendis olarak görev yapan Elektrik-Elektronik Mühendisinden; matematiği sevdirmeye yönelik, öğrencinin kolay anlaşılır yöntemlerle mantığını kavrayabileceği ,derslere yardımcı ilkokul tüm dersler, ortaokul matematik özel dersi verilir.

Mehmet Bilgilioglu photo

Mehmet Bilgilioglu

01.07.2021

İlkokul Özel Ders · Şişli, İstanbul

Emekli sınıf öğretmeniyim.ilkokul seviyesinde tüm derslerden ister kendi evimde isterseniz de sizlerin tercih ettiği bir yerde çocuklarınıza; takviye,etüt,egzersiz, ödev yaptırma vb amaçla özel ders verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şişli İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Şişli İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Şişli İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl