En İyi 10 Şişli İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 610 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cemal Ç.

Cemal Ç.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
İTÜ bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve fizik dersleri veriyorum. Sormak istediğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz.
Erdem A.

Erdem A.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Lisansım yine Boğaziçi nden. Lise eğitimimi ise Ankara Fen Lisesi nde tamamladım. Konu anlatımı ve soru çözümünün yanı sıra öğrencilerin kendi başına çalışabilme alışkanlığını ve disiplinini kazanması ilk hedefim. Öğrencilerle aramdaki yaş farkı az olduğu için bir öğretmenle kuramadığı ilişkiyi benimle kurabiliyor. Çalışamamayla ilgili bir çok sorunu daha rahat aşabiliyoruz. Detaylar için beni arayabilirsiniz.
Onur T.

Onur T.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
15 yıldır hem dersane hem de milli eğitimde çalışmaktayım. Yeni değişen müfredata hakim olan , ilköğretim kademesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup yeni sınav sistemine ve 5,6,7,8 kademlerinde yeterli deneyime sahip bir öğretmenim LGS sınavına destek ve ilkokuldan ortaokula kadar (1.sınıftan-8. sınıfa kadar) her seviyede okula yardımcı olabilirim. Yenilikçi,çağdaş,dinamik,genç,başarıya ulaşmaktaki anahtarın verimli ,sağlıklı ders çalışmaktan geçtiğine inanan ilköğretim seviyes
Ayşen A.

Ayşen A.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Matematik Bölümü mezunuyum. Pedagojik Formasyom eğitimi almaktayım. Öğrencilik hayatımdan beri, yaklaşık 3 yıldır, faal olarak özel ders sektörü içerisindeyim. Her seviyede öğrenciye ders vermekteyim. İlköğretim öğrencilerine matematik dışında da destek verebilirim.
Kahraman G.

Kahraman G.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Eğlenceli ve öğretici özel metodlarımla İlköğretim Matematik dersi isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
Şahin S.

Şahin S.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Sekiz yıldır profesyonel olarak ilköğretim matematik öğretmenliği yapmaktayim.Bircok ogrencimin,istediği liselere yerleşmesinde yardımcı oldum.
Çisem B.

Çisem B.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi İngilizce Matematik Bölümü (Tam Burslu) 3.sınıf öğrencisiyim. 2016 da dershanede İngilizce ve matematik öğretmenliği yaptım. Aynı zamanda devam eden öğrencilerim var. 2017 yaz öncelikli olmak üzere özel ders öğrencisi kabul edebilirim. İlkokul, ortaokul ve lise matematiği, ayrıca KPSS için de ders verebilirim. Teşekkürler :)
Sena U.

Sena U.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba,ben Sena.22 yaşındayım ve Galatasaray Üniversitesi Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim.Lisede matematiğe olan ilgim doğrultusunda şu an okumakta olduğum bölüme yerleştim ve hazırlık senemde yukarıda bahsi geçen kurumda önce sadece soru çözümü yaparken birkaç hafta içerisinde derslere de girmeye başladım ve toplamda 1 sene Kabataş Lisesi,Atatürk Fen Lisesi ve Galatasaray Lisesi gibi İstanbul un sayılı okullarından olan öğrencilerle çalışma fırsatı buldum.Sonrasında bu işi sevdiğimi,
Tolga  Ö.

Tolga Ö.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Galatasaray Üniversitesi matematik Bölümü mezunuyum. 1 yıldır fransız liseleri için eğitim veren bir eğitim kurumunda matematik öğretmenliği yapmaktayım,. 3 yıldır lise ve ilköğretim öğrencilerine ders vermekteyim.
Tansu G.

Tansu G.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, Dokuz Eylul Universitesi Ingilizce Matematik Bolumu mezunuyum. Uzun yillar boyunca hem ortaokul hem de lise duzeyinde bircok ogrenci ile calistim. Matematige olan sevgimi ogrencilerime de asilayarak matematigi severek calistiklari bir ders haline getirmeye calisiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İrem Yücel
Matematik Özel Ders   18/02/2020

Tecrübeli disiplinli öğrencinin seviyesini tespit edip ona göre program uyguluyo.ders saatlerine sadık pozitif mükemmel bi insan .biz çok memnun kaldık .tavsiye ediyorum.

         
İpek Derici
Matematik Özel Ders   08/02/2020

Zeynep hanim sabirli ve ogrencinin duzeyine inen bir ogretmen. Sakin, konusuna hakim ve öğrencinin matematikte takıldığı yeri iyice ogretene kadar ilerlemiyor. tavsiye ederim.

         
Hasan Yasin Doğan
Matematik Özel Ders   07/02/2020

Hocam öğrencisiyle öğretmen öğrenci ilişkisinden önce abi kardeş ilişkisi kuruyor ve bu başarıyı getiriyor kesinlikle kendisiyle çalışmaktan çok mutluyum teşekkür ederim

         
Türkan Koşan
Matematik Özel Ders   21/12/2019

Çocuklarımın seviyesine hakkıyla inebilen,onların dikkatini ders boyu canlı tutan işini severek yapan bir eğitimci.Biz güzel bir başlangıç yaptık.Bekir Yıldırım öğretmenimizi gönül rahatlığı ile tafsiye ediyoruz.

         
Fatma Aytekin
Matematik Özel Ders   19/11/2019

Serhat abiyle çalışalı çok uzun olmadı ama bu kısa süre zarfında bile kendimde ilerlemelerin olduğunun farkındayım. Sorular nasıl yaklaşacağımı hiç bilmiyordum ve çözemiyordum ama artık bunu aşabildiğimi düşünüyorum tabiki serhat abi sayesinde. Öğrenciyle iletişim çok önemli bence ve bunu en iyi şekilde yaptığını düşünüyorum. Bilgisini çok iyi bir şekilde aktarıyor en önemlisi de budur bence.

         
ÖZLEM KERSANLIOĞLU
Matematik Özel Ders   10/11/2019

8.sınıfta olan oğluma matematik dersi için armuttan tanıştık Nuri hocamla. Yeni nesil matematik soruları ilk başta bizi çok zorlamıştı. Hocamız sayesinde bakış açımız değişti. Şu an çok daha iyi netlerimiz. İyiki varsınız hocam teşekkür ederiz.

         
Yeter Yavan
Matematik Özel Ders   04/11/2019

Tesekkur ediyoruz yardimlari icin. Cok memnun kaldik, umarim ilerde yine desteklerini esirgemez bizden.

         
Yasemin Yildirim
Matematik Özel Ders   12/10/2019

Hocamizin konulari detayli anlatimi ve motive ediciligi sayesinde aldigimiz dersin kızım için faydalı olduğunu düşünüyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz