En İyi 10 Şişli Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 550 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emel D.

Emel D.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik Bölümü Mezunuyum.8 yıllık Matematik-Geometri Ôgretmeniyim.Tyt,Ayt,Lgs,Kpss,Dgs,Yös sınavları için öğrenci hazırlıyorum.Şuan özel bir Anadolu lisesinde Matematik öğretmeni olarak çalışıyorum.2.sınıftan 12.sınıfa kadar her seviyeden öğrenciyle çalışabilirim.
Onur T.

Onur T.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
15 yıldır hem dersane hem de milli eğitimde çalışmaktayım. Yeni değişen müfredata hakim olan , ilköğretim kademesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup yeni sınav sistemine ve 5,6,7,8 kademlerinde yeterli deneyime sahip bir öğretmenim LGS sınavına destek ve ilkokuldan ortaokula kadar (1.sınıftan-8. sınıfa kadar) her seviyede okula yardımcı olabilirim. Yenilikçi,çağdaş,dinamik,genç,başarıya ulaşmaktaki anahtarın verimli ,sağlıklı ders çalışmaktan geçtiğine inanan ilköğretim seviyes
Cemal Ç.

Cemal Ç.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
İTÜ bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Ortaokul ve lise seviyesinde matematik ve fizik dersleri veriyorum. Sormak istediğiniz sorular için iletişime geçebilirsiniz.
Mehmet N.

Mehmet N.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
ULudağ Matematik bölümü mezunuyum TYT AYT (YKS)\Lİse\Ortaokul\LGS (TEOG)\DGS\KPSS\ALES hazırlanmak, Test mantığı , okula yardımcı , konu anlatımı , soru çözümleri, deneme sınavları çözümü gibi metodlarla , 4 yıldır özel eğitim vermekteyim . Az öğrenci alarak grup dersleri de vermekteyim . Başarılı olmanızı umarım birlikte başarırız.
Yusuf  D.

Yusuf D.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
12 yıllık sınıf öğretmeniyim. Ayrıca oyun yazarıyım ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü tezli yüksek lisans mezunuyum. Öğrencilerle sanat odaklı çalışma yapmanın yanı sıra, özellikle matematik ve Türkçe alanlarında dersler vermekteyim.
Kahraman G.

Kahraman G.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Eğlenceli ve öğretici özel metodlarımla İlköğretim Matematik dersi isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Ali  K.

Ali K.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba, Matematik özel ders alanında uzun süredir hizmet vermekteyim. Beşiktaş'ta yer alan kursumuzda özel derslerimizi veriyoruz. Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Eğitimime sonrasında Chicago Üniversitesi matematik yüksek lisansıyla devam etti. Üniversite sınavlarına hazırlık, GRE, GMAT, ALES hazırlık, üniversite matematik derslerine hazırlık ve ileri düzey matematik eğitimi almak isteyen kişilere özel ders hizmeti veriyorum.
Leyla D.

Leyla D.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
* YGS-LYS ve TEOG sınavlarına 10 yıllık öğretmenlik tecrübesi süresince pek çok başarılı öğrenciyi yetiştirdi. * Her yaş grubundan öğrenciye birebir özel ders verdi. * Özel ders tecrubesinin yanında kişiye özel öğrenci danışmanlığı sistemine yöneldi. * 2014 yılında Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde ikinci lisans eğitimini almaya başladı ve bu alandaki tecrubesiyle özel ders ve bireysel öğrenci danışmanlığı alanına yeni bir anlayış getirdi. * Bilgi Üniversitesi psikolojik danışm
Çisem B.

Çisem B.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi İngilizce Matematik Bölümü (Tam Burslu) 3.sınıf öğrencisiyim. 2016 da dershanede İngilizce ve matematik öğretmenliği yaptım. Aynı zamanda devam eden öğrencilerim var. 2017 yaz öncelikli olmak üzere özel ders öğrencisi kabul edebilirim. İlkokul, ortaokul ve lise matematiği, ayrıca KPSS için de ders verebilirim. Teşekkürler :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Güney Ege Tadilat Dekorason
Matematik Özel Ders   15/11/2019

bilgi birikimi ve öğrenciye odaklı çalışma metodundan çok memnun kaldık. İşine çok profesyonel yaklaşan bir öğretmen. Ali hocayı tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğimizi süreç ilerledikçe daha iyi gördük. Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.

         
Serpil F
Matematik Özel Ders   11/11/2019

Daha önce de başka hocalardan özel ders aldık ancak Bahadır hoca ders anlatımıyla öğrenci ile ilgilenmesiyle öğrencinin takibiyle moral motivasyon vermesiyle farkını belli ediyor. Kesinlikle çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz mükemmel bir eğitmen.

         
Zerman Umutlu
Matematik Özel Ders   28/10/2019

Anlatımıniz ,öğrenciye yaklaşımınız konusunda çok memnun kaldığımızı belirtir ilerki dönemlerde çalışmalarımızın devamı dilerim.

         
Emre Şahin
Matematik Özel Ders   31/08/2019

Ali hocayı burdan Ali hocayla çalışan bir arkadaşım vasıtasıyla seçtim gerçekten çok kibar ve yönlendirici birisi ve süreçle ilgili herşeyi detaylı şekilde açıkladı ve koçluk da yapıyor ve kaygimizi gerçekten aldı teşekkürler Ali hoca

         
Hurriyet Yildirim
Matematik Özel Ders   30/07/2019

Ali Hocam ile sizin aracılığınızla bu yaz tanıştık.İşine son derece hakim ve nazik biri. Kızım ile dersini keyifle yapıp ; dersini sevdiren biri. Gelecek yaz da birlikte yol almayı düşünüyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ebru Denktas
Matematik Özel Ders   14/06/2019

Çok memnunum kızım için ders aldık Ayşegül hocadan iyi ki kendisiyle çalışmışız kızım da çok memnun kaldı herkese tavsiye ederim.

         
Nisa Solmaz
Matematik Özel Ders   18/05/2019

1 senedir hocamla ders çalışmaktayız. Soruları farklı yöntemlerle , hızlı ve pratik çözüyoruz. Bu yıl LGS ye gireceğim. FETHİ AKTAY Hocam sayesinde inşallah fen lisesi kazanacağım.

         
Yunus Gul
Matematik Özel Ders   23/04/2019

Bilgili, özverili ve özgüvenli bir eğitmen. Sistematik çalışması ve ne yaptığını biliyor olması çok önemli.. Gördüğüm kadarıyla, klasik metodlar yerine daha farklı bir yol izleyip ezberle öğrenciyi sıkmıyor. Herşey iyi başladı, bu şekilde devam ederse başarı kaçınılmaz olacaktır.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz