En İyi 10 Şişli İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 179 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike  S.

Melike S.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 2016 yılı ygs ilk 250 lys ilk 500deydim. Boğaziçi üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Lgs,dgs,kpss,tyt matematik derslerini rahatlıkla verebilirim. Daha önce lgs öğrencim oldu. Ayt matematik in son sınıfta geliştirebileceğini düşünmediğim için bu alanda ders vermiyorum.
Şahin S.

Şahin S.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
10 yıldır profesyonel olarak ilköğretim matematik öğretmenliği yapmaktayim.Bircok ogrencimin,istediği liselere yerleşmesinde yardımcı oldum.Ayni zaman da öğrenci koçluğu da yapmaktayım.
Tansu G.

Tansu G.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba, Dokuz Eylul Universitesi Ingilizce Matematik Bolumu mezunuyum. Uzun yillar boyunca hem ortaokul hem de lise duzeyinde bircok ogrenci ile calistim. Matematige olan sevgimi ogrencilerime de asilayarak matematigi severek calistiklari bir ders haline getirmeye calisiyorum.
Senay A.

Senay A.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum.Yaklaşık 3 yıldır her seviyeden öğrenciye matematik dersi verdim ve halen de devam etmekteyim.Matematiği korkulu bir ders olmaktan çıkarıp eğlenceli bir ders haline getirdim.Bir çok öğrencim istediği okulları kazanıp sınavlardan istedikleri başarıyı yakaladılar.
Erdem A.

Erdem A.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Lisansım yine Boğaziçi nden. Lise eğitimimi ise Ankara Fen Lisesi nde tamamladım. Konu anlatımı ve soru çözümünün yanı sıra öğrencilerin kendi başına çalışabilme alışkanlığını ve disiplinini kazanması ilk hedefim. Öğrencilerle aramdaki yaş farkı az olduğu için bir öğretmenle kuramadığı ilişkiyi benimle kurabiliyor. Çalışamamayla ilgili bir çok sorunu daha rahat aşabiliyoruz. Detaylar için beni arayabilirsiniz.
Coşkun A.

Coşkun A.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Matematik bölümü Mezunuyum. 24 yıl Dershane ve Özel okul öğretmenliği yaptım. Halen Levent ( plaza 193 kat:2) ve Kozyatagı (BYOFFİCE Plaza kat:7) da Özel ders vermekteyim.
Nazife Z.

Nazife Z.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi nde öğrenci olduğum yıllardan itibaren çok sayıda öğrencim oldu. 25 yılı aşan bir süredir Koç,Terakki ,Üsküdar Fen,Sabancı,Alman,Işık Lisesi gibi farklı kolejlerden birçok öğrenciyle çalıştım. Çocukların en zor yıllarını matematiği öğrenerek birlikte aştık.Matematiği severek öğrenmek analitik bir bakış açısı kazandırır.Ders verdiğim çocuklar iyi bölümlere yerleştiler ve mezun oldular. Ayrıca Kimya Mühendisi de olduğum için kimya ve kısmen fizik derslerini veriyorum. E
Onur T.

Onur T.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
15 yıldır hem dersane hem de milli eğitimde çalışmaktayım. Yeni değişen müfredata hakim olan , ilköğretim kademesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup yeni sınav sistemine ve 5,6,7,8 kademlerinde yeterli deneyime sahip bir öğretmenim LGS sınavına destek ve ilkokuldan ortaokula kadar (1.sınıftan-8. sınıfa kadar) her seviyede okula yardımcı olabilirim. Yenilikçi,çağdaş,dinamik,genç,başarıya ulaşmaktaki anahtarın verimli ,sağlıklı ders çalışmaktan geçtiğine inanan ilköğretim seviyes
Göker Ö.

Göker Ö.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
10 yıldır özel ders vermekteyiz.Dersleri saatlik olarak yapmakla beraber sizin isteğinize göre arttırabiliriz.Haftalik 1.5 saat ders vermekteyim.Sizlerin istediği yerlerde konuyu isledikten sonra bol soru ve kısa yollar kullanmayı ogretmekteyim.İlk ders tanıtım ve uyum amaçlı ücretsiz yapılmaktadır.Ayrica ders dışında da görüntülü arama ile takıldığında sorulara yardımcı olmaktayız.Saglam bir temel için iletişime geçebilirsiniz.
Özcan U.

Özcan U.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
- İlk ve ortaokul öğrencilerine özel matematik dersi - LGS'ye hazırlık - Okula yardımcı İlköğretim çağındaki bir öğrenciye hayatında ilk defa duyduğu ve eğitim-öğretim hayatının temelini oluşturacak konuları öğretmek özel bir yaklaşım ister. Bu sebeple özel ders verdiğim 6 yılın son 3 senesinde ilk ve ortaokul öğrencilerine özel olarak eğildim ve düzenli olarak çalıştığımız öğrencilerimle kaydettiğimiz ilerleme de benim kendi referansım olacaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melis Biricik
Matematik Özel Ders   30/04/2020

Tahsin hocadan ders almaya başladım ve eksiğim olan yerleri tamamladım testleri rahatlıkla çözüyorum alanında çok başarılı bir hoca dersi sindire sindire anlatıyor tavsiye ederimm 👍🏻

         
HASAN SERHAT Baymaz
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Alperen abi ile yeni çalışmaya başladım. Aslında öğretmen olmadığı için kafamda sorular vardı ama çalışmaya başladıktan sonra bütün sorular kafamdan kalktı. Daha önce birkaç hoca ile daha çalışmıştım ama şuan en iyisi Alperen abi. Farklı bir çalışma tarzı var, benim sorumu çözmekten ziyade çözüm yolunu bulmam da bana yardımcı oluyor. Şuana kadar ki çalışma ile hemen farkı anladım. Ayrıca kendisi de sosyal birisi. Bu konuda onu idol alıyorum. Umarım ben de üniversitedeyken onun kadar başarılı ve sosyal olabilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Derin Ejder
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Hayatımda ilk defa bir matematik kitabımı böylesine dolu gördüm. Gökhan Hocayla çok süredir birlikte olmamamıza rağmen matematik kitabı bile bitirmiş durumdayız.

         
Rüstem Kürt
Matematik Özel Ders   12/02/2020

Çok disiplinli biri bize çok yardımcı oldu. Kısa zamanda epey geliştirdi oğlumu çok teşekkür ederim

         
Hatice Üstüntaş
Matematik Özel Ders   10/02/2020

Biz malesef kizimin sonradan olusan isteksizligi ve cekingenligi sebebiyle hanim efendi ile gün belirleyip anlasmamiza ragmen bir kez erteleyip ikinci kezde iptal etmek zorunda kaldik dersi ve ders alma durumu olusamadi. Buna ragmen hanimefendi cok anlayisli davrandi. Telefonda ders icin gün belirledigimizde calisma teknik vs lerini konusmustuk ve cok icime sindi. Bu yüzden kesinlikle ihtiyac oldugunda geri dönüs yapacagim bir ögretmen olarak rehberimde kayitli. Tesekkür ederiz tekrar.

         
Rümeysa Ada
Matematik Özel Ders   28/01/2020

Tecrübesi sayesinde öğrencinin düzeyini,neye ihtiyacı olduğunu biliyor ve ona göre bir ders sistemi oluşturuyor. Gayet verim alabileceğiniz,hedeflerinizde sizi umutlandıracak bir öğretmen. Teşekkürler

         
Bilal Faruk Demircioğlu
Matematik Özel Ders   20/01/2020

İlgili alakalı bir öğretmen, 3 yıldır veremediğim dersi sayesinde verdim kesinlikle tavsiye ederim ✅

         
İla Ber Eker
Matematik Özel Ders   02/01/2020

Hüseyin Gültekin Hocamız, matematik disiplininde farklı görme biçimine sahip çok dinamik, zeki, sistemli, zaman yönetimine riayet eden, özverili bir hoca... Deneme dersinde bile, rakamlara ruh katarak öğrencisine kavrama yeteneği kazandırdı... Zorlu üniversite sınav maratonunda, inşallah yolumuza Hocamızla devam edeceğiz...

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz