Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 İstanbul Şişli Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 802 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Şişli Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Şişli içinde toplam 802 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 429 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,919 kişi Şişli Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Şişli İstanbul Online Matematik Özel Ders

Şerife Çevik photo

Şerife Çevik

02.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi son sınıf Meteoroloji mühendisliği öğrencisiyim. Lise düzeyi sayısal derslerde ve İngilizcede deneyimliyim ve kendime güveniyorum. İletişim becerilerim yüksektir ve öğrencilerimle iyi anlaşıyorum . Demo ders vermekteyim.

Gökberk Sert photo

Gökberk Sert

11.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. yüksek lisansımı aynı bölümde tamamlayıp. Doktoraya devam ediyorum. Bunun yanında İzmir elit dersanesi. Sınav dersanesi ve Anadolu Lisesi. TED Koleji iş deneyimlerinden (7 yıl deneyim) sonra şuan İstanbulda MEB te...

Necmi Aggez photo

Necmi Aggez

16.04.2020

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

ODTÜ matematik bölümünü bitirdigimden bu zamana, sınava öğrenci hazırlıyorum. Öğrenci portföyümün içinde halen TYT, AYT ve IB için ders verdiğim Robert, Koç lisesi, Eyüboğlu koleji Dubai, İtalya, Almanya, Amsterdam ve Kanada dan öğrencilerim var. Yılların deneyimi ile sorun yaşamadan beraber bu...

Firuze Önder photo

Firuze Önder

16.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Otomotiv bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Bu sırada İTÜ'de araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladım. 2015 senesinden beri doktora öğrencisiyim. Bütün bu süre...

Cemrehan Kuruçelik photo

Cemrehan Kuruçelik

23.11.2020

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba. Ben Cemrehan. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği sonmezunuyum. Armut ve referanslar dahilinde özel dersler veriyorum. Eğitim hayatım boyunca sürekli özel dersler verdim. Haftalık olarak uygun saatlerde çalışma programı yapıp derslerimize devam ediyoruz. Zaten bu yaş grubunda...

Şükrü Hoca photo

Şükrü Hoca

05.04.2020

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

Marmara Üniversitesi mezunu bir öğretmen olarak aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesinden Öğrenci Koçluğu eğitimi aldım.Bu yıl da üniversitede matematik üzerine yüksek lisans eğitimime de başlıyorum. Daha üniversite okurken öğrencilere ders vermeye başladığım için hem genç bir öğretmenim hem de...

Mira Bağman photo

Mira Bağman

13.02.2022

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba, yaklaşık 14 yıldır Matematik ve Geometri özel ders veriyorum. TYT-AYT, ALES ya da üniversite konularında konu çalışabilir veya isteğinize göre soru çözümleri yapabiliriz.

Recep Erbay photo

Recep Erbay

10.08.2020

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Ayrıca İstanbul Hukuk 3. sınıf öğrencisiyim. Eğitim koçluğu ile birlikte eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, Türkçe, Sosyal, Coğrafya, ingilizce ve bilgisayar eğitimi konularında ders anlatmaktayım....

Emir Arda Kılıç photo

Emir Arda Kılıç

21.04.2022

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba ben Arda, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik 2. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır Lise ve Üniversite düzeyinde matematik dersleri veriyorum. Daha önceleri dershanede soru çözümü yapıyordum. TYT Matematik AYT Matematik Calculus-1 Lineer Cebir konularında dersler veriyorum.

Çağdaş Yavaş photo

Çağdaş Yavaş

16.04.2022

Online Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul

ODTÜ Makine Mühendisliği bölümü 2007 yılı mezunuyum. 15 yıldır özel sektörde çalışmaktayım. Makine Mühendisi olduğum için matematik her zaman hayatımın merkezindedir. Tecrübelerimi aktarmak için özel ders veriyorum. Çalıştığım şirkette 15 yıldır Skype üzerinden çalışanlarımızla iletişime geçip bir...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şişli Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Şişli Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Şişli Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl