En İyi 10 Sultangazi İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sultangazi civarında 120 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Davut DELİPOYRAZ

Davut DELİPOYRAZ

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Matematik dersini en iyi şekilde anlatıp 12 yıllık eğitim tecrübemle koçluk hizmeti vererek öğrencinizin gelişmesinede yardımcı olurum
Mehmet Güldalı

Mehmet Güldalı

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Matematik ve çocuklarla aram iyidir. Grup çalışmasına ve liderliğe yatkınım. Sorumluluk almaktan korkmam. Çabuk öğrenirim.
Sezen Seven

Sezen Seven

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Dokuz yıllık dershane ve ortaokul deneyimimle 5.- 6.- 7.- 8. Fen Bilimleri,5.- 6.- 7. Matematik ve Lise 1. ve 2. sınıf Fizik dersleri vermekteyim.
Ercan  Yesin

Ercan Yesin

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Sevgili öğrenciler. İlköğretim matematiğini sevdirmek için ve liseye donanımlı gitmeniz için yanınızdayım 😊
Ümit Altun

Ümit Altun

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Akdeniz üniversitesi matematik mezunuyum dershane ve özel ders tecrübesiyle doğru programlarla bir sonraki adıma rahatlıkla geçebileceğinizden kuşkunuz olmasın matemati geometri dersleriyle beraber üstesinden gelecemizden kuşkunuz olmasın
Semih Çağan

Semih Çağan

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisiyim maddi olarak aileme destek olmak için TEOG a hazırlanan öğrencileri matematik konusunda yardımcı olmak istiyorum.
Narin Körpe

Narin Körpe

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi - İngilizce İktisat son sınıf öğrencisiyim. İlk ve orta öğretim öğrencilerine derse takviye ve sınava hazırlık süreçlerine destek verilir.
Kader  Turgay

Kader Turgay

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
İstanbul Üniversitesi hemşirelik 2019 mezunuyum. Film izlemeyi, çizim, örgü (amigurumi) yapmayı seviyorum. 3 aylık iş deneyimim oldu. Şuan kpss ataması bekliyorum. Matematiğe ilgim küçüklükten beri var. Daha önce üniversitedeyken matematikten ilkokul ve ortaokul düzeyine öğrencilere özel ders verdim. Boş olan vaktimi bu şekilde değerlendirmek istiyorum.
Murat Tunç

Murat Tunç

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Merhabalar ben Murat Tunç. Elektrik-Elektronik Mühendisiyim. Matematik alanında özel ders veriyorum. İlkokul, ortaokul, lise ve yetişkin grupların sınavlarına (LGS,TYT,AYT,DGS,KPSS) yönelik ders yapıyorum. Bir seans 60 dakika şeklinde öğrencinin avantajına ders vermekteyim. Dersin yanında öğrencinin sınav kaygısına yönelik stres yönetimi ve kariyer planlaması konusunda da her türlü desteği vermekteyim. Ayrıca ders süresi dışında da whatsapp yolu ile de yardımı sağlamaktayım. Saygılarımla
Nafiz  ANART

Nafiz ANART

Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
Mrb sevgili öğrenciler insanın kendini anlatması;sizlerin degerlerlendirmesi makbuldür. TYT,AYT, LISE VE ORTAOKULU düzeyinde matematik ve geometri derslerinden yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Y.
Matematik Özel Ders   12/04/2021

şeyma hanım cok ilgili bir öğretmen oğlumda cok sevdi.zaten en önemli şey herşeyden önce bi öğretmenin öğrencisine kendisini sevdirmesidir.yaklaşık 4 haftadır haftada 2 gün toplam 3 saat görüşüyoruz şeyma öğretmenimizle.pandemi döneminde matematik dersi icin bize cok yardımcı oldu❤meyvalarını almaya başladık🙏başta tereddüt etmiştim.hic tanımadığım ve kimsenin tavsiyesini almadığım birisiyle evimize gelerek çalışabilecekmiydik diye.iyiki denemisim bu yuzden armutada tessekkur ederim.❤

         
Rumeysa B.
Matematik Özel Ders   05/04/2021

Hasan Hoca'nın verdiği dersler niteliğinde kaydettiğim ilerlemeden çok memnun kaldım. Hasan Hoca hem bir abi olarak hem de bir hoca olarak çok iyi ve mütevazı birisi. Yaptığı çalışmaları ve planlamaları ayrıca tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum. 5 yıldızla beraber özel ders almak isteyen herkese Hasan Hocayı tavsiye ediyorum :)

         
Özgür A.
Matematik Özel Ders   12/03/2021

Mehmet derslere kendisi elleriyle yazdığı notlarla geliyor. Sizi dinliyor,önemsiyor. İhtiyacınızın ne olduğunu ve sizi anlamaya çalışıyor. Bir öğretmende olması gereken önce karşıdaki öğrencinin öğrenmesini, dersi anlamasını ona fayda sağlamayı ilke edinmiş idealist bir öğretmen. Sınava hazırlık sürecimde uygulama üzerinden birden fazla matematik hocasıyla iletişim kurdum ve ders aldım,en iyisi Mehmet hocaydı. Teşekkürler.

         
Hakan Ö.
Matematik Özel Ders   28/02/2021

8. Sınıfa giden oğlumun matematik eksiklerini tamamlayabilmek için armut.com uygulamasına başvurduk. Hemen akabinde Arda bey bizimle iletişime geçti. İlk dersimizi bugün (28.02.2021) 2 saat olarak verdi. Oğlum anlaşılabilir anlatımından memnun kaldı. Zaman içerisinde çok fayda göreceğimizi umuyoruz. Arda bey oldukça nazik ve beyefendi bir insan. Böyle takviyelere ihtiyaç duyanlara rahatlıkla tavsiye ederim. Ders ücretinin de emsallerinden daha ekonomik olduğunu belirtmek isterim.

         
Özay Y.
Matematik Özel Ders   10/02/2021

Ders saatlerini ve planımızı öncelikle ayarladık,gerçekten bir şeyler öğrenmek istiyorsak öncelikle yapmamız gereken de bu zaten ve Yunus hoca bu konuda oldukça deneyimli.Hangi konularda eksikseniz ilk olarak o konuları belirliyorsunuz,ders anlatmak için anlatan değil,öğretmek için anlatan bir öğretmen.Bütün bunların yanında sıcak kanlılığı ve güler yüzüyle uygun bir biçimde anlatıyor.Ben bizzat kendim ders alıyorum ve çok memnunum,sizler de bu yorumu dikkate alırsınız umarım.

         
Ece C.
Matematik Özel Ders   05/02/2021

kisa surede cok iyi ilerledim anlamadigim bircok seyi anladim. 1.5 yil boyuncada birlikte ilerleyecegiz tavsiye ederim.

         
Sehel E.
Matematik Özel Ders   19/01/2021

Mehmet hoca ile çalışmaya başladık önemli olan bence dersi alacak olan çocukla iletişimi sağlamasi ve ders çalışmaya ikna etmesi

         
Jiyan Ü.
Matematik Özel Ders   16/01/2021

1 aydır düzenli olarak ders almaktayım matamatiği yapamayanların dilinden anlayan çok iyi bir öğretmen tavsiye edebileceğim harika bir matamatik detayı

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz