Hizmet Ver
Okuma Yazma Özel Ders

4 İstanbul Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sultangazi civarında 273 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 273 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni, Sultangazi içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Sultangazi içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Sultangazi içinde yazılan 573 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 223 kişi Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Sultangazi İstanbul Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni

TANSU A. photo

TANSU A.

13.02.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Eğitim anlayışımın temelinde; sadece akademik başarı değil, öğrencinin potansiyelini keşfetmesi ve kendine güvenen bir birey olması yatar. Bugüne kadar öğrencilerimle yürüttüğümüz çalışmalarla, onların hedeflerine ulaşmalarına katkı sağladım. Günümüzde çocukların akademik ve kişisel gelişimleri,...

Havva T. photo

Havva T.

21.03.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba ben Havva TUNÇ. Arel Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. 8 yıldır okul öncesi alanında sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Bu süreçte part time olarak özel eğitim öğrencilerimle de eğitimlerim oldu. Çocuklarla hemen iletişime geçebilen, onlarla kurduğum iletişimde şefkat ve güven duygusunu...

Kübra K. photo

Kübra K.

19.09.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Yirmi yıllık deneyime sahip bir öğretmenim. Okul öncesi, ilkokul ve özel eğitim öğrencileriyle çalıştım. Çalışma hayatım boyunca öğrencilerimin bireysel ihtiyaçlarına uygun özel eğitim planları hazırladım. Velilerimle iş birliği içinde hareket ederek eğitimin evde de desteklenmesini sağladım. Benim...

Züleyha B. photo

Züleyha B.

12.05.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Birikimli tecrübem ile çocuklarınızı bütünsel yaklaşımı temel alarak destekleyeceğim özel seanslarım için tercih edebilirsiniz. Okul öncesi eğitim, Gelişimsel destek, Öğrenme güçlüğü(okuma yazma) ve dikkat alanlarında hizmet vermekteyim

Zeynep E. T. photo

Zeynep E. T.

02.09.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Sabahattin Zaim Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olmak ve sınav/ödevlerine yönelik özel dersler vermek için buradayım. Ders anlatımında öğrencilerime bireysel bir yaklaşım benimsiyorum. Öğrencilerimin ihtiyaçlarını ve öğrenme...

Betül B. photo

Betül B.

07.10.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi çocuk gelişimi mezunuyum. 25 yaşında olup ailemle birlikte Başakşehirde yaşamaktayım. Başakşehirde donanımlı kolejlerde (Özel Aydoğdu Okulları ve Özel Petek Koleji) öğretmenlik yaptım. Stajlarımla birlikte meslekte 7 yıl tecrübem oldu. Şu an özel ders yolu ile eğitim...

Zeynep D. photo

Zeynep D.

19.12.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, Lisans ve yüksek lisansımı okul öncesi eğitim alanında yaptım. Alanında deneyimli İngilizce ( İngiltere’ den) bilen uzman okul öncesi öğretmeniyim. MEB ilköğretim okulunda ve özel eğitim merkezinde çalıştım. Okul öncesi, ilkokul ve özel eğitim gerektiren bireylere eğitim...

Rabia Ç. photo

Rabia Ç.

06.02.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhabalar, 2017 yılı Eğitim Fakültesi Okul Önce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 5 yıldır aktif olarak devlet kurumunda öğretmenlik yapıyorum. Ek olarak 1-2-3. Sınıf öğrencilerime okuma-yazma kursu, yabancı uyruklu öğrencilerime Türkçe dersi veriyorum.

Sude P. photo

Sude P.

28.08.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba ben Sude. 20 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi İç Mimarlık 1. sınıf öğrencisiyim. Eğitim hayatım boyunca notları yüksek ve çok disiplinli bir öğrenciydim. Küçük yaşlarımda atölyesine katıldığım Türk edebiyatının değerli bir yazarından yazı ve şiir üzerine dersler aldım. Bu sayede şiirle...

Damla K. photo

Damla K.

31.03.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Çocuklar üzerinde ki eğitim sürecimİ Kültür Üniversitesi çocuk gelişimi bölümünü okuyarak tamamladım.5 yıl boyunca özel bir kolejde okul öncesi sınıf öğretmenliği yaptım. Aynı zamanda bir çok öğrencime özel ders verdim. Gerek ödev çalışmalarında gerekse okuma yazma eğitime vererek okumaya geçmeleri...

Eda N. U. photo

Eda N. U.

12.05.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Özel Eğitim Alanında 2 yıllık deneyimim var. Uzman Öğreticilik ve Y-DEP sertifikalarına sahibim.

Gökan Ü. photo

Gökan Ü.

10.09.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Derslerimi öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına ve öğrenme tarzına göre planlıyorum. Amacım, sadece dersleri anlatmak değil, aynı zamanda öğrencilere problem çözme becerileri kazandırmak ve onlara özgüvenli bir öğrenme ortamı sunmaktır. Sınavlara hazırlık, ödevlere yardım, okuma-yazma becerilerini...

Saliha P. photo

Saliha P.

14.04.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, ben Arapça öğretmeni Saliha İmam Hatip öğrencileri için Arapça ve Kur’an-ı Kerim dersleri, İlkokul öğrencilerine ders desteği ve ödev yardımı, Yabancılara Türkçe eğitimi veriyorum. Bu alanda sertifikam bulunmaktadır. Derslerimi öğrencinin seviyesine göre sade, anlaşılır ve sabırlı bir...

Derya Ö. photo

Derya Ö.

23.02.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba. Ben Uzman Öğretici Derya Öztürk . Marmara Üniversitesi mezunuyum. Özel Eğitim alanında Disleksi ve Özel Öğrenme Güçlüğü olan çocuklarla çalışıyorum. Bu kapsamda özel ders vermekteyim. Disleksi testi ve eğitimi için danışabilirsiniz

Zübeyde S. photo

Zübeyde S.

15.09.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

1. Sınıftan 5. Sınıfa kadar öğrencilere tüm derslerden yardımcı olabilirim. Öğrencinin seviyesine uygun açık şekilde ders anlatır ve yüzde 99 oranında öğretme gerçekleştirilir. Öğrenci hangi metot ile ögrenebiyorsa o metot ile öğretim gerçekleştirilir.örnek yaparak yaşayarak, görsel,işitsel...

Muhammed E. D. photo

Muhammed E. D.

25.07.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

3 yılı kamuda olmak üzere 4 yıldır öğretmenlik yapıyorum .İlkokul düzeyi için özel ders verebilirim.

Sema G. photo

Sema G.

14.01.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Çocuk gelişimi mezunuyum. 14 yıllık öğretmenlik deneyimimle okul öncesi, ilkokul destek ve özel eğitim alanlarında bireysel özel ders veriyorum. Öğrenciye özel, sabırlı ve oyun temelli çalışmalarla ilerliyorum. Hafta içi akşam saatlerinde ders verilir.

Zehra K. photo

Zehra K.

11.01.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Halkla ilişkiler lisans mezunuyum.11 senedir devlet okullarında özel eğitimde görev yapıyorum. Ek kazanç için buraya kayıt oldum.

Zana A. photo

Zana A.

31.07.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

İki senedir Rehabilitasyon merkezinde uzman öğretici olarak çalışmaktayım. İki sene okul öncesi öğretmenliği tecrübesine sahibim Otizm , dawn ,zihin, öğrenme güçlüğü dikkat eksikliği, okuma yazma ve ilk okul öğrencilerle çalışmaktayım

Hanife D. photo

Hanife D.

23.01.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

beş yıllık eğitim deneyimim var birçok öğrenme güçlüğü öğrencisiyle birebir çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum

Yasemin F. photo

Yasemin F.

25.12.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Aktif olarak sınıf öğretmenliği yapmaktayım okuma yazma sürecinde,ilkokul derslerinde zorlanan öğrenciler için özel ders vermekteyim

Canan B. photo

Canan B.

11.08.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba , Okul öncesi çocuk gelişim mezunuyum. 14 yıldır özel anaokullarında öğretmen olarak eğitim vermekteyim. Aynı zamanda okul öncesi ve ilk okul öğrencilerine uzun yıllar özel ders vermekteyim Her öğrencinin öğrenme şekli farklı olduğuna inanıyor bu doğrultuda bireysel ihtiyaçlara yönelik...

Merve A. photo

Merve A.

22.01.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merve ben Merve Matematik dersinde sana hem motivasyon olarak hem de çalışma teknikleri ile yardımcı olabilirim matematik zor bir ders değil sadece zamanında iyi bir şekilde eğitim alamadığın için yapamıyorsun beraber bunun üstesinden gelebiliriz :)

Yasemin S. photo

Yasemin S.

01.12.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, 2017 yılından itibaren mesleğimi icra etmekteyim. Mesleğini ve öğrencileri sevip görevimi aşkla yapan bir öğretmenim. Hayattaki en büyük mucize de küçükken iyi bir öğretmene denk gelmektir. O mucizeyi tüm öğrencilerime yaşatmaktır hedefim. Okulunu ve derslerini seven, okula giderken...

İsra N. photo

İsra N.

18.11.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Tecrübeli bir öğretmen olarak, öğrencilerin eksiklerini tespit edip düzenli ilerleme sağlayan birebir özel ders sunuyorum. Her ders sonunda veli bilgilendirmesi, hedef takibi ve kişisel gelişim planı ile şeffaf bir eğitim süreci sağlıyorum.

Gamze Ö. photo

Gamze Ö.

16.06.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, Ben Gamze. Lisans eğitimini başarıyla tamamlamış, çocukların akademik ve bireysel gelişimlerine rehberlik etmeyi tutkuyla yapan profesyonel bir eğitimciyim. Uzun süredir ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilerle çalışıyor; özellikle okuma-yazma (okuryazarlık) becerilerinin...

Tuğba H. photo

Tuğba H.

26.03.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhabalar daha önceden özel ders verdim kurslarda çocuk gelişimi üzerine eğitimleri aldım ek gelir olarak özel ders vermek istiyorum dışarıda yada evim de

Feyza K. photo

Feyza K.

06.12.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, ben Feyza. Minik kalplerle uzun süredir çalışan bir okul öncesi öğretmeniyim. Okuma-yazma hazırlık, ilkokul ders desteği ve dikkat geliştirme alanlarında özel ders veriyorum. Öğrencilerimin öğrenme yolculuğunu sevgi dolu, eğlenceli ve onların hızına uygun şekilde planlıyorum. Destek...

Özgür K. photo

Özgür K.

15.06.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

İstanbul Aydın Üniveristesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2013 yılında mezun oldum. İstanbul Arel Üniversitesi psikoloji yüksek lisans tez aşamasındayım. Şuan mevcutta gittiğim aktif özel dersler bulunmaktadır.

Derya Ş. photo

Derya Ş.

05.03.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Özel ders konusunda deneyimli sınıf öğretmeniyim. Aktif olarak öğretmenlik yapıyorum. İlkokul öğrencilerimizin eksik olduğu, zorlandığı, yapamadığı konularda, derslerde interaktif etkinlikler ve özel anlatımlar ile desteklenmektedir.

Elif S. A. photo

Elif S. A.

30.01.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhabalar, Ben Sude. 24 yaşındayım üniversite Çocuk gelişimi (okul öncesi öğretmenliği) bölümünden mezunum. Pedagojik formasyon almaktayım. Eğer düşünür iseniz dönüşlerinizi beklerim. Sevgiyle kalın :)

Gökçe G. photo

Gökçe G.

22.10.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Edebiyat mezunuyum, dört yıldır özel eğitim alanında çalışıyorum. Türkçe ve edebiyat derslerini öğrencinin seviyesine uygun, keyifli ve anlaşılır şekilde anlatıyorum. Her öğrencinin farklı bir yol haritası olduğuna inanıyor, sabırla ve sevgiyle eşlik ediyorum.

Tuğba A. photo

Tuğba A.

17.09.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

2010 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. 12 yıldır Meb de sınıf öğretmenliği yapıyorum. Okuma yazma dahil tüm ilkokul derslerinde özel ders verebilirim.Özel ders deneyimim vardır.

Berkay H. Ç. photo

Berkay H. Ç.

20.02.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhabalar, 2 yıllık deneyimli sınıf öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine Türkçe, sesli ve sessiz okuma, matematik gibi dersler üzerinden özel ders veriyorum. Çocuklarla çocuk olmayı, onların dilinden anlamayı seven bir öğretmenim. Herkese güzel günler diliyorum.

Semanur Ö. photo

Semanur Ö.

16.12.2024

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

5 yıldır özel eğitim alanında öğretmenlik yapmaktayım. Down sendromlu,otizmli,özel öğrenme güçlüğü olan öğrencilerle çalışıyorum. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını gözetliyor derslerimi özenle hazırlıyorum

Yasemin T. photo

Yasemin T.

02.11.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Çocukların gerçekten sevdiği biriyim onların bende hissettiği özel bir şey olduğunu düşünüyorum Çok sabırlı merhametli gözlemci ve güleryüzlüyümdür Daha önce ilkokul ingilizce ortaokul türkçe derslerini verdiğim öğrencilerim oldu

Musa A. photo

Musa A.

27.09.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, Lise mezunuyum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisiyim. Dışarıdan okumaktayım. İlk okula giden kardeşlerimin ödevlerinde destek olabilir, onların sınavlara hazırlanmasına yardımcı olabilirim.

Bahar Z. photo

Bahar Z.

04.09.2025

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Merhaba, ben üniversite öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere Türkçe,okuma-yazma ve ödev desteği alanlarında özel ders veriyorum. Derslerimde önceliğim öğrencimin konuyu anlayarak öğrenmesi, derslerden keyif alması ve kendine güven kazanmasıdır. Öğrencinin seviyesine göre...

Neslihan N. photo

Neslihan N.

18.05.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Öğrencilerle birebir çalışmalarda öğrencinin seviyesine ve öğrenme hızına uygun bir eğitim süreci yürütüyorum. Okuma-yazma, Türkçe, matematik ve ilkokula destek derslerinde öğrencilerimin derslere karşı özgüven kazanmasını ve öğrenmeyi sevmesini hedefliyorum. Sabırlı, güler yüzlü ve disiplinli bir...

İlknur Ç. photo

İlknur Ç.

29.01.2026

Okuma Yazma Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

Çocuk gelişimci olarak uzman öğretici belgesini sahibim. Okuma yazma konusunda deneyimlim ve çok sayıda öğrenciyi okuma yazma konusunda ilerlettim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Okuma Yazma Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Okuma Yazma Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Okuma Yazma Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Okuma Yazma Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Okuma Yazma Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Okuma Yazma Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Okuma Yazma Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Sultangazi Okuma Yazma Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl