Hizmet Ver
Okuma Yazma Özel Ders

4 Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,621 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Okuma Yazma Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,621 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 2,713 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,079 kişi Okuma Yazma Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni

Tuğçe B. photo

Tuğçe B.

28.05.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Mamak, Ankara

Merhaba ben Tuğçe hoca. 6 yıldır özel eğitim sınıf öğretmenliği yapmaktayım. İlkokul yeni nesil konu ve sorular üzerinden Türkçe, matematik ve okuma yazma alanında birçok öğrencime özel ders vermekteyim. Aynı zamanda özgül öğrenme güçlüğü olan bireylere disgrafi (yazı yazmada güçlük) ve diskalkuli...

Aysun E. photo

Aysun E.

22.02.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

2010 yilinda Sakarya Universitesi sinif ogretmenligi bolumunden mezun oldum.2010 yilindan beri kurum ve birebir ders tecrubelerim devam etmektedir Okuma yazma, ders takviyesi, odev destegi vb.her turlu egitim rahatlikla verebilirim. Ogretmeyi, ilgilenmeyi seviyorum. Disiplin-Sabir -Sefkat ile...

Merve İlayda E. photo

Merve İlayda E.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi özel eğitim öğretmenliği mezunuyum. Özel çocuklarla ve normal gelişim gösteren çocuklarla çalıştım, tecrübeliyim. Derslerimi eğlenceli ve öğrencinin ihtiyaçlarına göre işliyorum :)

Nurdan A. photo

Nurdan A.

10.01.2023

Okuma Yazma Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Merhaba. Adım Nurdan Albayrak. 2007 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Mesleğimi aktif olarak yapmaktayım. Özel çocuklarla da çalışıyorum. İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilkokul öğrencilerine ve özel çocuklara yüz yüze özel ders verebilirim. Ders saat...

Ebru L. photo

Ebru L.

19.11.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul üniversitesi üstün zekalılar öğretmenliği mezunuyum sınıf öğretmenliği yapıyorum aynı zamanda özel öğrencilerle çalıştım.

Nida Nur G. photo

Nida Nur G.

08.10.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Fatih, İstanbul

Öğrencilik hayatımın üzerinden çok zaman geçmediği için öğrencilere daha fazla destek olmaya çalışacağım.

Nisa Ü. photo

Nisa Ü.

27.10.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Amasya üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Çocuklarla olan iletişimimde onların bilişsel ve psikomotor becerilerini ortaya çıkarıp alanımla ilgili olan eğitimi veriyorum.

Gülizar Ş. photo

Gülizar Ş.

01.12.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Pamukkale, Denizli

Güler yüzlü, sempatik, uyumlu ve disiplinli bir insanımdır. Üstlendiğim sorumlulukları en iyi şekilde gerçekleştirmek için çabalarım.

Ayşe A. photo

Ayşe A.

11.04.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Osmangazi, Bursa

5 yıllık tecrübe ile öğrencileri üst düzey başarı seviyesine ulaştırmayı kendime hedef olarak belirledim.

Berrin Ş. photo

Berrin Ş.

30.12.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Yeni nesil eğitim öğretim teknikleri ile eğlenerek öğrenme yolculuğunda sizinle birlikte olmak isterim.

Damla Nur U. photo

Damla Nur U.

14.12.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

2019da medipol üniversitesi çocuk gelişimi lisans bölümünden mezun oldum. O süreden itibaren özel bir özel eğitim merkezinde çalışıyorum. -Denver 2 gelişimsel tarama testi -küçük adımlar eğitim programı -D2 Dikkat Testi -Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi -Bender Gestalt Görsel Motor Algı...

Neslihan E. photo

Neslihan E.

29.12.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Meram, Konya

KTO Karatay Üniversitesi Önlisans Çocuk Gelişimi mezunu olarak, öğretmenlik kariyerine devam etmek konusunda ilgim var. Okul sürecimde okul öncesi 3-4, 5-6 yaş staj deneyiminin yanında özel eğitim alanında dönem stajlarım oldu. Mezuniyetim sonrası özel gereksinimi olan öğrencilere özel ders vererek...

Metin A. photo

Metin A.

31.12.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Şişli, İstanbul

Sınıf öğretmeni olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir okulda görev yapmaktayım. Yüksek Lisansımı alanım üstüne yaptım. İlkokul seviyesinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Okuma Yazma konusunda, eğer öğrencinin özel bir durumu olmadığı sürece başarı elde edebilirim.

Büşra K. photo

Büşra K.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep

Akdeniz üniversitesi sınıf öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Daha önce çeşitli deneyimlere sahibim. İlkokul için bütün derslere hakimim. Ödevlerinde yardımcı olmak veya okuma yazmasında yardımcı olabilirim.

Nurdan B. photo

Nurdan B.

17.11.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

İstanbul Üniversitesi,cocuk gelisimi ve eğitimi lisans mezunuyum.Aktif olarak ilkogretime hazırlık,okuma yazma,okuma hizlandirma alanlarında ozel ders öğretmenliği yapmaktayim.Egitimlerimde ders içeriğini eğlenceli bir şekilde sunarak,öğrenmeyi daha kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirmeyi...

Mustafa Enes B. photo

Mustafa Enes B.

11.12.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Eyüp, İstanbul

2020 yılında Okan Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun oldum, yaklaşık 3 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. İlkokul seviyesinde Türkçe,Matematik ve okuma-yazma eğitimi konusunda çalışmaya ilgiliyim.

Derya T. photo

Derya T.

31.05.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Çorlu, Tekirdağ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİYİM. 5 YILDIR ÇALIŞTIĞIM HALK EĞİTİM MERKEZİNDE YETİŞKİNLERE OKUMA YAZMA ÖĞRETİYORUM ORTAOKULDA TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ TECRÜBEM VAR. BİREBİR VE ONLION ÇOCUKLARA VE YETİŞKİNLERE OKUMA YAZMA DERSİ VERİYORUM YILLARDIR. ÖZELLİKLE OKUMAYA GEÇEMEYEN ÖĞRENCİLERDE HECE SİSTEMİ...

Belya Ö. photo

Belya Ö.

11.05.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Keçiören, Ankara

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi 2017 mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. 1.sınıf okuma- yazma becerisine destek olabilirim .

Demet İ. photo

Demet İ.

28.11.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir

İlkokul öğrencileri için okuma yazma öğretimi temel derslere destek Türkçe matematik vb.alanlarda Özel eğitim alanında Özel öğrenme güçlüğü Otizm Görme engelliler eğitimi İşitme engelliler eğitimi Zihinsel engelliler eğitimi 14 yıldır görev yapmaktayım.ilkokul öğrencileri ile özel eğitim...

Hilal Ç. photo

Hilal Ç.

20.09.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

2013 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. İlkokul ve ortaokullarda psikolojik danışman/ rehber öğretmen olarak görev yaptım yıllar boyunca. son 4 yıldır rehberlik araştırma merkezinde özel eğitim bölümünde hizmet vermekteyim.

Tuğçe K. photo

Tuğçe K.

07.12.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Marmara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktayım. Öğrencinin ihtiyacına yönelik bireysel öğretim planları hazırlayarak eğitimlerimi yürütüyorum. Bunu yaparken bilimsel dayanakları olan, etkinlik temelli öğretim...

Fadime Karakuş A. photo

Fadime Karakuş A.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Devlette 13 yıllık kadrolu sınıf öğretmeniyim, çocuklarımıza okul derslerine ek olarak özel ders veriyorum

Merve A. photo

Merve A.

31.10.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Merhaba, çocukları severek onları yönlendirerek ve dersi sevdirmeyi amaçlayarak ders vermekteyim. Aktif öğrencilerim mevcuttur. Ders öncesi mutlaka aile ve öğrenci ile tanışmayı tercih ediyorum. Her çocuk özeldir.

Esma Serin A. photo

Esma Serin A.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Balçova, İzmir

33 yıl devlet okulunda çalıştıktan sonra 2018 yılında emekli oldum. İlkokul matematik ve Türkçe kurslarını verebilirim. Bir tiyatro grubunda oynuyorum, drama eğitimi de verebilirim. Kitap okuma hobim vardır, öğrencilerime kitap okuma alışkanlığını mutlaka kazandırırım.

Hilal B. photo

Hilal B.

11.09.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, ben çocuk gelişimi lisans programı mezunuyum. Öğrenimim boyunca çeşitli anaokullarında ve özel eğitim kurumlarında staj yaptım. Şu anda ise özel eğitim kurumda öğretmenlik yapmaktayım. Otizm, disleksi, down sendromlu, zihin engelli çocuklarla çalışmaktayım. Özel çocuklarla çalışmak her gün...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Okuma Yazma Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Okuma Yazma Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Okuma Yazma Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Okuma Yazma Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Okuma Yazma Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Okuma Yazma Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Okuma Yazma Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Okuma Yazma Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Okuma Yazma Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Okuma Yazma Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Okuma Yazma Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl