En İyi 10 Tekirdağ Android Uygulama Geliştirme armut'ta

En İyi 10 Tekirdağ Android Uygulama Geliştirme

4 Android Uygulama Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekirdağ bölgesinde 3 Android Uygulama teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Cekuware

Android Uygulama Geliştirme · Çorlu · Tekirdağ
Bilgisayar mühendisliği öğrencileri olarak home-office imizden en uygun fiyata android back-end, android uygulama tasarım çözümlerini, 7 24 destekle sizlere sunuyoruz. Lütfen iletişime geçiniz.
Android,Java,Web,Css,C#

Ataberk Dönmez

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy · Tekirdağ
1 Yıldır cxm software adında bu işi yapmaktayım, Uygun fiyata projelerinizi hayata geçirmek için lütfen şans tanıyın.

Barış Biltekin

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy · Tekirdağ
Yaklaşık 2 yıldır Android uygulamaları geliştiriyorum ve son 3 aydır Android oyun yazılımında uzmanlaşmaya çalışıyorum. iyi derece Java ve junior seviye C# biliyorum. Kullandığım programlar ise şöyle; Eclipse, Android Studio, Unity 3D, Andengine. Çalışmalarımı görmek isterseniz Google Play de "Elf
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Cihan Eren
Android Uygulama   17/06/2017

Müşterinin isteklerini önerileri ile geliştiren, ufuk açıcı ve bütçeye uygun tavsiyeleri ile çok yardımcı oldular. Benzerlerinin verdiği fiyat tekliflerinden, mevcut TÜBİTAK proje ortağı olmaları sebebiyle, daha uyguna işinizi yaptırabilirsiniz. Kendilerine KOBİleri dijitalleştirme yolunda başarılar diliyorum.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/05/2017

Ben bu kadar ilgili alakalı birini daha önce tanımadım her istediğimi halletti.10 üzerinden 10 Oğuzhan kardeşime daha kendisiyle çok çalışacağız..

         
Android Uygulama   11/04/2017

Prensipli, iletişimi düzgün, şeffaf ve yetenekleri başarılı bir yazılımcı. Taahhüt ettiğini yapan ve sizi asla zor durumda bırakmayacak bir arkadaş tavsiye ederim.

         
Erdener Erdoğan
Android Uygulama   03/04/2017

Proje umduğumuzdan daha kısa sürede ve her ayrıntısı istediğimiz şekilde tamamlandı. Hiçbir sıkıntı yaşamadığımız gibi ticari olarak da memnun kaldık. Kemal beyin karmaşık süreçleri biz anlatmadan dahi kavrayabildiğini ve çözüm geliştirebildiğini eklemek isteriz. Yorumda bir abartı olmadığını ancak kendisiyle görüşünce anlayacaksınız. Bir dahaki çalışmamızda da ilk tercihimiz olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

         
Android Uygulama   27/03/2017

Aldığım hizmet sorunsuz bir şekilde devam etmekte, Suat Karabacak işinin uzmanı ikili ilişkileri gayet başarılı. Herkese öneririm. Teşekkürler

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Tekirdağ için Android Uygulama Geliştirme hizmeti mi veriyorsun?  Ücretsiz Üye Ol, Hizmet Verseni de burada listeleyelim!