En İyi 10 Tekirdağ Android Uygulama Geliştirme | Armut

En İyi 10 Tekirdağ Android Uygulama Firması

5 Android Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5 TEKLİF AL
hasan yılmaz

hasan yılmaz

Android Uygulama Geliştirme · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Ataberk D.

Ataberk D.

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
Highly skilled software developer. Currently working for his own company. I m still studying college. Developed +10. ( Google Play +2,000,0 installs) Specialties: Software, Web Applications and Mobile Games/Apps (Android) Technologies: Java , C#, MSSQL, Javascript/Jquery, ASP.NET, HTML/XHTML, CSS, ActionScript 3.0, XML, PHP, LibGDX Programmes: Eclipse, Visual Studio,Visual Basic, Unity3D, XCode, Adobe Photoshop, All MS Office Software Concepts: Object-Oriented Programming, Design Patterns,
Barış B.

Barış B.

Android Uygulama Geliştirme · Çerkezköy, Tekirdağ
Yaklaşık 2 yıldır Android uygulamaları geliştiriyorum ve son 3 aydır Android oyun yazılımında uzmanlaşmaya çalışıyorum. iyi derece Java ve junior seviye C# biliyorum. Kullandığım programlar ise şöyle; Eclipse, Android Studio, Unity 3D, Andengine. Çalışmalarımı görmek isterseniz Google Play de "Elfiz Media" yazarak arama yapıp uygulamalarımı bulabilirsiniz.
Nihat A.

Nihat A.

Android Uygulama Geliştirme · Muratlı, Tekirdağ
İhtiyacınıza yönelik hızlı, çevik, esnek Android uygulaması yazabilir, bakım ve değişiklikleri gerçekleştirebilirim. Android uygulamasının ihtiyacına göre backend yani arka uç (sunucu) tarafını Java, Php veya .Net dillerinde, uygun frameworkler altında yazabilirim. Ayrıca mesajlaşma uygulaması, uygulama bildirimi, webview üzerinden sitenizin ihtiyaç duyduğu native Android componentlerini entegre edebilirim.
Arda Ş.

Arda Ş.

Android Uygulama Geliştirme · Çorlu, Tekirdağ
Merhabalar. Ben Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır Android ve iOS için uygulama geliştiriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Ağırtmış
Android Uygulama   23/05/2018

Murat Bey iş anlayışı ve iletişimi çok iyi olan biri. Aynı zamanda işinin erbabı da biri. Rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Tavsiye ederim.

         
Cemal Mert Ulubay
Android Uygulama   16/04/2018

Kendisi canla başla çalışarak, bana istediğim uygulamayı tam olarak teslim etti. İşinde gayet iyi ve gayet profesyonel bir arkadaş. İnşallah bir daha çalışma fırsatımız olur kendisiyle.

         
Muhammed BAĞDAT
Android Uygulama   30/03/2018

Çok ilgili bir arkadaş. Uygun fiyatı ve proje boyunca sunduğu informatik desteklerden ötürü teşekkür ederim.

         
Ömer Kaya
Android Uygulama   22/01/2018

Aldığım hizmet gerçekten de beklentilerimi karşıladı. Sonradan eklenmesi veya değiştirilmesi gereken noktalarda çözüm odaklı bir tavır sergiledi. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.

         
Hande Çakmak
Android Uygulama   30/08/2017

Zamanından önce iş teslim edildi, teslim ettikten sonra özverili şekilde yardım edildi. Tavsiye ederim.

         
Rıdvan Aktepe
Android Uygulama   28/08/2017

Sinan Üstat 10 numara bir insan işini bu kadar iyi bilen ve yapan birisini daha önce görmedim.Aldığı her kuruşu hak eden birisi.Eline koluna emeğine sağlık üstat.Uygulamayı tam istediğim gibi yaptı.Daha beraber çok iş yapmak dileğiyle.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

İlçe İlçe Android Uygulama
Android Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz