En İyi 10 Tekirdağ İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekirdağ civarında 236 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ece Özgen Baltalı

Ece Özgen Baltalı

İngilizce Özel Ders · Çorlu, Tekirdağ
Merhaba, Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 11 yıllık iş deneyimine sahibim. İngiltereye giderek '' CELTA'' programına katıldım ve başarı sertifikası aldım. Bütün kademelerde ders verdim. Yetişkinlerede ders verdim.
Gizem  Yıldırım

Gizem Yıldırım

İngilizce Özel Ders · Çorlu, Tekirdağ
İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi'nde Yabancılara Türkçe Öğretimi Programı'nı tamamlayarak eğitmen sertifikamı aldım. Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. İleri derecede akademik ve gündelik İngilizce yetkinliğim mevcut.
Özkan Mıstıklar

Özkan Mıstıklar

İngilizce Özel Ders · Çorlu, Tekirdağ
Aktif olarak 15 yıldır ingilizce öğretmeniyim.Ingiltere ve yurtdışında farklı birkaç ülkeden eğitim ve tercümanlık sertifikalarım mevcut.Almanca,Rusça ve İtalyanca biliyorum.9-55 yaş arasında özel ve grup dersleri verdim.İngilizceyi interaktif,güncel veya teknik sinavlara hazirlanmak isteyen öğrencilere her açıdan öğretebilirim.
Fatoş  Yıldırım

Fatoş Yıldırım

İngilizce Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Merhaba, Yabancı dil de alınan eğitim erken yaşlarda olduğunda bir avantaja dönüşür. Nekadar erken alınırsa okadar çabuk öğrenilir ve kalıcı bir sonuç elde edilir. Okul düzeyindeki öğrencilerimde olan Eğitimlerimde Gerek grammer ( dilbilgisi)gerek speaking (konuşma)gerekse MEB müfredata uygun bir program hazırlamaktayım.birebir Yada isteğe bağlı olarak grup dersleri almaktayım. Yetişkin gruplarda yine isteğe bağlı olarak konuşma ve dilbilgisi içerikli hazırladığım bir programla ilerlemekteyim.
Ceren Çetin Çetin

Ceren Çetin Çetin

İngilizce Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ
İngilizce seviyem henüz gelişmekte. Fakat çocuklarla aramın iyi olduğunu ve ilk-ortaokul çağındaki bir çocuğa doğru ingilizce öğretebileceğimi düşünüyorum. Beslenme ve Diyetetik ingilizce 3. sınıf öğrencisiyim.
Ornela Bushi Aygün

Ornela Bushi Aygün

İngilizce Özel Ders · Çerkezköy, Tekirdağ
Ornela Bushi Aygün holds a Master's Degree in Teaching English as a Foreign Language and a Bachelor's Degree in English Language, Faculty of Foreign Languages, University of Tirana. Languages: English and Greek at a professional level, Turkish, Italian, Spanish with an elementary proficiency and mother tongue Albanian. Previous experience in teaching (4 years) and translating films. Very passionate about teaching with the appropriate energy, patience and dedication this profession requires. Act
Müzeyyen  Bahadır

Müzeyyen Bahadır

İngilizce Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Merhabalar, 5 yıllık deneyimli İngilizce öğretmeni olarak eğlenceli ve verimli dersler için size yardımcı olabilirim.
Reyhan Alkış

Reyhan Alkış

İngilizce Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ
2 yıl özel kurumda çalıştım. Aksaray üniversitesi iingilizce öğretmenliği mezunuyum. 2 yıllık iş tecrübemde her yaş grubuna ders verme imkanım oldu. İngilizce dilim dışında orta düzey almancam var-B1 . Şu anda Tekirdağ merkezinde öğrencilerime evimde özel ders vermekteyim. Özel istek üzerine yetişkin grupları da düzenliyorum- speaking üzerine-. Kendi iş tecrübeme oldukça güveniyorum.
Aylin Yıldırım

Aylin Yıldırım

İngilizce Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ
İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Her seviye İngilizce dersi için özel kurs ve kolejde İngilizce Öğretmenliği ve 2 yıllık yurt dışı deneyimim bulunmaktadır. Şu anda Çorlu Bahçeşehir Koleji nde İngilizce Öğretmeniyim. Ayrıca başta İngiltere, Londra olmak üzere 23 ülkede bulundum.
Fulya Asan

Fulya Asan

İngilizce Özel Ders · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Namık Kemal Üniversitesi Gıda Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.İlkokul , ortaokul , lise öğrencilerine ,ingilizceye başlamak isteyenlere başlangıç ve orta seviye ingilizce dersi verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Soner Y.
İngilizce Özel Ders   09/03/2021

Dersler halen aynı kalitede devam ediyor. Son derece akıcı. Bir şeyler öğrendiğimi hissediyorum ve memnunum teşekkürler armut.

         
Sümeyra B.
İngilizce Özel Ders   04/03/2021

Tuğçe hanım işini titizlikle yapıyor. Çok özenli ve pratik yönden öğretmeye odaklı. Kendi anlatımı dışında alternatiflerde sunuyor. Teşekkür ederim.

         
Efe T.
İngilizce Özel Ders   28/02/2021

Hocam işinde çok başarılı disiplinli mükemmel bir hoca. Birebir ödev takibi son derece titiz çalışması ile işine ve öğrencisine çok değer veren azimli, kararlı bir insan kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Aysun Ç.
İngilizce Özel Ders   28/01/2021

Ders anlatımı ve öğretme tekniği detaylı, Kişiyi direkt analiz edebiliyor ve eksik noktalarınızı tespit edebiliyor. Başarılı

         
Meryem K.
İngilizce Özel Ders   24/01/2021

Ufuk hocamın anlatım tarzı tam olarak bana hitap etti. Gerek konusuna hakimiyeti gerek kullandığı materyaller ve bu materyalleri kendisinin sağlaması gerekse de hic ezbere kaçmamaya çalışarak sadece işin mantığını anlatması benim için çok faydalı şeyler. Herkese öneririm pişman olmazsınız😉

         
Ozlem A.
İngilizce Özel Ders   21/01/2021

Selime hanim ile ikinci dersimizi yaptik. Isini severek yaptigi cok belli. Anlatimi sakin, akici ve ayni zamanda oldukca destekleyici:) derslerimize devam edicez.

         
Revna M.
İngilizce Özel Ders   29/12/2020

öncelikle birçok kurs,birebir ders,vs deneyip görmüş biri olarak çok gereksizmis boşa zaman kaybetmişim dedim.cunku gökçen sevindikle beraber online dersle tanistim.gerçekten bukdar verimli ve keyifli olacagini düşünmemiştim.Yer,gun,saat herkonuda esneklik anlayış sağlıyor onun için ayrıca teşekkür ediyorum.hic düşünmeden seçebilirsiniz..

         
Enes A.
İngilizce Özel Ders   18/12/2020

Atakan hoca anlamadığım yerleri kolayca kavratabilen bir yapısı var her şeyi basit hale dönüştürebiliyor ve öğrenmeniz daha da hızlanıyor dersler akıcı ve güzel geçiyor.İngilizce dinleme pratikleri yaparak zor cümleleri anlamama ve çevirmeme çok yardımı dokundu.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz