Hizmet Ver

4 Tekirdağ Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekirdağ civarında 45 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

En İyi 10 Tekirdağ Sosyal Medya Yöneticisi

Kübra Nur Dönmez photo

Kübra Nur Dönmez

07.10.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çorlu, Tekirdağ

Merhaba, biliyoruz ki artık güvenin ve marka bilinirliğinin sağlanması sosyal medya üzerinden gerçekleşiyor. Aktif sosyal medya yönetimi; "işlerine özen gösteriyorlar" algısı yaratarak marka imajını kuvvetlendiriyor. Daha önce emlak, mobilya, otomotiv ve organik ürün sektörlerinde sosyal medya...

Işıl Akın photo

Işıl Akın

01.11.2018

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çorlu, Tekirdağ

Anadolu Üniversitesi Basın-Yayın bölümü lisans mezunuyum. Öğrenim hayatım boyunca reklam ajansı, haber ajansı, kurumsal şirket ve belediyede iletişim/grafik/tasarım/haber departmanlarında çalıştım. Mezun olduktan sonra eş zamanlı olarak 4 firmanın kurumsal iletişim, sosyal medya içerik yönetimi,...

Yusuf Alas photo

Yusuf Alas

27.11.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Malkara, Tekirdağ

4 sene içinde bulunduğum alan başkalarına yardım etmek için bu işe başladım isteyen herkese istediği şeyi yaparım logo tasarımı sosyal medya güvenliği sosyal medyada danışmanlığı vb

Kuzey Medya photo

Kuzey Medya

22.02.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Sosyal medya içerikleri, özel fotoğraf çekimleri, kısa filmler, tanıtım filmleri, kurumsal filmler, özel sunum filmleri, havadan kamera fotoğraf çekimleri, reklam kampanyaları, tasarım ve reklam geliştirme hizmetleri, sanal tur, profesyonel seslendirme.

Burcu Kılıç photo

Burcu Kılıç

17.03.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Sosyal medyanıza fotoğrafcı gözüyle çekilen fotoğraflarınızla taçlandiriyorum 👌

Usta Ajans photo

Usta Ajans

23.08.2017

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çorlu, Tekirdağ

Reklam müşterilere ulaşmak kadar marka değerinizin artması ve korunması içinde gereklidir. Sosyal Medyanın reklamları sürekli ve daha basit hale getirmesi de her işletme için önemli bir şanstır. Sosyal medyanın reklam için ne kadar önemli bir platform olduğunun farkında olan işyeri sahipleri ve...

Ceren Baloglu photo

Ceren Baloglu

16.01.2017

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çorlu, Tekirdağ

Yapılan işin sosyal medya kanallarında ve site genelinde nasıl yayılacagının ve öne çıkarılıcağını planlamasını yapmak Tüm dijital mecralarda (Facebook,Twitter,Youtube,Forum,Blog vb.) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize etmek. Görsel algım yuksem ,Kriz...

Serkan Acar photo

Serkan Acar

25.12.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çorlu, Tekirdağ

Sizin için neredeyse bütün sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyip yönetebilirim

Juno Sosyal Medya Ajansı photo

Juno Sosyal Medya Ajansı

11.06.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Firmamızda sosyal medya yönetimi ve içerik üretimi, web tasarım, reklam yönetimi, seo, reklam ve ürün fotoğrafları, tanıtım videoları çekimleri yapmaktayız. Sertifikalı olarak bu işi yapıyor ve her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Burak Gündoğdu photo

Burak Gündoğdu

26.12.2019

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çorlu, Tekirdağ

Yaklaşık 7 yıldır dijital ortamda bireysel anlamda işler yapmakta olup artık şirketler ile çalışmak fikir alışverişi yapmak istiyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tekirdağ Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tekirdağ Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Tekirdağ Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Tekirdağ içinde toplam 45 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 22 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Tekirdağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 420 kişi Tekirdağ Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 3750 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl