En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 325 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa T.

Mustafa T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Ali C.

Ali C.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Yenilikçi ve idealist  öğretmenim. Geleneksel eğitim anlayışından farklı olarak her öğrencinin özelliklerine göre farklı öğretim planları uygulamaktayım ve bu sayede tüm öğrenciler başarıyı elde etmektedir.
Nida Y.

Nida Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Gazi universitesi Matematik bölümü okuyorum. Tyt-ayt-lgs ilkokul ortaokul lise sınava hazırlık. Matematiği anlamak yapabilmek için öncelikle o dersi sevdirir zevkli hale getirip basarimiz artar ve ben bu konuda çok iddialiyim.Ayni zamanda ilkokul ve ortaokul da tüm derslerde öğrencilerime ders vermekteyim.
Aykut G.

Aykut G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
2019 yks sınavında eşit ağırlık bölümünden 62. oldum. Boğaziçi Üniversitesi nde Ekonomi okuyorum. İlkokul, ortaokul ve lise çağındaki öğrencilere bire bir özel ders veriyorum. Gerektiği takdirde öğrencilerime eğitim koçluğu da yapıyorum. Haftaiçi Kilyos, haftasonu ise Ataşehir de kalıyorum.
Elif Gonca Y.

Elif Gonca Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik-Bilgisayar bölümü mezunuyum. Lise ve Üniversite hazırlık matematik dersleri vermekteyim. Öğrencilerimin seviyelerini belirlemek ve program çıkarabilmek amacıyla deneme dersi yapmaktayım. Devam eden derslerimizde aile ve öğrencilerimi sürekli bilgilendirmekteyim.
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
KENDİME GÜVENEREKTEN İLK DERSİ ÜCRETSİZ VERİYORUM. Odtü öğrencisiydim ,hayatıma farklı yönde devam etmek istedim anadolu üniversitesi hukuk fakültesine geçiş yaptım. Ankara da iken dgs, lise takviyesi ve ortaokul öğrencilere ders verdim, deneyimliyim. Öğrencide istek olduğu sürece matematik ve geometriyi öğreteceğime inanıyorum. Öğrencinin seviyesine inmek çok önemlidir bunu yapabilen öğretmen sayısı da çok azdır bunu başarabildiğimi düşünüyorum.
Recep A.

Recep A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıl özel ders tecrübem var, Matematik konusunda kendime güveniyorum. Öğrencimle derslerin verimli geçeceğinden emin olabilirsiniz. Sadece matematik konusunda değil öğrencime diğer okul derslerinde de yardımcı oluyorum. Öğrenci-öğretmen psikolojisini iyi bilen bir eğitimciyim. Öğrencime uygun çalışma programı hazırlıyorum ders dışı zamanlarda da öğrenciyi kontrol ediyorum ders çalışıyor mu? Nereye kadar çalışmış ne yaptı gerekli k
Ferdi M.

Ferdi M.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 9 yıldır öğretmenlik yapıyorum. İlköğretim ve Ortaöğretim seviyesinde Matematik / Geometri dersine takviye olması amacıyla yardımcı olmak isterim.
Tuba K.

Tuba K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
GIDA MÜHENDİSİYİM.BİR CATERİNG FİRMASINDA PROJE MÜDÜRÜ VE SORUMLU YÖNETİCİYİM. ÜNİVERSİTE HAYATIM BOYUNCA AFYON VE ESKİŞEHİR DE FARKLI FARKLI ALANLARDA OLAN BİRÇOK ÖĞRENCİYE ÖZEL DERS VERDİM.BAŞARILI SONUÇLAR ELDE ETTİM.(İLK VE DERS VERMEMDE EN BÜYÜK BAŞLANGICIM OLAN ÖĞRENCİM KPPS E GİRDİ 85 ALDI VE ŞUAN ESKİŞEHİR E ATANDI.)ÖĞRENCİLERİMİN BAŞARISI BENİMDE BAŞARIMDIR. ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE,HEM BENİM HEMDE ÖĞRENCİNİN DERS VE YOĞUNLUK DURUMUNA BAKILARAK BİR ÇALIŞMA PROGRAMI AYARLIYORUZ.
Hamza G.

Hamza G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Üniversite öğrencisiyim lise,üniversite,kpss sınavları için ve ilkokul ortaokul düzeyi matematik özel dersi veriyorum.Girdigim üniversite sınavında 40 sorudan 37 doğru yaptım ve öğrencinin halinden bir öğrenci olarak anlayabiliyorum.Bilgilerimi aktarabildigimi düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
LEVENT AKAR
Matematik Özel Ders   03/06/2020

Bir süredir zeynep hocamla kpss sınavı için matematik çalışıyoruz. Epey bir mesafe katettik. Seviyenizi belirleyip ona göre bir eğitim veriyor. Ayrıca öğrencisine karşı çok ilgili.Her zaman ulaşabileceğiniz başarılı bir eğitmen. Bu kez sayesinde kpss sınavını kazanacağımı umuyorum herkese onunla çalışmayı tavsiye ederim

         
Oğuzhan Karaoğlu
Matematik Özel Ders   25/05/2020

Aldığım dersler de çok iyi anlıyorum ve derslerimiz eğlenceli geçiyor matematiği bana sevdiren hocam

         
Emir Nay
Matematik Özel Ders   10/05/2020

Hocamızla dersimiz devam ediyor. Derslerinden memnunuz. İşini seven başarılı bir öğretmen . Tavsiye ederim.

         
Ülkü Demir
Matematik Özel Ders   11/04/2020

Böyle matematik hocam olsaydı geçen sene matematiğini fullerdim dediğim adam. Şu hayatta başıma gelen en güzel şeylerden biridir kendisi. matematiği bana yeniden sevdirmiş, çok kısa zamanda çok büyük ilerlemeler yapılacağını göstermiştir, ufkumu genişletmiştir.

         
Matematik Özel Ders   06/03/2020

Mustafa hoca ile daha yeni tanıştık henüz bir kere ders verme imkanı oldu. ilk izlenimlerimiz çok olumlu gayet kibar ve saygılı bir insan. Söz verdiği saatte geldi. Mustafa hoca ile birlikte kızımızın başarısının artacağına inanıyoruz.

         
Sevim Akoğlu
Matematik Özel Ders   10/02/2020

Evet kızım Ekin,Sevda hanımın ilgisinden,inceliğinden ve de etkili anlatımından çok memnun kaldı,,,Teşekkür ederiz💐

         
Eda Aladağ
Matematik Özel Ders   18/01/2020

Kerem hocadan çok memnun kaldım. Daha önce başka bir hocayla çalışmama rağmen böyle verim alamamıştım. Detaylı ve titizlikle anlatıyor. Matematik seviyesini ölçüp ona göre yöntem belirliyor. Önerdiği kaynaklarda mükemmel. Kısaca işinin ehli diyebilirim. Matematiği sevdiren hocadır kendisi. Başarılarının devamını dilerim.

         
Fatma Öztürk
Matematik Özel Ders   05/01/2020

Halil öğretmen sayesinde artık çocuğum matematik dersinden korkmuyor. Ayrıca kişi pskolojisini çok iyi biliyor ve ona göre davranıyor. Teşekkür ederim

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz