En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 273 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali C.

Ali C.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Yenilikçi ve idealist  öğretmenim. Geleneksel eğitim anlayışından farklı olarak her öğrencinin özelliklerine göre farklı öğretim planları uygulamaktayım ve bu sayede tüm öğrenciler başarıyı elde etmektedir.
Mehmet Y.

Mehmet Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi 3 sınıf ogrensiyim, okul yazililari ve sınavlara yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunmaya gayret ediyorum(7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
KENDİME GÜVENEREKTEN İLK DERSİ ÜCRETSİZ VERİYORUM. Odtü öğrencisiydim ,hayatıma farklı yönde devam etmek istedim anadolu üniversitesi hukuk fakültesine geçiş yaptım. Ankara da iken dgs, lise takviyesi ve ortaokul öğrencilere ders verdim, deneyimliyim. Öğrencide istek olduğu sürece matematik ve geometriyi öğreteceğime inanıyorum. Öğrencinin seviyesine inmek çok önemlidir bunu yapabilen öğretmen sayısı da çok azdır bunu başarabildiğimi düşünüyorum.
Beyza K.

Beyza K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul,lise,ilkokul öğrencilerine istedikleri saat kadar uygun ders vermekteyim.Anadolu üniversitesi matematik öğrencisiyim.Bir sürü vakıf da ve özel ders olarak öğrencilere ders vermiş bulunmaktayım.Uygun fiyata ders vermekteyim. saatlik olarak ders veriyorum.
Özlem T.

Özlem T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul öğrencilerinin derslere ve sınavlara hazırlanmasını en uygun öğretim tekniklerini kullanarak sağlarım. Bireysel farklılıkları göz önünde bulundurduğumdan her öğrenciye aynı şekilde anlatmam. Öğrenci en iyi hangi şekilde anlayacaksa o şekilde ders işlenir.
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMİ DANIŞMALIK MERKEZİNDE TYT- AYT MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. BİZE GELİN.GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Adem E.

Adem E.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Merhabalar 8 yıllık matematik öğretmeniyim, kamuda çalışıyorum. Anadolu üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Hafta içi veya hafta sonu uygun saatlerde öğrenci evinde veya kendi çalışma odamızda özel ders veriyorum.
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 9 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ BİR
Bayram  K.

Bayram K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Diş Hekimliği öğrencisiyim.Özel matematik dersi vermek istiyorum. Deneyimlerimi,sınava hazırlık sürecimi ve Matematikle olan bildiğim her şeyi size aktarmak istiyorum. Bunun için de samimi bir ortam oluşturarak sizlere hizmet vermek istiyorum.
Gizem A.

Gizem A.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ( İngilizce) mezunu olduğum için öğrencilerime analitik düşünce yapısını, almış olduğum formasyon eğitimi ile düzgün bir şekilde sunmaktayım.Üniversitede öğrencilik yıllarımda matematik haricinde gitar ve ingilizce dersleri de veriyordum.Benim görüşüme göre bir öğrenci eğitim öğretimin yanı sıra sosyal becerilerine katkı sağlayacak aktivitelerde de bulunmalıdır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ozgur Degirmenci
Matematik Özel Ders   18/11/2019

Konusunda uzman bilgili ve bilgisini kolaylikla aktaran bir ogretmen. Lgs de yuksek basari icin destegine guveniyoruz. Her duzeyde matematik ders ihtiyaciniz icin tavsiye ederim.

         
Aslı Kevser Çiçek
Matematik Özel Ders   12/11/2019

Oğlumu motive eden, anlamasını kolaylaştıran, güven veren bir öğretmen. Oğlum dolayısıyla biz memnunuz

         
Sılanur Uğur
Matematik Özel Ders   07/11/2019

Cİdden iyi bir hoca. Çokta tatlı bir insan. Kardeşim ilkokula gidiyor ödevlerine yardımcı olup soru çözdürüyor. Ayrıca ilk ders tanışma dersi olduğu için ücretsiz. Gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz.

         
Nurcan Yanardag
Matematik Özel Ders   25/10/2019

enerjisi yüksek başarılı bir öğretmen her seviyeye inebiliyor. oğlumla çok iyi anlaştılar. teşekkürler

         
Ege Çapar
Matematik Özel Ders   16/10/2019

Mustafa Hocam a, öncelikle matematiği bana sevdirdiği için çok teşekkür ediyorum. Dersi anlatırken, arada bana soru sorarak anlayıp anlamadığımı kontrol etmesi dersi daha dikkatli dinlememi ve çok iyi anlamamı sağladı. Hocamın iletişimi çok çok iyi. Güler yüzlü dersi anlatması, dersin güzel geçmesini sağlıyor. Derse hep zamanında başlar. Asla geç kalmamıştır. Hocamdan çok memnun kaldım. Önceleri 10 soruda 1-2 tane doğru yaparken, şimdi en az 8 doğru yapıyorum. Tekrar teşekkürler Hocam.

         
Edibe Turhan
Matematik Özel Ders   20/07/2019

Recep öğretmenimize iş disiplini/ahlâkı, konusuna hakimiyeti, nezaketi, öğrencisiyle olan iletişimi ve derslerde güven veren ilerlemeler için sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. Iyi bir insan ve öğretmen arayanlar, dilerim Recep Öğretmenimizle yolunuz kesişsin. Saygılar.

         
Matematik Özel Ders   15/06/2019

Şevket hocam çok teşekkür ederim. Benim kızımın matematikle arası aslında hiç de kötü değilmiş. Emeklerinize sağlık.

         
Ayşe Kara
Matematik Özel Ders   21/05/2019

İlk önce Rabbim ondan razı olsun. Açelya hanım öncelikle bizim için problem olan nitelikli sorularla ilgili çok yardımcı oldu. Daha başlardayız ama Çocuğumun kendine güveni gelmeye, morali de düzelmeye başladı. Biz Açelya hanım dan sınava kadar ciddi bir süre ders almayı planlıyoruz. Arkadaşlarıma da bildireceğim. Armut. Com a çok teşekkür ederiz.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz