En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 313 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
KENDİME GÜVENEREKTEN İLK DERSİ ÜCRETSİZ VERİYORUM. Odtü öğrencisiydim ,hayatıma farklı yönde devam etmek istedim anadolu üniversitesi hukuk fakültesine geçiş yaptım. Ankara da iken dgs, lise takviyesi ve ortaokul öğrencilere ders verdim, deneyimliyim. Öğrencide istek olduğu sürece matematik ve geometriyi öğreteceğime inanıyorum. Öğrencinin seviyesine inmek çok önemlidir bunu yapabilen öğretmen sayısı da çok azdır bunu başarabildiğimi düşünüyorum.
Mehmet Y.

Mehmet Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi hukuk fakültesi 3 sınıf ogrensiyim, okul yazililari ve sınavlara yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunmaya gayret ediyorum(5.6,7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Recep A.

Recep A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıl özel ders tecrübem var, Matematik konusunda kendime güveniyorum. Öğrencimle derslerin verimli geçeceğinden emin olabilirsiniz. Sadece matematik konusunda değil öğrencime diğer okul derslerinde de yardımcı oluyorum. Öğrenci-öğretmen psikolojisini iyi bilen bir eğitimciyim. Öğrencime uygun çalışma programı hazırlıyorum ders dışı zamanlarda da öğrenciyi kontrol ediyorum ders çalışıyor mu? Nereye kadar çalışmış ne yaptı gerekli k
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Emrah K.

Emrah K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Derslerimi, Batıkent Mahallesinde bulunan kendi evimde veriyorum. TYT, KPSS, DGS, TEOG süreçlerinde, mentörlük ve eğitim koçluğu yaparak matematik öğretimini kolaylaştırıyorum, Aynı zamanda profesyonel olarak Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikasına sahibim. Başarı odaklı, Öğrencinin anlama becerisine uygun olacak şekilde ders anlatıyorum. Matematik esas olarak sabır olayıdır. Ezberleyerek değil keşfederek anlamak gerekir. Matematiğe karşı ön yargıları olan, kendine güvenini yi
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMİ DANIŞMALIK MERKEZİNDE TYT- AYT MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. BİZE GELİN.GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Ahmet K.

Ahmet K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Dersleri öğrenci isteğine göre anlatmaya çalışırım. Ögrencinin anlamadığı konular üzerinde durarak ve bol bol yeni nesil sorular çözerek pekiştirmeye çalışırım. LGS ye hazırlık yapan öğrenciler için de bol bol yeni nesil sorular çözerim. *()
Yasemin A.

Yasemin A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Çocuklarla iyi iletisim kuran ve çocukları çok seven biriyim. Matematik anlatim konusunda da kendime güveniyorum.
Ali M.

Ali M.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. YKS Ayt-Tyt sınavlarına yönelik geometri ve matematik özel dersi veriyor ve sınav süreci koçluğu yapıyorum.
Ünzile  M.

Ünzile M.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Özel bir kurumda matematik öğretmeni olarak çalışıyorum. Lise ve orta öğretim düzeyi matematik özel dersi verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Rasime Demir
Matematik Özel Ders   07/02/2020

Ümit bey hem iyi bir insan ,hemde iyi bir matematik öğretmeni. Öğrencisi ile çok iyi bir iletişim kuruyor. Ben ve oğlum kendisinden çok memnun kaldık. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
İlknur Balcı
Matematik Özel Ders   27/01/2020

Kendisi çok bilgili ve mükemmel bir matematik öğretmenidir. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Erce Görkem Gökcen
Matematik Özel Ders   01/01/2020

Kral hoca sınıfındaki öğretim görevlilerinden gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz ben üni mat1 için başvurmuştum aşırı faydalı oldu

         
Ali Balcı
Matematik Özel Ders   08/12/2019

NUR HANIM KIZIMIN MATEMETİK DERSİNİ ÇOK SEVMESİNİ SAĞLADI..KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ..

         
Mehmet Akif Dumlupınar
Matematik Özel Ders   04/12/2019

Şimdilik 2 ders aldım kızım için, eğlenceli anlatışı sayesinde kızımın ilgisini çekmeyi başardı. Genç yaşına rağmen sorumluluk sahibi olması da güven verici.

         
Merve Özçoban
Matematik Özel Ders   26/11/2019

Sürekli motive edilmek ve başarısızlık kaygısına düşmeden kendini tahmin bile edemeyeceği yerlerde görmek isteyenler için ömer hocamızı şiddetle tavsiye ediyorum 😊😊

         
Emine Toman
Matematik Özel Ders   19/11/2019

Şu ana kadar görüştüğümüz matematik hocaları arasında en iyilerden birtanesi diyebilirim. Bilgisi ve tecrübesi güven veriyor. öğrencimizin başarısına imza atacağı ilk haftasından kendisini gösterdi. Şimdiden teşekkür ederiz Uğur hocam.

         
Hatice Kucuk
Matematik Özel Ders   26/10/2019

Lgs ye hazirlanan oglum cok kisa surede deneme netlerini artirdi.yeni nesil sorularinda artik zorlanmadigini soyluyor.muhammet hocaya ozverisi ve ilgisi icin tesekkur ederiz.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz