En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 370 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mustafa Türk

Mustafa Türk

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Barış Koşu

Barış Koşu

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencisiyim. Matematik bilindiği üzere, zor bir derstir, algısı vardır önyargılarda. Bence düşünüldüğü kadar da zor bir ders değildir, matematik bilgilerime sonuna kadar güveniyorum. LYS derecelerim sayesinde de bulunduğum noktadayım. Matematik bilgilerime güveniyorum ve şu zamana kadar verdiğim derslerde hiçbir olumsuz geri dönüş almadım. Birlikte daha güzel yerlere gelmeye var mısın?
Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi hukuk fakültesi 4. sınıf ogrensiyim, okul yazililari ve sınavlara yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunmaya gayret ediyorum(5.6,7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Hilal Ateş

Hilal Ateş

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
3 yıldır özel ders veriyorum orta okul ve lise öğrencilerine Muğla üniversitesinde matematik bölümü okuyorum.
Sevtap Güdücü

Sevtap Güdücü

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMI DE BIREBIR VEYA GRUP MATEMATIK OZEL DERS. MATEMATIK KORKULU RUYA OLMAKTAN CIKSIN. MATEMATIGI YARIN DE OGRENIN.
Hatice Şahin

Hatice Şahin

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul ve lise düzeyinde tüm mayematik tecrübeli bayan öğretmenden sınav kazandıran özel ders🤗
Süleyman Özkara

Süleyman Özkara

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 10 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ Bİ
Gizem Tezcan

Gizem Tezcan

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ilkokul ortaokul lise okul derslerine takviye olarak Matemetik ve Geometri dersleri verilir. TEOG, AYT TYT Sınavlarına hazırlık ders verilir.
Oğuz Limon

Oğuz Limon

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Eskişehir Cemal Mümtaz Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum yani 10 senedir öğretmenlik okuyorum diyebiliriz.Daha önce dershanede etüt öğretmenliği de yaptım.Matematik,geometri,fen bilgisi ve türkçe dersleri verebilirim.
Recep Alan

Recep Alan

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıl özel ders tecrübem var, Matematik konusunda kendime güveniyorum. Öğrencimle derslerin verimli geçeceğinden emin olabilirsiniz. Sadece matematik konusunda değil öğrencime diğer okul derslerinde de yardımcı oluyorum. Öğrenci-öğretmen psikolojisini iyi bilen bir eğitimciyim. Öğrencime uygun çalışma programı hazırlıyorum ders dışı zamanlarda da öğrenciyi kontrol ediyorum ders çalışıyor mu? Nereye kadar çalışmış ne yaptı gerekli k
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim Kaya
Matematik Özel Ders   08/09/2020

Yorumlara ve armut.comun tavsiye edilen hocası olmasına bakarak tercih ettim. Yorumların eksiği var fazlası yok. Kesinlikle hakkını vererek hizmet veriyorlar. Tavsiye ediyorum herkese.

         
Vedat Ali
Matematik Özel Ders   05/09/2020

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim sayenizde tam puan aldım iletişiminiz ve geri dönüş hızınız çok iyiydi :)

         
Huriye KEKLİK
Matematik Özel Ders   02/09/2020

Sağlık meslek lisesi çıkışlı bir öğrenci olarak matematik dersi benim için bir zulümdü. Bir yandan da hedeflediğim üniversiteyi kazanabilmek için, matematiği kenara bırakamıyordum. Durum böyle olunca özel ders almaya karar verdim. Böylelikle ali hocayla tanıştım. Başta kuşkularım olsa da bugün hiç bir şekilde ali hocayla çalıştığım için pişman değilim. Benimle bir hocadan ziyade bir arkadaş gibi iletişim kuruyor ve sürekli irtibat halindeyiz. Aklıma bir soru takıldığında, bir konuyu anlayamadığımda utanmadan çekinmeden soru sorabiliyorum hocam da sıkılmadan tekrar tekrar anlatıyor. Az bir süre geçmiş olmasına rağmen artık matematik sorusu çözerken severek çözüyorum ve vaktin nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum. Özel ders almayı düşünen öğrencilere ali hocayı kesinlikle tavsiye ederiim, gönül rahatlılığıyla tercih edebilirsiniz.😊

         
Nur Sima
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Geometri ve mat-1,2 üzerine aldığım bir yıllık özel derslerin netlerimde ciddi anlamda olumlu etkileri oldu. Ders esnasında çözdüğümüz soruların çeşitliliği ve farklı bakış açılarından çözüm arama yöntemlerini öğrendim ki bu özellikle üniversite sınavına hazırlanan, hedefi yükseklerde olan öğrenciler için kazanılması gereken çok önemli bir özellik bence. Soru çözümleri için kısa yollar göstermesi, daha kaliteli sorulara ulaşmak için ösym benzeri kitap önermesi, sıkılıp bunaldığınızda size destek çıkması açısından aldığım en iyi özel derslerden biriydi diyebilirim. Hedefleri yüksekte olan öğrencilerin değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum.

         
Nurkan Kışlal
Matematik Özel Ders   11/07/2020

Gökhan Hocamız son derece tecrübeli, konusunda uzman ve güven telkin eden bir yaklaşımla sürece hakimliğini göstermektedir. Uzun zaman faydalanabilmek ve kızımın hedeflarine inşallah hep birlikte ulaşabilmek temennisiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

         
Selvi Utlu
Matematik Özel Ders   07/07/2020

Kenan hocam çok deneyimli ve sıkıcı anlatımı kesinlikle yok. 0 matematikten sadece 3 derste matematik yapabilir hale getiren sevgili hocama çok tesekkurlerimi iletiyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Ömer Gömbeci
Matematik Özel Ders   05/05/2020

herkese tavsiye ederim matematiği sevdirerek konuyu anlatıyor yeni nesil soru çözümünde oldukça memnun kaldık çekinmeden hizmet alabilirsiniz on numara

         
Veysel Manilboğa
Matematik Özel Ders   07/03/2020

Bir öğrenci ile iletişim kurmakta ve eksiklerini görüp bu konulardaki açığını kapatmada baya iyisiniz hocam. Akıcı bir anlatım üslubu ile karmaşık gibi görünen konularda bile kolaylıkla anlamamızı sağlıyorsunuz. Sabırlı ve hoşgörülü yaklaşımlarınız içinde çok teşekkür ederim.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz