En İyi 10 Tepebaşı Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Tepebaşı Eskişehir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 220 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yunus T.

Yunus T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Neden ben? çünkü; benim işim, işin doğru olması adına çok emek vermek ve çalışmaktır. Eğer beni seçersen eğitim süreci akıp giderken sonucunda rahat uyuyacağınızı garanti ederim. Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 4 yıldır özel ders vermekteyim. Sizin için gereken eğitime ve birikime sahibim. Saygılarımla.
Emrah K.

Emrah K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Derslerimi, Batıkent Mahallesinde Parkwestin yanı başında site içerisinde bulunan kendi evimde veriyorum. Aynı zamanda profesyonel olarak Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikasına sahibim. Eğitim öğretim sürecinde, mentörlük ve eğitim koçluğu yaparak matematik öğretimini kolaylaştırıyorum. Başarı odaklı, Öğrencinin anlama becerisine uygun olacak şekilde ders anlatıyorum. Matematik esas olarak sabır olayıdır. Ezberleyerek değil keşfederek anlamak gerekir. Matematiğe karşı ön yargıl
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMİ DANIŞMALIK MERKEZİNDE TYT- AYT MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. BİZE GELİN.GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Kamil A.

Kamil A.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
20 yılı aşkın dersane ve özel ders tecrübesi ile her seviyeye uygun matematik ve geometri dersleri anlatıyorum.
Cihat A.

Cihat A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
CİHAT AYTEKİN (Matematik Öğretmeni) 9 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim ve 9 yıldır özel ders vermekteyim. Osmangazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 5’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar her öğrenciye, öğrencinin seviyesinde, kaliteli, okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım. Liseye Giriş Merkezi Sınav, TYT-YKS, DGS, ALES, KPSS, AÖF sınavlarına hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım. 8’inci sınıf merkezi sınav öğrencilerine yönelik
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Odtü öğrencisiyim ,daha önce özel ders verdim.Tecrübe açısından sıkıntınız olmasın. Öğrencinin neyi bilip neyi bilmediğine ,konuya olan hakimliğine bakaraktan ders işlerim.Ayrıca ne kadar zevkli ders işlenirse o kadar konu o kadar iyi kavranır.Bu yüzden benimle birlikte gerçekten konuların mantığını öğreneceksiniz şüpheniz olmasın.
Sinem Ü.

Sinem Ü.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Matematik ve Bilgisayar Bilimleri 2014 mezunuyum. Osmangazi Üniversitesi nde Cebir ve Sayılar Teorisi dalında yüksek lisans ile eğitim hayatıma devam etmekteyim. Matematiği bilinen kalıplardan çıkartarak, eğlenceli ve anlaşılabilir bir dille öğretmeyi seviyorum. Matematik dilini öğreterek, matematiğe karşı oluşan önyargıyı kaldırıyorum. Bu şekilde öğrencinin özgüvenini güçlendirerek, eğitim hayatında başarılı olmasına katkıda bulunuyorum.
Merve G.

Merve G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
10 yıllık ders anlatma tecrübesine sahibim. Tyt ve ayt ye giren tüm öğrencilerim yüksek net çıkararak istedikleri üniversiteye yerleşti. Ara sınıflarımı sınavlara hazırlayarak tüm temel bilgileri vermekteyim. YÖS,DGS ve KPSS birçok öğrencimde çok iyi yerlere gelmiştir. MATEMATİK artık korkulu rüya olmaktan çıkarak benim ders anlatımım ile birlikte daha sevilir hale gelmiştir.
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
13 yıllık tecrũbeyi paylasmaya hazırmısınız .Matematik ,fen ve turkce derslerindede yardimci olunur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   27/07/2019

Meltem hocama cok tesekkur ediyoruz cocuguma yaklasimi ders anlatmadaki yontemleri herseyiyle cok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Havva Kalem
Matematik Özel Ders   24/07/2019

Kızımız sıkılmadan ders dinliyor ve artık matematik dersini anladığını söylüyor. Bizim için bu her şeyden önemlisi. Muhammet Hoca ya çok teşekkürler

         
Senem Bayram
Matematik Özel Ders   28/05/2019

Çınar bey işini gerçekten severek yapıyor. İletişimi ve ders anlatımı konusunda kızımda bende çok memnun kaldık. Kızımın ders notlarında harika yükselişler oldu. Bu seneyi bitirdik. Seneye tekrar görüşmeyi diliyoruz. Emeğiniz ve sabrınız için çok teşekkürler Çınar Bey.

         
Nese Karaaslan
Matematik Özel Ders   10/05/2019

İlgili ve sabirli bir eğitmen.Öğretmek için farklı yollar deniyor.Kendisine tesekkür ediyorum.Tavsiye ederim.

         
Nilüfer Aksoy
Matematik Özel Ders   07/04/2019

Siteye bir arkadaşım sayesinde Çok da inanmayarak girdim Ufuk beyin teklifi üzerine görüştük ve kızıma ders için geldi o an anlıyorsunuz doğru kişi olduğunu sakin güven veren bir kişiliği var kızım çok sevdi ufuk beyi çok memnunuz kızım liseye hazırlanıyor ama bundan sonraki 4 yılda Ufuk beyİ bırakmayı düşünmüyoruz çok teşekkürler

         
Demet Arıcı
Matematik Özel Ders   15/03/2019

İşini seven bir eğitimci olduğunuz ilk günden fark ettirdiniz,matematik dersine uzaylı gibi bakan oğlumun ,keyifle ders yaptığını görmek nasip oldu,teşekkür ederim Ahmet ögretmenim.

         
Gülşen Karaca
Matematik Özel Ders   11/03/2019

Kızım bu sene üniversite sınavına hazırlanıyor Bahadır bey gerek iletişim gerek kaliteli bilgi aktarımı ile son derece mükemmel bir insan kızıma tekrar matematiği sevdirdiği ve hırslandırdığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

         
Matematik Özel Ders   03/03/2019

Ender Hoca çok iyi bir eğitimci. Alanında çok iyi bir uzman. Oğluma matematiği yapabileceğine inandıran, disiplinli ve gerçekten öğrenci psikolojisini çok iyi bilen bir öğretmen.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz