Hizmet Ver
Psikolog

4 Eskişehir Tepebaşı Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tepebaşı civarında 36 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Tepebaşı Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Psikolog için Tepebaşı içinde toplam 36 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 208 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Tepebaşı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 796 kişi Tepebaşı Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Psikolog

Feyza Nur Yılmaz photo

Feyza Nur Yılmaz

24.08.2020

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

ESOGÜ Psikolojik Danışmanlık ve Rehber öğretmenlik bölümünden mezunum, aynı zamanda bakanlık onaylı aile danışmanlığı sertifikasına sahibim. Öğrencilerimle iletişimimin çok iyi olması ve her öğrencime sözümü dinletebildiğimi fark etmem ile öğrenci koçluğu yapmaya başladım. Ergenlik dönemiyle aynı...

Mürüvvet Deniz Yıldırım photo

Mürüvvet Deniz Yıldırım

06.01.2022

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Limanım Psikolojik Danışmanlık "Herkedin Sığınacak Bir Limanı Olmalı" limanım_psikoloji limanımpsikolojikdanışmanlık.com.tr .

Merve Aydın photo

Merve Aydın

19.01.2022

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Çocuk ve yetişkin psikoterapisi, oyun terapisi, dikkat ve zeka testleri, travma terapisi (EMDR), bireysel öğrenci gelişimi ve takibi, dikkat geliştirme, zeka oyunları

Zülal Devlez photo

Zülal Devlez

29.12.2021

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba, 2020 yılında Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Psikoloji(ingilizce) lisans eğitimimi tamamladım. Yüksek öğretim kurumundan denklik belgemi aldım. Aile danışmanlığı eğitimime devam etmekteyim. Aynı zamanda, Altınbaş Üniversitesi'nde psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktayım. Çeşitli...

Gamze Bilgeç photo

Gamze Bilgeç

08.02.2020

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar terapilerimde ağırlıklı olarak bilişsel davranışçı model yaklaşımını kullanıyorum. Fakar her danışanımın kişilik ve ihtiyaclarını da göz önünde bulundurarak bütüncül terapi ve diğer terapi çeşitlerini de gerekli takdirde kullanabiliyorum. Seanslarda daha çok bireyin kendisine bir içgörü...

Ceren Saran Bilgi photo

Ceren Saran Bilgi

09.04.2022

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Aile terapisi, çocuk terapisi, yetişkin terapisi, spor terapisi, liderlik ve takım çalışması terapisi üzerine kendi dünyasını açmak isteyen insanlara kendi yolcuğunda yürürken destek olmayı ve bu süreci beraber tamamlamayı hedefliyoruz. Terapiler hem Türkçe hem İngilizce gerçekleştirilebilinir.

Ezgi Akçakoca photo

Ezgi Akçakoca

02.08.2021

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum ve Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisans yaptım. Lisans ve yüksek lisans eğitimimde yürüttüğüm projelerin çocuk ve aile üzerine olmasının önemli bir avantaj olduğunu düşünüyorum. Yüksek lisansla beraber çocuk ve ergenlerde müdahale...

Burcu Özer photo

Burcu Özer

01.05.2021

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

1994 yılında Emirdağ'da doğdum. 2012 yılında Emirdağ Anadolu Lisesi'nden, 2018 yılında ise tam burslu girdiği Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji(İngilizce) bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimi sırasında Eskişehir Devlet Hastanesi'nde psikiyatri servisinde, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde ve...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Tepebaşı Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tepebaşı Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Eskişehir Tepebaşı Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Eskişehir Tepebaşı Psikolog fiyatları, talep detayına göre 110 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.