En İyi 10 Trabzon Veri Kurtarma Merkezi | Armut

En İyi 10 Trabzon Veri Kurtarma Merkezi

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Vip İ.

Vip İ.

Harddisk Veri Kurtarma · Ortahisar, Trabzon
Hard Disk, Hafıza kartı ve flash bellekten silinen verileri kurtaralım. Çalışır durumdaki Hard disk, SSD Hard disk, flash bellek, hafıza kartınızdaki veriler uygun fiyata kurtarılır.
Murat D.

Murat D.

Harddisk Veri Kurtarma · Sürmene, Trabzon
BİLİŞİM SUÇLARI UZMANIYIM. HARDDİSK,FLASH BELLEK,HAFIZA KARTI VE DİĞER VERİ DEPOLAMA CİHAZLARINDA VERİ KURTARMA İŞLEMİ YAPILIR. CEP TELEFONLARINDAN VERİ KURTARMA İŞLEMİ YAPILIR
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Karakus
Veri Kurtarma   18/11/2019
gallery thumbnail

Öncelikle ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Ofisleri çok güzel harddiskimdeki fotoğraf ve videoları eksiksiz kurtardılar çok teşekkür ediyorum.

         
Fırat Mamur
Veri Kurtarma   31/10/2019

SHEK DATA kısa sürede çok yardimci oldu ve harddisk bilgilerimi geri getirdi. Kendilerine cok teşekkür ediyorum. Kesinlikle uyun fiyat ve kaliteli hizmetlerini tavsiye ederim.

         
Zeynep Çoker
Veri Kurtarma   28/10/2019

En uygun fiyatlı ve de olabilecek en iyi hizmeti aldığımı düşünüyorum.Memnun kaldığım bir işlemdi tavsiye ederim :))

         
İLAYDA ACAR
Veri Kurtarma   04/10/2019

Keten Bilgi Teknolojileri armut üzerinden bana en kısa zamanda dönüşüm yapan şirket oldu. Ilk ulaştığı andan itibaren Faruk Bey öncelikle uzaktan olmak üzere üm gün büyük bir özveri ve zaman harcayarak yardımcı olmaya çalıştı. Pc yi verdikten sonra da ertesi güne bize ihtiyacımız olan yardımı gerçekleştirmiş oldu. Emeğine, hızına, harcadığı zaman ve özverisine çok teşekkür ediyorum.

         
Gokhan Gurisik
Veri Kurtarma   17/09/2019

" digitalverikurtarma.com " cok tesekkurler hizli guvenilir fiyat acisindanda cok uygun bir sekilde verilerime kavuştum herkese tavsiye ederim

         
Tuba Ocak Katırcı
Veri Kurtarma   28/08/2019

Shek Bilişim iletişim kurduğumuz ilk andan itibaren her adımda güvenli bir biçimde ve titizlikle işlerini yapıyorlar. Bir öğretmen olarak onca yılın emeğini ve çocuklarımın hatıralarını bana geri getirdiler. Özellikle İlkay Bey her an sorularınıza içtenlikle cevap verip her aşamayı ayrıntılı biçimde sizinle paylaşıyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Tolga Turan
Veri Kurtarma   23/07/2019

Kendileri konuyla ilgili gerekli açıklamalarda bulunarak güvenimisağladılar.Çocuklarımın bebeklik fotoları olan hard diski 1hafta içinde kurtardılar.Kendilerine ve özellikle İlkay ve Ali beye çok teşekkür ederim.

         
Nesibe Oflaz
Veri Kurtarma   26/06/2019

Harddiskimi gönderdim ve çok güzel ilgilendiler benimle. Verilerim güvenle yeni Harddisk içerisine aktarıldı. Çok memnun kaldım iç rahatlığıyla tavsiye ediyorum herkese. :)

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz