Hizmet Ver

4 Trabzon Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Trabzon civarında 46 Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Türkçe Özel Ders

En İyi 10 Trabzon Türkçe Özel Ders Öğretmeni

Tuğba Saral photo

Tuğba Saral

02.10.2020

Türkçe Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunuyum. Recep Tayyip Erdoğan Üniversite Türkçe Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim. İki yıldır özel bir kurumda hem Türkçe hem Türk Dili ve Edebiyatı derslerine giriyorum. İki yıl MEB'de çalıştım.

Yeşim Eyüboğlu photo

Yeşim Eyüboğlu

04.09.2018

Türkçe Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

MEB’e ve ÖSYM’ye ait tüm sınavlarda başardık. Neden sizle de olmasın 🌸☺️ Çocuklarımız çabuk öğrenemiyorsa, anlatılanı geç algılıyor ve çabuk unutuyorsa, yazı yazmakta güçlük çekiyor ve ders çalışmakta isteksizse birlikte aşabiliriz. Özel öğrenme bozukluğu olarak nitelendirilen; disleksi (okuma...

Tuba Topaloğlu photo

Tuba Topaloğlu

10.09.2020

Türkçe Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Hacettepe üniversitesi türk dili ve edebiyatı mezunuyum. 6 yıldır çalışıyorum ve özel ders veriyorum. türkçe ve edebiyat derslerinde desteğe ihtiyacınız varsa bana ulaşabilirsiniz.

Ayse Fıratoğlu photo

Ayse Fıratoğlu

07.10.2020

Türkçe Özel Ders · Akçaabat, Trabzon

T&ürkçe öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Daha önce kısa s&üreliğine de olsa tecr&übe edindim. Bu tecr&übeye dayanarak uygun fiyatlı hizmet vermek istiyorum.

Berna Sırtkaya photo

Berna Sırtkaya

05.11.2020

Türkçe Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

TÜRK DİLİ EDEBİYAT ÖĞRETMENİYİM OSMANLICA BİLİYORUM DİL BİLGİSİ KONULARINA HAKİMİM BU LANDA EDEBİYATA TÜRKÇEDE 8 YIL TECRÜBEM VAR

Bilge Acar Yılmaz photo

Bilge Acar Yılmaz

28.05.2019

Türkçe Özel Ders · Akçaabat, Trabzon

Çok keyifli hale getirilmiş bu çalışma atmosferinde hedeflediğinin fazlasını almış olanlara sizin de katılmanızı bekliyoruz.

Damla Ağan photo

Damla Ağan

07.03.2018

Türkçe Özel Ders · Akçaabat, Trabzon

Gençliğimin verdiği tatlı heyecan ve tecrübelerimin bana kattığı bilgi birikimiyle aşamayacağımız hiçbir engel yok. Edebiyat ve Türkçeyi sevdirmeyi vaad ediyorum.Yolumuz uzun , ilk adımı sizden bekliyorum. Gerisini bana bırakın.

Aleyna Özdemir photo

Aleyna Özdemir

06.11.2020

Türkçe Özel Ders · Akçaabat, Trabzon

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Alan-dil bilgisi konularına ve Osmanlıcaya hakimim. Etkili okuma ve yazma eğitimi, diksiyon ve hitabet eğitimi aynı zamanda pedagojik formasyon eğitimi aldım.

Uğur Salihoğlu photo

Uğur Salihoğlu

30.11.2018

Türkçe Özel Ders · Beşikdüzü, Trabzon

2007 YILINDAN BERİ HEM İLK HEM ORTA ÖĞRETİMDE DERSHANE SEKTÖRÜNDE DERS VERMEKTEYİM. BAŞARIYA ULAŞAMADIĞIM ÖĞRENCİM OLMADI ŞU ZAMANA KADAR. KENDİME FAZLASIYLA GÜVENİYORUM. SAYGILAR

Faruk Ekici photo

Faruk Ekici

17.08.2020

Türkçe Özel Ders · Vakfıkebir, Trabzon

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı lisans mezunuyum. Fırat Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmış olmakla beraber şuan doktora eğitimime devam etmekteyim. 4 yıl MEB'de çalıştım. MEB'de çalışma sürecimde önceki adıyla TEOG şuanki adıyla LGS olan sınav için...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Trabzon Türkçe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Trabzon Türkçe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Trabzon Türkçe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Türkçe Özel Ders için Trabzon içinde toplam 46 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 27 yorum ve verilen 5 ortalama puan Trabzon içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 113 kişi Trabzon Türkçe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl