En İyi 10 Tuzla İstanbul Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 13 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tuzla Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Tuzla Yönetim Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
Biz yönetelim siz rahat edin, komşularınızla kötü olmayın. TUZLA YÖNETİM profesyonel olarak bina ve site yöneticiliği hizmeti vermekte olan kurumsal bir firmadır. Tecrübeli ekibimiz ve paydaşlarımız aracılığı ile en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Aidat toplanması ve yasal takibi, teknik sorunlar, bahçe işleri, temizlik, güvenlik, asansör, jeneratör bakımı v.b ortak alanlarla ilgili bütün işleri en uygun fiyata biz sizin adınıza yapıyoruz ve takip ediyoruz. Toplanan aidat
Pınar A.

Pınar A.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
Apsiyon muhasebe programı kullanmaktayım ve özel bir firmada bina yönetiminde muhasebe sorumlusu olarak çalışmaktayım.
Kezban  D.

Kezban D.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
Yaşam alanlarınızı biz yönetirken siz yaşamın tadını çıkarın.NEW CİT YÖNETİM bir hizmet firmasıdır.Bina&Tesis yönetim hizmetleri ve binaların bakımı (çevresel hijyen,teknik hizmetler -temizlik,güvenlik,idari mali hukiki yönetim yardımcı hizmetleri sunuyoruz profosyonel ve akılcı yaklaşımla tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaya yönelik yenilikçi ve çözüm odaklı bir firmayız.
Ygbs Easy Life Site Tesis Gayrimenkul Profesyonel Yönetim Hizmetleri

Ygbs Easy Life Site Tesis Gayrimenkul Profesyonel Yönetim Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
FİRMAMIZIN KALİTE POLİTİKASI Teknolojik gelişmelere ve standartlara uygun olarak siteler, tesisler için profesyonel yönetim hizmeti vermek. Sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin güvenini kazanmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak. Deneyimli ve profesyonel çözüm ortakları ile profesyonel hizmet sağlamak. Toplu yaşam alanlarında, huzurlu bir yaşam sağlayabilmek. İlgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartları uygulayarak çevreye ve insana saygılı bir fi
İde Yönetim, Temizlik, Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

İde Yönetim, Temizlik, Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Tuzla, İstanbul
Gelişen dünya şartlarında yüksek bina ve sitelerde yönetimin zorluğundan doğan problemlerin çözümü için İDE YÖNETİM ve DANIŞMANLIK firması olarak hizmetinizdeyiz.
Erdoganlar Management Services

Erdoganlar Management Services

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kartal, İstanbul
Eğitimli kadromuz , tecrübeli şirket hukukçularımız , Android uygulamalarımız ,Web tabanlı online programımızla 7 24 hizmetinizdeyiz. BİZ BİNANIZI YÖNETELİM .SİZ KOMŞULARINIZLA ARANIZI BOZMADAN SOHBETİNİZE DEVAM EDİN.
Çetin Grupp Asansör

Çetin Grupp Asansör

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Sultanbeyli, İstanbul
Asansör Bakım,Revizyon,Muayene eksiklerinde kaliteli hizmeti uygun ödeme koşullarında sunuyoruz.Ücretsiz asansör inceleme raporlanması avantajlarından yararlanmak için lütfen randevu alınız.
Muhammet Ö.

Muhammet Ö.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Merhaba ; 3 yıldır profesyonel olarak site ve residence işletme müdürlüğü görevlerinde hizmet vermekteyim. Küçük site ve apartmanlarınız için dışarıdan destek almak istiyorsanız arayın görüşelim.
Proma Yönetim

Proma Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
Yönetim hizmetlerinde bir marka haline gelen Proma Profesyonel Yönetim Hizmetleri size özel çözüm ve hizmetler sunar. Alanında yetkin site ve bina yönetim firması konumuna gelen Detay Profesyonel Yönetim yasanın gerektirdiği uygulamalarla birlikte projenin karakteristik yapısı , sosyal statüsü , lokasyonu gibi özel pozisyonları dikkate alarak yılların getirdiği tecrübeyle size özel çözümler sunar. Her biri alanında uzman merkez kadrosu ve projenizde istihdam edilecek yardımcı personelleri
POİNT YÖNETİM

POİNT YÖNETİM

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Pendik, İstanbul
İş ve yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz hizmetler artık tek çatı altında. Misyonu değer katmak, olanı daha değerli hale getirmek ve bunu herkese kabul ettirmek kolay bir iş değildir. Sonsuz çaba, istikrar, tükenmeyen güç, emek, sabır ve azim gerektirir. Point Yönetim; yaşam alanlarınıza değer katarken; sizlere hissettireceği ayrıcalıklı olma hissi ile vereceği hizmetlerle yaşanabilecek en ufak bir aksaklığın üstesinden gelebilme tecrübesine sahiptir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burçin Aydın
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/01/2020

Firma İşlerinde özenli ve titiz çalışıyorlar, apartman ile ilgili artık herşeyi onlar takip ediyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyorlar, yasal mevzularda da kafamız rahat çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

         
Derya Kömürcü
Site Bina ve Apartman Yönetimi   03/01/2020

Apartmanda kimse yönetici olamak istemiyordu , Dışardan Firmaya ihtiyaç duyduk, 2 kat maliki olarak yaklaşık 10 gün kadar yönetim firmalarıyla görüştük , Bu noktada Control Yönetim Firması - Çağdaş bey ile tanıştık , verdikleri destek ve şeffaflıklarından ve memnun kaldığımı söyleyebilirim . Apartman yöneticisi arayışı olanlara firmayı tavsiye ediyorum.

         
Şerife Köleoğlu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   25/12/2019

Yapılan işlerin şeffaflığı ve profesyonel ekibi ile sorunlara çözüm odaklı çalıştığnızı daha önce görmüştüm. İskenderun da bu denli işine sağdık firma zor bulunur. Teşekkürler.

         
Merve Gökçen Gün
Site Bina ve Apartman Yönetimi   18/12/2019

Apartmanda kimse yönetici olmak istemeyince , dışarıdan yönetim destek hizmeti almaya karar verdik , armut.com üzerinden birçok firma ile görüşme sağladık , Control Yönetim ile bu süreçte irtibata geçtik. Temizlilkten , bakım onarıma ve aidatların düzenli toplanması kadar düzenli alt yapı oluşturdular. Ulaşılabilir, sefaff sistemleri vardır. Sizde benim gibi yönetici bulmakta zorluk çekiyorsanız önerebileceğim firmadır.

         
Gökhan Dektaş
Site Bina ve Apartman Yönetimi   30/09/2019

Apartmanımızı güvenilir ve profesyonel ellere teslim ettik. İletişimi güçlü ve çözüm odaklı bir ekiple çalışmak bize de çok iyi geldi. Çok teşekkür ederiz.

         
Muzaffer Can
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/09/2019

sitenet yönetim iş alır akmaz tüm konulara hakim oldu. bize hemen bir program ve bütçe hazırladı. herşeyi kanuna uygun bir şekilde yapıyorlar. kendilerine göre küçük bir apartman olmamıza rağmen kurumsal bir yapıymışız gibi davranıyorlar. tüm sakinlercekendilerinden memnun kaldık. teşekkürler.

         
YAŞAR GÜNEŞ
Site Bina ve Apartman Yönetimi   15/08/2019

Kisa surede iyi firmalardan makul sayida teklif aldi bu uygulama aracılığı ile. Ve bu tekliflerden biri olan Inci Yönetim ve Danışmanlık firması ile çalışmaya karar verdik. Firmanın profosyonel ve tutarlı yaklaşımı nedeni ile bu kararı aldık.

         
Meryem Kaplan
Site Bina ve Apartman Yönetimi   08/05/2019

KAER YÖNETİM işinin profesyoneli.Şenol Bey KMK hakkında bizi bilgilendirip aidatların düzenli ödenmesi konusunda sitemizdeki sakinlerler tek tek görüşüp önemi anlattı ve ödeme kolaylığı hakkında detaylı bilgiler aktardı.Verdiği bilgi ve yardımları için de ayrıca tesekkür ederiz. Başarılar

İlçe İlçe Site Bina ve Apartman Yönetimi
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz