En İyi 10 Tuzla Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Tuzla İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 54 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cruse Creative Ajans

Cruse Creative Ajans

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
Web tasarım,logo tasarım,e-ticaret ve kurumsal kimlik ihtiyacınızı bizimle paylaşabilir misiniz? Geleceği,geleceğinize işliyoruz.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
Merhaba, Kendimi Java, Python , C/C++ ve Web Teknolojileri yanında Html, CSS, Javascript, JQuery, Php ve Bootstrap geliştirdim. Kendime ve size değer katacak Java ve Web teknolojileri üzerine çalışmak istiyorum. Her türlü web siteleri yapılır.
Marka Atölyesi

Marka Atölyesi

Web Tasarım ve Programlama · Pendik, İstanbul
Anlatsana biraz neden siz? dediğinizi duyar gibiyiz.Biz 99 depreminde herkes canının derdine düşmüşken,ilk bilgisayarına bakan,çocukluğu beraber geçmiş,1.44mb floppy disklerle yokluğu görmüş, ateri salonunda aduket, sokakta kolasına maç yapan, teknoloji bağımlısı, semtin içinden kısacası birbirinden kopmamış bir ekibiz. Yıllar içinde farklı şirketlerde çalıştıktan sonra ortak bir proje geliştirmek için bir araya gelerek en iyi yaptığımız işi yapmaya karar verdik. Sermayenin para değil, insan ol
Veysel K.

Veysel K.

Web Tasarım ve Programlama · Pendik, İstanbul
Html ve php biliyorum daha önce hiçbir projede yer almadım ancak kendimi geliştirmek için uygun fiyata değişik ve ilgimi çekecek her işi yapmaya hazırım
Hasan İ.

Hasan İ.

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
Özellikle e-ticaret projelerinde çalıştım yıllarca, php,mysql, elasticsearch, solr, nosql teknolojileri, jabber, linux sunucu yönetimi vs. gibi konularda tecrübeliyim.
Mesut Can A.

Mesut Can A.

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
PHP 5.3, OOP, Zend Framework, Doctrine, Codeigniter, Opencart, mySQL, Xml, Json. 2002 Yılından beri PHP ile yazılım geliştirmekteyim. 2006-2008 yılları arasında arasında SADECEHOSTING, 2010-2012 yılları arasında OYUNSTUDYOSU isimli firmalarda tam zamanlı olarak çalıştım. Yazılım geliştirme konusunda çalışacağım müşterilerin daha önce web projeleri konusunda deneyimli, ne istediğini bilen, liste yada mockup tasarımlarını yapmış olmasını tercih ederim. Daha çok outsource edilmiş planl
Celil A.

Celil A.

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
25 Yaşındayım . Şu an Ankara Suudi Arabistan Okulunda Bilgi İşlem olarak çalışmaktayım . Aynı zamanda da dışarıdan freelance olarak web tasarım işi yapıyorum . Yaklaşık 6 sene boyunca kendi yazılım firmamı işlettim . Ve yaklaşık 2006 yılından beri web programlama üzerinde çalışıyorum . Ayrıca Bilge Adam da Web Programlama , Yazılım Uzmanlıgı ve Grafik Eğitimi aldım .
Özkan C.

Özkan C.

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
PHP tabanlı yazılım hizmetleri Kişisel web sayfaları Kurumsal web sayfaları Alışveriş sistemleri Ebülten scriptleri SEO hizmetleri CRM Haber botu
Gökyüzü Bilişim Teknolojileri

Gökyüzü Bilişim Teknolojileri

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
Sizler için sitenizi baştan tasarlıyoruz. Baştan sağma değil sağlam ekip güvencesiyle siteniz yeniden tasarlanır.
Burhan U.

Burhan U.

Web Tasarım ve Programlama · Tuzla, İstanbul
Profesyonel seviyede web tasarımı ve ihtiyaca hitap eden yazılım çözümleri konusunda istediğiniz hizmet tam karşınızda duruyor.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Seçil
Web Tasarım Programlama   28/06/2019

Kaliteli iş yapıyorlar.Sözünün eri bir firma soner bey çok ilgili ve hızlı şekilde çalışıyor.Çok memnun kaldım tavsiye ederim.

         
Serdar BARDAKCIOĞLU
Web Tasarım Programlama   16/03/2019

Tam istediğimiz gibi yapıldı, panel kullanımı için gerekli eğitimler verildi. Tüm sorularımız için anında cevap verilmekte. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz.

         
Fatih Koçoğlu
Web Tasarım Programlama   03/02/2019

Anıl bey bize her konuda yardımcı oldu. Bu işin uzmanı olduğunu gösterdi. İşi zamanında teslim etti. İstediğimiz herşeyi yaptı. İş bittikten sonra söz verdiği gibi desteğine devam ediyor. Sitemiz 2. Günden google da aramalarda çıkmaya başladı. Kendisine teşekkür ediyor ve bir daha çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

         
Süleyman Derinkuyu
Web Tasarım Programlama   15/01/2019

Profosyonel hizmet anlayışı, güvenilir ve saygılı bizim için çok vakit harcadı emeği için Gökhan Beye çok Teşekkür ederim.

         
Yıldıray Olgun
Web Tasarım Programlama   06/12/2018

webbayisi işini iyi yapan profesyonellerden kurulu kaliteli bir işletme, sözleşmeli çalışıyorlar ve bu bizim için çok önemliydi... kendi adıma webbayisine kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim

         
Alpay EGLENEN
Web Tasarım Programlama   12/07/2018

Tüm taleplerimi elimdeki bütçeye göre fazlasıyla karşılamaları ve samimiyetleri beni çok memnun etti. İşim geliştikçe kendileriyle daha fazla çalışma fırsatı bulmayı ümit ederim.

         
Bora Öztaşkın
Web Tasarım Programlama   24/04/2018

Muhammed Beyden çok memnun kaldik. Çok ilgili cok yaratıcı ve her türlü isteklerime cevap veren, işinde çok başarılı bir yazılımcı. Çok tesekkur ediyorum. Kesinlikle tavsiye edilir.

         
Metin Karasu
Web Tasarım Programlama   21/02/2018

Serdar Bey Gerçekten işini layıkıyla yapan bir insan. Çok kısa bir sürede istediğimizden çok daha güzel bir şirket web sitemiz oldu. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini. Sabrı ve iyi niyeti için çok teşekkürler.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz