En İyi 10 Ümraniye İstanbul Bilgi İşlem Destek

4 Bilgi İşlem Destek Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 21 Bilgi İşlem Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Focus A.ş.

Focus A.ş.

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
2004 yılından bu yana bilişim teknolojileri deneyimi ile IT sektörüne destek vermekteyiz. Sanallaştırma, Siber güvenlik, Yedekleme sistemler, Geri dönüş planları ve gündelik bilgi işlem ihtiyaçlarınızda sizlerle beraberiz.
Ümit CAN

Ümit CAN

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
Dumlupınar Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum. Şimdi ise Anadolu Üniversitesi Yönetim bilişim sistemleri bölümünde uzaktan eğitim alarak okuyorum. 4.5 yıllık tecrübem ile birçok konuda bilgi ve tecrübe sahibiyim.
Ergin  Yazıcı

Ergin Yazıcı

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
Uzun zamandır bilgisayar sistemleri alanında çalışmaktayım. Donanımsal ve yazılımsal olarak tecrübeliyimdir.
Doğan Demirkıran

Doğan Demirkıran

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
Profesyonel olarak zaten bir kurumda çalışmaktayım. 2005 yılından bu yana sektörde olduğum için bilgi ve tecrübelerim oldukça fazladır. Benden talep ettiğiniz desteğin, çözüm ve memnuniyet odaklı olacağının garantisini verebilirim😊
Azimkar

Azimkar

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
Merhabalar, yıllardır hizmet vermekte olduğumuz Bilgi Teknolojileri sektöründe Sistem Desteği, Network Kurulumu, O365 ve Exchange ile ilgili işlemleriniz vb. hizmetler vermekteyiz. Sistem, Network Güvenliği, sunucu kurulumu, backup hizmetleri, Network cihazları satışı/kurulumu ve Yaşadığınız tüm sıkıntılar için size destek olmak isteriz.
Hüseyin Düztaş

Hüseyin Düztaş

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
Notebook,Laptop,masa üstü pc yazılım donanım arızalarının tespiti ,giderilmesi için her türlü problemde destek verilmektedir.
Techpeta

Techpeta

Bilgi İşlem Destek · Ataşehir, İstanbul
Client; Client Hardware and Network Solutions Microsoft Windows OS Installation Configuration and Management Mac OS X Installation Configuration and Management Client HealthCheck and Reporting Troubleshooting and Diagnostics Process Laptop & Desktop OS Refresh, Replacement, Reimaging, Rebuild Process Server; Server Solutions (HPE Proliant, DellEMC PowerEdge, Lenovo ThinkSystem, Cisco UCS) Server HealthCheck and Reporting Microsoft Server Installation Configuration and Management Micr
Cem Ünlü

Cem Ünlü

Bilgi İşlem Destek · Beykoz, İstanbul
Merhabalar, Ben Cem. Sistem mühendisiyim. 15 yılı aşkın süredir teknoloji ile iç içeyim. teknoloji, bilgisayar, telefon, sorun çözme vb. konularda size destek olabilirim. İyi günler,
Çağrı Fidan

Çağrı Fidan

Bilgi İşlem Destek · Ataşehir, İstanbul
2005 yılından bu yana farklı sektörlerde bir çok özel firmada bilgi teknolojileri departmanında hedeflediğim kariyer doğrultusunda iş hayatımı sürdürdüm. Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikleri hevesle uygulamaya çalışan yapım sayesinde 15 sene içerisinde mesleki anlamda hızlı bir ilerleme sağladım. İçinde bulunduğumuz corona sürecinde armut sitesini aktif olarak kullanmaya başladım.
İsmail Arçin

İsmail Arçin

Bilgi İşlem Destek · Üsküdar, İstanbul
Bilgisayar yazar kasa server network terminal terazi hızlı satış programları cenova güvenlik kameraları barkod yazıcı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ÖZLEM ÇOBANOĞLU
Bilgi İşlem Destek   02/05/2020

istedigim işi zamaninda ve titizlilikle yapti.gayet kibar bir beyefendiydi... işinden kesinlikle memnun kalacaksinizdir.. hic tereddüt etmeyin.

         
Mujde Gul
Bilgi İşlem Destek   29/03/2020

İletişimde saygılı, bilgilendirme konusunda paylaşımcı, zaman takvimine saygılı, sorun çözmede innovativ ve başarılı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bilgi İşlem Destek hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz