En İyi 10 Ümraniye Marka Tescil | Armut

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Marka Tescil

4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Anlam Patent Ofisi

Anlam Patent Ofisi

Marka Tescil · Ümraniye, İstanbul
Anlam Patent, Türk Patent ve Marka Kurumu siciline kayıtlı yetkili ve resmi, Marka Tescil ve Patent firmasıdır. Armut.com da Marka Patent alanında en çok iş alıp tercih edilen ve bu sebeple armut.com da Rozetli olan tek Patent firmasıdır. Marka Tescili: Teklifimizi onaylayarak hizmet alan müşterilerimize özel 500,00 TL değerinde Marka Tescili Başvurusu sonrası yıllık marka izleme hizmetimiz ücretsizdir. (Markanıza benzer veya taklit marka başvuruları olduğunda tarafınıza bildirilmektedir
Markalasana Kurumsal Hizmetler Ltd.şti.

Markalasana Kurumsal Hizmetler Ltd.şti.

Marka Tescil · Kağıthane, İstanbul
Markalasana.com firması 2007 yılından beri fikri ve sınai haklar konusunda (marka tescili, tasarım tescili, patent tescili, telif hakları) hizmet vermek amacıyla sektörde yerini almıştır.
Acar Fikri Mülk. Ve Yön. Dan. Aş.

Acar Fikri Mülk. Ve Yön. Dan. Aş.

Marka Tescil · Şişli, İstanbul
Acar Patent 50 kişilik kurumsal organizasyonu ve 15 bini aşkın müşteri portföyü ile 1999 yılından günümüze sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisi olup ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartları çerçevesinde çalışmaktadır.
Dönüşüm Patent Ve Bilişim Hizm.

Dönüşüm Patent Ve Bilişim Hizm.

Marka Tescil · Şişli, İstanbul
Dönüşüm patent, sektöre hizmet etmiş, deneyimli ve konusunda uzman marka – patent vekili olan uzmanların ortak hareket etme isteği ile oluşmuştur. 12 yıl önce kurmuş olduğumuz şirketimizde 1500’ü aşkın girişimciye hizmet sunmuş olmanın gururuyla ve her geçen gün daha donanımlı , daha tecrübeli, daha uzman olarak, ama dürüstlüğümüzden hiçbirşey kaybetmeden hizmet vermeye devam ediyoruz. İşinize katkı koyan, sizi ilerletecek olan , daha kurumsal olma yolunda önemli adımlar atmanızı sağlayacak ol
Profit Patent

Profit Patent

Marka Tescil · Üsküdar, İstanbul
Buluşlarınızın ve markanızın farkında olmadan başka ellere geçmesine fırsat vermeyecek hızlı bir tescilleme hizmeti yapıyoruz. Bunun yanında, fikrinizi projeye, iş ve kazanca çevirecek proje destekleri ve danışmanlıkda veriyoruz. Bize sadece fikirle de gelebilirsiniz yada hazır marka ve buluşunuz ile de gelip tescil hizmeti alabilirsiniz. Anahtar kelimemiz hız ve çözüm odaklı olmamızdır. Herşey güçlü ve üreten bir memleket için.
Dahi Patent

Dahi Patent

Marka Tescil · Ümraniye, İstanbul
Fikri ve Sınai Haklar, Belgelendirme, Tasarım, Yazılım, Pazarlama ve Reklam alanlarında Danışmanlık Hizmetlerini kaliteli, dürüst, doğru ve hızlı bir şekilde sunmak için, Hukuk Bürosu ve Danışmanlık firması olarak 8 yıllık tecrübesiyle çalışmalarını sürdüren çözüm ortağınızdır.
Serhat Y.

Serhat Y.

Marka Tescil · Ümraniye, İstanbul
2006 yılından günümüze kadar marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım ve coğrafi işaret tescil işlerinde danışmanlık yaptım. Yoğun olarak marka müracaatı, takibi ve korunması ile alakalı konularda çalıştım. Halende devam etmekteyim.
Pavema Patent Ve Marka Hizmetleri

Pavema Patent Ve Marka Hizmetleri

Marka Tescil · Şişli, İstanbul
Pavema Patent ve Marka Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak 2007 yılından bu yana, Sınai Mülkiyet Hakları ve bu hakların korunması üzerine firmalara, uzman kadromuz ile Marka, Patent ve Tasarımlar olmak üzere birçok alanda destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Amacımız, firmanız için en hızlı, en doğru ve en kaliteli hizmeti sunarak, gerek ulusal gerekse uluslararası işlemlerinizin her aşamasında yanınızda yer almak.
Esim Test Hizmetleri

Esim Test Hizmetleri

Marka Tescil · Ümraniye, İstanbul
Nes Danışmanlık Hizm.ltd.şti

Nes Danışmanlık Hizm.ltd.şti

Marka Tescil · Kadıköy, İstanbul
Firmamız 14 yılı aşkın bir süredir Marka Patent tescili ile iştigal etmektedir. Markalaşmanın önemli olduğu her kesimce kavranan bir zamanda size hizmet vermekten mutluluk duyacağız. www.nesdanismanlik.com
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kaan Yomralıoğlu
Marka Tescil   31/03/2018

Çok memnun kaldık gerçekten çok disiplinli ve taahhüt ettiklerini düzgün yapan bir firma tekrar patent alacaksam bir yer aramama gerek yok tebrikler...

         
Mustafa Onur Kayma
Marka Tescil   27/09/2017

İletişime geçmemiz ve işlemlerin başlaması 24 saatten az bir sürede tamamlandı.. Konusunda güven + tecrübe sahibiler.. Teşekkürler

         
Orhan Kaya
Marka Tescil   27/09/2017

Yapılacak işlemi bizzat kendileri anlattılar işini severek ve gönülden yapıyorlar kendileri teşekkürler...

         
Kadir Korkunç
Marka Tescil   18/04/2017

Hızlı, güvenilir, yuz yuze detaylı bilgilendirme ve cozum odaklı bir firma. tesekkurler anlam patent

         
Ramazan Yaşar
Marka Tescil   13/03/2017

Herhangi bir problem yaşamadım. Geldiler anlattılar. İşimi hallettiler. Çok memnun kaldım kendilerinden teşekkürler

         
AHMET BÜLENT KARGI
Marka Tescil   01/03/2017

Gayet olumlu bir işbirliği yaptık, teşekkürler. Ayrıca işin bir kısmını evvelden yaptığım için ciddi bir indirim de yapıldı.

         
Arzu Kutlu
Marka Tescil   25/02/2017

Kısa zamanda arandım, 1 günde başvuru gerçekleşti. Bir sonraki tescil işimde kesinlikle Anlam Patent'i tercih edeceğim. Teşekkürler.

         
İbrahim Erol
Marka Tescil   08/12/2016

Şipşak marka tescil 16.30 da anlaştık 17.00 olmadan markam tescil kurumuna başvuruldu. Gerçekten çok başarılı çok çok hızlı fiyat kalite paritesi olağanüstü bundan sonraki iş takibi içinde yorum yazacağım.

Marka Tescil hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz