Hizmet Ver

4 Ümraniye Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 897 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Ümraniye Matematik Özel Ders Öğretmeni

Osman Dogan photo

Osman Dogan

15.05.2016

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Öğrencilere Matematik dersini drama yöntemleri ile anlatmaktayım, bu sayede konular akılda kalırken hemde bu dersin sevilmesini sağlıyorum. Bunların yanısıra, isteyen öğrenci ve ailelere profesyonel olarak Yaşam Koçluğu yapmaktayım. İlk ders için ücret almıyorum. İlk derste tanışma ve öğrenciyi...

Büşra Adalmiş photo

Büşra Adalmiş

09.10.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, matematiği yapamıyorum diye bir şey yoktur. Sadece anlayabilme kanalımız farklıdır. Önemli olan doğru kanalı bulup matematiği yapabilme özgüveni kazandırmak. Bu zorlu yolculukta motivasyon sayılarla sağlanır :)

Ahmet Altın photo

Ahmet Altın

02.10.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Genç, Dinamik kadrolu öğretmen olarak Matematik dersi veriyorum. Asıl amacımız varsa matematik önyargılarını yenmektir. Eğlenceli ve seviyeye inebilen bir öğretmen olarak iletişim becerilerime çok güveniyorum. "BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM"

İlhami Yapıcı photo

İlhami Yapıcı

20.04.2020

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar Ben İlhami Yapıcı Anadolu lisesi öğretmeniyim LİSE ve ORTAOKUL ara sınıfları ile AYT-TYT Sınavları için Matematik ve Geometri LGS Sınavı için Matematik dersi veriyorum Ayrıca ihtiyaç halinde On-Lİne ( zoom programı üzerinden) birebir ders verilir.

Şengül Demir Altındağ photo

Şengül Demir Altındağ

21.01.2020

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü mezunu olup; uzun yıllardır bu yana Matematik-Fizik ve Fen Ve Teknoloji alanında Lise ve Ortaöğretim için vermekte olduğum özel ders tecrübelerime son derece güvenmekteyim. İlk dersimi deneme dersi olarak ücretsiz yapmaktayım.

Metin Dübüş photo

Metin Dübüş

08.09.2020

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Sınıf öğretmeniyim. Özellikle matematik dersleri için çocuklarımız zorlanabiliyorlar. Onlarla farklı yollarla matematiği sevdirecek ve ileri seviyede problemler çözebilecek dersler yapabiliyoruz. Farkı çok kısa zamanda hissedecek ve memnun kalacaksınız. Ayrıca "akıl oyunları " grubunda satranç, ...

Ekrem Kesmez photo

Ekrem Kesmez

14.11.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Karaman Fen Lisesi ve İTÜ mezunu mühendisim, eğitim hayatım boyunca özellikle matematik, geometri, fizik ve kimya olmak üzere sayısal derslerde başarılıydım. Bu başarılarımı bana sağlayan bilgi ve tecrübelerimi kullanarak LGS ve YKS dönemindeki öğrencilere hem özel ders vermek hem de eğitim koçu...

Selahattin Hoca photo

Selahattin Hoca

03.03.2019

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

19 yıllık öğretmenlik tecrübemle onlarca öğrenciyle çalıştım,başarılı sonuçlar aldım.İstanbul'daki bir çok seçkin okuldan öğrencim oldu.İsterseniz referanslarla görüşme sağlayabilirim.(fotoğraflarda görebilirsiniz.matematik_atolye benim Instagram adresim.ziyaret edebilirsiniz) (Atatürk Fen...

Hakan Akçay photo

Hakan Akçay

26.05.2017

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Www.dersflix.com Odtü lü ve Boğaziçili Eğitim kadrosu Eğitim danışmanlık sistemi ve Kendi kendine ders çalışmayı öğretiyoruz.

Fatma Betül Ekşioğlu photo

Fatma Betül Ekşioğlu

21.09.2019

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba. Ben Betül Ekşioğlu. Bu sene YKS de eşit ağırlık puan türünde 518. oldum ve Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine Matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri veriyorum. Her türlü öğrenciye yardımcı olmak ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ümraniye Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Ümraniye içinde toplam 897 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,285 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 6,982 kişi Ümraniye Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl