En İyi 10 Ümraniye Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 437 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Merve G.

Merve G.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Yıldız Teknik mezunuyum. Bir kolejde öğretmenlik yapmaktayım. 6 senedir aktif olarak özel ders vermekteyim. Bu konuda fazlası ile tecrübe sahibiyim.
Yavuz S.

Yavuz S.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
2007 Boğaziçi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 10 yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Farklı düzeylerde (7. sınıf ve üzeri) okula yardımcı veya belirli bir sınava (LGS, YKS, DGS, KPSS, DLR, AMC vb.) hazırlık şeklinde talebe göre program takip ediyorum. Derslere başlamadan önce ilk tanışma ve ücretsiz deneme dersine çok önem veriyorum. Bu sayede öğrenci eksiklerini tespit ederek daha isab
Melek S.

Melek S.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Matematik Öğretmeninden ✓ TYT ✓ AYT ✓ LGS ✓DGS ✓KPSS Öğrencilerine Birebir Özel Ders Aşağı Dudullu Mahallesi, Bengisu Sitesi’nde oturuyorum ve burada mevcutta öğrencilerim var. 2018-2019 sezonu öğrencilerimin başarısını fotoğraflarda görebilirsiniz. Dilerseniz aileleri ile görüşme imkanı sağlayabilirim. Detaylar için bana Whatsapp hattımdan veya her zaman açık telefonumdan kolayca ulaşabilirsiniz.
Rasim Ç.

Rasim Ç.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
9 yıldır ders vermekteyim. KPSS 92 Ales 91 puan aldım. Marmara Hukuk fakültesinde kaydım var ama devam etmiyorum. Kazandım sizin çocuğunuzu da kazandırırim.
Hilal S.

Hilal S.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
3 Yıldır matematik özel dersi vermekteyim. İstanbul Üniversitesi öğretmenlik mezunuyum. Kişiye özel ders işleme planı çıkarırım .Ders işleme tarzım , anlatımlarım kişiye göre farklılık göstermektedir. Mesajlarınıza , sorularınıza 7/24 destek verebilmekteyim.
Murat T.

Murat T.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Matematik ve Geometri dersinden Tyt Ayt Lgs okula yardımcı her türlü konu anlatımı ve soru çözümü yapılır
Ömer K.

Ömer K.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum.5 yıldır aralıksız olarak YGS-LYS-TEOG-KPSS-DGS öğrencileriyle çalıştım.Matematiğe sıfırdan başlayıp belli bir kademeye ulaşabilmek,hap bilgiler ve kısa yollarla soru çözerken zevk almak istiyorsan doğru yerdesin.Matematik korkun olmaktan çıksın istiyorsan gel beraber üstesinden gelelim;)
Matematik S.

Matematik S.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Matematik sevmekle başlar. Bu yüzden seveceğiniz ve başarılı olacağınız bir ders için MATEMATİK SEVER e ulaşın ☺
Zeynep I.

Zeynep I.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
TEOG YGS LYS ALES Sınava hazırlık aşamasında soru çözümü konu anlatımı vs Kendi evimde öğrencilerime ders veriyorum. Günde 2 ders saati.
Tayyip Ö.

Tayyip Ö.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
2014 Lys 5608.siyim. Tıp fakültesi ogrencisiyim, dersleri ezber yaptırmadan mantığa dayalı anlatımla kolaylıkla halledebilecegimizi düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Erol
Matematik Özel Ders   18/08/2019

Murat hoca alanında gayet başarılı. Matematik netlerim giderek arttı. Özellikle yeni tarz matematik sorularını çözmede büyük katkısı oldu 😊👍👏

         
Elif Yılmaz
Matematik Özel Ders   28/03/2019

Çok memnun kaldık. Tecrübeli ve işini iyi bilen bir öğretmen. Ders anlatım ve soru çözüm metodu ile artık matematik bizim için korkulan bir dersten ziyade çok şükür sevilen ve zevk alınan bir ders haline geldi. Teşekkürler hocam.

         
Sabahatin Karal
Matematik Özel Ders   14/03/2019

Çok başarılı ve çocugun seviyesine inebilen ve çocugun motivasyonunu yükselten bir ögretmen. Tavsiye ederim

         
Hazar Ayvaz
Matematik Özel Ders   05/03/2019

arkadaşlar ben Orhan hocamdan ders alıyorum gayet memnunum üniversite sınavına hazırlık yolunda emin bir şekilde hocayla ilerleyebilirsiniz.

         
MURAT GÜRTEKİN
Matematik Özel Ders   17/02/2019

Hüseyin Hocadan yaz sonundan bu yana 6. sınıftaki oğlum için özel ders alıyoruz. Olumlu yaklaşımı, beyefendiliği, mesleki yetkinliği ile beş yıldızı hak ediyor. Oğlumla başarılı bir iletişim kurdu ve ona matematik dersi dışında koçluk yapmaya da gayret ediyor. Halen hizmet almaya devam ediyoruz. Rahatça referans oluyoruz.

         
Burak Kaya
Matematik Özel Ders   30/01/2019

Genç enerjik ama bir okadar sakin ve profesyonel. Emeğine sağlık. 1 haziran zaferimize bizi yaklaştır hocam.

         
Ender Öngüç
Matematik Özel Ders   21/01/2019

İlk dersimiz çocuğuma birşeyler kattı, devamında da Musatafa Bey den memmnun kalacağımız düşüncesindeyim.Şimdiden siteye ve Mustafa Beye teşekkür ederim

         
Aysenur Y.
Matematik Özel Ders   20/01/2019

Tolga hocayı tanıdığıma çok memnunum. Dersi sevdirerek anlatıyor ve bol örneklerle matematiği kolay hale getiriyor. herkese tavsiye ederim.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz