Hizmet Ver

4 Ümraniye Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 774 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Ümraniye Matematik Özel Ders Öğretmeni

İlhami Yapıcı photo

İlhami Yapıcı

20.04.2020

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar Ben İlhami Yapıcı Anadolu lisesi öğretmeniyim LİSE ve ORTAOKUL ara sınıfları ile AYT-TYT Sınavları için Matematik ve Geometri LGS Sınavı için Matematik dersi veriyorum Ayrıca ihtiyaç halinde On-Lİne ( zoom programı üzerinden) birebir ders verilir.

Yavuz Sidal photo

Yavuz Sidal

06.02.2018

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

2007 Boğaziçi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 10 yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Farklı düzeylerde (8. sınıf ve üzeri) okula yardımcı veya belirli bir sınava (LGS, YKS, DGS, KPSS, DLR,...

Mehmet Kahrıman photo

Mehmet Kahrıman

11.06.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Matematik alanında yeterli bilgi ve tecrubemle sizlere her konuda yardımcı olabilirim. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız derse devam etmeyiz.

Berkay Acar photo

Berkay Acar

10.10.2018

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İlk ders ücretsizdir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. YGS 2016 Matematik40/40. Ortaokul matematik olimpiyat ödülüm var. İyisi için iyisini seçin :)

Şengül Demir Altındağ photo

Şengül Demir Altındağ

21.01.2020

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü mezunu olup; uzun yıllardır bu yana Matematik-Fizik ve Fen Ve Teknoloji alanında Lise ve Ortaöğretim için vermekte olduğum özel ders tecrübelerime son derece güvenmekteyim. İlk dersimi deneme dersi olarak ücretsiz yapmaktayım.

Seda Çakır photo

Seda Çakır

29.06.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

4 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum. YKS ve LGS grubunda derslere girdim. Özel ders veriyorum. Öğrencinin dersi sevip yapabilmesi için önce öğretmenini sevmesi gerektiğini düşünüyorum, önce kendi sevdirmek sonrasında bol bol soru çözdürmek hedefim ☺️

Müberra Yüce photo

Müberra Yüce

24.06.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Marmara Üniversitesi Fizik Öğretmenliği Bölümü 4.Sınıf öğrencisiyim. Ortaokul, lise, yks ve lgs öğrencilerine matematik özel ders verilir.

Gülçin M. photo

Gülçin M.

31.08.2019

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Boğaziçi Mezunu öğretmenden IB, SAT, İngilizce Matematik, TYT, AYT, okul derslerine yardımcı, ilkokul ortaokul lise özel ders verilir.

Burcu Taşdan photo

Burcu Taşdan

04.06.2020

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Aktif olarak iki yıldır orta okul öğrencileriyle çalışıyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışma deneyimim oldu. Öğrencilere kendini keşfetmeleri ve kendileri için en iyi çalışma tekniğini bulmaları için rehberlik ediyorum. Matematik dersini...

Nurgül Akın photo

Nurgül Akın

21.03.2021

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Matematik mezunu,özel ders deneyimi 5 yıldan fazla olan ve öğretim görevlisiyim.Ayt ,tyt,lgs ve arasınıflar için ders verebilirim.Bunun yanısıra üniversite derslerinde (calculus,analiz,genel matematik,istatige giriş) destek verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ümraniye Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Ümraniye içinde toplam 774 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,283 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 6,931 kişi Ümraniye Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl