En İyi 10 Ümraniye İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 459 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Osman Dogan

Osman Dogan

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Öğrencilere Matematik dersini drama yöntemleri ile anlatmaktayım, bu sayede konular akılda kalırken hemde bu dersin sevilmesini sağlıyorum. Bunların yanısıra, isteyen öğrenci ve ailelere profesyonel olarak Yaşam Koçluğu yapmaktayım. İlk ders için ücret almıyorum. İlk derste tanışma ve öğrenciyi zihinsel bazı çalışmalarla analiz ederek süreç ve hedef planlaması yapıyorum. Sonrasında aile ve öğrenci dersi kabul ederse olumlu dönüş yapıyorlar ve derslere başlıyoruz.
İlhami Yapıcı

İlhami Yapıcı

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Merhabalar Ben İlhami Yapıcı Anadolu lisesi öğretmeniyim LİSE ve ORTAOKUL ara sınıfları ile AYT-TYT Sınavları için Matematik ve Geometri LGS Sınavı için Matematik dersi veriyorum Ayrıca ihtiyaç halinde On-Lİne ( zoom programı üzerinden) birebir ders verilir.
Yavuz Sidal

Yavuz Sidal

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
2007 Boğaziçi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 10 yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Farklı düzeylerde (8. sınıf ve üzeri) okula yardımcı veya belirli bir sınava (LGS, YKS, DGS, KPSS, DLR, AMC vb.) hazırlık şeklinde talebe göre program takip ediyorum. Derslere başlamadan önce ilk tanışma ve ücretsiz deneme dersine çok önem veriyorum. Bu sayede öğrenci eksiklerini tespit ederek daha isab
Mesut Koşmaz

Mesut Koşmaz

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Her seviyede Matematik özel ders 10 yıldır profesyonel şekilde bireysel dersler vermekteyim. Çalıştığım öğrencilere süreci doğru yönetmeleri için Koçluk/Mentorluk yapıyorum. Bir ders süresi 90 dakikadır.
Fatma Betül Ekşioğlu

Fatma Betül Ekşioğlu

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Merhaba. Ben Betül Ekşioğlu. Bu sene YKS de eşit ağırlık puan türünde 518. oldum ve Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine Matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri veriyorum. Her türlü öğrenciye yardımcı olmak ve başarıya giden yollarında onlara destek vermek istiyorum.
Kerim Öngül

Kerim Öngül

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Kendimi geliştirmek ve öğrencilere fayda sağlamak amacıyla internet aracılığıyla özel ders veriyorum.
Sibel Güven

Sibel Güven

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Selam, ilk ders değerlendirme dersi ve ücretsiz. Cocukla bir araya geldiğimde değerlendirip hangi konuyu ne kadar sürede vereceğime dair bir program hazırlıyoruz ve birlikte başarıya ulasıyoruz🤗gülen yüzler, mutlu veliler.
Hikmet Salihoğlu

Hikmet Salihoğlu

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Evinizde ye internetten skype ile saati 25 tl den ilköğretim 2 den lise 1 e kadar matematik dersi verilir. En az haftada 1 gün 2sa sa ders yeterlidir. Anadolu yakası tercihimdir. CEP: https://matdersd1.wordpress.com/2011/12/15/evinizde-25-tl-matematik-dersi-ilkogretim-matematiksbs-teoripratikuygulama/ https://matdersd1.wordpress.com/2010/11/12/merhaba-dunya/
Merve Güleç

Merve Güleç

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Yıldız Teknik mezunuyum. Bir kolejde öğretmenlik yapmaktayım. 6 senedir aktif olarak özel ders vermekteyim. Bu konuda fazlası ile tecrübe sahibiyim.
İlayda Erdoğan

İlayda Erdoğan

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Marmara universitesi . 4. Sinif Ilkogretim matematik ogretmenligi ogrencisiyim ilokul/ortaokul/lise matematik ozel dersi veriyorum 4 senedir. Ogrencilerim de velilerim de hep sonuctan memnun kaldilar. Ders almak icin telefon numaramdan ulasabilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Pınar Kaplan
Matematik Özel Ders   21/10/2020

Öğrenciye nasıl yaklaşacağını, ne yapacağını bilen bir öğretmen. Bilgi birikimi ve hayat tecrübesiyle öğrencilerine yol gösteren nadir öğretmenlerden. Süleyman beyle tanıştığımız için bir çok memnunuz.

         
Musteri Müşteri
Matematik Özel Ders   19/10/2020

konulara hakim, ezber gibi olan formüllerin mantigini da anlatarak konunun daha iyi anlaşılmasını sağlıyor. soru çözümünde kısa yollar gösteriyor.

         
Gülcan Akın
Matematik Özel Ders   03/10/2020

Gayet beyefendi ve yaptığı işe hakim. Mesleki yeterliliği tam, çocukla iletişimi son derece başarılı.

         
Ayten Sarı
Matematik Özel Ders   16/09/2020

Öğrenci ile harika iletişim kurabilen, sabırlı, sevgi dolu bir öğretmen.Oğluma matematiği sevdirerek ileri taşıdığını düşünüyorum.

         
Umit Ozlu
Matematik Özel Ders   09/09/2020

Matematiği sevmenin doğru adresi. Oğlum icin üç haftadır Hamza öğretmenden matematik dersi aliyoruz gelişim mükemmel. Öğrencileriyle iletişimi çok iyi. Teşekkürler Hamza öğretmen.

         
Fatmanur Öztopuz
Matematik Özel Ders   02/09/2020

Hocamız ders anlatımı konusunda gayet anlaşılır bir dil kullanmakta ve konuları pekiştirmek için birçok kez sorular üzerinde tekrar yaptırmaktadır.Aldığım derslerden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim.

         
Hasan Tarhan
Matematik Özel Ders   18/08/2020

Muhammet hoca ile lgs de hayallerimizi gerceklestirdik.emeklerine yurekten saglik.kizim 0.44 luk dilime girerek cok istedigi Izmir ataturk lisesine yerlesti.hem bir ogretmen hem bir abi gibi destegini esirgemedi ailemizden biri oldu.Katkisi paha bicilmez.

         
Emine Debi
Matematik Özel Ders   18/07/2020

Şevket öğretmenden çok memnun kaldım. Daha önce başka birçok öğretmenle çalışmama rağmen böyle verim alamamıştım. Matematik seviyesini ölçüp ona göre yöntem belirliyor. Kısaca işinin ehli diyebilirim. Matematiği sevdiren hocadır.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz