En İyi 10 Ümraniye İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 170 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yavuz S.

Yavuz S.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
2007 Boğaziçi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 10 yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Farklı düzeylerde (8. sınıf ve üzeri) okula yardımcı veya belirli bir sınava (LGS, YKS, DGS, KPSS, DLR, AMC vb.) hazırlık şeklinde talebe göre program takip ediyorum. Derslere başlamadan önce ilk tanışma ve ücretsiz deneme dersine çok önem veriyorum. Bu sayede öğrenci eksiklerini tespit ederek daha isab
Canan T.

Canan T.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Değişen sınav sistemiyle matematiğe duyulan ihtiyaç ekstra artmıştır 7 senelik tecrübe ile her seviyeye uygun özel ders verilir ayrıntılar için iletişime geçiniz.
Deniz Melek Ç.

Deniz Melek Ç.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Doğuş Üniversitesi %100 burslu Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. 2017 Lys’de derece yaptım. Lgs öğrencilerine matematikten özel ders veriyorum. Öğrencilerime kendilerine uygun çalışma stili ve programı uyguluyorum. Bunlarla birlikte sınav streslerini yönetmeleri için danışmanlık veriyorum ve bundan ekstra bir ücret talep etmiyorum.
Rumeysa  T.

Rumeysa T.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Matematik Mezunuyum. LGS(TEOG) ve TYT Matematik konuları Özel ders alanında tecrübe sahibiyim.
Merve G.

Merve G.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Yıldız Teknik mezunuyum. Bir kolejde öğretmenlik yapmaktayım. 6 senedir aktif olarak özel ders vermekteyim. Bu konuda fazlası ile tecrübe sahibiyim.
İlayda E.

İlayda E.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Marmara universitesi . 4. Sinif Ilkogretim matematik ogretmenligi ogrencisiyim ilokul/ortaokul/lise matematik ozel dersi veriyorum 4 senedir. Ogrencilerim de velilerim de hep sonuctan memnun kaldilar. Ders almak icin telefon numaramdan ulasabilirsiniz
Burak I.

Burak I.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Merhaba ben Burak. 22 yaşındayım. Medipol üniversitesinde Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde tam burslu şekilde okumaktayım. 3. Sınıfım. Genel olarak konuların derinliğine göre genel olarak matematiğe hakimim ve ek olarak üniversite istatistik 1 2, muhasebe, sigorta matematiği dersleri de belli başlı konulara hakimim.
Sezer S.

Sezer S.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Üniversiteye başladığım yıldan bu yana özel ders anlatıyorum bir özel ders merkezinde 5 yıl sadece özel ders anlattim.Bu yüzden birebirde iddialiyim.Ayrica 2011 den bu yana final Uğur Modafen gibi kurumlarda üniversite hazırlık gruplarında öğretmenlik yaptim.Kendi hazırladığım güncel notlarımla en basitten en zora basamak basamak öğretiyorum ilk ders deneme için ücretsiz gelebilirsiniz ✌️
Hilal K.

Hilal K.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Karadeniz Teknik Üniversitesi lise matematik öğretmenliği mezunuyum. 3 yıldır ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilere özel ders veriyorum. 8,9,10,11,12. sınıflara okul derslerinde ve sınavları için destek olmak amaclanır.
Eda K.

Eda K.

Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul
Matematik ozel ders en guzel sekilde verilir. Universite mezunuyum daha once bircok ogrenciye ders verdim ve sinava hazirladim. Evimde ya da disarda da ders verebilirim. Istediginiz gun ve saatte randevu olustururuz. Matematikte temel cok onemli ve bunun icin temeli ne kadar iyi yaparsak cocuklar daha sonra zorlanmaz ve sinavlarina bir adim onde hazir olurlar. Temel cok onemli ve bende ilkogretim derslerine daha cok onem veriyorum ve tercih ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Altıparmak
Matematik Özel Ders   07/05/2020

Biz LGS sınavına yakın bir zamanda çocuğumuzun eksik bilgilerini tamamlaması ve soru çözümünde hızlanması için Kenan hocadan yardım aldık. Birlikte çözülen Sorular sayesinde özellikle çocuğumuzun matematiksel mantığının gelişimi konusunda çok istifade ettik.

         
Gülser Ardıç Çifci
Matematik Özel Ders   24/12/2019

Dinamik ve akıcı şekilde ders anlatımı var. Dikkati dağınık bir öğrenci olan yeğenimle ders anlatırken dikkatini çekmeyi başararak hem konulara odaklanmasını sağladı, hem de onun yaşına hitap edebilecek şekilde bir dostluk kurmayı başardı. Yeğenim için özel ders aldık ve belli periyodlarda da almaya devam edeceğiz Teşekkürler..

         
Batuhan Duran
Matematik Özel Ders   21/12/2019

Konu anlatımı ve öğrenciyle iletişimi son derece ilgili ve alakalı. Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım.

         
Ali Balcı
Matematik Özel Ders   08/12/2019

NUR HANIM KIZIMIN MATEMETİK DERSİNİ ÇOK SEVMESİNİ SAĞLADI..KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK. HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ..

         
Alaçatı Renkleri
Matematik Özel Ders   06/12/2019

Yeni nesil sorulara hakim öğrenci ile iletişimi güçlü bir hoca. Kızımıza matematiği sevdirdi. Teşekkürler

         
ELİF BEYAZAY
Matematik Özel Ders   28/11/2019

Hakan öğretmenimizden 3.sınıfa giden oğlum için 5 saat matematik dersi aldık.Devam etmeyi de planlıyoruz. Derse hakim öğrenciyle ilişkisi başarılı. Tavsiye ederim.

         
Dursun Özen
Matematik Özel Ders   21/11/2019

Oğlumun matematiği çok kötüydü ve aynı zamanda matematik fobisi vardı. Harun hocayla çalışmaya başladıklarından bu yana matematiği sevmesi ve yapabiliyorum artık demesi benim için çok sevindirici ileride çok güzel şeyler olacağına inanıyorum.Hocanın çok sıcak kanlı olması matematiği sevdirmesi adına çok güzel birşey. Teşekkürler hocam

         
Tuba Duru uzunkol
Matematik Özel Ders   17/11/2019

Melih hoca’nin dersi isleme biciminin yani sira; ogluma olan yaklasimindan ve oglumu derse motive etme gayretinden de son derece memnunum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz