Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 İstanbul Ümraniye Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 900 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ümraniye Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Ümraniye içinde toplam 900 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 465 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,065 kişi Ümraniye Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Online Matematik Özel Ders

Büşra Adalmiş photo

Büşra Adalmiş

09.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, matematiği yapamıyorum diye bir şey yoktur. Sadece anlayabilme kanalımız farklıdır. Önemli olan doğru kanalı bulup matematiği yapabilme özgüveni kazandırmak. Bu zorlu yolculukta motivasyon sayılarla sağlanır :)

Ömer Faruk İşaşır photo

Ömer Faruk İşaşır

07.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Öncelikle Merhabalar, 2019 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Şu anda ise eğitimime İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yaparak devam etmekteyim. Şu anda 25 yaşındayım ve yaklaşık olarak 16 yaşından beri ilkokuldan lise öğrencisine kadar farklı...

Yavuz Sidal photo

Yavuz Sidal

11.04.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2011 yılında Marmara Üniversitesinde Matematik Öğretmenliği tezli yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 10 yılı aşkın meslek hayatımda farklı yaş gruplarından öğrencilerimi yurtiçi ve yurtdışı bir çok sınav ve projeye...

Erhan Kolat photo

Erhan Kolat

13.09.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

16 yıllık dershane öğretmeniyim.sinav sistemlerini soru türlerini iyi bilen sınava uygun çalışmalar yapan istanbul'un en iyi dershanelerinde en iyi öğrencilerle çalışmış dereceye giren öğrenciler yetiştirmiş bir öğretmenim.calistigim kurumlar içinde erkan demirel dershanesi fen bilimleri Beşiktaş...

Mevlüt Çakmak photo

Mevlüt Çakmak

19.09.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, İsmim Mevlüt. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik mühendisliği mezunuyum. Yaklaşık olarak 6 yıldır matematik ve geometri konularında özel ders vermekteyim. Derslerimi 2 saat olarak vermekteyim.(1 ders saatim 60 dakikadır.) Hem birbirimizi tanıma hem de ders işleyiş ve anlatım...

Zeynep Mutlu photo

Zeynep Mutlu

09.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Eczacılık öğrencisinden özel ders fırsatı. Lise biyoloji,kimya,Türkçe ; Ortaokul ve ilkokul fen,türkçe,matematik özel dersi veriyorum.Ödevlendirme ve takibini de yapıyorum.Yardımcı materyaller de kullanıyorum.Sadece online yada topluluk olan yerlerde(starbucks,kütüphanenin çalışma odaları gibi)...

İlayda Erdoğan photo

İlayda Erdoğan

12.07.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Türkiyenin en seçkin eğitim fakultelerinden birinde Marmara Üniversitesinde matematik öğretmenliği okudum. Aynı zamanda 5 senedir özel ders veriyorum. Öğrencilerimle iletişimim kuvvetlidir, gerek kişisel, sosyal gerek branş anlamında kendime güveniyorum. Devlet bursu kazanan, derece yapan birçok...

Matematikçe photo

Matematikçe

10.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Kendi yerimizde en az 12 yıllık okul ve özel ders tecrübesi olan öğretmen arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Matematik ağırlıklı dershane programımız ile sınavlara hazırlık yapmaktayiz. İlkokul 3 , 4 ve 5. Sınıflara grup dersleri de verilir.

Gamze Demiral photo

Gamze Demiral

21.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

6 yıldır devlet okullarında matematik öğretmeni olarak çalışıyorum. Eğitim teknolojilerini yakından takip eden, çocuklarla bağ kurabilen, alandaki gelişmelerden haberdar olmayı oldukça önemli bulan, matematiği severek öğrenmenin mümkün olduğunu düşünen bir öğretmenim.

Betül Zengin photo

Betül Zengin

09.08.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

14 yıllık Dersane ve özel okul tecrübemle sınavlara öğrenci hazırladım Derslerimi öğrenci düzeyine uygun işletmekteyim ayrıca derslerde kolaydan zora doğru ve yeni nesil sorularla zenginleştirerek sizleri bir adım öne çıkarıyorum hallerinize yakın olmak için geç kalmayın

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ümraniye Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ümraniye Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl