Hizmet Ver

4 Ümraniye Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 331 Online Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Matematik Özel Ders

En İyi 10 Ümraniye Online Matematik Özel Ders Öğretmeni

Sena Bozlu photo

Sena Bozlu

11.09.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Medipol üni. İngilizce psikolojik danışmanlık son Sınıf öğrencisiyim. 5 yıldır düzenli olarak İlkokul ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyata ders veriyorum.

Fatma Topal photo

Fatma Topal

16.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Öğrencilerimle öğretme öğrenci ilişkisi dışında arkadaşça yaklaşmaya çalışıyorum bu sayede alınan eğitimin daha etkili olduğuna inanıyorum. Benimle çalışan öğrenciler başarıya hazır olun.

Burhan Kerem Özdemir photo

Burhan Kerem Özdemir

10.01.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Üniversite eğitimimi tamamlamak üzereyim. Elimden geldiğince düzenli olarak sınavlara girerek birikimimi korumak için uğraştım. Sınavlara yönelik olarak dersler vermekteyim.

Güliz Adak photo

Güliz Adak

25.09.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Yıldız teknik üniversite mezunu matematik öğretmeniyim. Öğrencilerimin tamamı ortaokul ve ilkokul grubudur bu nedenle müfredat ve konulara hakim olmamın yanı sıra, ek kaynaklar ve yeni nesil sorular hakkında geniş deneyime sahibim. Yeni nesil sorulara ağırlık vererek ders işliyorum. Kendi...

Yavuz Sidal photo

Yavuz Sidal

11.04.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2011 yılında Marmara Üniversitesinde Matematik Öğretmenliği tezli yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 10 yılı aşkın meslek hayatımda farklı yaş gruplarından öğrencilerimi yurtiçi ve yurtdışı bir çok sınav ve projeye...

Zeynep Baş photo

Zeynep Baş

18.09.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar ben Zeynep BAŞ Marmara Üniversitesi EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ mezunu yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede MATEMATİK derslerini İNGİLİZCE olarak öğretebilmekteyim. LGS-TYT-AYT Sınavlarının yanısıra SAT-IB-AP Sınavlarına...

Ayşe Nur Barım photo

Ayşe Nur Barım

19.12.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Marmara Üniversitesi matematik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.2018 yılından itibaren ilkokul-ortaokul-lise-kpss özel ders ve sınıf derslerinde matematik öğretmenliği yapmaktayım. Özellikle matematik dersini sevmeyen öğrenciler üzerinde birçok çalışma yaptım. Bu konuda kendime güveniyorum. Matematiği...

Görkem Kerçek photo

Görkem Kerçek

15.12.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Saint Benoit Lisesi mezunuyum, Fransa'da mühendisli okuyorum. İleri seviyede Fransızca ve İngilizce konuşuyorum ve bu dillerde eğitim görüyorum dolayısı ile dersleri bu iki dilde veya Türkçe yapabilirim. Bilgi birikimime ve anlatım kapasiteme güveniyorum.

Ömer Faruk İşaşır photo

Ömer Faruk İşaşır

07.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Öncelikle Merhabalar, 2019 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Şu anda ise eğitimime İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yaparak devam etmekteyim. Şu anda 25 yaşındayım ve yaklaşık olarak 16 yaşından beri ilkokuldan lise öğrencisine kadar farklı...

Necmi Aggez photo

Necmi Aggez

16.04.2020

Online Matematik Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

ODTÜ matematik bölümünü bitirdigimden bu zamana, sınava öğrenci hazırlıyorum. Öğrenci portföyümün içinde halen TYT, AYT ve IB için ders verdiğim Robert, Koç lisesi, Eyüboğlu koleji Dubai, İtalya, Almanya, Amsterdam ve Kanada dan öğrencilerim var. Yılların deneyimi ile sorun yaşamadan beraber bu...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ümraniye Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Ümraniye içinde toplam 331 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 266 yorum ve verilen 5 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,883 kişi Ümraniye Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl