En İyi 10 Ümraniye İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 213 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali A.

Ali A.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Hizmetler: + Wordpress içerik yönetim sistemi kurulumu. + Tema seçimi satın alma, kurulum ve özelleştirme işlemleri. + Alan Adı satın alma ve kurulum işlemleri. + Hosting satın alma ve kurulum işlemleri. + E-posta hesabı kurulum işlemleri. + Wildcard SSL güvenlik sertifikası satın alma ve kurulum işlemleri. + Web site içerik yönetimi. + Sosyal medya hesap yönetimi. + Google Adwords kampanya yönetimi. + Sahibinden.com ilan yönetimi. Referanslar: + https://www.ankasaglik.com.tr + h
Yusufcan A.

Yusufcan A.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
3 Yıldır bulunduğum sektör içerisinde hazırlamış düzenlemiş olduğum birçok Web sayfası bulunmakta. Onepage HTML sayfaları, Wordpress blog veya kurumsal sayfalar hazırlayabilirim. Başlangıç seviyesinde PHP ve SEO bilgim var.
Cumhur D.

Cumhur D.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Portatif Jeneratör, Sabit Kabinli Jeneratör ve Mobil Jeneratör Kiralama gruplarımız la 7 Gün 24 saat hizmetinizdeyiz. İstanbul içi 1 saatte teslimat, Ücretsiz nakliye ve elektrik bağlantısı.
Samet Y.

Samet Y.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Kurumsal Web Site Kişisel Web Site Tanıtım Web Siteleri Okul,Dershane Web Siteleri ve bunlara ek olarak, Grafik Tasarım Logo Tasarım Kartvizit,Broşür Tasarımı Matbaa gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Web sitelerimizi HTML,PHP dillerini kullanarak kodlamaktayız. Hostingi kendi sağlayacak olan müşterilerimizin Hostingi Linux tabanlı sistemde olmalıdır.
Cenap G.

Cenap G.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, sizlere bu değişimlere ayak uydurabilmeniz için akıllı çözümler üretmek için buradayım. Web programlama ve tasarımı alanlarında öncelikli olmak üzere teknolojik ihtiyaçlarınız için düşük maliyetli, kalıcı ve akıllı çözümleri sizlere sunabilmek öncelikli hedefim.
Efkan Ö.

Efkan Ö.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
C# ,V.B, Asp.Net, MVC, Entity Framework, Linq to SQL, JavaScript, Jquery,HTML , CSS konularında bilgi ve tecrübe sahibiyim. Profesyonel anlamda sektörde 2 yılım. Ancak 5 senedir yazılım geliştirme konusunda kendimi geliştiriyorum. Çalıştığım firmalar tarafından etik ve hukuki anlamda hoş karşılanmayacağından dahil olduğum projeleri yazamıyorum.
Erdem E.

Erdem E.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Kendimi her geçen gün geliştiriyorum. verilen işleri yaparken yaptığım işi sevdiğim için zevkle yapıyorum.
Süleyman G.

Süleyman G.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Kullanabildiğim programlar ve Diller Php (Orta Derece) Html / Css (İyi Derece) Wordpress (Orta derece) Seo (Orta derece) 3d max (Orta Derece) After effects (Düşük Derece) Photoshop (İyi Derece) Flash (İyi Derece) Fireworks (İyi Derece) Corel Draw (Düşük derece)
Hamit  A.

Hamit A.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Php,javascript, mysql, bootstrap ve css desteği verebilirim Eticaret ve kurumsal web sitelerinizi yapabilirim
Kamil  T.

Kamil T.

Web Tasarım ve Programlama · Ümraniye, İstanbul
Web tasarımve yazılımı, domain ve hosting hizmetleri mimari ve makine projeleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatih Çalık
Web Tasarım Programlama   11/06/2020

wiiraa bilişim den Taha bey bizimle oldukça fazla ilgilendi verdiğimiz paranin hiç bir önemi kalmadı gözümüzde hizmetinden ve ilgisinden oldukça mutlu olduk. kendilerine ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         
AHMET ALP
Web Tasarım Programlama   08/05/2020

Sayın Kerem Bey'e buradan teşekkür etmek isterim. Gayet başarılı bir site hazırladı, ilave istediğim eklentileri de yükledi, zaten kendisi ile şu anda yeni projede çalışmaya da başladık. Kerem bey elinize sağlık diyorum, Kerem Bey'i sizlere de tavsiye ediyorum.

         
Emre Öztürk
Web Tasarım Programlama   07/05/2020

Sitenin tamamlanma süresi, ilgilenmesi, gece gündüz demeden hemen yardıma koşup halletmesi vs vs vs... kısacası her anlamda 10 numara yardımcı olup bilgi ve tecrübesiyle her istediğinizi fazlasıyla yapabilecek birisidir kesinlikle herkese tavsiye ederim...

         
Emin Can Gül
Web Tasarım Programlama   17/04/2020

Kısa sürede beklentilerimin ötesinde bir çalışma. Profesyonel, başarılı, kaliteli bir şey istiyorsanız beklediğinizden daha iyisini kesinlikle Kerem Bey sağlayacaktır

         
Mustafa Soyer
Web Tasarım Programlama   31/03/2020

Yeni iş oluşumunda bize en iyi şekilde kaliteli hizmet ve destek vererek işlerimizde ilerlememize yardımcı oldunuz Herşey için çok teşekkürler çok başarılısınız

         
Mesut Can
Web Tasarım Programlama   06/11/2019

Çok acil bir internet sitesine ihtiyacımız vardı. İbrahim bey den teklif aldık, kısa süre içerisinde sitemizi tasarlamasını istedik. Çok kısa bir süre içerisinde sitemizi tasarlayıp, bize teslim etti. Mükemmel bir site tasarlamasının yanı sıra bizlere fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

         
Hasan Yunusoba
Web Tasarım Programlama   15/07/2019

Furkan bey ve ekibi gerçekten hızlı işler sağlıyor. Tavsiye edebileceğim nadir firmalar arasında. Teklifi oluşurken özellikle referans talebim oldu, sadece Bu firma referans kişilerin telefon numarasını verebildi. Başarıların devamını dilerim

         
İlker Kahveci
Web Tasarım Programlama   09/01/2019

Son derece memnun kaldım. Güvenilir, işini bilen, layıkıyla ve uygun fiyata istediğimi yapan, farklı fikirler de verebilen biriyle çalışma fırsatı bulduğum için ayrıca armut.com a da teşekkür ederim

Popüler Web Tasarım Programlama Bölgeleri
Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz