Hizmet Ver
YDT Özel Ders

4 İstanbul Ümraniye YDT Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 210 YDT Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ümraniye YDT Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 210 YDT Özel Ders Öğretmeni, Ümraniye içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Ümraniye içinde yazılan 3.522 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 63 kişi Ümraniye YDT Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Ümraniye İstanbul YDT Özel Ders Öğretmeni

Gülşah C. photo

Gülşah C.

17.02.2025

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Eğitimci bir ailenin eğitimci kızı. Türkiye ve bir çok ülke tecrübemle sınav ingilizcesi olsun genel ingilizce olsun tümdengelim sistemi ile gerçek eğitimi almak istiyorsanız doğru adres.

Mine A. photo

Mine A.

11.05.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Amerika'da eğitim ve yaşam tecrübem, TOEFL/IELTS/TOPIK sınav tecrübelerimle sizi de çevrenizdekilerden farklı olmaya davet ediyorum!

Kuzey C. photo

Kuzey C.

06.06.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, Pilotaj eğitimi alan ve ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip bir eğitmen olarak İngilizce özel ders vermekteyim. Cambridge Üniversitesi tarafından onaylı İngilizce sertifikasına sahibim. Eğitim hayatım ve havacılık alanındaki çalışmalarım sayesinde İngilizceyi yalnızca akademik olarak...

Fulya K. photo

Fulya K.

18.08.2025

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Öğrencilerime uygun özel içerik ve zaman planı ile, onların İngilizce becerilerini geliştirirken YKS, YDT ve YÖKDİL gibi önemli sınavlara en etkin şekilde hazırlanmalarını sağlıyorum.

Kadir Ü. photo

Kadir Ü.

13.01.2023

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Derslerimi öğrencilerin ilgi, ihtiyaç ve gerekliliklerine göre şekillendiriyorum. YDS gibi hazırlık gerektiren bir süreci sizin için keyifli ve bir o kadar da verimli bir serüven haline getirmek istiyorum. Birlikte öğrenelim.

Beyza Ö. photo

Beyza Ö.

21.08.2024

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Özel ders tecrübem bulunmaktadır. İlkokuldan Liseye kadar okula destek amaçlı özel ders verebilirim. LGS, YDT ve YDS öğrencileri için özel ders ve soru çözüm teknikleri üzerine çalışma dersleri verebilirim.

Dr A. T. photo

Dr A. T.

18.06.2024

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu, İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği pedagojik formasyon

Ayşen A. photo

Ayşen A.

29.08.2025

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, ben Ayşen Altınbaş. İngilizce öğretmeniyim. Lise ve üniversite eğitimimi Türkiye'de, yüksek lisansımı ise Barselona’da İngilizce olarak tamamladım. Uzun süredir her yaş ve seviyeden öğrenciyle çalışıyorum. YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL ve benzeri sınavlara hazırlık konusunda deneyimliyim....

Alise B. photo

Alise B.

07.02.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilere özel ders veriyorum. Derslerimde öğrencinin seviyesine uygun bir program oluşturulur. Gramer, kelime bilgisi, okuma–yazma ve konuşma becerileri dengeli şekilde geliştirilir. Okul derslerine destek sağlanır ve...

Esnur K. photo

Esnur K.

04.03.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

With 23 years of professional teaching experience, I specialize in turning effort into measurable success. If you are planning to have an exam (national or international) or aiming to strengthen your English for academic or professional goals, I offer a results-driven system designed to help you...

Selim S. photo

Selim S.

26.08.2022

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Yds Sinavina yönelik 20 yıllık bilgi birikimine sizlerle paylaşmak istiyorum. 95 sinav notum var. Ve güncel sinalri takip ediyorum. 125 tl ücret le uygun fiyata kaliteli bir ders vaat ediyorum.Ilk ders tanışma ve ücretsizdir.

Gözde Y. photo

Gözde Y.

27.01.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

YDT için sınav odaklı ve sistemli özel ders veriyorum. Derslerde ezberden çok soru mantığını, sık çıkan konu başlıklarını ve kelime grammar ilişkisini öğretmeye odaklanıyorum.Her öğrenci için mevcut seviyeye göre kişisel ders planı hedef puana uygun konu sıralaması bol çıkmış soru çözümü ve deneme...

B. E. Ç. photo

B. E. Ç.

03.06.2024

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba ben Eylül. ODTÜ ingilizce öğretmenliğinde okuyorum. YDT sınavında full çıkardım ve 4080 sıralama yaptım.

Fatmanur Y. photo

Fatmanur Y.

05.04.2023

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, ben Fatmanur. Boğaziçi İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim. Üniversite hazırlık sürecimde bir kendime bir hedef belirledim ve buna odaklandım. Açık liseye geçtim ve dershaneye gitmeyerek kendi yaptığım ders planlamaları ve her ders için ayrı oluşturduğum çalışma yöntemlerim...

Nur A. photo

Nur A.

01.09.2025

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba ben Nur. 3 yıldır İngilizce özel dersi veriyorum. Yıldız Teknik Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. İngilizce öğrenirken öğrencinin isteklerine, ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun bir program oluşturup beraber ilerleyebiliriz. İngilizce konuşma, gramer, kelime dersi gibi...

Jan E. photo

Jan E.

23.06.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

I am a native English speaker from New York with 15+ years of teaching experience. I have worked with YTU, IGA and the Turkish Air Force. I specialize in IELTS, TOEFL, SAT, GRE preparation, speaking practice, pronunciation and academic writing. I offer personalized online and face-to-face lessons...

Cengiz Ç. photo

Cengiz Ç.

06.01.2023

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, mütercim tercüman bir öğretmen ve aynı zamanda dilbilimci olarak çeşitli çevirilerle birlikte, eğitim verirken temelde Türkçe düşünmekten kaynaklanan yaygın yanlışları zihinden atma ve yabancı dili ve anlatılan dilbilgisi konularını tam anlamıyla günlük hayatta uygulamayı merkez...

Nazim H. photo

Nazim H.

06.05.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba uzun zamandir ingilizce ogretiyorum.Uzun yillar yurt disinda yasadigim icin de dil hakimiyetim oldukca iyidir

Mehtap Ç. photo

Mehtap Ç.

17.08.2024

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyati mezunu, Yurt dışi tecrübeli ve ODTÜ İngiliz Dili Eğitimi lonusunsa yüksek lisanslı tecrubeli bir İngilizce öğretmeniyim..Lise, Üniversite ve muhtelif kurslarda birçok öğrencinin başarılı olmasını sağladım..Lise, üniversite dersleri, Yds, yökdil,...

Duygu D. photo

Duygu D.

18.03.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Çevirmenim, üç senedir online olarak özel ders veriyorum.Talebiniz dogrultusunda IELTS/YDS/YDT gibi sınavlara hazırlık, Genel ingilizce ya da sadece grammer/vocabulary/writing/reading/speaking gibi beceriler üzerine yoğunlaşıyoruz.Yapacağımız ücretsiz ön görüşme dersi sonrasında tamamen size özel...

Ahmet T. photo

Ahmet T.

15.06.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Gerçek İngilizceyi, gerçekten yaşamış bir hocadan öğrenin. 20 yılı aşkın süre Sydney, Avustralya'da yaşadım. Avustralya vatandaşı ve Macquarie University mezunuyum. Dünyanın birçok ülkesine seyahat ettim. Son 15 yıldır uluslararası yaşam deneyimimi ve eğitmenlik birikimimi bir araya getirerek,...

Tuğba Ç. photo

Tuğba Ç.

05.05.2025

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Galatasaray Üniversitesinde okuyorum. YDT ve YÖKDİL sınavlarında derece yaptım. İngilizceyi çok seviyorum o yüzden yardım da etmek istiyorum. Koçluk da yapabilirim.Online tercihimdir.

Efe K. photo

Efe K.

03.02.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Ben Efe. Çocukluğumdan beri İngilizce öğreniyorum ve uzun süredir ihracat alanında çalışarak yabancı müşterilerle aktif olarak iletişim kuruyorum. Uluslararası ticaret tecrübem sayesinde hem günlük konuşma İngilizcesine hem de iş İngilizcesine hakimim. Bu bilgi ve birikimimi paylaşmak için...

Fatma B. K. photo

Fatma B. K.

11.06.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İngilizce öğretmeniyim ilkokul ve anaokulları için tecrübem var. Yds sınavı için tecrübem var

Murat K. photo

Murat K.

13.06.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, Doğuş Koleji ve Saint Joseph mezunuyum. Uzun yıllardır kurumsal firmalarda yöneticilik yapmaktayım ve beraberinde özel ingilizce dersi veriyorum. Yaklaşık 30 senedir ingilizce konuşuyor ve 15 senedir de özel ders veriyorum. İngilizce ile ilgili zorlandığınız her konuda desteğe hazırım.

Aziz K. A. photo

Aziz K. A.

18.03.2022

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Mütercim Tercümanlık mezunuyum. Özel bir okulda anasınıfı ve üniversite hazırlık sınıflarına aktif olarak İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Ayrıca başlangıç seviyesinden iş odaklı ingilizceye kadar özel ders tecrübem mevcut. 1 seneye yakın Amerika'da...

Çiğdem T. photo

Çiğdem T.

09.03.2022

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Uzun yillardir sinav koclugu yapmaktayim. Tum İngilizce dinavlara hazırlamaktayim.

Buse Y. photo

Buse Y.

22.06.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

8 yaşımdan bu yana İngilizce öğreniyor ve öğretiyorum.Btk akademi ve TEOL kurslarından sertifikalıyım.1 Yıldır özel ders veriyorum.Kişiye göre online eğitim veya yüz yüze eğitim veriyorum.

Gamze Ö. photo

Gamze Ö.

29.01.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

26 yıllık İngilizce deneyimimle, hem speaking hem reading hem de grammar olarak en baştan ya da istediğiniz seviyeden size İngilizceyi sevdirerek çalıştırmak ve öğretmek konusunda iddialıyım. Ayrıca okul öncesi, ilkokul ve ortaokul derslerinde yardımcı ve lgs hazırlık olarak ta İngilizce...

Kerim G. photo

Kerim G.

29.03.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, ben Fenerbahçe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisiyim. 19 yaşındayım. İngilizceyi ezberleterek değil, konuşturarak ve mantığını anlatarak öğretmeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda Almanca da biliyorum, bu sayede dil öğrenme sürecini daha iyi analiz edip öğrencilerime en...

İhsan H. photo

İhsan H.

08.04.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

10 yıldır YDT üzerine ders veriyorum. Öğrenme garantili.Grup ya da bireysel ders verilir.Bir grupta en fazla 5öğrenci olabilir.İlk ders ücretsiz.

Berzan B. photo

Berzan B.

17.04.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim. Ana dil seviyesinde İngilizce konuşabiliyorum ve özel ders deneyimim mevcut.

Ebrar Ç. photo

Ebrar Ç.

28.05.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Öğrencilerime teşvik edici, pekiştirme yaparak öğretici bir eğitim sağlıyorum. Hazırlık ve ortaokul öğrencilerine eğitim verdim. Öğrencilerimde okuduğunu anlama, dil bilgisini öğrenme ve kolaylıkla anlama becerilerini geliştirme sağlayan bir eğitim sunuyorum.

Beyhan B. photo

Beyhan B.

01.09.2024

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba ben Beyhan. İzzet Baysal Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Uzun zamandır yetişkin ve çocuklarla birebir çalışma imkanım oldu. Doğa ve Bilfen gibi özel kurumlarda da öğretmenlik yaptım. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ders planlamalarımı yapıyorum. Online düşünürseniz ilk...

Ayşe K. photo

Ayşe K.

02.04.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilere birebir özel ders veriyorum. Aynı zamanda LGS hazırlık sürecinde öğrencilere planlı ve verimli bir çalışma programı sunuyorum

Seren Ç. photo

Seren Ç.

02.03.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

YDT sınavı hem dil bilgisi hem de okuma becerilerinin güçlü olmasını gerektirir. Derslerimde öğrencinin mevcut seviyesini analiz ederek sınav odaklı bir çalışma planı oluşturuyorum. Grammar tekrarları, kelime çalışmaları ve yoğun soru çözümü ile öğrencinin sınav pratiğini artırıyoruz. 7 yıllık...

Şura K. photo

Şura K.

15.04.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Medeniyet Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. İngilizce özel ders veriyorum. Derslerimi kişinin ihtiyaçlarına göre düzenliyorum ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum. Mesela speaking ihtiyacı olan biri için beraber speaking pratiği yapıyoruz sınava hazırlanan biri için sınav...

Zeynep B. photo

Zeynep B.

21.05.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

21 yaşındayım, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde çift ana dal yapıyorum. İyi derecede İngilizce, Orta derecede Japonca ve Temel düzeyde Fransızca konuşabiliyorum. Üniversite eğitimime devam ederken çalışma deneyimi kazanmak, özgeçmişimi güçlendirmek ve tecrübe edinmeyi amaçlıyorum.

Sena N. Ö. photo

Sena N. Ö.

07.04.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu, sahada aktif ve deneyimli bir öğretmenim. Okul derslerine yardımcı olarak müfredata uygun eğitim veriyorum. Ezberden uzak, konuşma ve anlama odaklı derslerle İngilizceyi günlük hayatta da kullanmanızı hedefliyorum.

Berivan Ç. photo

Berivan Ç.

05.04.2026

YDT Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar, İngilizce öğretmeniyim. Öğrencilerimin dili aktif kullanabilmeleri için konuşma odaklı ve öğrenci merkezli dersler veriyorum. Her seviyeye uygun, eğlenceli ve etkili bir öğrenme süreci sunuyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye YDT Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ümraniye YDT Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde YDT Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! YDT Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- YDT Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    YDT Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. YDT Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin YDT Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- YDT Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Ümraniye YDT Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Ümraniye YDT Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl