Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 İstanbul Ümraniye Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 328 Online İngilizce Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ümraniye Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online İngilizce Özel Ders için Ümraniye içinde toplam 328 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,410 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,617 kişi Ümraniye Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Online İngilizce Özel Ders

Ömer Yakup Patan photo

Ömer Yakup Patan

25.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Her seviyeden öğrenciye ingilizce (online-yüz yüze) özel ders verilir. -IELTS, TOUFL, SAT, YÖK DİL sınavlarına hazırlık. -Konuşma ve okuduğunu anlama (günlük ingilizce) üzerine eğitim. One on one tutoring for all levels (A1-C1). -Assistent for IELTS, TOEFL, SAT, YÖK DİL, examinations. -Education...

Nihal İnce photo

Nihal İnce

06.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Sektöründe öncü dil okullarında İngilizce dersi verdim. Sektörde eksik gördüğüm noktaları düşünerek derslerimi planlıyorum.

Yusuf Öztürk photo

Yusuf Öztürk

22.03.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba. Öğretim görevlisiyim ve 12 yıldır başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü dersi veriyorum. Ayrıca kabin memurlarına konuşma ve mesleki ingilizce dersleri de veriyorum. Polonya'da 1 yıllık yurt dışı eğitimim var ve 6 ay Amerika'da çalıştım. Bunların yanı sıra 17 ülkede...

Mehmet Cansiz photo

Mehmet Cansiz

15.06.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Boğaziçi Ünv. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite yıllarındaki kurs ve özel derslerle başlayan 10 yıllık öğretmenlik tecrübem var. İngiltere de Cambridge üniversitesi akreditasyonuyla düzenlenen CELTA (Yetişkinlere dil öğretimi) eğitim programını tamamladım. Hacettepe Ünv. Eğt. Prog. ve...

Esin Toplay photo

Esin Toplay

22.08.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum.Milli eğitimde 4 yıllık lise ve ortaokul deneyimim var.Ayrıca İstanbul Amerikan Kültür Derneği FenerbahçeŞubesi’nde 1.5 yıl her yaşa uygun ders verdim.8 yıl her yaşa uygun birebir ders tecrübem oldu.

Sanat Deliorman photo

Sanat Deliorman

13.09.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Boğaziçi Çeviri Bölümü mezunu deneyimli editör ve yayıncıdan, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için online İngilizce takviye dersleri.

Öykü Dd photo

Öykü Dd

27.12.2019

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, ben Öykü. Kabataş Erkek Lisesi İngilizce bölümü mezunuyum, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), İç Mimarlık bölümünden yeni mezunum. 7 Ay Almanya/Stuttgart ta Erasmus öğrencisi olarak yaşadım. Üniversiteye girdiğimden beri özel ders veriyorum. Advanced seviyesinde, anadil yakınlığında...

Buğrahan Akkurt photo

Buğrahan Akkurt

19.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba, Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünü %100 ingilizce ile okudum. IELTS sınavından 7.0 puan aldım ve şu zamana kadar 10'a yakın ve geniş bir yaş aralığında öğrenciyle çalıştım. Bilgi ve tecrübemi size de aktarmak isterim.

Ezgi Sözmen photo

Ezgi Sözmen

04.02.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

On yıllık deneyimli okutmandan Genel İngilizce (başlangıçtan ileri seviyeye) yetişkinlere online ders verilir. Detaylı iletişim için instagram englishwithezgi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dilara Karayemiş photo

Dilara Karayemiş

01.12.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar. İstanbul Üniversitesinde Fars Dili ve Edebiyatı bölümü 2.sınıf öğrencisiyim ayrıca Sosyoloji bölümünde okuyorum. Müzisyenim ve çevirmenim. Özellikle çocuklarla çalışmayı ve onlara ingilizceyi sevdirmeyi çok isterim. Daha önce ders vermişliğim var ve devam etmek istiyorum. Umarım...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ümraniye Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ümraniye Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl