Hizmet Ver

4 Üniversite Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

216 Üniversite Kimya Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üniversite Kimya Özel Ders

En İyi 25 Üniversite Kimya Öğretmeni

İrem Harputluoğlu photo

İrem Harputluoğlu

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ)’de Kimya bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Öğrencilerime Matematik dersinde hız kazandıracağıma ve seviye atlatacağıma inanıyorum.

Durmuş Kaplan photo

Durmuş Kaplan

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Karaman, Karaman

Hacettepe Üniversitesi kimya öğretnliği mezunuyum. Her seviye ve sınıftaki öğrenci için eğlenceli, farklı ve kalıcı anlatımım ve uzun vadeli özel derslerde ilk dersi ücretsiz yapmamla ayrışıyorum.

Buğra G photo

Buğra G

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum ve yüksek lisansıma devam etmekteyim. 11 yıldır bir çok öğrenciyi bütün sayısal branşlarda üniversite ve lise sınavına hazırladım, koçluklarını yaptım ve okul derslerine destek niteliğinde özel ders verdim. Uluslararası sınavlara hazırlanan...

Yağmur K. photo

Yağmur K.

30.03.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

21 yaşındayım. Diş hekimliği öğrencisiyim. Her zaman kimya alanında çok başarılı bir öğrenci oldum. İlkokul, ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerine yardımcı olabilirim.

Seda Dağbastı photo

Seda Dağbastı

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Buca, İzmir

8 yıldır kimya özel dersi veriyorum. Birçok öğrenciyi üniversite ve lise sınavlarına hazırladım. İletişim ve anlatım kabiliyetim yüksektir. Ezberden uzak bir anlatım sunuyorum. Home office olarak ders veriyorum. Fizik Öğretmeni eşim ve Matematik Öğretmeni arkadaşım ile birlikte çalışıyorum....

Çağatay Yılmazoğlu photo

Çağatay Yılmazoğlu

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü ve Kimya Mühendisliği Çift - Anadal öğrencisiyim. Ulusal Kimya Olimpiyatlarında Türkiye derecesi yaptıktan sonra Kimya Olimpiyat Milli takımına seçilerek Uluslararası Olimpiyatlarda ülkemi temsil ettim. AP Chemistry, IB Chemistry, Genel Kimya, Organik Kimya,...

Zeynep Ünlü photo

Zeynep Ünlü

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Atakum, Samsun

10 yıllık kimya ogretmeniyim. Ygs ve Lys ye birçok öğrenci hazırladım.TYT ve AYT hala öğrenci hazırlamaktadır. Ulusal Kimya Olimpiyatlarina da ogrenci hazirladim.Kisacasi bransima tam olarak hakimim.

Büşra Mert photo

Büşra Mert

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Bafra, Samsun

Merhabalar. üniversite kimya öğretmenliği mezunuyum. akademik olarak yüksek lisasnsımı tamamladım. Ozel bir okulda uc yildir kimya ogretmenligi yapiyorum. Kimya konularina hakimim öğrencilerimle birebir konu çalışma soru çözümü ve tekrarı ile başarı elde ediyoruz. teşekkürler.

Meral Başkurt Başkurt photo

Meral Başkurt Başkurt

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul

MERHABALAR SEVGİLİ ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIM ve SAYIN VELİLER. Üniversite ve lgs ayrıca okul derslerine yardımcı olarak mesleğimi devam ettirmekteyim. Bu süreçte tyt ve ayt ve lgs müfredat bilgilerine yeterli seviyede sahibim. Bu meslekte 5yıllık tecrübemle sizlere bu konuda online olarak yada yüzyüze ...

Muhammed Rıza Erkol photo

Muhammed Rıza Erkol

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Çankaya, Ankara

Yaklaşık 10 yıldır bu işi yapıyorum evliyim ve bir kız çocuğum var. Devlet okulunda çalışıyorum ayrıca özel bir kurumda da ders veriyorum aynı zamanda koçluk yaptığım ve bire bir ders verdiğim öğrencilerim de var. Kısaca kendimden bahsedecek olursam üniversiteyi 1.likle bitirdim kpss de Türkiye 3....

Onur Kartdere photo

Onur Kartdere

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhaba,ben Onur Kartdere. Dokuz Eylül Üni. Kimya öğretmenliği bölümünü dereceyle bitirip kpss yüzüncüsü olarak MEB e atandım. Yüksek lisansımı Marmara Üni. tamamladım ve sınavla öğrenci alan nitelikli bir lisede görev yapıyorum. - yıldır özel ders veriyorum ve şuan Mavisehirde VIP bir kurumda da...

Latif İmdat Gün photo

Latif İmdat Gün

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Pendik, İstanbul

25 yıl boyunca özel dershane okullarda binlerce öğrenciyi hayalleri olan üniversite ve bölümlere yerleştirmede yardımcı oldum. 10 dan fazla yayınevine çalışma kitapları, föyler, soru bankaları ve yaprak testler hazırladım, hazırlamaya devam ediyorum. Sıra sende. Kimya dersini sevecek sevdikce...

M Gizem Kırevliyası photo

M Gizem Kırevliyası

28.01.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunuyum ve aynı okulda doktoramı yapıyorum. Kimyanın yanı sıra İngilizce ve matematik derslerine de yardımcı olabilirim.

Yağmur A photo

Yağmur A

29.03.2021

Üniversite Kimya Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Ben Yağmur. Diş hekimliği öğrencisiyim. Üniversite sınavında 4 yıl üst üste hem birinci hem de ikinci basamak sınavlarında kimyayı fulledim. Daha önce özel ders verdim, tecrübeliyim. Genel kimyama çok güveniyorum. Ders anlatımı ve soru çözümünde yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üniversite Kimya Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üniversite Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Üniversite Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Üniversite Kimya Özel Ders için toplam 216 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 716 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,075 kişi Üniversite Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Kimya Özel Ders

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl