Hizmet Ver

4 Üsküdar Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 737 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Üsküdar Matematik Özel Ders Öğretmeni

MUKADDES BAKIŞ photo

MUKADDES BAKIŞ

23.12.2020

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

20 yıllık özel okul ve dershane tecrübesi olan bayan öğretmenden matematik dersinde 4,5,6,7. sınıf takviye için isterseniz online ders, isterseniz evinizde ya da evimde özel ders.

Tuğba Turgay photo

Tuğba Turgay

16.10.2019

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Ortaokul ve lise düzeyinde özel ders vermekteyim. Yeni nesil sorulara hakimim. Okul derslerine yardımcı ve sınava yönelik hazırlıkta büyük oranda faydalı olacağımı düşünüyorum.

Sema Çabalak photo

Sema Çabalak

31.10.2020

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Adım Sema Çabalak. Sağlık Bilimleri Üniversitesi mezunuyum. 2013 yılından itibaren özel ders vermekteyim. Hayatımın dönüm noktası matamatik öğretmenim olmuştur. Bende öğrencilerimin hayatlarına dokunmak istiyorum.

Kübra İzgi photo

Kübra İzgi

14.08.2020

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

6 senedir özel okullarda matematik öğretmenliği yapıyorum. Yaklaşık 10 senedir özel ders vermekteyim. Grup ve kardeş indirimi yapıyorum. Çalıştığım alan özellikle Lgs matematigi. Liseye kadar diğer tüm branşlara da hakimim. Lise matematiği de...

Ali Tavukçu photo

Ali Tavukçu

19.02.2020

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Mezunu Olarak Yaklaşık 10 Yıldır Matematik Özel Dersi Vermekteyim.İlkokul,Ortaokul,Lise ve Yetişkin Öğrencilerime Verdiğim Derslerimin Yanında Eğitim Koçu Olarak Onları Hedeflerine Bir Adım Daha...

Zeynep BAŞ photo

Zeynep BAŞ

04.01.2018

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar ben Zeynep BAŞ Marmara Üniversitesi EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ mezunu yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede MATEMATİK derslerini İNGİLİZCE olarak...

Mert Tibet photo

Mert Tibet

20.08.2018

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

8 yillik deneyimli matematik öğretmeniyim. 2009 yiılından beri özel ders vermekteyim.2010 yilindan beri milli eğitimde ögretmenlik yapmaktayim. Öğrencilikte çektiği sıkıntıları ve zamanında matematiğe karşı olan korku ve ön yargısını unutmamış bir...

Yunus Çabalak photo

Yunus Çabalak

24.08.2020

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Eşim Ortaöğretim ve lise matematik özel dersi verecek. Ortaöğretim kız veya erkek olabilir. Lise veya üzeri sadece kadın öğrenci kabul etmektedir.

Yasin Adil photo

Yasin Adil

05.11.2016

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Marmara üniversitesi matematik bölüm mezunuyum.13 yıllık öğretmenim. Dershanecilik yaptım. Bir çok özel ders verdim. Halen bir dershanede çalışıyorum.

Ceyda Benzer photo

Ceyda Benzer

10.09.2018

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2013 mezunuyum. 7 yıldır devlet okulunda görev yapmaktayım. Değişen sınav sistemine uyarak kendimi sürekli geliştirdiğimi düşünüyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Matematik Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Üsküdar Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Üsküdar içinde toplam 737 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,113 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 8,505 kişi Üsküdar Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl