En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 242 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
MUKADDES BAKIŞ

MUKADDES BAKIŞ

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
20 yıllık özel okul ve dershane tecrübesi olan bayan öğretmenden matematik dersinde 4,5,6,7. sınıf takviye için isterseniz online ders, isterseniz evinizde ya da evimde özel ders.
Zeynep BAŞ

Zeynep BAŞ

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Marmara Üniversitesi EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ mezunu 11 yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede talep olması durumunda MATEMATİK DERSLERİNİ İNGİLİZCE anlatabilmekteyim. LGS-TYT-ATY Sınavlarının yanısıra SAT-IB-AP Sınavlarına hazırladığım çok sayıda öğrencim var. Bu zamana kadar çok sayıda öğrenci ile çalıştık ve çok iyi sonuçlar elde ettik. Çok sayıda referansa sahibim. Başarı bir bütünlük gerektirdiği için mesleğime katkı sağlayan
Sema  Çabalak

Sema Çabalak

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Adım Sema Çabalak. Sağlık Bilimleri Üniversitesi mezunuyum. 2013 yılından itibaren özel ders vermekteyim. Hayatımın dönüm noktası matamatik öğretmenim olmuştur. Bende öğrencilerimin hayatlarına dokunmak istiyorum.
Abdullah Yıldız

Abdullah Yıldız

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
16 yıldır özel okullarda ve birebirde özellikle YKS sınavı kapsamında son sınıf ve arasınıf öğrencilerine matematik dersi vermekteyim. Türkiye dereceleri yapan (TM Türkiye 2. Si, sayısal 1200, 3000, 4000, gibi) öğrencilerin yanısıra çok düşük netlerle başlayıp (5-10 arası) 30 netlere çıkan çok sayıda öğrencim oldu. Haftalık düzenli ders alımında (ihtiyaca göre belirlenecek sayı İle) çok verimli sonuçlar elde edilebilir. Rutin ödev takibi, düzenli aile bilgilendirme, kritik sorunların çözü
Mert Tibet

Mert Tibet

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
8 yillik deneyimli matematik öğretmeniyim. 2009 yiılından beri özel ders vermekteyim.2010 yilindan beri milli eğitimde ögretmenlik yapmaktayim. Öğrencilikte çektiği sıkıntıları ve zamanında matematiğe karşı olan korku ve ön yargısını unutmamış bir eğitimciyim.Bunun yanı sıra, bir öğretmenin, öğrenci hayatına çok olumlu etki edebildiğinin de oldukça bilincindeyim. Dolayısıyla, çocuğunuza sevgi dolu ve matematik anlatmaya çok hevesli bir abi arıyorsanız, size yardımcı olmak isterim.
Mehmed Akif Özata

Mehmed Akif Özata

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Türkiye 3644. olarak okuduğum üniversiteyi kazandım. Matematik alanında kendime güveniyorum. Aynı zamanda siyah kuşak sporcuyum. Atatürk'ün dediği yolda "Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim" prensibiyle hareket edip iki alanda da kendimi geliştirdim. Başarılı bir sporcu ve başarılı bir öğrenciyim. Evlatlarınıza her iki anlamda da katkı sağlayacağıma inanıyorum.
Yunus Çabalak

Yunus Çabalak

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Eşim Ortaöğretim ve lise matematik özel dersi verecek. Ortaöğretim kız veya erkek olabilir. Lise veya üzeri sadece kadın öğrenci kabul etmektedir.
Necmi Aggez

Necmi Aggez

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
1995 te ODTÜ yü bitirdigimden bu zamana, sınava öğrenci hazırlıyorum. Yılların deneyimi ile sorun yaşamadan beraber bu yolda yürüyelim derim. TYT, AYT İngilizce matematik dersi, Üniversitede deneyimim sebebi ile Calculus I -II (Analiz I-II) Differential Equation dersleri Ayrıca Online olarak da ders ve destek verilir. 2011 yılında doktoramı tamamladım ve uluslararası indekse giren dergilerde yayınlanan 11 adet makalem var.
Sena Bozlu

Sena Bozlu

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Medipol üni. İngilizce psikolojik danışmanlık 3. Sınıf öğrencisiyim. 3 yıldız düzenli olarak İstanbul içinde çeşitli semtlere özel derse gidiyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyata ders veriyorum.
Kübra  İzgi

Kübra İzgi

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
6 senedir özel okullarda matematik öğretmenliği yapıyorum. Yaklaşık 10 senedir özel ders vermekteyim. Grup ve kardeş indirimi yapıyorum. Çalıştığım alan özellikle Lgs matematigi. Liseye kadar diğer tüm branşlara da hakimim. Lise matematiği de vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gaye Ö.
Matematik Özel Ders   25/02/2021

hocam la deneme dersi yaptık.Bu güne kadar hiç bir hocayı istemeyen kızım ben artık matematik sorunumu çözdüm sayılır dedi. bir daha ki dersi dört gözle bekliyor. Çocuk kalbine hitap eden ve konusunda uzman hocama nezdinizde teşekkürler.

         
Arda A.
Matematik Özel Ders   04/02/2021

Çok nazik biri Ahmet Bey. İlkokul 4. sınıftaki kızım kendisiyle çok iyi anlaşıyor, Sıkılmadan giriyor derslerine.

         
Güney K.
Matematik Özel Ders   16/01/2021

Fatih hoca gerçekten ilgili ve samimi bi hoca ders dinlerken asla sıkılmadım. Üstüne diğer dersler için de program oluşturması ayriyetten hoşuma gitti teşekkür ederim kendisine 🤩🙏

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Zeren Y.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

Meltem Hoca gayet disiplinli, öğretmeyi seven sorularınızı hızlıca cevaplayan bir öğretmen.Gayet memnunum dersin işleyişinden ve birlikte güzel bir şekilde ilerliyoruz.Tavsiye ederim😊😊

         
Sibel H.
Matematik Özel Ders   18/12/2020

Kizım sizi çok sevdi,çocuklarla iletişiminiz çok iyi,sayenizde matematik dersine tekrar odaklandı,emeğinize saglık öğretmenim

         
Dilek K.
Matematik Özel Ders   17/12/2020

Bugün ilk defa ücretsiz dersimizi yaptık Sesiyle evimize enerjisini doldurdu Daha ilk ücretsiz dersten; kızımda farklı bir açı oluşturdu ve kızımı da yapi olarak tahlil etmiş Eminim ki önümüzdeki dersler herşey çok daha güzel olacak:)

         
Nazli A.
Matematik Özel Ders   29/11/2020

cok ilgilendiniz cok tesekkur ederiz matematigi hic iyi yapabilecegimize inanmiyorken sizin sayenizde yapabilecegimize inandik Ali hocamizi cok tavsiye ederim😊😉

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz