En İyi 10 Üsküdar Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 492 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Eser  H.

Eser H.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Sınıf öğretmeniyim, özel bir okulda öğretmenlik yapıyorum. 9 yıldır özel ders veriyorum, özellikle 1,2,3,4,5,6,7,8. Sınıflara matematik ve türkçe alanında materyal kullanımlı ders ile öğretme garantisi veriyorum. İlk ders öğrencinin düzeyini ve hazırbulunuşluğunu ölçme dersidir.
Serkan G.

Serkan G.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Ben Serkan Gökbulut 20 yıl’lık tecrübeli öğretmenim bu süreçte Özel okullarda ve Butik dersanelerde öğretmenlik yaptım ve sürekli olarak da özel ders vermeye devam ettim.Matematik ve Fizik derslerini veriyorum.ilkokul 2.sınıftan üniversite öğrencilerine kadar dersler verdim.8 Yaşında da öğrencim oldu 54 yaşında’da.Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.38 yaşındayım .Bilfen lisesi ve Odtü mezunuyum. Karekök Yayınlarının “Rutin Olmayan Problemler” Kitabının çözümlerini Youtube’da yapıyorum.Mutlaka i
Büşra  A.

Büşra A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Sakarya. Üni mat mezunuyum Okuduğum sürece 4 yıl stajyer ögretmenlık yaptım ve cok fazla özel ders verdım
Bülent A.

Bülent A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İleri seviyede matematik bilgisine sahibim. Lise ve üniversite giriş sınavlarında il çapında derecelerim vardır. İTÜ Makina mühendisliği mezunuyum. Daha önce ilkokul, ortaokul ve özellikle lise öğrencileri ile sınava yönelik çalıştım. Test ve sınav tekniklerine hakimim.
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden sizleri üniversite sınavına en iyi şekilde hazırlayabilecek taktik özel ders . Öncelikle matematik zor değil, hiçbir zaman da olmadı. Sadece dış etkenler veyahut bazı öğretmenlerin yanlış yönlendirmeleri öğrencileri matematiğin zor olduğuna inandırdı ve zor gelmeye başladı. Öncelikle derslerimizle barışmamız lazım. Bu konuda büyük ihtimam göstermekteyim. Soruları ezbere veya formüle dayalı değil de kendime özgü metotlarım sayesinde hızlı ve doğru bir şekild
Fatma T.

Fatma T.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
8 yillik deneyimli matematik öğretmeniyim. 2009 yiılından beri özel ders vermekteyim. Öğrencilikte çektiği sıkıntıları ve zamanında matematiğe karşı olan korku ve ön yargısını unutmamış bir eğitimciyim.Bunun yanı sıra, bir öğretmenin, öğrenci hayatına çok olumlu etki edebildiğinin de oldukça bilincindeyim. Dolayısıyla, çocuğunuza sevgi dolu ve matematik anlatmaya çok hevesli bir abla arıyorsanız, size yardımcı olmak isterim.
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
İstanbul üniversitesi öğrencisiyim.Deneyim konusunda problem yaşamayacağımı biliyorum.Birçok insan matematik geometri çözebilir ama mesele karşıya aktarmak.Karşımdaki insana göre kendimi ayarlayabilirim.Sadece ders anlatarak değil soru çözümleri ve ödev takibi de yapıyorum.
Tansılu A.

Tansılu A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhaba. Ben Tansılu Altay. İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü lisans ikinci sınıf öğrencisiyim. Çamlıca Kız Anadolu Lisesi'nden mezun oldum. 2010'dan beri taekwondo yapıyorum ve kara kuşak üçüncü dan mertebesindeyim. 2017'den beri özel ders (Matematik ve İngilizce) veriyorum. Şimdiye kadar LGS ve TYT hazırlık ve bunların haricinde ilkokul(ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf), ortaokul(beşinci, altıncı sınıf) öğrencilerim oldu.
Erkan  Y.

Erkan Y.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İşinde başarılı bir öğretmenim 4 yıl Ankara’da görev yaptıktan sonra İstanbul Çengelköy final okullarda çalişmaya başladım.Her öğrencinin seviyesine göre ders anlatılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike Yılmaz
Matematik Özel Ders   26/05/2019

çok tecrübeli ve disiplinli bir öğretmen.ders almaya başladığımdan beri notlarım yükselmeye başladı.ders işlerken hiç sıkılmıyorum.tereddütsüz tavsiye ediyorum..

         
Nisa Solmaz
Matematik Özel Ders   18/05/2019

1 senedir hocamla ders çalışmaktayız. Soruları farklı yöntemlerle , hızlı ve pratik çözüyoruz. Bu yıl LGS ye gireceğim. FETHİ AKTAY Hocam sayesinde inşallah fen lisesi kazanacağım.

         
Serkan Kılıç
Matematik Özel Ders   09/03/2019

Çok ilgili, kibar, konusunda uzman bir eğitimci. Ders anlatımı bilgi ve deneyimi çok iyi. Lgs maratonunda kesinlikle tercih edilecek bir öğretmen. Teşekkür ederim.

         
Şehmus Özdemir
Matematik Özel Ders   19/02/2019

Gerçekten bir Matematik öğretmeni ve matematik dersi öğrenciye nasıl anlatılır öğrencinin seviyesine inip o seviyeden yukarıya doğru öğrenciyi ders antımıyla başarıya götüren bir eğitimci ve öğretmen ben son derece memnunum başarılar dilerim herkese tavsiye ederim saygılarımla

         
Fatih Kekilli
Matematik Özel Ders   18/01/2019

İhsan Hocam, güler yüzlü ve çok nazik..Özel ders konusunda cidden tecrübeli, öğrenciyle iletişimi gayet güzel, konulara hakimiyeti ve derse ciddiyeti çok iyi..deneme dersi olarak başlamıştık ama devam edeceğiz ... ayrıca ingilizce takviyesi de alacağız.. tanıştığımıza çok memnun olduk ihsan hocam saygılar.

         
AHMET OKAN BELKIS
Matematik Özel Ders   19/10/2018

Çocoğuma Matematik i Sevdirdi. 7/24 Sınavlar ve Ödevler ile İlgili Yardım Almak Mümkün. Harika Bir Öğretmen. Çok Memnunum

         
Gül Sultan Çetin
Matematik Özel Ders   14/10/2018

Öğretmenimizle tanıştık ve biz onu cana yakın bulduk...bu site sayesinde yeni bir öğretmen ve gerçekten işini para için değilde çocukları ve işini seven bir eğitimci bulduk teşekkürler

         
Gulsum Ay
Matematik Özel Ders   24/09/2018

Hayatımızda ilk defa yusuf hoca sayesinde çocugumuz matematik dersinin yapılabilecegine inandı ve kendi kendine matematik calışmaya başladı.Yusuf hoca daha ilk dersten itibaren bransında uzman oldugunu bize gösterdi.İyiki ARMUT a uye olup böyle bir hoca yı bulmusuz diyoruz.Kendisine ne kadar tesekkur etsek azdır insallah cocugumuzda istedigi bölümü bu hocamız sayesınde kazanır.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz