En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 206 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mert Tibet

Mert Tibet

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
8 yillik deneyimli matematik öğretmeniyim. 2009 yiılından beri özel ders vermekteyim.2010 yilindan beri milli eğitimde ögretmenlik yapmaktayim. Öğrencilikte çektiği sıkıntıları ve zamanında matematiğe karşı olan korku ve ön yargısını unutmamış bir eğitimciyim.Bunun yanı sıra, bir öğretmenin, öğrenci hayatına çok olumlu etki edebildiğinin de oldukça bilincindeyim. Dolayısıyla, çocuğunuza sevgi dolu ve matematik anlatmaya çok hevesli bir abi arıyorsanız, size yardımcı olmak isterim.
Zeynep B

Zeynep B

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Marmara Üniversitesi EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ mezunu 11 yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede talep olması durumunda Matematik derslerini İngilizce anlatabilmekteyim. LGS- TYT-ATY Sınavlarının yanısıra SAT-IB-AP Sınavlarına hazırladığım çok sayıda öğrencim var. Başarı bir bütünlük gerektirdiği için bana ve mesleğime katkı sağlayan çok sayıda Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Sertifika Programlarına katıldım. Bu sayede öğrencileri
Evrim Tunca

Evrim Tunca

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Yeni eğitim sistemine hakim genç ve deneyimli öğretmenden okul ve sınav başarısına matematigin mantigini anlamaya yonelik calismalar. basari cok yakininizda
Harun Reşit  Bilgili

Harun Reşit Bilgili

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul ticaret üniversitesi 2. Sınıf hukuk öğrencisiyim. Harçlığımı çıkarmak için bu işi yapıyorum
Mete Esen

Mete Esen

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Atasehirde bir devlet okulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İlköğretimde 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerimize, her seviyede 10 yıldır özel ders tecrübesine sahibim. Derslerimizi, öncelikli olarak düzenli ve disiplinli bir şekilde, öğrenci ve veli işbirliği içerisinde, öğrencinin gelişiminin her an takibini yaparak yürütmekteyim. Hem okul derslerine yardımcı, hem de sınavlara yönelik olarak özel ders takviyesi ile başarıyı yakalamayı garanti ediyorum.
Ahmet Aksoy

Ahmet Aksoy

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1990 Konya doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda harçlık için özel ders vermeye başladım ve bu mesleği severek yaptığıma karar verdim. Anne ve babamın öğretmen olmasını da etkisi olduğunu düşünüyorum. Şimdi büyük bir otomotiv firmasında görev almaktayım.
Ceyda Benzer

Ceyda Benzer

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2013 mezunuyum. 7 yıldır devlet okulunda görev yapmaktayım. Değişen sınav sistemine uyarak kendimi sürekli geliştirdiğimi düşünüyorum.
Mehmed Akif Özata

Mehmed Akif Özata

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Türkiye 3644. olarak okuduğum üniversiteyi kazandım. Matematik alanında kendime güveniyorum. Aynı zamanda siyah kuşak sporcuyum. Atatürk'ün dediği yolda "Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim" prensibiyle hareket edip iki alanda da kendimi geliştirdim. Başarılı bir sporcu ve başarılı bir öğrenciyim. Evlatlarınıza her iki anlamda da katkı sağlayacağıma inanıyorum.
Sena Bozlu

Sena Bozlu

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Medipol üni. İngilizce psikolojik danışmanlık 3. Sınıf öğrencisiyim. 3 yıldız düzenli olarak İstanbul içinde çeşitli semtlere özel derse gidiyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyata ders veriyorum.
Oğuz Halit Güzel

Oğuz Halit Güzel

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
28 yaşındayım. Halihazırda özel ders verdiğim öğrencilerim var ve hem kendileri hem aileleri son derece memnunlar. İletişimim de çok iyi. Geçimimi bu yolla sağlıyorum. LGS - TYT - KPSS - DGS matematik ve geometri dersi vermek tercihim. Çalışmalarımızda kavramayı temel alarak ve sınavı hedef alarak; dersi sevdirmeyi, basitleştirmeyi, bakış açısı kazandırmayı ve başarıyı amaçlıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kardelen Erdoğruca
Matematik Özel Ders   22/09/2020

Konulara hakim dersle ilgili bütün detayları dikkate alan ve hazırlıklı bir şekilde iletişime geçiliyor. Çok memnun kaldım.

         
Selda Genc
Matematik Özel Ders   21/09/2020

Cok memnunuz yeni baslamamiza ragmen kizim cok memnun kaldi ve matematige bakis acisi degisti anlamak ve anlatabilmek bu olsa gerek cok tesekkür ederiz Kadir Hoca

         
Esin Öztürk
Matematik Özel Ders   12/09/2020

abdullah hocamla yapamadığım soruları çözüyoruz. kolay ve açık anlatımı bana baya faydalı oluyor. teşk. hocama::)

         
Gülay Doğan
Matematik Özel Ders   11/09/2020

Oğlum açısından cok yararlı ve cok eğlenceli oldu. Harun hocam ve değerli eşi Sevilay hocama teşekkür ederiz

         
Emin Koc
Matematik Özel Ders   02/09/2020

Kızıma ders vermemesine rağman göstermiş olduğu yapıcı değerlendirmesi ve ilgili olması yol göstermesi olumlu bir yaklaşımdır.

         
Huriye KEKLİK
Matematik Özel Ders   02/09/2020

Sağlık meslek lisesi çıkışlı bir öğrenci olarak matematik dersi benim için bir zulümdü. Bir yandan da hedeflediğim üniversiteyi kazanabilmek için, matematiği kenara bırakamıyordum. Durum böyle olunca özel ders almaya karar verdim. Böylelikle ali hocayla tanıştım. Başta kuşkularım olsa da bugün hiç bir şekilde ali hocayla çalıştığım için pişman değilim. Benimle bir hocadan ziyade bir arkadaş gibi iletişim kuruyor ve sürekli irtibat halindeyiz. Aklıma bir soru takıldığında, bir konuyu anlayamadığımda utanmadan çekinmeden soru sorabiliyorum hocam da sıkılmadan tekrar tekrar anlatıyor. Az bir süre geçmiş olmasına rağmen artık matematik sorusu çözerken severek çözüyorum ve vaktin nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum. Özel ders almayı düşünen öğrencilere ali hocayı kesinlikle tavsiye ederiim, gönül rahatlılığıyla tercih edebilirsiniz.😊

         
Hamide Yıldırım
Matematik Özel Ders   27/06/2020

Matematiğe karşı ön yargısı olan biri olarak içik rahat bir şekilde Matematiği Tamer Hocam'a emanet😊

         
Melis Kurt
Matematik Özel Ders   20/06/2020

İlk başlarda herkes gibi benimde endişelerim oldu ama bunu çok kısa bir sürede yıkan bir hoca. Çekinmeden her soruyu sorabiliyorsunuz ve size sizden daha çok ilgi gösteriyor. Başarısı zaten tartışılamaz. İnanılmaz bir hocasınız iyi ki tanıdım sizi :)

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz