En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 699 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Zeynep B.

Zeynep B.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu 11 yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede gerekli olması veya talep durumunda Matematik derslerini İngilizce anlatabilmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan bu yana, farklı sınıf ve ve başarı düzeylerinden çok sayıda öğrenci ve aile ile çalışmaktayım. Başarı bir bütünlük gerektirdiği için bana ve mesleğime katkı sağlayan çok sayıda Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Sertifika Programlarına ka
Serdar Ç.

Serdar Ç.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 4 sene inşaat mühendisliği yaptıktan sonra Boğaziçi Üniversitesini kazanınca İnşaat mühendisliğini bırakıp yazılım sektörüne geçiş yaptım. bu süreçte çok fazla öğrencim oldu. inşaat mühendisliği sürecinde Esenlerde özel eğitim kurumunda 8 kişilik bir eşit ağırlık öğrenci grubuna hem matematik dersi hem de mentörlük yaptım. İnşaat mühendisliğinden sonra ise okul ile beraber Kadıköy de bir özel eğit
Oğuz Halit G.

Oğuz Halit G.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
28 yaşındayım. Halihazırda özel ders verdiğim öğrencilerim var ve hem kendileri hem aileleri son derece memnunlar. İletişimim de çok iyi. Geçimimi bu yolla sağlıyorum. LGS - TYT - KPSS - DGS matematik ve geometri dersi vermek tercihim. Çalışmalarımızda kavramayı temel alarak ve sınavı hedef alarak; dersi sevdirmeyi, basitleştirmeyi, bakış açısı kazandırmayı ve başarıyı amaçlıyorum.
Melike  S.

Melike S.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 2016 yılı ygs ilk 250 lys ilk 500deydim. Boğaziçi üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Lgs,dgs,kpss,tyt matematik derslerini rahatlıkla verebilirim. Daha önce lgs öğrencim oldu. Ayt matematik in son sınıfta geliştirebileceğini düşünmediğim için bu alanda ders vermiyorum.
Ahmet A.

Ahmet A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1990 Konya doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda harçlık için özel ders vermeye başladım ve bu mesleği severek yaptığıma karar verdim. Anne ve babamın öğretmen olmasını da etkisi olduğunu düşünüyorum. Şimdi büyük bir otomotiv firmasında görev almaktayım.
Erdem A.

Erdem A.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Lisansım yine Boğaziçi nden. Lise eğitimimi ise Ankara Fen Lisesi nde tamamladım. Konu anlatımı ve soru çözümünün yanı sıra öğrencilerin kendi başına çalışabilme alışkanlığını ve disiplinini kazanması ilk hedefim. Öğrencilerle aramdaki yaş farkı az olduğu için bir öğretmenle kuramadığı ilişkiyi benimle kurabiliyor. Çalışamamayla ilgili bir çok sorunu daha rahat aşabiliyoruz. Detaylar için beni arayabilirsiniz.
Beyza K.

Beyza K.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla iyi iletişim kurabildiğim ve özellikle matematiği severek öğrettiğim için derslerimizin oldukça verimli geçeceğini düşünüyorum.
Melisa Ş.

Melisa Ş.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisiyim. YKS Türkiye 350.siyim. İzmir Atatürk Lisesi'nden mezunum. Matematiğe özel bir ilgim var ve öğretmeyi çok seviyorum. Derslerimde öncelik öğrencilerimdir. Onun ve ailesinin ne istediği, neye ağırlık vermek istediğine önem veririm. Tüm öğrencilik hayatımda sürekli soru soran biri oldum, ve bunun ekmeğini yiyorum bu yüzden benim öğrencilerimin de her sorusunu özenle cevaplayacağım, öğlencilerimi soru sormaya, meraklı olmaya yönlendireceğim.
Büşra  A.

Büşra A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Sakarya. Üni mat mezunuyum Okuduğum sürece 4 yıl stajyer ögretmenlık yaptım ve cok fazla özel ders verdım
Aslıhan Ö.

Aslıhan Ö.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Biyomühendislik lisans bölümü mezunuyum. Daha üniversite öğrencisiyken özel ders vermeye başladım, kimya ve biyoloji özel dersleri konusunda tecrübelerim oldu. Şu an Acıbadem Üniversitesi Tıp Mühendisliği bölümünde Yüksek lisans yapıyorum. Matematik, Kimya, Biyoloji konularına fazlasıyla hakimim ve sıkıcı hale getirmeden önemli ipuçlarıyla ders anlatmaktan zevk alıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yıldırım Dilmen
Matematik Özel Ders   20/01/2020

Zor hemen, imkansız ise 2 gün. Bu gerçeği yaşadım ve tecrübe ettim. İyiki varsın çok teşekkür ederim.

         
Üzeyir Şimşek
Matematik Özel Ders   19/01/2020

Son derece memnun kaldığım akıcı bir matematik anlatımı var.Anlatırken zorlaştırmadan en yalın haliyle dersi size anlatıyor ve kolay kavramınıza yardımcı oluyor.Her şey tam ölçüsünde dersler ne çok uzun ne de çok kısa fiyatta gayet ideal çok uzun bir süre ders aldım hiçbir eksik yön göremedim herkese tavsiye ederim

         
Çiğdem Çelik
Matematik Özel Ders   04/11/2019

Çok memnun kaldik İlk ders olmasına rağmen çok başaralı sonuçlar elde ettik çok iyi güler yüzlü bir ögretmen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Bağcan T.
Matematik Özel Ders   03/11/2019

İnteraktif iletişim ile öğrenciye ulaşması en çok memnun kaldığımız, özelliği... Bilgi birikimi ve tarzı ie yeni başladığımız, dersleri uzun vadeli olarak devam kararı aldıpımızı söyleyerek tavsiye ederim...

         
Pinar Aydogan
Matematik Özel Ders   25/10/2019

Cok memnun kaldık kendisinden ve dersimize başladık. Cok güleryüzlu ısını seven çocuğumuza kendini sevdiren bir ogretmenimiz. Uzun süre kendisiyle devam edeceğiz gözüküyor . Sevgiler

         
İlker Taş
Matematik Özel Ders   05/10/2019

Burcu hocama teşekkür ederim. Derse yeni başladık ve iyi ki başlamışım. Hocamın gerek bilgisi, alanında uzmanlığı olsun gerekse samimiyeti ve ilgisi beni daha iyi derse bağlıyor. Öğrencilerine “ders bitti hadi bakalım bugün bu kadardı” deyip ilgilenmemezlik yapmıyor. Öğrencilerine internet üzerinden ulaşım sağlayıp ders haricinde de yardımcı oluyor. İyi ki varsınız Burcu hocam

         
Nuray Yörü
Matematik Özel Ders   30/09/2019

Mesleki anlamda donanımlı, öğrenci ile iletişimi sorunsuz, aileye güven veren pozitif bir hoca Nihal hanım. Kendisine gülen yüzü ve enerjisi için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

         
Matematik Özel Ders   15/09/2019

Çok memnun kaldım. Oğlumla da çok iyi anlaştı. Plânı programı yapıyor. Dersini anlatıp çıkan giden, parasına bakan birisi değil. Emrede okul ödevini bile yapsa hocam yaptım diyerek mesaj atıyor. Sağolasın nurettin hocam, ilgin alakan için.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz