En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 200 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melike  S.

Melike S.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 2016 yılı ygs ilk 250 lys ilk 500deydim. Boğaziçi üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Lgs,dgs,kpss,tyt matematik derslerini rahatlıkla verebilirim. Daha önce lgs öğrencim oldu. Ayt matematik in son sınıfta geliştirebileceğini düşünmediğim için bu alanda ders vermiyorum.
Ömer Faruk  İ.

Ömer Faruk İ.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Öncelikle Merhabalar, 2019 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Şu anda ise eğitimime İstanbul Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yaparak devam etmekteyim. Şu anda 23 yaşındayım ve yaklaşık olarak 16 yaşından beri ilkokuldan lise öğrencisine kadar farklı kategorilerdeki öğrencilerle birebir veyahut sınıf ortamında ders yapma imkanım oldu. Zaman içinde edindiğim tecrübeler farklı yaş ve karakterlerdeki öğrencilere yönelik farklı davranış ve öğretme
Merve  K.

Merve K.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisiyim. Matematik ve fizik dersleri verebilirim :)
Yılmaz U.

Yılmaz U.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli Matematik ve Geometri Öğretmeni Her türlü ihtiyaca sıfırdan %100 e kadar her seviyeye uygun konu anlatımı Kitap yazarı ÖABT Kitap yazarı İnternet sitesi hazırlayıcısı ve sunucusu(Matematik konu anlatımı sunumu)
Hasan Y.

Hasan Y.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
İletişim : Balıkesir merkezde inşaat mühendisliği lisans eğitimi, yapı Mekanik ana bilim dalı alanında yüksek lisans öğrencisiyim. Sınava yönelik tyt ve ayt özel çalışma programı ve kişesel alan belirleme de destek ile sınavda başarının ilk adımını atalım.
Zeynep B.

Zeynep B.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu 11 yıllık Öğretmen ve Eğitmenim. Aynı zamanda iyi düzeyde İngilizce biliyorum. Bu sayede gerekli olması veya talep durumunda Matematik derslerini İngilizce anlatabilmekteyim. Üniversiteye başladığım yıldan bu yana, farklı sınıf ve ve başarı düzeylerinden çok sayıda öğrenci ve aile ile çalışmaktayım. Başarı bir bütünlük gerektirdiği için bana ve mesleğime katkı sağlayan çok sayıda Kişisel Gelişim Eğitimleri ve Sertifika Programlarına ka
Oğuz Halit G.

Oğuz Halit G.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
28 yaşındayım. Halihazırda özel ders verdiğim öğrencilerim var ve hem kendileri hem aileleri son derece memnunlar. İletişimim de çok iyi. Geçimimi bu yolla sağlıyorum. LGS - TYT - KPSS - DGS matematik ve geometri dersi vermek tercihim. Çalışmalarımızda kavramayı temel alarak ve sınavı hedef alarak; dersi sevdirmeyi, basitleştirmeyi, bakış açısı kazandırmayı ve başarıyı amaçlıyorum.
Kemal  D.

Kemal D.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2002 yılında Trakya Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum. 15, yıldır Matematik Öğretmeni olarak özel ders veriyorum. Öğrencimize faydalı olacağıma inanıyorum. Dersi ezberleyerek değil mantığını kavratarak öğretiyorum.
Özlem Ö.

Özlem Ö.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
4,5,6,7,8. sınıf matematik ve fen bilimleri özel dersleri için iletişime geçebilirsiniz. Çalıştığım okuldan 16.30 da çıktığım içi 17.00 ve sonrası uygunum
Aslıhan Ö.

Aslıhan Ö.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Biyomühendislik lisans bölümü mezunuyum. Daha üniversite öğrencisiyken özel ders vermeye başladım, kimya ve biyoloji özel dersleri konusunda tecrübelerim oldu. Şu an Acıbadem Üniversitesi Tıp Mühendisliği bölümünde Yüksek lisans yapıyorum. Matematik, Kimya, Biyoloji konularına fazlasıyla hakimim ve sıkıcı hale getirmeden önemli ipuçlarıyla ders anlatmaktan zevk alıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Kopar
Matematik Özel Ders   15/02/2020

Hocamızdan ve verdiği egitimden Çok ama çok memnunuz, Çok saygılı, Çok efendi, Işini layiki ile yapan, Bilgili, donanımlı, konuyu öğrenciye anlıyalabileceği şekilde anlatan bir öğretmen,Gerçekten memnunuz ve Çok Teşekkür ederiz kendisine .

         
Nermin Eroğlu
Matematik Özel Ders   05/01/2020

Matematik yazılısı için özel ders aldık. Çocuğum hocasını çok sevdi. Sınavı da iyi geçti. Devamlı özel ders almaya karar verdik. Teşekkür ederim hocamıza. Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
Hakan Işık
Matematik Özel Ders   31/12/2019

Bukadar kısa sürede bile kızıma vermiş olduğunuz bilgiler ile şimdiden kızımdaki değişimin farkındayım tşk ederim.

         
Ayfer Bodur
Matematik Özel Ders   23/12/2019

kısa sürede dönüş sağlandı. Şu an itibariyle dersler devam ediyor. Umarım sonuç da umduğumuz gibi olur.

         
Muhammed Ekin
Matematik Özel Ders   17/12/2019

Fonksiyon konusu için almıştım memnum kaldım mükemmel anlatımıyla sonuca vardık sizlere de tavsiye ederim

         
Tulay Fennibay
Matematik Özel Ders   24/11/2019

Gerçekten soyadı gibi güleryüzlü cana yakın, samimi olduğu kadar da iyi ders anlatan biri. Teşekkür ederiz.

         
Nazli Babaoglu
Matematik Özel Ders   12/11/2019

Matematik özel derste çok tavsiye ettiler. Derslerin verimli hocaların çok güler yüzlü olduğunu söylemişlerdi. Heyecanla dersi bekliyorum :)

         
Sukufe Sadman
Matematik Özel Ders   10/11/2019

Matimatiği sevdiren ve gerçek anlamda iyi öğreten bir Öğretmendir,kendisinden çok memnun kaldım herekese tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz