En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 205 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Elif T.

Elif T.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
2018 haziran yılında Mimar Sinan Güzel sanatlar Üniversitesi Matematik Bölümü nden mezun oldum. 5 senedir öğretmenlik yapıyorum. Çeşitli butik dersanelerde öğretmenlik yaptım. Birçok son sınıf ve ara sınıf öğrencilerine özel ders verdim ve mezun ettim.
Melike  S.

Melike S.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, ygs(tyt) ilk 250 lys(ayt) ilk 500deydim. Boğaziçi üniversitesinde endüstri mühendisliği okuyorum. Lgs,dgs,kpss,tyt matematik derslerini rahatlıkla verebilirim. Daha önce lgs ve ara sınıf öğrencilerim oldu. Ayt matematiğin son sınıfta geliştirebileceğini düşünmediğim için bu alanda ders vermiyorum. Yoğunluk sebebiyle tüm ilanları detaylı inceleyemiyorum. Bana özel teklif yollarsanız, iletişime geçme ihtimalimiz artar.
Harun Reşit  B.

Harun Reşit B.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul ticaret üniversitesi 2. Sınıf hukuk öğrencisiyim. Harçlığımı çıkarmak için bu işi yapıyorum
Evrim T.

Evrim T.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Yeni eğitim sistemine hakim genç ve deneyimli öğretmenden okul ve sınav başarısına matematigin mantigini anlamaya yonelik calismalar. basari cok yakininizda
Ahmet A.

Ahmet A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1990 Konya doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda harçlık için özel ders vermeye başladım ve bu mesleği severek yaptığıma karar verdim. Anne ve babamın öğretmen olmasını da etkisi olduğunu düşünüyorum. Şimdi büyük bir otomotiv firmasında görev almaktayım.
Erdem A.

Erdem A.

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi nde yüksek lisans eğitimi almaktayım. Lisansım yine Boğaziçi nden. Lise eğitimimi ise Ankara Fen Lisesi nde tamamladım. Konu anlatımı ve soru çözümünün yanı sıra öğrencilerin kendi başına çalışabilme alışkanlığını ve disiplinini kazanması ilk hedefim. Öğrencilerle aramdaki yaş farkı az olduğu için bir öğretmenle kuramadığı ilişkiyi benimle kurabiliyor. Çalışamamayla ilgili bir çok sorunu daha rahat aşabiliyoruz. Detaylar için beni arayabilirsiniz.
Yaşar A.

Yaşar A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Şuan özel bir okulda Matematik ve Geometri Öğretmeniyim. Üniversitede okuduğum dönemden beri özel ders vermekteyim. İlköğretim okul sınavlarına yönelik ve TEOG sınavına yönelik Matematik dersleri veriyorum. Lise 1-2-3-4 için okul sınavlarına yönelik ve YKS-TYT sınavlarına yönelik Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum; aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Özel ders verirken, Matematik konus
Abdullah P.

Abdullah P.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Mimarlık öğrencisiyim. Anadolu öğretmen lisesi mezunuyum ve öğretmenlik stajı yaptım. daha önce bir kaç öğrenciye matematik dersi verdim.
Erdem E.

Erdem E.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
10 yıldır Bilgisayar Mühendisiyim. 3 yıldır bir vakıf kuruluşunda gönüllü olarak matematik, İngilizce ve okuma/yaratıcı yazma dersleri veriyorum. 1 yıldır ise ek iş olarak kendi evimde yada öğrencilerimin evlerinde özel ders vermekteyim. Matematiği bilinen ezber kalıplardan çıkartarak, eğlenceli ve anlaşılabilir bir dille öğretmeyi seviyorum. Öğrencilerimin özgüvenlerini güçlendirmek ve eğitim hayatlarında başarılı olmaları için elimden geleni yaparım. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenciler
Ceyda B.

Ceyda B.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliği 2013 mezunuyum. 5 yıldır devlet okulunda görev yapmaktayım. Değişen sınav sistemine uyarak kendimi sürekli geliştirdiğimi düşünüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Çok ilgili öğrenciye değer verdiğini hissettiren anlama düzeyinize göre dersi anlatan her konuda yardımcı olan bir öğretmen kendisini tanıma fırsatı bulduğum için mutluyum kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

         
Murat Çapanoğlu
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Daha önce de özel ders deneyimimiz oldu fakat verim alamamıştık, hocamızın öğrenci ile olan bağı ve onun anlama yollarını çözerek bilgisini aktarışına hayran kalmamak mümkün değil. Matematiğinin zayıf olduğunu sandığımız oğlumuzun şuanda en sevdiği ders matematik. Çok teşekkür ediyoruz.

         
Asya Asya
Matematik Özel Ders   31/05/2020

Kendisi gerçekten çok başarılı bir öğretmen.Onu seçerek en doğru kararı verdiğime inanıyorum.Matematiği asla anlamayan biri olarak şuan baya bir yol katettik.Matematiğe dair ön yargısı olan, ben yapamıyorum, anlamıyorum diyen varsa İbrahim Hocamızla tanışsın.Seviyenize uygun basit ve akılda kalıcı örneklerle konu anlatımı yapıyor gerek ispatları gerek dersin akıcılığı her şeyiyle çok başarılı şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Zeynep Kalkanlı
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Salih Hoca , tek kelimeyle mükemmel bir öğretmen matematiği sıfır olan ( ben ) bir öğrenciye bile çoook şey öğretiyor ve en önemlisi de matematiği sevdiriyor. Gerçekten bana çok şey kattı matematiği öğrenmemi ve gerçekten sevmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.❤️

         
İrem Demir
Matematik Özel Ders   12/05/2020

İlk dersimizi yaptık. Geometride formülsüz oluyormuş gerçekten. Devam etmeyi düşünüyorum tavsiye ederim.

         
Fatih Altıparmak
Matematik Özel Ders   07/05/2020

Biz LGS sınavına yakın bir zamanda çocuğumuzun eksik bilgilerini tamamlaması ve soru çözümünde hızlanması için Kenan hocadan yardım aldık. Birlikte çözülen Sorular sayesinde özellikle çocuğumuzun matematiksel mantığının gelişimi konusunda çok istifade ettik.

         
Melis Biricik
Matematik Özel Ders   30/04/2020

Tahsin hocadan ders almaya başladım ve eksiğim olan yerleri tamamladım testleri rahatlıkla çözüyorum alanında çok başarılı bir hoca dersi sindire sindire anlatıyor tavsiye ederimm 👍🏻

         
Nazli Erdoğan
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Kızım matematik dersine karşı çok önyargılıydı, sevmiyordu ve anlayamadığını dile getiriyordu. Betül hanım ile sınav öncesi sadece 3 ders yaptılar ve bugun matematik sınavında 90 üzeri not alarak sınıf 2. si olduğunu öğrendik. Kendine olan güveni yerine geldi ve ilk defa matematiği anladığını söyledi. Yorum yazmak için sınav sonuçlarını beklemiştim, ancak kesinlikle ve şiddetle önerdiğimi söyleyebilirim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz