En İyi 10 Üsküdar Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 519 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Eser  H.

Eser H.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Sınıf öğretmeniyim, özel bir okulda öğretmenlik yapıyorum. 9 yıldır özel ders veriyorum, özellikle 1,2,3,4,5,6,7,8. Sınıflara matematik ve türkçe alanında materyal kullanımlı ders ile öğretme garantisi veriyorum. İlk ders öğrencinin düzeyini ve hazırbulunuşluğunu ölçme dersidir.
Serkan G.

Serkan G.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Ben Serkan Gökbulut 20 yıl’lık tecrübeli öğretmenim bu süreçte Özel okullarda ve Butik dersanelerde öğretmenlik yaptım ve sürekli olarak da özel ders vermeye devam ettim.Matematik ve Fizik derslerini veriyorum.ilkokul 2.sınıftan üniversite öğrencilerine kadar dersler verdim.8 Yaşında da öğrencim oldu 54 yaşında’da.Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.38 yaşındayım .Bilfen lisesi ve Odtü mezunuyum. Karekök Yayınlarının “Rutin Olmayan Problemler” Kitabının çözümlerini Youtube’da yapıyorum.Mutlaka i
Mete E.

Mete E.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Atasehirde bir devlet okulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İlköğretimde 5., 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerimize, her seviyede 10 yıldır özel ders tecrübesine sahibim. Derslerimizi, öncelikli olarak düzenli ve disiplinli bir şekilde, öğrenci ve veli işbirliği içerisinde, öğrencinin gelişiminin her an takibini yaparak yürütmekteyim. Hem okul derslerine yardımcı, hem de sınavlara yönelik olarak özel ders takviyesi ile başarıyı yakalamayı garanti ediyorum.
Ali S.

Ali S.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
"Bu konu çok zor." " Ben matematiği anlamıyorum." gibi cümleleri literatürünüzden kaldırıp, yerine " bu konu bu kadar kolay mıymış?" "Matematik ne kadar zevkli bir dersmiş" gibi cümleleri koyalım. 10 yıldır koyduğumuz hedeflere ulaşamayan öğrencim olmadı. Birlikte çalışırsak bu başarı kervanına sen de katılabilirsin.
Bülent A.

Bülent A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İleri seviyede matematik bilgisine sahibim. Lise ve üniversite giriş sınavlarında il çapında derecelerim vardır. İTÜ Makina mühendisliği mezunuyum. Daha önce ilkokul, ortaokul ve özellikle lise öğrencileri ile sınava yönelik çalıştım. Test ve sınav tekniklerine hakimim.
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden sizleri üniversite sınavına en iyi şekilde hazırlayabilecek taktik özel ders . Öncelikle matematik zor değil, hiçbir zaman da olmadı. Sadece dış etkenler veyahut bazı öğretmenlerin yanlış yönlendirmeleri öğrencileri matematiğin zor olduğuna inandırdı ve zor gelmeye başladı. Öncelikle derslerimizle barışmamız lazım. Bu konuda büyük ihtimam göstermekteyim. Soruları ezbere veya formüle dayalı değil de kendime özgü metotlarım sayesinde hızlı ve doğru bir şekild
Fatma T.

Fatma T.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
8 yillik deneyimli matematik öğretmeniyim. 2009 yiılından beri özel ders vermekteyim. Öğrencilikte çektiği sıkıntıları ve zamanında matematiğe karşı olan korku ve ön yargısını unutmamış bir eğitimciyim.Bunun yanı sıra, bir öğretmenin, öğrenci hayatına çok olumlu etki edebildiğinin de oldukça bilincindeyim. Dolayısıyla, çocuğunuza sevgi dolu ve matematik anlatmaya çok hevesli bir abla arıyorsanız, size yardımcı olmak isterim.
Yılmaz U.

Yılmaz U.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Tecrübeli Matematik ve Geometri Öğretmeni Her türlü ihtiyaca sıfırdan %100 e kadar her seviyeye uygun konu anlatımı Kitap yazarı ÖABT Kitap yazarı İnternet sitesi hazırlayıcısı ve sunucusu(Matematik konu anlatımı sunumu)
Serdar S.

Serdar S.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Öğretmen lisesi mezunuyum. Marmara hukuk son sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla ve gençlerle iletişim iyi olmakla birlikte matematiği sıkıcı olduğu önyargısından sıyırarak, eğlenceli bir şekilde anlatmayı seçiyorum. Daha önce ilköğretim, ortaokul, lise düzeyinde birçok öğrenciye ders verdim ve vermeye devam etmektedir.
Sermin S.

Sermin S.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
20 yıldır özel ders vermekteyim. Ankara Fen Lisesi ve Boğazici Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunuyum. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi öğretim üyesiyim. ALES 21.liği, Tübitak 3.lüğü, Üniversite Giriş 5.liği benzeri derecelerim olduğu gibi öğretmenlik konusunda da deneyimliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alev Odabaş
Matematik Özel Ders   11/07/2019

Recep Hoca ile kısa bir süre çalıştık.Bu kısa sürede kızımın üniversite sınavına hazırlanmasında çok yardımı dokundu.Öğrenci ile iletişimi çok iyi.tavsiye ederim

         
Özgenur Çubukcu
Matematik Özel Ders   08/06/2019

Kesinlikle ikileme düşmeden tanımanız gereken insanlar arasında. Gerek ders anlatışı gerekse insanlığı ile çok değer verdiğim birisi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır Kenan hocam ♥️

         
Sebahattin Turan
Matematik Özel Ders   27/05/2019

Son derece disiplinli, özverili, öğrencinin seviyesini ölçüp ona göre program yapan ve aynı zaman da öğrencinin soru çözmekten imtina ettiği konuların üzerine birlikte giden tam anlamıyla çıtasını yükselten geleceğin nesillerine ışık tutan yeni nesil yetenek avcısı.

         
Sabri Mercan
Matematik Özel Ders   21/05/2019

Matematik dersini çocuğuma nasıl sevdirdiniz hala anlayamadım. Demek ki öğretmen isteyince çocuğa sevdirebiliyor. Sizin emeğinizin değerinin maddiyatla ölçülemeyeceğini bilmenizi isterim.

         
Nilüfer Aksoy
Matematik Özel Ders   07/04/2019

Siteye bir arkadaşım sayesinde Çok da inanmayarak girdim Ufuk beyin teklifi üzerine görüştük ve kızıma ders için geldi o an anlıyorsunuz doğru kişi olduğunu sakin güven veren bir kişiliği var kızım çok sevdi ufuk beyi çok memnunuz kızım liseye hazırlanıyor ama bundan sonraki 4 yılda Ufuk beyİ bırakmayı düşünmüyoruz çok teşekkürler

         
Senem Yalçın
Matematik Özel Ders   29/03/2019

Hilal hocamız anlatımıyla kesinlikle harika. Karmaşık bir konuyu adım adım ve anlaşılır bir şekilde anlatması, kızımın korkularını yendi. Kızım dersin çok keyifli ve verimli geçtiğini söyledi. Matematiğe karşı olan tutumu olumlu yönde değişti şuan ve problem çözmekten artık keyif alıyor.:) Emeğiniz için çok teşekkürler Hilal Hanım:)

         
Dilvin Ka
Matematik Özel Ders   25/03/2019

Nail Bey ile deneme dersini yaptık, memnun kaldık ancak evimize yakın başka bir öğretmen ile anlaştık. İlgisi nedeniyle kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Sezgin Yıldız
Matematik Özel Ders   17/03/2019

Lise 1 e giden evladımıza, ilköğretim düzeyinde bile çok eksikliği olan evladımıza çok kısa bir sürede matematik dersini iyi bir konuma getiren sayın Aysel hocamıza özellikle teşekkür ediyoruz. Pes eden, yapamıyorum diye üzülen bir evlat şimdi hocamız sayesinde mutlu ve başarılı olma yolunda gayret ediyor. Teşekkürler Aysel hocam.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz