En İyi 10 Üsküdar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 666 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serdar Ç.

Serdar Ç.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 4 sene inşaat mühendisliği yaptıktan sonra Boğaziçi Üniversitesini kazanınca İnşaat mühendisliğini bırakıp yazılım sektörüne geçiş yaptım. bu süreçte çok fazla öğrencim oldu. inşaat mühendisliği sürecinde Esenlerde özel eğitim kurumunda 8 kişilik bir eşit ağırlık öğrenci grubuna hem matematik dersi hem de mentörlük yaptım. İnşaat mühendisliğinden sonra ise okul ile beraber Kadıköy de bir özel eğit
Hilal Nur  A.

Hilal Nur A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhaba. Sınavlara hazırlanmak, anlamadıklarını öğrenmek ve bildiklerini pekiştirmek için birlikte çalışabiliriz. Halihazırda Eğitim Koçluğu yapıyorum. Bunun yanı sıra Matematik ve Geometri alanlarında özel ders veriyorum. Düzenli çalışma, odaklanabilme ve konsantrasyon problemleriyle ilgili sizlere yardımcı olabilirim. Yeni nesil çalışma alışkanlıklarını ve ilgilerini gözeterek öğrenci gözünden sizlere destek olmayı hedefliyorum. Ev ortamı dışında açık ve kapalı alanlarda, kütüphanelerde ve öğ
Ahmet A.

Ahmet A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
1990 Konya doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Üniversite yıllarımda harçlık için özel ders vermeye başladım ve bu mesleği severek yaptığıma karar verdim. Anne ve babamın öğretmen olmasını da etkisi olduğunu düşünüyorum. Şimdi büyük bir otomotiv firmasında görev almaktayım.
Nermin Ö.

Nermin Ö.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunuyum. 2006 yılından beri Matematik ve Fen gurubu derslerde ilk ve orta öğretim öğrencilerine özel ders vermekteyim. Yakın zamanda açtığım ofisimde mezun grubuna da ders vermek istiyorum.
Harun Reşit  B.

Harun Reşit B.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
İstanbul ticaret üniversitesi 2. Sınıf hukuk öğrencisiyim. Harçlığımı çıkarmak için bu işi yapıyorum
Özlem A.

Özlem A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, Ben Özlem.Galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Matematik ve ingilizce alanında bilgilerimi size aktarabilirim :)
Şükran A.

Şükran A.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Necmettin Erbakan Üniversitesi mezunuyum. Öğrenci Koçluğu yapmaktayım. TEOG ağırlıklı olmak üzere her seviyede öğrenciye ezberci eğitimden uzak mantığını vererek okul müfredatına ve kazanımlarına uygun ders vermekteyim.
Sevim D.

Sevim D.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Özel bir kolejde çalışıyorum ve yıllardır bu işi yapıyorum. İlkokulun her kademesine ve ortaokul 5. ve 6. sınıf öğrencilerinin ihtiyaçlarına uygun çalışmalar yapıyorum.
Yusuf G.

Yusuf G.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
18 yaşındayım ve şu anda tıp fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. Önceden matematik olimpiyatçısı olduğum için matematikte çok iyi olduğumu düşünüyorum.
İmran Rumeysa K.

İmran Rumeysa K.

Matematik Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Ben İmran Rumeysa Kılıç İstanbul’da Eczacılık Fakültesi .sınıf öğrencisiyim bir çok ilkokul ve lise düzeyinde özel ders deneyimim var özellikle matematik konusunda pratik öğretilerim mevcut özel dersin yanında öğrencilerimin soruları olduğu sürece online bir şekilde sorularını çözüp videolu resimli çözüm yapıyorum henüz okuduğum için ise tüm bilgilerim taze ve ders aktarımım seri , pratik bilgilerden oluşmakta. Aziz Mahmut hüdai mahallesinde ikâmet ediyorum . numaralı telefonumdan
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mesut Ali ŞEN
Matematik Özel Ders   01/01/2020

gayet neşeli yeni nesil sorulara hakim gerek bilgi seviyesi gerekse de yeni nesillere uygun kaynak önerileri ile öğrencimle iyi bir şekilde iletişim kurdu.Notların artışı kendisini gösterdi.Teşekkürler...:D

         
Neslihan Idi
Matematik Özel Ders   25/12/2019

Sadece bir öğretmen değil, eğitmen yol göstericisi. En ufak detayları bile atlamadan uygulayan değer ve ilgi gösteren bir öğretmen. Gözünüz kapalı güvenenileceğiniz ve hedeflerinizi berlemenizde yardımcı olucak bir eğitmen. Sayenizde daha planli programli oldum sağ olun hocam. Iyiki varsınız.

         
Deniz Karayılan
Matematik Özel Ders   12/11/2019

Çok memnun kaldım Onur Hocadan. Bilgisi ve tecrübesi ve sabrı ile en zor konuları bile çok kısa sürede öğretmeyi başardı. Bundan sonra da ders almaya devam edeceğim. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Yaren Gök
Matematik Özel Ders   22/10/2019

Yavuz Hoca ile yaptığımız derslerden çok memnunum işini çok severek yapıyor ve önceliği öğrencinin memnuniyeti.Kendisiyle tanışma fırsatım oldugu için çok mutluyum.

         
Fiona Akkohen
Matematik Özel Ders   17/10/2019

Çok sabırlı, bilgili ve lgs yeni soru sistemine hakim bir öğretmen. Çok memnun kaldik. Tavsiye ediyorum.

         
Eda Bostancı
Matematik Özel Ders   06/10/2019

Tuncay hocayla yeni tanışıp ders almaya başlamamıza rağmen 7.sınıfta okuyan oğlum kısa sürede öğretmenin ders anlatışını ve kısa yoldan çözüm tekniklerini çok sevdi.

         
Semih Erkök
Matematik Özel Ders   25/09/2019

Öncelikle söylemeliyim ki Veli hocam ile iyi ki çalışmaya başlamışım. Kendisi konusuna hakim, disiplinli ve zamana değil konuya göre dersi bitiren bir öğretmen. Saniyelerin hesabını yapan öğretmenlerin tam zıttı. Aslında farklı ve referanslı eğitmenler de vardı fakat Veli hocamın bu siteyle yeni tanıştığını belirtmiş olması ve istersek referanslarını arayabileceğimizi de söylemesi şansımı kendisinden yana deneyebileceğimi hissettirdi. İyi ki de hislerime güvenmişim. Teşekkürler Veli hocam!

         
Bilge Metin Türkoğlu
Matematik Özel Ders   24/09/2019

Gayet ilgili ve bilgili bir ogretmen. Oglumla ders saati disinda da tel ile iletisimde olmasi guzel. Tesekkur ederiz

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz