Hizmet Ver
Okuma Yazma Özel Ders

3 İstanbul Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Üsküdar civarında 258 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 258 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni, Üsküdar içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Üsküdar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Üsküdar içinde yazılan 252 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 208 kişi Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Üsküdar İstanbul Okuma Yazma Özel Ders

Aslıhan S. photo

Aslıhan S.

16.06.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sınıf öğretmenliğinden mezunum.2015 den beri devlet okulunda çalışmaktayım.Çalışmayı, öğrencileri seven kendini gerçekleştirmek için öğrenme adına çabalayan, bir çok hobi sahibi ve kitap okumayı çok seven biriyim. Öğrenciler üzerindeki ilk hedefim önce...

Gizem K. photo

Gizem K.

02.07.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhabalar, ben Gizem. İstanbulda özel bir üniversitede burslu Beslenme ve Diyetetik okuyorum. Özel ders verebileceğim alanlarda öğrencim olmak isteyen küçüklerime ablalık ve öğretmenlik yapabilmek için bu hesaptayım. 🌸 Sizde tanışmak ve bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz ✨☺️

Eren K. photo

Eren K.

21.02.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İlkokul çağı öğrencilerine ve öğrenim çağı geçmiş olup da okuma yazma öğrenmek isteyen, öğrenme güçlüğü çeken öğrencilere yönelik okuma yazma dersi veriyorum.

Nezihe D. photo

Nezihe D.

14.02.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Marmara üniversitesi okul öncesi öğretmenliğinden mezun olup, Bilfen Etiğim kurunlarında 6. yılımı tamamlamak üzereyim. Çalıştığım kurumda akademik alanda matematik etkinlikleri, okuma yazma çalışmaları yaparak öğrencileri haziran ayında okur yazar olarak mezun etmekteyim. Bunu yaparken yaş...

Gülin T. photo

Gülin T.

22.11.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

İlkokula hazırlık sınıfı öğretmeniyim. Yaklaşık 9 senedir eğitim sektöründe özel kurumlarda 5-6 yaş gruplarıyla çalışmaktayım. Öğrenmeyi eglenceli hale dönüştürmek temel hedeflerimden biri. 1 yıldır oyunlarla okuma yazma eğitimi konusunda özel ders vermekteyim.

Esma Ö. photo

Esma Ö.

21.11.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

2019 yılı çocuk gelişimi bölümü lisans mezunuyum. Formasyon belgesi ve özel eğitim alanında uzman öğretici belgesine sabihim. Denver II gelişim tarama testi uygulama yeterliliğim var. Egitim hayatımda birçok farklı alanda staj yaptım(okul öncesi, lise, hastane, sevgi evleri). Özel eğitim alanında 1...

Işık C. photo

Işık C.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

15 senelik sınıf öğretmeniliği tecrübemle okul derslerinde günlük tekrar ve pekiştirme, sınav başarısını yükseltme, ev ödevi yardımı gibi konularda öğrencinizle çalışırım.

Meral D. photo

Meral D.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Altı yıllık deneyimli sınıf öğretmeniyim. İlkokul 1.-2.-3.-4. sınıflar için istenilen derste (ilkokul okuma-yazma, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler) eğitim verebilirim. Grup dersleri ayarlanabilir.

Sinem Ç. photo

Sinem Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kimya bölümü mezunuyum aynı zamanda kimya öğretmeniyim.Lise de kimya öğretmenliği yapıyorum.Aldigim eğitimi ve tecrübelerimi aktarabilecegim öğrenciler arıyorum .

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Okuma Yazma Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Okuma Yazma Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Okuma Yazma Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Okuma Yazma Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Okuma Yazma Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Okuma Yazma Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Okuma Yazma Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Üsküdar Okuma Yazma Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl