En İyi 10 Yakutiye Erzurum Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yakutiye civarında 15 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Dizayned Erzurum Web Tasarım

Dizayned Erzurum Web Tasarım

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
Dizayned Erzurum web tasarım hizmetleriyle aylık yıllık yazılım lisans ücreti ödemeden işletmenizi internete taşıyın ve binlerce kişiye değil milyonlarca kişiye hizmetlerinizi veya ürünlerinizi kavuşturun. Sektördeki 15 yıllık deneyimimizden faydanlamak için lütfen bizimle iletişime geçip teklif alın.
Okyanus Y.

Okyanus Y.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
XLLAB., sahip olduğu bütün yazılım ve donanım tecrübelerini birleştirerek müşterilerine pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca; ağ güvenliği alanında da çalışmalar yürütmektedir. 2015 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulan "Okyanus Yazılım", 2016 yılında KOSGEB tarafından Ar-Ge İnovasyon Programı kapsamına alınmıştır. Atatürk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi (AtaTeknokent) tarafından 2016 düzenlenen TeknoGP yarışmasında birincilik ödülüne layık görülen
Selamet Ş.

Selamet Ş.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
Yaklaşık 4 yıldır yazılım geliştirmekteyim. 3 Yıldır freelancer olarak çalışmaktayım. Aktif olarak 2 Python/Django backend geliştirmekteyim. Ajax, JQuery gibi Javascript kütüphanelerini çok sık kullanırım. Ayrıca C++, Java, Kotlin gibi programlama dillerine de hakimim.
Reklam F.

Reklam F.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
ReklamFonu; kurumsal ve e-ticaret site yazılım ve tasarımların da farklı fikir ve yetenklere sahip ekibiyle, birçok ulusal tasarım ödülü almaya hak kazanmıştır.
Eray K.

Eray K.

Web Tasarım ve Programlama · Palandöken, Erzurum
Webmaster ve SEO Uzmanı olarak çalışıyorum. Merak ettiğiniz sorular varsa lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Clear Clinic Profesyonel Temizlik
Web Tasarım Programlama   14/02/2020

Verdikleri hizmet ve gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyorum sürekli çalışağım ve tavsiye edeceğim tek firma teşekkürler.

         
Şeymanur Şentürk
Web Tasarım Programlama   14/02/2020

Gerçekten mükemmel insanlar özellikle Şafak Bey ve ekibi bir harika harika işler çıkarttılar sabırlı anlayışlı ve güler yüzleri için teşekkürler.

         
Serdar Serin
Web Tasarım Programlama   07/02/2020

şüphe etmedim işi verirken. ama heyecan da duymamıştım. netiecede bir iş yaptırıyorum, absürt olmadığı sürece karşılığını vereceklerdir dedimdi. neticede ben de teknik bir kişiyim. ancak, bu firma ve personeli, allah için, sağlam çalışıyorlar. hem jet hızı, hem fiyat uygunluğu hem de muhataplık on numara. henüz yapılıyor sitemiz, tasarım tekniklerine yorum yapamadım ama görünüyor neyle karşılaşacağımız. ellerinize sağlık arkadaşlar.

         
Tuna Yanılmaz
Web Tasarım Programlama   20/10/2019

İşini çok iyi bilen,oldukça titiz ve prensip sahibi çalışma şekli ve kişiliği ile tavsiye ederim. Bu devirde böyle insanların olması ve bu insanlar ile çalışma fırsatı bulmak bir lütuf.Allah yolunu ve bahtını açık etsin Ali Bey. Desteğiniz için Teşekkür ederiz. KALFAOĞLU ULUSLARARASI TİCARET LTD ŞTİ

         
Web Tasarım Programlama   21/02/2019

Çok ilgili ve bilgili biri. Alanında uzman olduğu aşina. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Teşekkür ederim.

         
Adem Fırat Kotan
Web Tasarım Programlama   08/06/2018

Levent Bey ile Armut aracılığıyla anlaştım. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Creatif ve yeniliğe açık. Her zaman iletişim kanalları da açık birisi.

         
Engin YILDIRIM
Web Tasarım Programlama   24/04/2018

Sarp Bey, özellikle başlangıçtaki doğru yönlendirmeleri ile bizim de ufkumuzu açtı. Süreç içinde de bizim gecikmelerimiz ve sürekli güncelleme taleplerimizle sabırla ilgilendi. Gece gündüz zamansız ve ani taleplerimiz de cabası. Genel olarak işbirlikçi ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ederiz.

         
Metin Karasu
Web Tasarım Programlama   21/02/2018

Serdar Bey Gerçekten işini layıkıyla yapan bir insan. Çok kısa bir sürede istediğimizden çok daha güzel bir şirket web sitemiz oldu. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini. Sabrı ve iyi niyeti için çok teşekkürler.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz