En İyi 10 Yakutiye Erzurum Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yakutiye civarında 15 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Okyanus Y.

Okyanus Y.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
XLLAB., sahip olduğu bütün yazılım ve donanım tecrübelerini birleştirerek müşterilerine pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca; ağ güvenliği alanında da çalışmalar yürütmektedir. 2015 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulan "Okyanus Yazılım", 2016 yılında KOSGEB tarafından Ar-Ge İnovasyon Programı kapsamına alınmıştır. Atatürk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi (AtaTeknokent) tarafından 2016 düzenlenen TeknoGP yarışmasında birincilik ödülüne layık görülen
Selamet Ş.

Selamet Ş.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
Yaklaşık 4 yıldır yazılım geliştirmekteyim. 3 Yıldır freelancer olarak çalışmaktayım. Aktif olarak 2 Python/Django backend geliştirmekteyim. Ajax, JQuery gibi Javascript kütüphanelerini çok sık kullanırım. Ayrıca C++, Java, Kotlin gibi programlama dillerine de hakimim.
Reklam F.

Reklam F.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
ReklamFonu; kurumsal ve e-ticaret site yazılım ve tasarımların da farklı fikir ve yetenklere sahip ekibiyle, birçok ulusal tasarım ödülü almaya hak kazanmıştır.
Eray K.

Eray K.

Web Tasarım ve Programlama · Palandöken, Erzurum
Webmaster ve SEO Uzmanı olarak çalışıyorum. Merak ettiğiniz sorular varsa lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kevs Plz
Web Tasarım Programlama   19/11/2019

Dinamiksoft firmasının hem yazılım ekibi hem de müşteri iletişim ekibinden çok memnun kaldım. Çok ilgili ve tertipli çalışan bir ekip. Ellerinize sağlık.

         
Terzi Canan
Web Tasarım Programlama   01/11/2019

Ankara Keçiören de hizmet veren butik bir yazılım firması. Ofislerinde beni çok güzel ağırladılar. 4 kişilik güler yüzlü bir ekip. Taleplerini ciddiyetle dinleyip bana alternatif çözüm yolları gösterdiler. Hepsine tek tek teşekkür ederim.

         
Mustafa Faruk Mirhanoğulları
Web Tasarım Programlama   20/03/2019

Almış olduğum hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi, alaka çok yüksek olup, sonuç ve kalite anlamında da beklentim fazlası ile karşılandı. Teşekkürler.

         
Atilla Çiçek
Web Tasarım Programlama   15/01/2019

Çok kısa sürede işimi halletti. Çok iyi bir arkadaş. Herzaman kendisine ulaşabildim sorularıma cevap verdi. İşinde çok iyi Websitesi ve Seo konusunda kendisine güvenebilirsiniz.

         
Emre Dilsiz
Web Tasarım Programlama   16/12/2018

Site işlerinden pek anlamam ama kenan bey sağolsun her konuda destek sundu ve her konuyu tek tek anlattı gece gündüz arayıp bütün detayları bilgi verdi ayrıca reklam çalışmasındada harika işleri var bukadar beklemiyordum fakat gerçekten profesyonel bi çalisma yaptı hem maliyetide ucuzdu. Süper bir iş çıkardı diyebilirim, teşekkür ediyorum ellerine kollarına yüreğine sağlık

         
Ömer Avcı
Web Tasarım Programlama   06/09/2018

Teşekkür ederim hizmetleri güler yuzlulugu is takibi memnun edici davranışları başarı .. ve başarıların devamını dilerim

         
Adem Fırat Kotan
Web Tasarım Programlama   08/06/2018

Levent Bey ile Armut aracılığıyla anlaştım. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Creatif ve yeniliğe açık. Her zaman iletişim kanalları da açık birisi.

         
Web Tasarım Programlama   06/06/2018

Her soruma saatin kaç olduğuna bile bakmadan ayrıntılı olarak cevap vermesi, başta yapılamaz dediği şeyleri bile bize sürpriz yaparak siteye koyması, görsel tasarımın beklediğimizden daha guzel olması Beklediğimden biraz uzun surmesine rağmen beklediğime değdi... Bu zaten bir seferlik bir iş değil, işin devamında da birlikte çalışmaya devam edeceğim. Emekleriniz için teşekkür ederim

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz