En İyi 10 Yakutiye Erzurum Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yakutiye civarında 14 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Okyanus Y.

Okyanus Y.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
XLLAB., sahip olduğu bütün yazılım ve donanım tecrübelerini birleştirerek müşterilerine pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca; ağ güvenliği alanında da çalışmalar yürütmektedir. 2015 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteği ile kurulan "Okyanus Yazılım", 2016 yılında KOSGEB tarafından Ar-Ge İnovasyon Programı kapsamına alınmıştır. Atatürk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi (AtaTeknokent) tarafından 2016 düzenlenen TeknoGP yarışmasında birincilik ödülüne layık görülen
Selamet Ş.

Selamet Ş.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
Yaklaşık 4 yıldır yazılım geliştirmekteyim. 3 Yıldır freelancer olarak çalışmaktayım. Aktif olarak 2 Python/Django backend geliştirmekteyim. Ajax, JQuery gibi Javascript kütüphanelerini çok sık kullanırım. Ayrıca C++, Java, Kotlin gibi programlama dillerine de hakimim.
Reklam F.

Reklam F.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
ReklamFonu; kurumsal ve e-ticaret site yazılım ve tasarımların da farklı fikir ve yetenklere sahip ekibiyle, birçok ulusal tasarım ödülü almaya hak kazanmıştır.
Muhammed K.

Muhammed K.

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
Web sitesinde en az yazılım kadar önemli bir şeyde tasarımlardır, Kurumsal bir firma sahibiyseniz yada küçük bir işletme sahibiyseniz sizin için hem yazılım tarafını hem tasarım tarafını özgün bir şekilde yapabilirim fiyat olın ve çalışmaya başlayalım.
Dizayned Erzurum Web Tasarım

Dizayned Erzurum Web Tasarım

Web Tasarım ve Programlama · Yakutiye, Erzurum
Dizayned Erzurum web tasarım hizmetleriyle aylık yıllık yazılım lisans ücreti ödemeden işletmenizi internete taşıyın ve binlerce kişiye değil milyonlarca kişiye hizmetlerinizi veya ürünlerinizi kavuşturun. Sektördeki 15 yıllık deneyimimizden faydanlamak için lütfen bizimle iletişime geçip teklif alın.
Eray K.

Eray K.

Web Tasarım ve Programlama · Palandöken, Erzurum
Webmaster ve SEO Uzmanı olarak çalışıyorum. Merak ettiğiniz sorular varsa lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mert Ali Çetin
Web Tasarım Programlama   05/07/2020

Merhabalar web net 34 ten aldıgım hizmet karşılığında bana gostermış oldugu ilgisi yardımı konusunda cok tesşşekur ederim gece gunduz demeden benım isteklerımı karsılamak için cok uğrastı ve bekledıgımden daha fazla özveri ve yapmmıs oldugu tasarımla inkansızı basardı isteklerimi karsılaması bilgisi ve tecrubesıyle hazırlamıs oldugu web sıtemi mükemmel bir sekılde bitirdi ve bunu cok kısa zamanda yaptı ellerıne ve emeğine sağlık tessekkurler web net 34

         
Kubilay Kuzey Okumuş
Web Tasarım Programlama   31/05/2020

Kaan Bey, müthiş anlayışlı ve yardımseverdi. Her konuda dilediğimiz şekilde anlaşabildik. Kendisi bize inanılmaz yardımcı oldu. Bilgisi ve yeteneği de inanılmaz yüksek.

         
Yusuf Yavuz
Web Tasarım Programlama   29/05/2020

İşini mükemmel yaparak zamanında teslim eden Abdullah beye çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Kerem Geren
Web Tasarım Programlama   30/03/2020

Her şeyden öte profesyonel düşünüp profesyonel fikirler sunuyor ve makul zamanda sonuç sunuyor Mert bey. Sanırım hayal gücünün renkli olması sebebiyle öylesine değişik ve hoşuma giden fikirler sundu ve tasarladı ki cidden bu kadarını beklemiyordum fiyat-performans çizgisine bakacak olursak oldukça kârlı olduğumu düşünüyorum çünkü bu hizmeti İstanbul yada Ankara’da almaya çalışsaydım eminim bir şeyler “farklı” olurdu $ ☺️ Ancak Mert bey maddiyattan önce verim-fayda ve bütçe-maneviyat konularını önemseyen oldukça farklı ve verimli düşünen biri her şey için teşekkür ederim gerçek anlamda memnun oldum 🙏🏼

         
Erhan Evirgen
Web Tasarım Programlama   13/04/2019

İlk günden beri seçici,yapıcı ve olumlu hizmetlerinden dolayı çok çok memnun kaldığımızı söylemek isterim. Herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

         
Ali Yıldız
Web Tasarım Programlama   26/01/2019

Soner bey harika işinin hakkını veren mütavazi birisi..ilgi ve iş tasarım bitirim süper..hiç düşünmeden çalışılabilir...saygı ve sevgilerimi sunuyorum kendisine..

         
Ahmet Aslan
Web Tasarım Programlama   19/07/2018

Sami Beyden Memnun Kaldım Tavsiye Ediyorum Sami İşin Üzerinde Olan Emin Güvenilir Biri Tavsiye Ederim

         
Adem Fırat Kotan
Web Tasarım Programlama   08/06/2018

Levent Bey ile Armut aracılığıyla anlaştım. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Creatif ve yeniliğe açık. Her zaman iletişim kanalları da açık birisi.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz