Hizmet Ver
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

4 Yalova Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yalova civarında 32 Sosyal Medya Yöneticisi hizmet vermeye hazır.

Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 32 Sosyal Medya Yöneticisi, Yalova içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Yalova içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yalova içinde yazılan 34 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 242 kişi Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Yalova Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sena Y. photo

Sena Y.

17.08.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Sosyal medya hesap yönetimi ve içerik üretimi yapıyorum. Bir plan dahilinde günlük post, story ve mailing içeriğini yapabilirim. Woocommerce alt yapısı kullanabiliyorum

Oğuzhan Tarık Ç. photo

Oğuzhan Tarık Ç.

11.08.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Liseyi Yalova Kaşgarlı Mahmut Anadolu İletişim Lisesi, Radyo-Televizyon bölümü, Radyo-Televizyon yapımcılığı alt dalında okudu. Üniversiteye giriş sınavını kazandıktan sonra tercih yaparken, lisede okuduğu alandan daha farklı bir alana yönelerek Yalova Üniversitesi, İ.İ.B.F., İşletme Bölümünü...

Zeynep H. photo

Zeynep H.

01.05.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Dijital pazarlama alanında daha fazla tanınmanız için profesyonel tanıtım video sunumları ve tasarımı yapıyoruz. İşletme hedeflerinizin gerçekleşebilmesi için internet pazarlama hizmetini optimize etmekteyiz.

SOSYAL ATÖLYE photo

SOSYAL ATÖLYE

28.09.2021

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Çağımızın iletişim aracı sosyal medya ve onun en önemli silahı etkileşim , en etkili içeriği nasıl oluşturursunuz cevabı bizde .Son trendleri takip ederek ,markalaşma yarışında size öne çıkaracak tüm unsurlar ve etkili bir içerik üreticisi olma yolunda size ve markanıza özel stratejiler...

Torun Berke K. photo

Torun Berke K.

18.06.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Merhabalar ben Torun Berke KARATAŞ. Yalovada yaşıyor ve okuyorum. 4 Senedir bu sektörün içerisindeyim ve bu işi 2 senedir profesyonel olarak yapmaktayım. Aşağıda verdiğim hizmetleri sizler için sıraladım; Kurumsal Kimlik Çalışmaları Video Editi Sosyal Medya Yönetimi Video İntroları Ürün...

Batuhan T. photo

Batuhan T.

16.02.2017

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Kanada Vancouver da Sosyal Medya Pazarlama yüksek lisansı yapmaktayım. İngilizce Tercümanlık, Marka İletişimi mezunuyum. Fotoğrafçılık ve Adobe Photoshop & Lightroom yeteneklerim bulunmakta. Hedef kitlenizi belirleyip sosyal medya hesaplarınıza içerik oluşturabilir ve yönetebilirim.

Netbilsis Dijital Medya Ajansı Ve İnternet Hizmetleri photo

Netbilsis Dijital Medya Ajansı Ve İnternet Hizmetleri

07.01.2015

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Şirketimiz 2014 yılının Ekim ayında dijital medya ve internet sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Geçmiş dönemlerde birden fazla el değiştiren NETBİLSİS markası, 2014 yılında Türkiye de Joomla dünyasının önde gelen isimlerinden Uğur AYDIN tarafından satın alınarak, M.Enes AYDÜZ ile birlikte...

Burak T. photo

Burak T.

17.02.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Sosyal medya danışmanlığı ve web site kurulumu hakkında en iyi yerdesiniz. İsteklerinizi kolayca belirtin ve en kısa sürede çözüme ulaşıp mutlu şekilde verim almanızı sağlayalım.

Emir Tarık D. photo

Emir Tarık D.

13.04.2022

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

Merhabalar, ismim Emir Tarık. Lise mezunuyum ve üniversiteye hazırlanıyorum. Sosyal medya editörlüğü/danışmanlığı ve aynı zamanda photoshop/video creator/Dijital tasarım( çizim ile değil hazır metaryaller ile) konusunda deneyimliyim. Şu anda bir şirkette zaten çalışmaktayım. Referans olarak...

Yılmaz A. photo

Yılmaz A.

25.02.2020

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yalova, Yalova

6 yıldır sektörde hem basılı hem de dijital koldan hizmet veren, 4 yıllık lisans eğitimi yanında yüksek lisans sürecinde bulunan bir sektör maratoncusuyum. Sosyal medya yönetimi, tanıtım filmi çekimi, kampanya yaratma yürütme, pazarlama, SEO, basılı materyal tasarım ve baskı süreci yönetimi,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Yalova Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Yalova Yalova Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl