Hizmet Ver

4 Yenimahalle Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 159 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Fizik Özel Ders

En İyi 10 Yenimahalle Fizik Özel Ders Öğretmeni

Fatih Yalçın photo

Fatih Yalçın

17.12.2016

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Master eğitimini fizik eğitimi üzerine yaptım.halen hacettepe üniversitesi fizik öğretmenliği alanı üzerine doktora yapmaktayım. Daha önce Fen ve Anadolu lisesi öğrencilerine Özel ders konusunda deneyimim olmuştur.Halen sınav okullarında fizik öğretmenliği ve editörlük yapmaktayım.

Hamza Şimşek photo

Hamza Şimşek

02.10.2020

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

17 yıldır özel okul ve dersanelerde çalışıyorum. Amacım Fizik dersindeki ön yargıları yıkmak, öğrencilerime iyi bir fizik altyapısı olusturmak ve sınava hazırlanan öğrencilerime hızlı çözüm teknikleri ile sınava hazırlamak. Sıradan ders anlatma kalıplarının dışında daha anlaşılabılır yalın ve...

Zeynep Geylan photo

Zeynep Geylan

13.09.2019

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Gazi üniversitesi fizik ve kırıkkale üniversitesi sosyoloji mezunuyum. 10 yıldır öğretmen olarak çalışıyorum. Ayrıca eğitim danışmanı olarak çalışıyorum. İstenilen durumlarda referans bilgilerimi verebilirim.

Sinan Demir photo

Sinan Demir

12.09.2021

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

20 yıldır hep söylediğim gibi Fizik hayatın kendisidir. Anlamak için formüllerin içinde kaybolmanız gerekmez. Düşünün, hayal edin, etrafınıza bakın. O zaman başaracaksınız.

Gökhan Demirkan photo

Gökhan Demirkan

31.12.2018

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

15 yillik eğitim tecrübesi olan. Fizik ogretmeninden her seviyeye uygun özel ders. Ayt tyt 9 10 11. Sinif kpss öabt fizik derslerinde yardımcı olunur

İbrahim Usta photo

İbrahim Usta

15.08.2021

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Fizik Özel Ders (21 yıllık ÖSYM ve Üniversite Hazırlık tecrübesi ile YKS - Lise) Üniversite Hazırlık süreçlerinin her aşamasında bulundum. Okul, Dershane, Kurs, Özel Ders, Soru yazımı, Soru Denetimi, Yayın Hazırlama. ÖSYM' nin gerçekleştirdiği Ulusal Sınavlarda çıkan sorularım bulunmaktadır.ÖSYM...

Ahmet Asım K. photo

Ahmet Asım K.

22.10.2015

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Ne yapmaktayım? • Fizik dersi sayısal birçok öğrencinin problem yaşadığı bir derstir. Öğrenci ile çalışmalarımda öğrenciye formül, yöntem ezberletmek yerine pratik düşünmeyi öğretiyorum. Bu maksatla konuları modüler şekilde kendi içerisinde anlamlı parçalara ayırarak öğretmekteyim. ...

Çetin Temizel photo

Çetin Temizel

10.09.2018

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Hacettepe Fizik Mühendisliği mezunuyum. TED Ankara Koleji lise kısmında 25 yıl Fizik öğretmeni olarak çalıştım. Bu 25 yılın son 5 yılında Fizik zümre başkanı olarak görev yaptım. TED de uzun yıllar IB ( International Baccalaureate ) sınıflarında ders verdim. 2010 yılında emekli oldum. 34 yıldır...

Serkan Sezgin photo

Serkan Sezgin

25.06.2021

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

11 Yıllık Fizik öğretmeni 33 Yaşında Bekar 7 Yıllık Dershane 4 yıllık okul tecrübesi Fizik zümre başkanlığı (2017-2020) Müdür yardımcılığı (2020- devam ediyor) Esogü Fizik (2012) Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim fakültesi pedagojik formasyon (2017) Soru yazarlığı (2015-devam ediyor) Özel Ders...

Ahmet Şafak photo

Ahmet Şafak

14.12.2020

Fizik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

20 yıllık fizik öğretmeninin.Fen bilgisi de verebilirim.Dershane tecrübem vardır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yenimahalle Fizik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yenimahalle Fizik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Yenimahalle Fizik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Fizik Özel Ders için Yenimahalle içinde toplam 159 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 75 yorum ve verilen 5 ortalama puan Yenimahalle içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 467 kişi Yenimahalle Fizik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl