En İyi 10 Yenimahalle Fotoğrafçı | Armut

En İyi 10 Yenimahalle Ankara Fotoğrafçı

4 Fotoğrafçı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle bölgesinde 90 Fotoğrafçı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ziya Y.

Ziya Y.

Fotoğrafçı · Çankaya, Ankara
Özel Çekimleriniz için lütfen iletişime geçin. Düğün Fotoğrafçısı Ürün Fotoğraf çekimi Dış çekimler , İç Mekan çekimleri . Özel günler de fotoğraf çekimleri.
Elif D.

Elif D.

Fotoğrafçı · Çankaya, Ankara
Yalnızca dijital değil analog fotoğraf çekimleri için de ulaşabilirsiniz. @cekimtahtasi 👉 instagram
Akif A.

Akif A.

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
Türkiye Cumhuriyetinin ilk gazeteci ve fotoğrafçı ailesinden gelen mesleğine aşık profesyonel olarak yıllardır adından söz etiren çalışmalar yapan son senelerde düğün ve doğum fotoğrafçılığı alanında şöhret bulan Akif ada 20 yasindadır. Aynı zamanda Ankara Üniversitesinde üniversite öğrencisidir. Ankara da çalıştığı ve çalışmakta olduğu mekanlar Çayyolu LENAS Düğün Salonu İncek DÜŞ BAHÇESİ Demetevler HACEGAN Düğün Salonu Dikmen LEYLA Düğün Salonu Kızılay MİDAS OTEL gibi mekanlarda ça
Mustafa  B.

Mustafa B.

Fotoğrafçı · Çankaya, Ankara
Çekimlerinizi eline yeni makina alan kendini fotoğrafçı sanan kişilere değil, fotoğraf sanatçısı ve eğitmeni ile yapmak istemezmisiniz. en üst sınıf ekipmanım, deneyimli,kaliteli,güvenli,uygun fiyat ve eğlenceli çekimler için hizmetinizdeyiz.
Stüdyo Photoarts

Stüdyo Photoarts

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
Her çift kendi mucizesini yaratmak ister… En büyük aşk yaşanır o ilk . Öyle güçlüdür ki duygular bu buluşmada, sadece hatıralarda kalmamalı diye düşündürür insana… Studyo Photoarts İşte biz de bu düşünceyle çıktık yola ve mucizenize tanık olmaya talibiz…
Zamanmakinesi T.

Zamanmakinesi T.

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
Fotoğrafın özü zamanda yolculuk. Sonsuza kadar mutlu yaşadılar cümlesinin belgeli kanıtı. Şu koca hayatta ben ne yaptım diye sorarsanız çektiğim harika fotoğraflarım ve düzenlediğim harika albümler ile cevap verebilirim size. Düğün, bekarlığa veda partisi, doğum, doğum günü partileri. kısacası geriye dönüp fotoğraflarına bakmak istediğiniz özel anlarınızda istediğiniz zaman yanınızdayım.
Doğan Color Çakırlar

Doğan Color Çakırlar

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
Gelin damat, aile, çoçuk, sünnet, nişan dış çekim ve stüdyo çekimi. Vesikalık (Biometrik-Ehliyet-pasaport-vize)fotoğraf çekimi. Tşört baskı, foto kupa, puzzle, vb baskılar. Dijital fotoğraf baskısı. Ürün ve inşaat çekimi
Mustafa A.

Mustafa A.

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
Öğrenciyim , fotoğrafçılıkla uğraşıyorum harçlıklarımı da çıkartmak istiyorum ve iyi fotoğraflar çektiğimi düşünüyorum. Kendimi de geliştirmeye hazırım.
Murat K.

Murat K.

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
1o yıldır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. Stüdyo fotoğrafçılığı, ürün, dış çekim, gelin damat ve vip fotoğraf çekimi konularında tecrübeliyim
Tayfun Ş.

Tayfun Ş.

Fotoğrafçı · Yenimahalle, Ankara
Düğün , Nişan ,Çocuk , Ürün , Katalog ve Resmi Kuruluşların Tüm fotoğraf ve Video tanıtım filmi hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde ve Yurt dışında da hizmet veriyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kübra Topcuoğlu
Fotoğrafçı   15/11/2018

Aklımızda tek soru işareti bırakmadan her konuda yardımcı olup sürekli nişanlım ve benimle iletişim kurarak nişan günümüze kadar yardımcı olmasından dolayı çok memnun kaldık. Mekan, saat, nişan öncesi olan ilgisi ve dış çekimde gösterdiği ilgi alakası bize en doğal hallerimizle olan anılarımızı bırakarak, resimlerimizi ve videoları en kısa sürede teslim ederek çok mutlu etti. Diğer çekim zamanlarımızda da TURGAY YAVUZ Bey tercihimiz olacaktır :)

         
Umut
Fotoğrafçı   10/11/2018

Kesinlikle tavsiye ediyorum, son derece eğlenceli ve samimi bir çekim oldu, 10 üzerinden 10 veriyorum inanılmaz memnun kaldım.

         
Elçin Kongur
Fotoğrafçı   31/10/2018

Çok memnun kaldım. Çok tatlı birisi. Bu gibi günlerde insan, iyi bir iletişime ihtiyaç duyuyor. Bu konuda çok başarılı buldum. İşinde ayrıca başarılı. Herkese tavsiye ederim.

         
M Ersagun Şimşek
Fotoğrafçı   10/10/2018

Memnun kaldık. Sabırla kedilerimin resmini çekti. Yanında ekstra aparatlarla geldi. Profesyonelce bir çekim oldu. İşini aceleye getiren biri değil. Sabırla ve titizlikle işini yapıyor. Hemen bitirip gitme derdinde biri değil. En iyisini yapmaya çalışıyor. Ekipmanları gayet yeterli. IŞIK vs çok aparat var. Herkese tavsiye ederim.

         
Kokten Ceviker
Fotoğrafçı   08/10/2018

Gayet başarılı. İsteklerimizi gerçekleştirmek için elinden geleni yaptı. Çalışmak isteyenler hiç düşünmesin.

         
Levent Özkayalı
Fotoğrafçı   06/10/2018

Çok saygılı ve samimi. Hiçbir ricamızı kırmadı. Fotoğraflar muhteşem oldu.. tavsiye ederim tekrar teşekkürler

Fotoğrafçı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz