Hizmet Ver

4 Yenimahalle Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 218 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Yenimahalle Matematik Özel Ders Öğretmeni

Oğuzhan Yılmaz photo

Oğuzhan Yılmaz

03.09.2019

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Hacettepe matematik mezunuyum. 12 yıldır özel ders veriyorum. Tyt ayt ve lgs yeni nesil matematik sorularına hakimim. Şu an özel bir kolejde lgs ve tyt/ayt hazırlık gruplarına matematik geometri dersi veriyorum. Bircok referansim vardır. istenildiği takdirde sizi görüştürebilirim.

Huriye Poyraz photo

Huriye Poyraz

27.03.2021

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Alanında tecrübeli ,matematik öğretmeyi seven ,kaliteli öğrenciler yetiştiren,sabırlı,öğrenci ile iletişim ve diyalogları iyi.

İlyas Alaka photo

İlyas Alaka

07.10.2020

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

19 YILLIK öğretmenlik hayatımda sayısız özel ders ile öğrencilerimle mutlu sona ulaştık.Dershane kolej ve özel ders tecrübemle LGS yeni nesil sorular,lise okul takviyesi ve YKS hazırlık ta artık sizin yanınızdayım.Matematik özel dersinin yanında öğrenci ödev takibi ve eğitim koçluğu ile matematik...

Sefa Çobanoğlu photo

Sefa Çobanoğlu

25.04.2021

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

LGS hazırlık, ortaokul ve ilkokul düzeyinde ve ek olarak kpss, ales ve dgs hazırlık için matematik dersleri vermekteyim. Eğitim sektöründe yaklaşık olarak 5 yıllık tecrübem var. Bir yandan doktora çalışmalarım devam etmekte, diğer yandan yayımlanmış makale, kitap bölümü ve kitaplarım bulunmaktadır....

Ramazan Kavak photo

Ramazan Kavak

17.08.2020

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

8 yıllık tecrübeyle özel matematik ve geometri dersi verilir. TYT, AYT, LGS, KPSS, DGS, ALES ve ara sınıf öğrencileri için öğrenci odaklı ve etkin bir eğitim fırsatı. İlk deneme dersim ücretsizdir. Whatsapptan öğrencilerime soru çözümü ücretsizdir. Başarı güvencem şu ana kadar sınavlara...

Handan Gerengi photo

Handan Gerengi

16.09.2019

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

4 yıldır özel ders vermekteyim.B2 seviyesinde İngilizce eğitimi aldım uluslararası geçerli sertifikam bulunmaktadır.Matematik,Fen Bilgisi,İngilizce ve Türkçe dersi veriyorum.Hem öğrencimle hem de velisi ile işbirliği içerisine girip %100 başarı sağlamaktayım.

Yasemin Barlas photo

Yasemin Barlas

20.03.2021

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Iköğretim Matematik öğretmenliği mezunuyum. 15 yıldır Devlette çalışıyorum.Kolej deneyimim ve birebir öğrenci merkezli özel ders deneyimim mevcut. Ders ücreti saatlik 100 TL'dir.

Hasan Bal photo

Hasan Bal

08.04.2018

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

2003 de mesleğe başladım ankaranin Seckin kurumlarında calismaktayim Birey dersanesi Final dersanesi Odtululer Pi eğitim

Arda Gürbüz photo

Arda Gürbüz

17.02.2021

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

8 yıldır matematik alanında özel ders vermekteyim.Geçen sene özel bir kursta çalıştım.Her düzeyde öğrenciye ders verilir

Ahmet Coşar photo

Ahmet Coşar

11.09.2019

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Saygin bir kurumda matematik öğretmenliği yapıyorum. yıldır özel ders vermekteyim. Amacım öğrencilerimin okul hayatlarını ve derslerini sıkıcı ve stresli olmaktan çıkarıp hem keyifli hem de sağlam adımlarla ilerleyerek, yani size rehberlik ederek hayalinizdeki LİSE ya da ÜNİVERSİTEYE kadar eşlik...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yenimahalle Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yenimahalle Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Yenimahalle Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Yenimahalle içinde toplam 218 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 307 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Yenimahalle içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,948 kişi Yenimahalle Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl