En İyi 10 Yenimahalle Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 739 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Handan  G.

Handan G.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
4 yıldır özel ders vermekteyim.B2 seviyesinde İngilizce eğitimi aldım uluslararası geçerli sertifikam bulunmaktadır.Matematik,Fen Bilgisi,İngilizce ve Türkçe dersi veriyorum.Hem öğrencimle hem de velisi ile işbirliği içerisine girip %100 başarı sağlamaktayım.
Ramazan Orak

Ramazan Orak

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Ilköğretim ve lise düzeyinde ders veriyorum. Dersi 50 dk ders 10 dk mola olarak yapıyorum. Disiplinli ve eğlenceli bir şekilde matematiği sevdirerek öğretiyorum.Sistematik bir şekilde basit düzeyden zora doğru giderek konuları anlatıyorum.ilk ders ücretsizdir tanışma amaçlıdır. Üniversite sınavları Tyt Ayt yönelik özel programla ders anlatıyorum.
Muhammet Raşit E.

Muhammet Raşit E.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Matematik bir gereksinmedir. Yaşamın bir parçasıdır. Yaşamın her evresi matematiktir. Doğru düşünme kurallarını öğretir. Düşünce ile somut kavramlar arasında bağıntı kurar. Sosyal ve bilimsel gelişme sürecini çabuklaştırır. İnsan zekasını geliştirir. Matematik bir gereksinmedir. Yaşamın bir parçasıdır. Yaşamın her evresi matematiktir. Doğru düşünme kurallarını öğretir. Düşünce ile somut kavramlar arasında bağıntı kurar. Sosyal ve bilimsel gelişme sürecini çabuklaştırır. İnsan zekasını geliştir
Nuri G.

Nuri G.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Derslerimi olabildiğince sistemli ve belli bir program dahilinde işlemeyi tercih ederim.Özel ders talebinden sonra öğrenciyle yapılan ders tanışma amaçlıdır.Bu yüzden önce öğrenciyi tanımak, hazırbulunuşluk düzeyini belirlemek ve ardından da öğrencinin ilgi,istek ve yetenekleri doğrultusunda bir program belirlemeyi tercih ederim.Derslerim(1 ders saati=60 dakika) sürmekle beraber oluşabilecek zaman aşımları (15 dakikaya kadar) bir ders ücreti içindedir.Derslerimi Milli Eğitim Bakanliğınca belirl
Nazmi S.

Nazmi S.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
15 yıllık hem özel okul hem dershane tecrübesiyle en iyileri yetiştirmiş alanında uzman matematik öğretmeninden TYT-AYT sınavlarına hazırlık ve okula yardımcı matamatik özel dersi
Aytekin  E.

Aytekin E.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
ODTÜ Matematik Öğretmenliği mezunu, tecrübeli Matematik Öğretmeninden Ara sınıflar ve mezunlar için Matematik 2 ve Geometri özel dersler verilir.
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Uzun yıllardır özel dersane ve özel okullarda öğretmenlik yapıyorum. Ortaokul öğrencilerine okul takviye ve yeni nesil sorularla LGS hazırlık dersleri veriyorum. Ortaokul sınıfları için soru bankası ve deneme sınavlarından oluşan 9 adet kitabım vardır.
Seher A.

Seher A.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
10 yıllık dershane öğretmeni olarak ygs lys teog ales kpss dgs eğlenceli ve pratik yöntemlerle hazırlanılır. 5.6.7.8.9.10.11.12 sınıf yazılılarına hazırlık yapılır. EĞİTİM KOÇLUĞU YAPILIR.
Volkan P.

Volkan P.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Merhaba değerli arkadaşlarım 😊 Kırıkkale üniversitesi Hukuk fakültesinde okumaktayım. Gelecekteki yaşamınıza yönelik atacağımız ilk adımda yanınızda olmak ve tecrübelerimle sizlere faydalı olmayı çok isterim. Birlikte omuz omuza vererek engelleri kolay bir şekilde aşacağımıza inanıyorum. Hedeflerinize birlikte ulaşacağız.😊
Ftth E.

Ftth E.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Kolej öğretmeni olarak görev yapmaktayim.Dinamik idealist bir öğretmen olarak ders anlatımı ile birlikte rehberlik eğitim koçluğu ders takibi değerler eğitimi ve akıl zeka oyunları alanında tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Batuhan Biliç
Matematik Özel Ders   12/02/2020

Oğuz Bey den 6 aydır ders alıyoruz. Hakikaten oğlumda derslerindeki gelişimin dışında hayatınında düzene girmesini sağladı. İşinde gayet tecrübeli ve düzenli çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sevim Akoğlu
Matematik Özel Ders   10/02/2020

Evet kızım Ekin,Sevda hanımın ilgisinden,inceliğinden ve de etkili anlatımından çok memnun kaldı,,,Teşekkür ederiz💐

         
ERKAN DOLUTAŞ
Matematik Özel Ders   11/01/2020

7.sınıfa giden kızım için Mustafa hocamızdan ders almaya başladık. Yaklaşık 4 aydır düzenli bir şekilde devam ediyoruz ve kızımın Matematik notları başarı bir şekilde yükseliş gösterdi.İşine olan saygısı,öğrenci ile olan ilişkisi bizi çok mutlu etti.Mustafa bey ile uzun süreli devam etme kararı aldık.Ayrıca buradan da kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

         
Esra Bozyel
Matematik Özel Ders   01/01/2020

Son derece ilgili hocalar eşliğinde çocuğunuzun yalnızca ders değil nasıl ders çalışılır,hedeflerinize ulaşmada doğru yöntemler nelerdir gibi konularda da destek alabilirsiniz.veli ile bire bir iletişim halinde olmaları çocuğunuzun gelişimini takip etmenize olanak sağlıyor.

         
Emine Talaz
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Mehmet by iyi bir eğitmen oğlum adına teşekkür edıyorum yeni nesil sorularla arasını düzeltti herkeze tavsiye ederim

         
Sertaç Acer
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Mehmet Bey çok kibar anlayışlı iyi bir öğretici bir matematik dersi aldım çok memnun kaldım ve derslere devam edeceğiz. Şimdilik çok güzel gidiyor herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım.

         
Derya ÇAĞLAK
Matematik Özel Ders   08/12/2019

Kızlarım için ders alıyoruz. Enerjisi yüksek çocuklarla iletişimi mükemmel. Matematiği sevmeyen küçük kizim artik çok seviyor. Bunda Şeyma hanımın katkısı ve emeği çok, dersteki performansları yükseldi. Ortaokul ve lise icin herkese kesinlikle tavsiye ederim.

         
Musa Kiyaoğlu
Matematik Özel Ders   19/11/2019

Hukuk fakültesini kazanmama olanak sağlayan her an yanımda olan sıkılmadan bıkmadan bırakmadan bana yardımcı olan hazal hocam iyiki varsın. İnsanlara Yapabileceklerinin sınırı olmadıgını gösteren Sadece Hayal Et Yap sloganıyla gönülleri fetheden hocam Rabbim Varlığını Daim Yolunu Açık Etsin. Uluslararası Matematik Sempozyumlarında Başarılar dilerim Tekrardan .

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz