En İyi 10 Yenimahalle Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 254 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Oğuzhan Yılmaz

Oğuzhan Yılmaz

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Hacettepe matematik mezunuyum. 12 yıldır özel ders veriyorum. Tyt ayt ve lgs yeni nesil matematik sorularına hakimim. Şu an özel bir kolejde lgs ve tyt/ayt hazırlık gruplarına matematik geometri dersi veriyorum. Bircok referansim vardır. istenildiği takdirde sizi görüştürebilirim.
Enes Bengi

Enes Bengi

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
MİNİK YÜREKLERE KOLAY VE AKICI ŞEKİLDE DERS ANLATIRIM. 9 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM. MONTE SORİDEN YAPARAK YAŞAYARAK ÖĞRETME EĞİTİM MODELİNE, DİSLEKSİDEN ÖZEL ÖĞRETİME KADAR GENİŞ BİR EĞİTİM TECRÜBEM VAR. BENİ SEÇERSENİZ CİDDİ ANLAMDA MEMNUN KALIRSINIZ. BATIKENTTE ÖZEL BİR OKUL DA SINIF ÖĞRETMENİYİM.
Huriye Poyraz

Huriye Poyraz

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Alanında tecrübeli ,matematik öğretmeyi seven ,kaliteli öğrenciler yetiştiren,sabırlı,öğrenci ile iletişim ve diyalogları iyi.
Arda Gürbüz

Arda Gürbüz

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
8 yıldır matematik alanında özel ders vermekteyim.Geçen sene özel bir kursta çalıştım.Her düzeyde öğrenciye ders verilir
Hasan Bal

Hasan Bal

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
2003 de mesleğe başladım ankaranin Seckin kurumlarında calismaktayim Birey dersanesi Final dersanesi Odtululer Pi eğitim
Tugba  Hoca

Tugba Hoca

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
19 yıllık öğretmenim. Ozel okul ve dershanelerde yks öğrencileriyle çalıştım. Her seviyeden öğrenci ile iyi iletisim kurarım. TYT, AYT, LGS konusunda uzmanım. Ozel ders tecrübem var. Ayrica öğrenci kocluguda yapmaktayım. Matematik artık korkunuz olmasın. Eglenerek ve severek matematik ogrenmeye var mısınız?
Mustafa Kavak

Mustafa Kavak

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
*2008 Anadolu üniversitesi matematik öğretmenligi mezunuyum. * Universite yillarimdan itibaren özel ders vermekteyim. *LGS,TYT,AYT,KPSS,Ales ve yeni nesil soru türlerine hakimim ve bu alanlarda ozel ders vermekteyim. *Dershane ve özel okullarda 14 yıllık deneyimim bulunmaktadır. * Matematik zümre başkanlığı yaptım *Ales 96 puanla Turkiye derecem bulunmaktadır. *Iletisim,sinav motivasyonu,NLP gibi kişisel gelişim ve motivasyon konularında sertifikalarım bulunmaktadir. *Sinav taktikleri,motivasyo
Yasemin BARLAS

Yasemin BARLAS

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Iköğretim Matematik öğretmenliği mezunuyum. 15 yıldır Devlette çalışıyorum.Kolej deneyimim ve birebir öğrenci merkezli özel ders deneyimim mevcut. Ders ücreti saatlik 100 TL'dir.
Nazmi Sayar

Nazmi Sayar

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
15 yıllık hem özel okul hem dershane tecrübesiyle en iyileri yetiştirmiş alanında uzman matematik öğretmeninden TYT-AYT sınavlarına hazırlık ve okula yardımcı matamatik özel dersi
Süleyman ÜNER

Süleyman ÜNER

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Hedefi belirleyip yola çıkmak için birlikte yürüyelim. Konu anlatımı ile ders saatini doldurmadan çok soru ile öğrenimin gerçekleşeceğinin bilincindeyim. Amaç sadece ders odaklı bir araya gelmek değil nasıl daha iyi olabiliriz sorusuna da yanıt bulmak olacak. Başarıyı seven, düzenli çalışma koşullarına uyum sağlayacak olan öğrencilerimi bekliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şüheyda Y.
Matematik Özel Ders   04/04/2021

Cenk Hoca ile dersler çok eğlenceli ve verimli geçiyor. Kişiye özel planlamaları ve anlatımları çok güzel. Dersler asla sıkmıyor, ödevlendirmeler de konuyu daha iyi pekiştirmenize yardımcı oluyor. Dersi almak isteyen herkese öneririm.

         
Gülfem Y.
Matematik Özel Ders   16/03/2021

10.sınıf öğrencisiyim Serkan hocamla yeni başladık.Dersleri oldukça verimli ve keyifli ilgisi için teşekkür ederim.

         
Umit G.
Matematik Özel Ders   11/03/2021

yaptığınız haraketi bir eğitimci ye yakıştıramadım. biz vatandaş olarak kimleri örnek almalıyız????????

         
Orhan K.
Matematik Özel Ders   02/03/2021

Armut sayesinde tanıştığımız Mehmet hocanın iyi bir geçmişi olsada açıkçası tedirgindik. Oğluma verdiği ve vermeye devam ettiği derslerde söylediklerini yaşamaktan oğlum ve biz çok mutlu olduk. Kişiliği ve yetkinlikleri çok iyi olan Mehmet hocayla tanışmanın bizim için büyük bir şans olduğunu düşünüyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tüm samimiyetimle yazıyorum. Mehmet hocadan ders almayı tavsiye ederim.

         
Hümeyra S.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Şeyma Hocamla bugün ilk dersimizi yaptık. Dersi dolu dolu geçiriyor.Konu anlatımları gayet anlaşılır kısa sürede cok hızlı ilerledik. Cok verimli olacağından eminim.

         
Nisanur A.
Matematik Özel Ders   12/02/2021

Sorulara çok hakim. Anlatımı ve derse hakimiyeti çok iyi. Disiplinli ve yönlendirici çok memnun kaldigim bir hoca

         
Zeliha T.
Matematik Özel Ders   13/01/2021

Mehmet beyi tanıdığımız için şanslıyız.. Alanında uzman bir öğretmen.. Sadece matematik dersi için hoca arıyorduk ama gördük ki diyer derslerden de ödev vererek çocukları çalışması için çok güzel teşvik ediyor ve program hazırlıyor..Lgs sınavına hazırladığımız için buda benim çok hoşuma gitti.. Aynı zamanda enerjisi yüksek bir insan, çocukları pozitif yönde çok güzel etkiliyor.. Ben çok memnun kaldım..

         
Hakan T.
Matematik Özel Ders   01/12/2020

Şule hanım çok kibar ve mesleğinde çok başarılı oldukça da profesyoneldi kendisiyle çalıştık ve memnun kaldık kendisine referans oluruz bu konuda tavsiye ederim😇

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz