En İyi 10 Yenimahalle Ankara Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 204 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hasan B.

Hasan B.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
2003 de mesleğe başladım ankaranin Seckin kurumlarında calismaktayim Birey dersanesi Final dersanesi Odtululer Pi eğitim Kümede akademi
Muhammet Raşit E.

Muhammet Raşit E.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Matematik bir gereksinmedir. Yaşamın bir parçasıdır. Yaşamın her evresi matematiktir. Doğru düşünme kurallarını öğretir. Düşünce ile somut kavramlar arasında bağıntı kurar. Sosyal ve bilimsel gelişme sürecini çabuklaştırır. İnsan zekasını geliştirir. Matematik bir gereksinmedir. Yaşamın bir parçasıdır. Yaşamın her evresi matematiktir. Doğru düşünme kurallarını öğretir. Düşünce ile somut kavramlar arasında bağıntı kurar. Sosyal ve bilimsel gelişme sürecini çabuklaştırır. İnsan zekasını geliştir
Fahri K.

Fahri K.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
2008 den itibaren dershanelerde ve kurslarda matematik ve geometri öğretmenliği yaptim her düzeyde öğrenciye 1-1 özel ders verdim. ayrica öabt derslerine de girdim. Yani matematik adina herşeyi bende bulabilirsiniz.
Nuri G.

Nuri G.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Derslerimi olabildiğince sistemli ve belli bir program dahilinde işlemeyi tercih ederim.Özel ders talebinden sonra öğrenciyle yapılan ders tanışma amaçlıdır.Bu yüzden önce öğrenciyi tanımak, hazırbulunuşluk düzeyini belirlemek ve ardından da öğrencinin ilgi,istek ve yetenekleri doğrultusunda bir program belirlemeyi tercih ederim.Derslerim(1 ders saati=60 dakika) sürmekle beraber oluşabilecek zaman aşımları (15 dakikaya kadar) bir ders ücreti içindedir.Derslerimi Milli Eğitim Bakanliğınca belirl
Mustafa Birol T.

Mustafa Birol T.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Matematik dersinde her seviyede 4 yıldır özel öğrenci yetiştiriyorum. Bu seviye öğrencilerin algılama düzeylerini iyi kavradığımdan iletişim seviyemiz yüksek oluyor ve dolayısıyla başarıya ulaşma olasılığımız oldukça artıyor. Bu zamana kadar haketmediğim parayı almadım. Bu felsefe ile olaya yaklaştığımdan öğrenciye bilgiyi aşılama konusunda da oldukça ısrarlıyım. Benimle çalışmak isteyen öğrenciler ve velilere bu süreçte başarılar diliyorum. Saygılar.
Yiğit Baran K.

Yiğit Baran K.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Aktif olarak devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. En büyük hazinemiz olan çocuklarımıza güzel bir gelecek hazırlayabilmek için, eğitimin en önemli faktör olduğunun bilincinde, buna göre plan yapan, uygulayan ve başarı garantisi veren bir öğretmenim.
Osman Oğuz H.

Osman Oğuz H.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Ylların verdiği tecrübeyi tatlı bir dille zorlamadan yeni metotlarla ayağınıza getiriyorum dersi sevmeden önce hocası sevilir :)
Şahin K.

Şahin K.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
18 yıllık özel okul tecrübemle aldığım öğrencilerimi hedeflerine ulaştırmanın gururunu yaşıyorum —— # tyt matematik #ayt matematik#9.sınıf#10.sınıf #11.sınıf yeni öğrencilerimi bekliyorum kendime ait bürom var derslerimi orda veriyorum.çok ısrar olursa eve gidebilirim.aldığım öğrencilerimin koçluğunu yapmaktayım.
Handan  G.

Handan G.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
4 yıldır özel ders vermekteyim.B2 seviyesinde İngilizce eğitimi aldım uluslararası geçerli sertifikam bulunmaktadır.Matematik,Fen Bilgisi,İngilizce ve Türkçe dersi veriyorum.Hem öğrencimle hem de velisi ile işbirliği içerisine girip %100 başarı sağlamaktayım.
Mehmet A.

Mehmet A.

Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara
Uzun yıllardır özel dersane ve özel okullarda öğretmenlik yapıyorum. Ortaokul öğrencilerine okul takviye ve yeni nesil sorularla LGS hazırlık dersleri veriyorum. Ortaokul sınıfları için soru bankası ve deneme sınavlarından oluşan 9 adet kitabım vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Kalkanlı
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Salih Hoca , tek kelimeyle mükemmel bir öğretmen matematiği sıfır olan ( ben ) bir öğrenciye bile çoook şey öğretiyor ve en önemlisi de matematiği sevdiriyor. Gerçekten bana çok şey kattı matematiği öğrenmemi ve gerçekten sevmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.❤️

         
Esra Öztürk
Matematik Özel Ders   15/05/2020

İlk andan itibaren hem biz hem kızımız çok sevdik. Ayrıca eğitimi kariyeri zaten çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
İsmail Yazar
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Gerçekten Matematiği sevdiren bir yaklaşım tarzı var , hem temel matematik anlatımı , hem de yeni nesil uzun karmaşık sorularda ki başarısı size iyi ki dedirtiyor.... Teşekkürler Furkan Hocam .

         
Mehmet Ali Uysal
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Mehmet hoca ile kardeşim için görüştüm ilk dersimiz sonucunda açıkçası ailecek büyülendik. Kardeşimin özel durumuyla çok güzel ilgilendi. Her seviyeye inip çocukların dersi anlaması için oyun , bilmece , bulmaca üretip tüm ders süresini eğlenceli hale getirip dersi aşırı verimli bir hale getiriyor. Işinde uzman olduğu tüm tavırlarından belli ve fiyat bu performansa göre çok uygun. Herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir insan.

         
Matematik Özel Ders   06/03/2020

Mustafa hoca ile daha yeni tanıştık henüz bir kere ders verme imkanı oldu. ilk izlenimlerimiz çok olumlu gayet kibar ve saygılı bir insan. Söz verdiği saatte geldi. Mustafa hoca ile birlikte kızımızın başarısının artacağına inanıyoruz.

         
Ali Üpçin
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Kübra hocam, matematik dersinde başarıya giden yolu öğrenciye verebilecek eğitimci olduğu gibi öğrencisini çok iyi gözlemleyip,gereğini yapan ve ailem için değerli bir insan

         
Rüstem Kürt
Matematik Özel Ders   12/02/2020

Çok disiplinli biri bize çok yardımcı oldu. Kısa zamanda epey geliştirdi oğlumu çok teşekkür ederim

         
Sevinc Polat
Matematik Özel Ders   06/01/2020

Tyt-Ayt matematik konusunda zorluk yasayan kizim icin 2 hafta once derse basladik, oncelikle rifat hoca Seviye testine tabii Tutarak akabinde disiplini, planli ders programi yonetimi ile Cocuguma hem motivasyon Sagladi hem de sinif ici katilimini artirdi. Sinifta kendi ogretmeninin dikkatini cekmesi de bizi mutlu etti. Rifat Hocam destekleriniz icin cok tesekkurler keske daha once tanissaydik.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz