Hizmet Ver
Özel Ders

3 Ankara Yenimahalle Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 173 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Yenimahalle Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 173 Özel Ders Öğretmeni, Yenimahalle içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Yenimahalle içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yenimahalle içinde yazılan 580 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 792 kişi Yenimahalle Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Yenimahalle Ankara Özel Ders

Alime Nur C. photo

Alime Nur C.

21.01.2022

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Ankara üniversitesi sağlık yönetimi 2. Sınıf ögrencisiyim. İlk ve ortaokulu dereceyle bitirdim ve yenimahallenin en iyi anadolu liselerinden birinde okudum. İlk ve ortaokul öğrencilerine ders vermekteyim.

Damla C. photo

Damla C.

20.06.2020

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Deneyimli Tarih Öğretmeniyim. 8. 9. 10. 11. 12 ve mezun guruplar ile çalışmaktayım. Aktif olarak özel bir kolejde çalısıyorum. Boş kalan zamanlarımda özel ders veriyorum. Batıkent civarında ikamet ediyorum. Yenimahalle'de ve civarında özel ders alabilirim. Dileyeni kendi evimde , dileyenin istediği...

Eniz K. photo

Eniz K.

06.11.2020

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Kocaeli üniversitesi Mekatronik mühendisliği 2. sınıf Öğrencisiyim. Daha önce Mekatronik ön lisans bitirdim. Bildiğim yazılım ve programlar: -İyi seviye arduino. -C++ orta seviye. -Scratch ve scratch tabanlı editörlere hakimim. -Solidwork iyi seviye. -Phyahon orta seviye. -Preteyus iyi...

Belkız B. photo

Belkız B.

11.05.2022

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Ankara üniversitesi Veteriner fakültesini iyi bir dereceyle bitirdim. Halihazırda veteriner hekimliği öğrencilerine özel ders vermekteyim. Anatomi, patoloji, farmakoloji, cerrahi, dahiliye ve diğer tüm derslerde yetkin bilgiye sahibim. Ödev, sunum ve tez hazırlamada yardımcı olabilirim. Başarılı...

Berna K. photo

Berna K.

16.03.2020

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

El sanatları egitmeniyim atölyelerde,hobi merkezlerinde egitmenlik yaptım. Bir çok alanda egitmenlik yapabilirim ve usta ögretici belgem mevcuttur.Deri işlemeciliği, yakma, boyama, craft dersi verilir

Seda İ. photo

Seda İ.

07.07.2021

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Başkent Üniversitesi Tam Burslu Teknoloji ve Bilgi Yönetimi’den 2021 Haziran ayında mezun oldum. Çift anadal öğrencisi olarak Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü okuyorum. Yüksek lisansa hazırlanıyorum ve staj yapıyorum. Aktif öğrenmeyi destekleyen bir kişi olarak araştırmayı, öğrenmeyi seviyorum.

Elif Gamze B. photo

Elif Gamze B.

21.08.2021

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2019 senesinde mezun oldum. Daha önce özel ders tecrübem oldu ve üç ay bir etüt merkezinde çalıştım. Üniversitemin bünyesinde olan Geleceğe Bir Işık Da Bizden isimli projede yer aldım. Öğretmenlik çocukluk hayalimdi ve çok...

Beyza G. photo

Beyza G.

11.12.2019

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Türkiye cimnastik federasyonundan eğitim aldım onun öncesinde zaten 3 yılı geçmiş süredir pilates tecrübem var ayrıca reformer genel -orta düzey /mat serisi orta -ileri derecede ders verebilirim. Aynı zamanda çalıştığım yerde fitnessa ekstra olarak pilates zumba dersleri veriyorum. Özel ders...

Shemshat B. photo

Shemshat B.

04.12.2021

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Rusya da hukuk bölümünü okudum anadilim olarak konuşuyorum ödevlerde de yardımcı olurum

Tuğçe D. photo

Tuğçe D.

12.07.2021

Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Tecrübeli yeni nesil sorulara hakim kimya öğretmeniyim öğrenme garantili Tyt Ayt her stevğyrye özel birebir ve grup dersleri veriyorum.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yenimahalle Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yenimahalle Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Yenimahalle Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Yenimahalle Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl