4 Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

252 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Özel Ders Öğretmeni

Doğukan D.

Doğukan D.

Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünden mezunum. Biyoloji ve orta okul Fen bilimleri branşlarında deneyimli bir öğretmenim. Ayrıca uzun zamandır müzikle ilgileniyorum. Ud, bağlama ve klasik gitar çalıyorum. Büyükçekmece belediyesinde 4 yıl gitar eğitmenliği yaptım. Özel bir müzik kurumunda ud gitar ve bağlama dersleri verdim. Sürekli olarak da özel dersler vermekteyim.
Esra P.

Esra P.

İstanbul Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum, beş yıldır öğretmenlik yapmaktayım. 3 yıldır aktif olarak özel ders veriyorum.
Hakan K.

Hakan K.

Merhabalar yılların tecrübeli öğretmeni olarak özel ders sektöründe faaliyetdeyim. Birlikte çalışalım, başarıya koşalım.
Hilal Eva S.

Hilal Eva S.

Odtu mezunu ,9 yıllık profesyonel bir egitimciyim. İlk ücretsiz ders sonrası karar vermenize olanak verilir.
Mehmet Uğur K.

Mehmet Uğur K.

*Uzaktan Eğitim (Zoom, Skype ve Diğer) *Normal Eğitim (Ödemiş, Tire, Torbalı, Bayındır, Beydağ, Kiraz) *Alanında Uzman Öğretmenden *İlkokul Tüm Branşlarda ve Ortaokul Sözel Branşlarda Okulu Destekleyici Dersler (Öğretmen Yetkinliği: Ege Üniversitesi Yüksek Lisans) *Temel İngilizce Dersleri (Öğretmen Yetkinliği: McGraw Hill Education: Intermediate) *Temel Satranç Dersleri (Öğretmen Yetkinliği: Türkiye Satranç Federasyonu Yardımcı Satranç Antrenörü) *Yaratıcı Drama Uygulamaları
Yusuf G.

Yusuf G.

18 yaşındayım ve şu anda tıp fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim. Önceden matematik olimpiyatçısı olduğum için matematikte çok iyi olduğumu düşünüyorum.
Müzikle Büyüsün Çocuklar Sanat Akademisi

Müzikle Büyüsün Çocuklar Sanat Akademisi

Yıllardır hayalini kurduğunuz enstrümanın eğitimini alma vakti sizce de gelmedi mi? Müzikle Büyüsün Çocuklar Sanat Akademisi’nde Profesyonel ekibimizle eğlenceli bir eğitim almanın tadını çıkarın. Ayrıca profesyonel ses kayıt studyomuzda prova alma fırsatını da kaçırmayın.
Abdulkerim  Ö.

Abdulkerim Ö.

Her konu en açık şekilde anlatılırken insana dersi sevdirebilirim ayrıca soru cozumlerle dee kalıcılı pratik yöntemler ögrenebilirsiniz
Yeşim K.

Yeşim K.

Rehabilitasyon merkezinde öğretmenim.Otizm,disleksi,öğrenme güçlüğü, dil konuşma bozuklukları alanında tecrübeliyim
Mahmut P.

Mahmut P.

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Maltepe de yaşamaktayım. İlkokul öğrencilerine her konuda yardımcı olabilirim.Amacım sadece ders vermek değil öğrencimin genel olarak hayatta başarılı olmasını sağlamaktır.
Kader U.

Kader U.

Merhaba.Ben elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.Yaklaşık 3 senedir özel ders veriyorum.Bir süre bir dershanede matematik öğretmenliği yaptım.
Şeyda  K.

Şeyda K.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 5,6,7,8,9,10,11,12. Sınıf öğrencilerine özel matematik dersi veriyorum. Benimle birlikte sadece 100 TL ye kaliteli bir eğitim alabilir, matematikteki başarını artırabilirsin.
Çorlu Özel Lisan Yabancı Dil Kursu

Çorlu Özel Lisan Yabancı Dil Kursu

Merhaba,Çorlu Özel Lisan Yabancı Dil Kursu Olarak her seviye ve amaca uygun İNGİLİZCE,ALMANCA,RUSÇA,JAPONCA ve YABANCILAR için TÜRKÇE özel ders verilir. İşletmeler için kurumsal dil eğitimlerimiz mevcuttur.İster işletmenizde isterseniz kursumuzda ders alabilirsiniz. Referanslarımız; -AYŞE DİNÇ / Kalite Müdürü/Mondi -Ahmet Uğur/ Bankacı / Akbank -Çiğdem Karadağ /iş güvenliği Uzmanı -Melcan Kısa / İhracat asistanı/örküm tekstil -Selin Mert/ Kimya Mühendisi -Mustafa Doğan/ Doğan Hayat Koleji Sah
Aliş F.

Aliş F.

Flüt(yan flüt) dersi veriyorum. Güzel sanatlar lisesi mezunuyum ve şu an bir konservatuvarın flüt bölümünde lisans üçüncü sınıf öğrencisiyim. Daha önce de flüt dersi verdim, bu konuda tecrübeliyim.
Furkan T.

Furkan T.

Haftaiçi :/: Saatleri Dışında Haftasonu İse Tüm Saatler Türkçe Özel Dersi Vermek İstiyorum. Ayrıca Kendi Kişisel Aracımla Özel Direksiyon Eğitimi de Vereceğim. İlgilenenler Detayları Konuşmak ve Bilgi Almak İçin İletişim Kurabilir. Lütfen Whatsapptan ulaşın. Teşekkür Ederim.
Nazike A.

Nazike A.

Eğlenceli materyaller ve pratik kavram haritalarıyla öğrenip alıştırmalarla pekiştirilmiş derslere var mısın? :)
Base Energy .

Base Energy .

İşletme Mühendisinden özel ders almak isteyen herkesi bekliyorum. Her konuda, her sorununuzu çözme odaklı bir program hazırlayarak açıkçası eğitim konusunda anahtar teslim bir hizmet vermekteyim.
Serra E.

Serra E.

Merhabalar ben havacılık öğrencisiyim. Uzun yıllardır oturmuş temel bilgilerimle ve her zaman derslerimi dinlerken ben olsam nasıl anlatırdım düşüncem sebebiyle bir süredir ders veriyorum.
Büşra K.

Büşra K.

İlköğretim, ortaöğretim, lise öğrencilerine matematik veya ingilizce ağırlıklı dersler verebilirim. Talep doğrultusunda Türkçe ve kimya derslerinde de özel ders vermişliğim vardır. Mühendislik öğrencisiyim, geçmişte de derslerimde başarılı bir öğrenciydim. Liseye giriş ve YKS sınavlarında ders probramı yapabilir ve rehberlik yapabilirim. Üniversite sınavına iki kere hazırlandığımdan bu konuda epeği bir deneyimim mevcut.
Erol Y.

Erol Y.

35yillik fizik öğretmeniyim 20anadolu öğretmen lisesinde görev yaptım fen ve Anadolu liselerinde çalıştım.halen çalişmaktayım
Aysel N.

Aysel N.

Bonjour . Ben fransizca ogretmeniyim ve Fransada yasadim. Parizien aksaniyla fransizca konusmak istiyorsaniz size yardimci ola bilirim. À bientôt .
Yunus Ç.

Yunus Ç.

1999 yılında DEÜ Matematik Ögretmenligi bölümünden mezun oldum. 20 yildir Meb de ve özel dershanelerde çalıştım. Daha çok lise düzeyinde derslere girdim.LGS konusundada tecrübem vardir
Ahmet Burhan Ş.

Ahmet Burhan Ş.

Kayseri'de inşaat mühendisliği öğrencisi olarak eğitim hayatımı sürdürmekteyim. Genç kardeşlerime yardımcı olmak adına ilk ve ortaokul öğrencileri başta olmak üzere özel dersler vermekteyim. Eğitim koçluğu ile gençlere güzel bir gelecek rotası çizme konusunda yardımcı oluyorum. Okul derslerinin hepsine hakim olmakla birlikte sosyal alanlarda da gençlere örnek olmaktayım. Snowboard, paten, bmx gibi extreme sporlar ve yüzme, binicilik, dil eğitimi gibi farklı alanlarda da gençlerle özel olarak il
Baran  G.

Baran G.

Lise Mezunuyum Kıbrıs Gazimağusa Doğu Akdeniz Üniversitesinde Yazılım Mühendisliği bölümünde okuyorum Orta seviye Matematik dersi veriyorum "ÖĞRENCİNİN HALİNDEN ÖĞRENCİ ANLAR."
Atakan A.

Atakan A.

Son sınıf fransızca mütercim tercümanlık öğrencisiyim. Daha önce özel ders tecrübem oldu aynı zamanda tercümanlık deneyimimde var. İnsanlarla olan iletişimime ve bilgimi doğru şekilde aktarabildiğime inanıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

Diğer Bilgiler
Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz