En İyi 10 Yenimahalle Ankara Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 23 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ysf Grup

Ysf Grup

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Yenimahalle, Ankara
Yöneticilik mesakkatli ve yorucu r iştir ufak meblağlar için komşularla ugrasmak cansıkıcı olabilir biz bu işi sizin adınıza yüzde 10 gibi bir rakama yapıyor sizi ve binanızı kateli bir yasama kavusturuyoruz
Tekpaş Bina Tesis Yönetim Erdal Bolat

Tekpaş Bina Tesis Yönetim Erdal Bolat

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Yenimahalle, Ankara
Profesyonel Site, Bina ve Tesis Yönetiminde 8 yıllık tecrübe ile hedefimiz hizmet verdiğimiz alanlarda kaliteyi öne çıkarmak ve maliklerin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamaktır. Biz verdiğimiz hizmetin kalitesine güveniyoruz. Sizlerin de kaliteli bir hizmet beklediğinizi biliyoruz. Her insan mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamayı hak eder. Saygılarımla.
TONNGA Yönetim Değerleme Danışmanlık Limited Şirketi

TONNGA Yönetim Değerleme Danışmanlık Limited Şirketi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Komşuluk ilişkilerine önem veriyoruz. Komşularınızla sıkıntı yaşamamanız için TONNGA Yönetim olarak yanınızdayız. KMK ve Kanun Hükümlerine göre hizmet vermekteyiz. Ekibimiz kendi alanlarında Uzman ve Adli Bilirkişi sıfatında Mühendis, Mali Müşavir, Avukat ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarıdır. Hizmetlerimiz; bina/sitenin hukuksal sorunlarının takibi, aidat tahsili, icra takibi, gider faturalarının takibi ve zamanında ödenmesi, kapıcı işlemlerinin hukuki yoldan takibi, asansör bakım onarımı, ı
Özol Yönetim Temizlik

Özol Yönetim Temizlik

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Çankayda temizlik ve yöneticilik yaparak bina ve sitelerdeki hijyeni ve kanuni riski ön pilana çıkarıyoruz.konusunda uzman profesyonel bir ekiple çalışarak sizde rahat edin .
Rıdvan  Daşdelen

Rıdvan Daşdelen

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Profesyonel site ve bina yönetimi konusunda ve alanında uzman seçkin kadrosu ile güçlü hukuki kadrosu olarak yönetim işi yapmaktayız
2m Yönetim Danışmanlık İnşaat Ltd.şti.

2m Yönetim Danışmanlık İnşaat Ltd.şti.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
2M profesyonel yönetim ve danışmanlık şirketidir. Apartman, Site, Rezidans, AVM, İşhanları, Sosyal Tesisler ve Toplu Yaşam Alanlarının yönetimsel ihtiyaçlarını profesyonel ve yenilikçi bir anlayış ile yerine getirmektedir. Toplu Yaşam Alanlarınızın tümünde ortaya çıkacak; yönetim ve danışmanlık hizmetlerini güven duygusunu temel alarak sunmakta, toplu yaşam alanlarınızdaki her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. “İnsan Odaklı hizmet“ anlayışımızla her zaman danışmanlık hizmetimizden ya
Hacer Civelek

Hacer Civelek

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Mamak, Ankara
İşini Özverili şekilde yerine getiririm ince ileyip sık dokurum önceliğim kaliteli hizmet vermektir.
Merkez Yönetim ve Danışmanlık

Merkez Yönetim ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
Aidatların zamanında toplanması ve binadaki rutin işlerin yapılması konusunda şeffaf bir yönetim sunarak size komşularımızla keyifli ve kaliteli bir yaşam sunuyoruz.
Everest Yönetim Anonim Şirketi.

Everest Yönetim Anonim Şirketi.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çankaya, Ankara
- PROFESYONEL APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ - ANLAŞMALI HUKUK BÜROMUZLA ÜCRETSİZ HİZMET ^^ MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK SİZİN ELİNİZDE ^^ Detaylı bilgi için www.everestyonetim.com inceleyebilirsiniz.
Murat Yilmaz

Murat Yilmaz

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Keçiören, Ankara
Apartman, Site yâda İş Merkezinizin giderlerini nasıl paylaştıracağınızı düşünmeyeceksiniz.Aidatların tahsili için komşularınızın kapısında beklemeyecek makbuz düzenlemek zorunda kalmayacaksınız.Bina Görevlisi, güvenlik personeli ve diğer personellerinizin SGK, işe giriş bildirgelerini, aylık SGK bildirgelerini hazırlamakla uğraşmayacaksınız.Personellerinizin işe giriş ve çıkışlarında Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.Kat Malikleri Kurulu Ol
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilal A.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   20/11/2020

Ali beye yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz gözünüz arkada kalmadan apartman ve site yönetimini emanet edebilirsiniz

         
Tayfun S.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   17/10/2020

Binamız için en iyi teklifi veren firmayı seçtik , çalışkan ve düzgün çalışanları var. Diger firmalae teklif vermekten çekinirken hızlı ve çözüm odakli tesekkurler!

         
Gözde A.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/09/2020

Tüm firma çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır, 1 hafta içinde suyumuz,gazımız, asansörümüz, tüm hizmetler açıldı, yeri geldi her akşam binamızda ziyarette bulundular, sonunda beklediğimiz disiplin binamıza bu firma sayesinde geldi, eksik olmayın.

         
Başak B.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   18/09/2020

Haziran/2020 den beri çalıştığımız firmamız sayesinde artık apartmanla ilgili hiç bir şeyle ilgilenmiyorum bildirimler dışında. Firma yetkilileriyle( biz Serkan bey ve Özlem hanımla görüştük) bir yandan profesyonel bir ilişkimiz var bir yandan da gayet arkadaşçalar. Rahatlıkla firmayı tercih edebilirsiniz.

         
Aylin B.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   14/08/2020

Antalya Konyaaltı bölgesindeki 6 daireli binamızın yönetimi için, bütün beklentilerimizi karşılayan teklifi sonrasında Murat bey ve ekibinde karar kıldık.. Konulara ve sorunlara hakimiyeti, tüm soru ve sorunlarımıza çözüm odaklı ve katılımcı yaklaşımları ile oldukça doğru bir karar aldığımızı düşünüyor ve gönül rahatlığı ile binamızın yönetimini kendilerine devrediyoruz.. Umuyoruz ki, uzun yıllar birlikte çalışır, binamızın diğer binalara da örnek olacağı bir sürece doğru tüm malikler ile birlikte aynı enerji ve ivme ile yol alırız..

         
Ertan Ç.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   12/08/2020

Site yönetimi işinde sunmuş olduğunuz kaliteli şeffaf ve dürüst hizmetten ötürü size teşekkür ederiz

         
Nacmiye K.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   15/01/2020

Firmalar arasında kaliteli ve referanslara göre iyi bir firma ile anlaştığımıza memnun oldum. Limited şirketi bazında çalışan tek firma olması biz apartman sakinlerini dahada cezbetti. Teşekkürler DİNÇER YÖNETİM

         
Ahmet D.
Site Bina ve Apartman Yönetimi   08/01/2020

Tuzla Yönetim Ve Danışmanlık firmasına yaptığı ve yapacağı hizmetler için şimdiden teşekkür ederim. Gerçekten güvenilir ve yönetim konusunda tecrübeli bir ekibe sahipler. Uzun yıllar birlikte çalışacağımızı düşünüyorum. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Popüler Site Bina ve Apartman Yönetimi Bölgeleri
Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz