En İyi 10 Yenimahalle Ankara Yaşam Koçu

4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yenimahalle civarında 52 Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Nurdan Reşidoğlu

Nurdan Reşidoğlu

Yaşam Koçu · Çankaya, Ankara
Www.nurdanresidoglu.com web sayfam üzerinden ve whatsApp tan ulaşabilirsiniz. Yaşam Koçu çalışmalarında ; * Hayatıma anlam katmak istiyorum * Kendimi tanımak istiyorum * Alışkanlıklarımdan kurtulmak istiyorum * Ulaşmak istediğim hedeflerim var * Zaman Planlaması yapmak istiyorum * Motive olamıyorum * Misyonumun farkına varıp vizyon belirlemek istiyorum * Daha fazla zaman istiyorum * Daha fazla enerji istiyorum * Daha az stres istiyorum * Daha az korku istiyorum * Daha çok Farkı
Ceylan  Altundaşar

Ceylan Altundaşar

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Seni yargısızca dinleyerek, yaşam yolculuğunda hedeflerini bulman ve onlara sağlam adımlarla ilerlemen için yol arkadaşlığı yapmaya hazırım.
Selda Şahin

Selda Şahin

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Klinik psikoloji eğitimi almaktayim.Yaşam koçu, nlp uzmani, reiki uyumlama .yaşam koçu danışanın kendini yeniden şekillendirme sürecinde yol haritası çizer. Danışanını büyük bir ilgi ve dikkatle dinler. nlp uzmanı Amerika da geliştirilen NLP (Neuro Linguistic Programming-Nöro Lingüistik Programlama) ekolü, zihin ile dil arasındaki sürekli etkileşimin davranışlarımıza nasıl yansıdığını tarif eder Ben çok değerli birisiyim fakat kendimi değerli olarak hissetmiyorum.Büyümekteyim
Herbalife Yaşam Koçu

Herbalife Yaşam Koçu

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Herbalife SHAKE, ile artık yiyerek de ayda - kilo vermek mümkün👍🌹 Öğün yerine geçen protein ve temel besinlerden oluşan shake karışım … Zayıflamak istiyorsunuz, diyet listeleri veya spor çalışmaları için vaktiniz yok diye dşünüyorsunuz. Bu durumda herbalife shake aslında size göre olabilir. Shake karışım içerisinde B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan vitamin ve mineral içerir. Yaza bomba gibi bir başlangıç için Herbalife👍🌹 İletişim için; Dm/Whatsapp()
Berkay Arslan

Berkay Arslan

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Merhabalar. Icf sertifikalı profesyonel koçluk hizmetinde çalışma sistemi olarak danışanı temele alan, genç ve dinamik bakış açısıyla daha evrensel bir görüş açısı oluşturmayı amaçlamaktayım. Öğrenciler için dönemi yakından takip eden, 4 farklı öğrenci ile aktif çalışma imkanı bulan ve günümüz Türkiye’sinin sınav sistemine hakim olabilen bir yaklaşımla öğrenciye maksimum faydayı hedeflemekteyim.
Gülenyüzler Beslenme Merkezi

Gülenyüzler Beslenme Merkezi

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Ankara nın bir çok bölgesinden bize başvuran kişilere özel yaşam koçluğu yaparak sonuç garantisi ile kilo vermelerine yardımcı oluyoruz. Arayın ve birlikte başaralım.
Filiz Cansever

Filiz Cansever

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Nlp eğitmeni, rüya ve yaşam koçuyum. Kişisel gelişim üzerine yazılar yaziyorum. Yayınlanmış 2 kitabım var. ALLAH AŞKINA, ve RÜYA GİBİ BİR KİTAP.Sayisiz seminer ve eğitimler verdim. Hayatına dokunmamı isteyen bir cok kişiye ışık olmak için sizinleyim.
Derya Özge  Özer

Derya Özge Özer

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Merhabalar. Hayatta küçük ve basit ayrıntılar vardır, yaşam telaşından kaçırdığımız bazen de görmeyi reddettiğimiz. Fakat içlerinde insan olmanın, mutluluğun ve dayanılmaz hafifliğin sırlarını taşırlar bu küçük ‘şeyler’. Küçük şeylere kulak verebilmek ve hayatlarımızı kendi mükemmellik sınırlarımızda yürütebilmek gayesiyle, yoldayız. Beraberce.
Elif Yıldız

Elif Yıldız

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Öğrenci misiniz,sınav kaygısı mı yaşıyorsunuz?Ya da ,günlük hayatın içinde yoğun çalışıyorum kendime vakit ayıramıyorum ,hiçbir şeye yetisemiyorum mu diyorsunuz? Sizi farklı bir bakış açısı ile dinleyecek ve rehberlik edecek bir uzmandan yardım almak istemez misiniz.
Betden Danışmanlık

Betden Danışmanlık

Yaşam Koçu · Yenimahalle, Ankara
Her zaman başka bir yol vardır. ✅ Siz yol bitti zannedersiniz; halbuki bakış açınız körelmiştir. Birlikte bakış açınıza ışık tutup yeni yollar çizebiliriz 🍀
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevgi D.
Yaşam Koçu   03/04/2021

Güler yüzlü, destekçi , pozitif enerjisi ile günümü güzelleştiren insan.. Harika bir deneyim.Çok teşekkür ederim

         
Kübra Ö.
Yaşam Koçu   05/02/2021

Zuhal abla cok tatlı bir kadın.cok güler yüzlü dinleyen rahatça konuşabilceğiniz birisi.ilk seansta kendimde farkı gördüm.online seans yapıyoruz.olud mu olmaz mı diye tereddüt etmiştim.gayet memnunum çevreme de hep bahsediyorum:)

         
Büşra Ö.
Yaşam Koçu   29/01/2021

Fazlasıyla iyi ve kendini geliştirmiş bu alanda uzmanlaşmış bir insan. Sizin sıkıntılarınızı ve atlatmanız gereken sorunlarınızı çok iyi bir şekilde anlayıp yönlendirmesini yapıyor. İyi ki Ömer Beyle birlikte çıktık bu yola kendisine çok teşekkür ederim 🌸

         
Luxury G.
Yaşam Koçu   23/12/2020

Nurdan Hanım size çok teşekkür ederim bana insanlarla nasıl iletisim kurabilmeyi karşımdaki insanları da anlayabilmek gösterdiniz. Anladım ki sayenizde bazı konularda gerçekten çok kafama takıp sinir hastası ediyormuşum artık bunları takmamayı öğrendim çok teşekkür ederim her şey için 😊

         
Gülce E.
Yaşam Koçu   13/12/2020

Koçluk desteği için araştırma içinde olduğum bir dönemde yorumlara bakarak Nurdan Hocayla başladım. Ve şuan iyi ki de tanımışım diyorum. Zor zamanlardan geçerken bana beni hatırlattı, her durumda destekledi, hayatımı düzenlememde çok fazla desteği oldu, yeri geldi psikolog yeri geldi rehber öğretmen oldu benim için. İyi ki yollarımız kesişmiş sizinle Nurdan Hocam.

         
Ceren Y.
Yaşam Koçu   10/11/2020

Kendi içime keşif yolculuğuma Kaya bey ile başladım. Kendimi tanımam ve ne istediğimi bulmam gerektiğini uzun zamandır biliyordum . Hayatımdaki değişimleri gerçekleştirme cesareti bulamıyordum. Daha ilk konuşmamızda bana sorduğu sorularda ve sohbetimizin devamında kendimle ilgili yapmam gerekenler yavaş yavaş netleşti. İşini severek yapıyor ve motivasyonu size yansıyor, kendisine çok teşekkür ederim 🙏🏻 🌸

         
Hakan K.
Yaşam Koçu   12/10/2020

Turgay Bey ile seanslarımız sayesinde hayatımda karmaşık halde olan konuları öncelik sırasına koydum, bu sayede hangi konuya ne kadar zaman ve emek ayırmam gerektiğini anladım. Bu sayede iş hayatımda ve sosyal hayatımda büyük faydalar görmeye başladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Özlem A.
Yaşam Koçu   28/08/2020

Nurdan Hanım ile yeni çalışmaya başladık. Çok iyi ilerliyoruz. Kendisini çok sevdim, güzel işlere imza atacağımıza eminim :)

Popüler Yaşam Koçu Bölgeleri
Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz