En İyi 10 Yenişehir Mersin Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Disar İ.

Disar İ.

Fransızca Özel Ders · Yenişehir, Mersin
3 Yıldır özel okullarda fransızca öğretmenliği yapmaktayım aynı zamanda a1*b2 seviyesine bireysel ve grup olarak özel ders vermekteyim.
Nazlı E.

Nazlı E.

Fransızca Özel Ders · Yenişehir, Mersin
Merhaba adım Nazlı 22 yaşındayım.İstanbul üniversitesi Fransızca Mütercim-tercümanlık öğrencisiyim.Bu sene son senem.Eğitimlerimi Saint-Joseph ve Tevfik Fikret liselerinde aldım.İngilizce ve Fransızca biliyorum. Özellikle çoçuklarla iyi anlaşıyorum ve öğretmeyi seviyorum.Boş zamanlarımda yoga ve meditasyon reiki gibi kişisel gelişim etkinliklerine katılıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yavuz Barbaros
Fransızca Özel Ders   26/11/2019

Armut’u ilk defa kullandım, soru işaretleriyle derslere başladık. Denis oldukça ilgili ve alakalı bir şekilde 6 yaşındaki kızımın derslerle ilgilenmesine çalışıyor. Bu konuda çok zorlanacağımı tahmin ediyordum fakat Öğretmenimiz bu konuyu ustalıkla çözdü. Fransızca bilgisi, telaffuzu ve disiplini takdire şayendir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Meryem Vildan
Fransızca Özel Ders   15/11/2019

Afag hocayla yaklaşık 3 aydır çalışıyoruz.Kendisi çok deneyimli ve donanımlı bir öğretmen.Ayrıca B2-C1 DELF-DALF sınavlarına yönelik çalışmaları çok verimli.Verdiği kaynaklar faydalı ve yeterli.Çok teşekkür ediyorum.

         
Eda Yusufoğlu Yusufoğlu
Fransızca Özel Ders   11/11/2019

Ayşe Hanım yılların öğretmenlik tecrübesi ile çok yönlü olarak fransızca konuşma, yazma, okuma ve dinleme konularında yardımcı oluyor. Aklıma takılan ve önceden anlayamadığım konularda son derece açık, konuları öğrencinin anlayabileceği şekilde anlatıyor. Dersi işleyiş şekli sayesinde derslerde sıkılma ihtimaliniz yok. Kendisinden uzun dönem ders almayı hedefliyorum.

         
Joel Acikgoz
Fransızca Özel Ders   06/11/2019

Zeynep cok tatli, cok cana yakin biri. Kizim icin aldim dersleri ve cok memnun kaldik! Tesekkurler Zeynep :)

         
Kubra Dgr
Fransızca Özel Ders   28/10/2019

Eğitimci olarak bu işi profesyonel olarak yapıyor. kaliteli bir ders içeriğiyle ve işini severek yapmasından dolayı dersler verimli oluyor.

         
Nihan Yesil
Fransızca Özel Ders   27/10/2019

Ebru hanım çok pozitif ve profesyonel. Ders yoğun ama çok keyifli geçti. Başlangıç seviye dersi almama rağmen yazma, konuşma, dinleme, hepsinin dersin içinde olmasına baştan itibaren özen gösterdi. Oldukça ilgili ve deneyimli. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

         
AYSUN DALAN ÜNAL
Fransızca Özel Ders   18/10/2019

Afag öğretmen çok deneyimli olmasının yanı sıra iletişimsel olarak da çok sıcakkanlı bir öğretmen. Kızım oldukça çekingen ve endişeli iken Fransızca konusunda onu rahatlattı. Afag Öğretmenimizle hem okuldaki başarısı hem de Fransızca dil gelişimi açısından iyi bir ilerleme kaydedeceğimizi düşünüyorum.

         
Rıdvan Varlı
Fransızca Özel Ders   16/09/2019

Fransızca dili ana dili olmasından kaynaklı diğerlerinin 1 adım önünde.Bunun yanısıra yaşa göre eğitim planlaması ve kızımında ilgisinden memnun kalması diğer bir avantaj.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz