En İyi 10 Yenişehir Mersin Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Nazlı E.

Nazlı E.

Fransızca Özel Ders · Yenişehir, Mersin
Merhaba adım Nazlı 22 yaşındayım.İstanbul üniversitesi Fransızca Mütercim-tercümanlık öğrencisiyim.Bu sene son senem.Eğitimlerimi Saint-Joseph ve Tevfik Fikret liselerinde aldım.İngilizce ve Fransızca biliyorum. Özellikle çoçuklarla iyi anlaşıyorum ve öğretmeyi seviyorum.Boş zamanlarımda yoga ve meditasyon reiki gibi kişisel gelişim etkinliklerine katılıyorum.
Disar İ.

Disar İ.

Fransızca Özel Ders · Mezitli, Mersin
3 Yıldır özel okullarda fransızca öğretmenliği yapmaktayım aynı zamanda a1*b2 seviyesine bireysel ve grup olarak özel ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selen Demirci
Fransızca Özel Ders   25/06/2020

İnanılmaz tatlı,inanılmaz iyi bir öğretmen çok yardımcı oldu kısa sürede hallettik kesinlikle süperdi :)

         
Mehmet Koyuncu
Fransızca Özel Ders   04/06/2020

Merhaba, Melis hanımın profesyonelliğinden ve pozitif tutumundan çok etkilendik. Kızımız da öğretmenini çok sevdi. İyi ki sizi bulmuşuz. teşekkürler

         
İnci Boza
Fransızca Özel Ders   17/05/2020

Fransız dili ana dili olduğu İçin dilin güzelliklerini bana aktardı. Çok verimli oldu ve sınavımı başardım Ayrıca diğerlerine göre gayet uygun fiyat Kesinlikle tercih etmelisiniz

         
Özden Depe
Fransızca Özel Ders   20/04/2020

Merhaba, Melis Hanıma kızımızın ( B1) Fransızca öğrenimine kattıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu katkılarının uzun bir süre daha devam etmesini diliyoruz, Böylesine başarılı ve mesleğini severek yapan bir hocamızla karşılaşmak bizim için büyük bir şans. İyi ki sizin siteniz sayesinde kendisine ulaştık . Melis Öğretmenimiz gibi değerli bir öğretmen ile ile bizi karşılaştırdığınız için sizlere de teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar.

         
Sezin Adınır
Fransızca Özel Ders   15/03/2020

Çok sempatik birisi, zevkli bir ders oldu, derse hazırlıklı geldi, birçok kaynak önerdi. En önemlisi telaffuzunu çok beğendim.

         
Joel Acikgoz
Fransızca Özel Ders   06/11/2019

Zeynep cok tatli, cok cana yakin biri. Kizim icin aldim dersleri ve cok memnun kaldik! Tesekkurler Zeynep :)

         
Eda Akman
Fransızca Özel Ders   03/11/2019

İnanılmaz derece tatlı ve seviyeli bir öğretmen kendisi. İyi ki karşıma böyle bir şans çıkmış, herkese önerebileceğim biri.

         
Nihan Yesil
Fransızca Özel Ders   27/10/2019

Ebru hanım çok pozitif ve profesyonel. Ders yoğun ama çok keyifli geçti. Başlangıç seviye dersi almama rağmen yazma, konuşma, dinleme, hepsinin dersin içinde olmasına baştan itibaren özen gösterdi. Oldukça ilgili ve deneyimli. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz