En İyi 10 Yenişehir Mersin Tente Branda

4 Tente Branda Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Cemil Kıvrak

Cemil Kıvrak

Tente Branda · Yenişehir, Mersin
Mersin mezitli çadır körüklü tente mafsalı tente wintent tente pergole kayar cam katlanir cam sabit çatı dış cephe kompozit demir işleri sistemleri olarak hizmet vermekteyiz www.mezitlicadir.com da ulaşabilirsiniz
Çadırcım Tente-pergole

Çadırcım Tente-pergole

Tente Branda · Yenişehir, Mersin
Web sitemiz: www.cadircim.com TEL: Mail : Ürünlerimiz: PERGOLE,TAZİYE ÇADIRI, TOPTAN .ÇADIR,MAFSALLI TENTE,KÖRÜKLÜ TENTE, KARPUZ TENTE, KARTAL TENTE, KIŞ BAHÇESİ, HAVUZ VE GÖLET BRANDASI,BALKON TENTESİ, KUMANDALI TENTE,ŞEMSİYE, PİKAP TENTESİ. Tek gayemiz müşterilerimizi memnun etmektir.
Konak Tente-şemsiye

Konak Tente-şemsiye

Tente Branda · Akdeniz, Mersin
Restaurantınızı, otelinizi, cafenizi, mağazanızı, dükkanınızı yağmurda, güneşten ve kötü hava koşullarından korumak bizim işimiz ( raylı tente,mafsallı tente, körüklü tente, şemsiyeler ve gölgelik sistemleri) Konak Tente Sistemleri
Önder Kişi

Önder Kişi

Tente Branda · Akdeniz, Mersin
Tente ve Gölgelendirme sistemleri ✔Mafsallı tente ✔Körüklü tente ✔Sabit tente ✔Karpuz tente ✔Kış bahçesi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
AYFER Tolan
Tente Branda   02/09/2020

Gerçekten işinin ehli insanlar. Çok ilgililer ve tertemiz iş yaptılar çok memnun kaldık Allah işlerini rast getirsin

         
Enis Tanaşi
Tente Branda   23/07/2020

Tolga Bey ve ekibine Beykoz'da bulunan evimize 6 metrelik bir tente yaptırdık. Siparişimizi çok kısa sürede hazırlayıp tam söz verdikleri saatte geldiler. Montaj yapılması zor bir yapıya canla başla çalışarak dört dörtlük bir şekilde montajı gerçekleştirdiler. Gerçekten çok iyi niyetli ve çalışkan arkadaşlar. Kullandıkları malzeme tam söz verdikleri gibiydi. Taktıkları tentenin kalitesinden ve işçiliğinden çok memnun kaldık. Tente ya da tabela işi olanlarara Tolga Bey ve ekibini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Buradan kendilerine çıkardıkları güzel iş için tekrar teşekkür ederim.

         
Özden zeynep Oktav
Tente Branda   20/07/2020

Fatih Bey kesinlikle işinin ehli, son derece disiplinli çalışan efendi bir usta. Balkon, bahçe veya iş yeri için branda tente vb. konularda uzmanlaşmış. Mutlaka tavsiye ediyorum. Kendisi ayrıca çok dürüst ve işini ciddiye alan bir kişi. Fatih Bey'e çok teşekkür ederim. Prof. Dr. Özden Zeynep Oktav

         
Ümüs Önder
Tente Branda   15/07/2020

Cok Memnunum Selim Bey güvenilir bir Usta Tam dediği Zamanda yaptı Ofiste Ayşegül hanıma herzaman ulaşabiliniyor İşini Temiz ve Sağlam yaptı.Sagolsun Ellerine Sağlık Tavsiye ederim Selim beyden Teklif almadan başkasına yaptırmayın

         
Erdinç Öztürk
Tente Branda   10/07/2020

Kardeşimin balkonuna tente yaptırmak istedik ARMUT uygulamasında tercihimizi Yunus ÇETİNER den yana yaptık. Güler yüzlü, doğru bilgi, yapıcı yönlendirmesi, fiyat konusunda samimi yaklaşımı ve özgüveni tercih bedenimiz oldu. Siparişimizi zamanında ve temiz bir şekilde getirdi. Mevcut olanı balkona zarar vermeden söktü ve yenisini taktı. Bu işlem sırasında temiz ve titiz çalıştı. Sadece işi ile ilgilendi. Yaptığı işi zorlamak suretiyle denedi. Güler yüzü ile vedalaştık. Teşekkürler Yunus ÇETİNER.

         
Erdinç Genç
Tente Branda   30/05/2020

Yaptırdığımız tenteden çok memnunuz. Fatih Bey tecrübesi ve bilgisi ile işini özenle yapıyor. Tente yaptırmayı düşünenlere kesinlikle öneririm.

         
Emine Mine Altın
Tente Branda   21/05/2020

Belirttikleri gün ve saatte geldiler, ölçü aldılar, brandayı da bir başka gün gelip 3-4 saatte taktılar. Küçük eksiklikler oldu onları da bir başka gün gelip hallettiler. Çalışılabilir ustalar listesine alındı :)

         
Fırat İşten
Tente Branda   16/05/2020

Gerçekten güzel bir iş çıkardılar. Akagündüz tente ailesine çok teşekkür ediyorum. Fiyatları makul tuttukları için mutluyum. Rahatlıklar güvenip iş yaptırılabilir. Kaliteli bir işçilik saolun. :)

Tente Branda hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz