En İyi 10 Yeşilyurt Malatya Direksiyon Dersi

4 Direksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yeşilyurt civarında 28 Özel Direksiyon Dersi Hocası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mümine Özbildirici Sarı

Mümine Özbildirici Sarı

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
MEB onaylı ve sürücü kursu eğitmenliği tecrübesi ile den beri aktif trafikteyim. Eğitimciyim, direksiyon eğitmenliğini alternatif hobi meslek olarak icra ediyorum. (Sadece bayanlara eğitim vermekteyim.)Eğer aracınız varsa eğitimi kendi aracınızda almanız aracınıza alışmak adına daha iyi olur. Tercih edecekler için blok (iki saat) ders yaptığımı ve şehrin en aktif yerlerinde araç kullanmanızı tercih ettiğimi bilmelerini isterim. Trafikte korku heyecan gibi tedirginliğiniz profesyonel ve tekn
Fikri (Hoca) SERTKAYA

Fikri (Hoca) SERTKAYA

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
17 yıl çeşitli illerde trafik polisi olarak çalıştım bu süre içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarında sürücü ve yaya eğitimi seminerleri verdim. İl milli eğitim müdürlüğüne bağlı okullarda trafik güvenliği derslerine öğretmen polis memuru olarak katıldım emniyet genel müdürlünce ileri ve güvenli sürüş teknikleri eğitimi aldım. Milli eğitim müdürlüğü nden direksiyon usta öğretici belgesine sahibim 2016 yılında emekli oldum ara ara sürücü kurslarında ders vermekteyim kendi aracım ile ya da sürücü
Nuriye Özbay

Nuriye Özbay

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
-14 yıldır aktif olarak sürücü dersi vermekteyim. -Daha önce MEB e bağlı bir sürücü kursunda çalıştım ve konu hakkında yeterince deneyime sahibim. - Malatya da bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum. - Seviyenize göre özel dersler ile çok hızlı bir şekilde trafiğe çıkmaya başlayacaksınız. - İster güvenlik freni olan bizim aracımızla, isterseniz kendi aracınızla özel ders alabilirsiniz.
Nilgün Derince

Nilgün Derince

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
14 yıldır meb onaylı direksiyon eğitmeniyim.Bugune kadar bir çok sürücü kursunda eğitmenlik yaptım.Şu an sadece bayanlara özel direksiyon dersi veriyorum.Ehliyeti olupta pratiği olmayan bütün arkadaşları trafiğe bekliyorum.Gelin birlikte trafik korkunuzu yenelim.
Nilgün DERİNCE

Nilgün DERİNCE

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
MEB onaylı 14 yıllık direksiyon eğitmeniyim.Bir çok sürücü kursunda eğitmenlik yaptım.Tecrubeli bir eğitmenim.Şu an sadece bayanlara özel direksiyon eğitimi veriyorum.Trafik korkunuzu gelin birlikte yenelim.
Sibel Erkus

Sibel Erkus

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Malatya Bayan hocadan direksiyon dersi sibel erkus M.E.B sertifikalı, Bilinçli araç kullanmanın mantığını, Araç içi ve araç dışı hakimiyet kurallarını, Kendinize güveni, Doğru şartlanmayı, Hatasız ve başkalarının hatasını engelleyen tüm trafik kurallarıyla, İleri sürücülük tekniklerini, Şehir içi trafiğinde Araç kullanmanın keyfini, Ticari kazançtan öte, eğitimde kaliteyi amaçlayan çalışma ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sertifikal
Tarık Öz

Tarık Öz

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Malatya Özel Direksiyon, malatyada tek kurumsal ve pantli lisanslı tek eğitmen tarık öz dan fazla ünvan ve belge
Erhan  Ş

Erhan Ş

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Mlatyada yogun trafikte direksiyon gelistirme dersleri ile sizde arac kullanmada iddiali olun bilgi ve randevu tel
FERHAT  PİRİNÇİ

FERHAT PİRİNÇİ

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
Malatya Özel Direksiyon Ferhat PİRİNÇİ Bilinçli araç kullanmanın mantığını, Araç içi ve araç dışı hakimiyet kurallarını, Kendinize güveni, Doğru şartlanmayı, Hatasız ve başkalarının hatasını engelleyen tüm trafik kurallarıyla, İleri sürücülük tekniklerini, Şehir içi trafiğinde Araç kullanmanın keyfini, Ticari kazançtan öte, eğitimde kaliteyi amaçlayan çalışma ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Malatya Özel Direksiyon Dersi Ferhat PİRİNÇİ İyi bir direksiyon öğretmeni
Cumali Sezer

Cumali Sezer

Direksiyon Dersi · Yeşilyurt, Malatya
MEB DIREKSIYON SINAVLARINDA KOMS BASK OLARAK GOREV YAPTIM. DIREKSYON OGRETICILIGI, TRAFIK DERSLERI OGRETMEN LIGI VE ILKYARDIM YETK. BELGELERINE SAHIP UZMAN OGRETMEN EMEKLI OKUL MUDURUYUM. AKAN TRAFIKTE SIZIN VE BASKALARININ CAN VE MAL GUVENLIGINI ONEMSIYORSANIZ KI COK COK ONEMLIDIR, GUVENLI SURUS TEKN.EGITIMINI, YETKILI UZMANINDAN ALMADAN SAKIN OLA TRAFIGE CIKMAYINIZ. GUVENLI SURUS TEKN. EGITIMI ALMAK, ALLAH KORUSUN, CAN VE MAL KAYBINDAN DAHA UCUZDUR. ARAYIN GORUSELIM.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Günnur Çapacı
Direksiyon Dersi   22/10/2020

Ehliyetimin online olmasi Mustafa hocam sayesinde çünkü 10senedir cüzdanımda ofline olan ehliyet artik gün yüzüne çıktı.Mutlulugumun ve basarimin en büyük destekcisi Mustafa hocam sayesinde iyiki karşılaştık ve sizin sayenizde kendime güvenim artti. Kendisinin büyük sabrini tebrik ediyorum. Sizin sayenizde artik trafige çıkmaya hazırım.

         
Benan Cüher
Direksiyon Dersi   18/10/2020

Uğur bey gerçekten Harika bir eğitmen Güleryüzlü sıcak kanlı ve mükemmel bir iletişime sahip ve Senin öğrenmen için elinden gelenin en iyisini yapmakta iyi ki tanımışım uğur beyi herşey için tesk ederim. ALLAH sizden ebeden razi olsun sayenizde artik araba sürebiliyorum.

         
Ayşe Güç
Direksiyon Dersi   12/10/2020

2005 yılında ehliyet almış, bir süre Şahinle trafiğe çıkmıştım. Kısa bir süre fark etmiştim ki sağ aynayı hiç kullanamıyor, sürekli gergin araç kullanıyorum. Henüz tam kıvama gelmeden, otomatik vites bir araçla yağmurlu bir akşam küçük bir kaza yapmıştım- yengemin arabasını abimindekine vurmuştum! :). Sonrasında birkaç defa kısa mesafe trafiğe çıksam da, babamın yanımda panik yapması, her durduğumda el frenini çekmesi, beni sürekli tedirgin etmesi gibi sebeplerden kaza kaygım azalmak yerine artmış ve uzun yıllar, 10 küsur yıl, araç kullanmamıştım. Sanırım bu hep dile getirilen temel hatalardan biridir. Sürekli akan trafikte frene bassam dahi aracın kaydığı ve önümdeki araca çarptığım görüntü yıllarca gözümün önünden gitmedi. Yıllar geçtikçe de kenarda köşede, boş yollarda otomatik vites araç kullansam dahi trafiğe çıkamayacağım inancı zihnime yerleşmiş, bunu son günlerde trafiğe her çıkışımda kasılan omuz kaslarımdan anlıyorum! Birkaç hafta önce anne-babam başka bir şehirden araba alıp Ankara'ya getirip bıraktı. Araba kapının önünde 10 gün bekledi, bu süre zarfında direksiyon hocası arama konusunda dahi tereddüt ettim. Sonunda annemin baskıları ile önce armut.com'a sonra Ayrancı Ahalisi facebook grubuna direksiyon eğitmeni önerisi için yazdım, Facebook grubundan birkaç kişi Eyüp Hoca'yı tavsiye etti. Eşzamanlı kendisi de buradan teklif verince, kendimi yollarda buldum! Birlikte dört defa trafiğe çıktık, ve bu süre zarfında sürücü adaylarının cesaretlendirilmesinin, eğitmenin yanında nabız yoklamanın ne kadar önemli olduğunu fark ettim. Bunun için önce kullanılan arabayı tanımak, neyin ne olduğunu bilmek çok önemli. Eyüp Hoca'nın ilk dersteki anlatımlarının içimi ferahlattığını söyleyebilirim. Sadece arabanın nasıl kullanılacağını değil, kullanılan aracın mantığını, temel özelliklerini yeniden konuşmak... sonra trafik mantığını kavramak gerekiyor. İlk gün kısa bir eğitim yaparız diye düşünüyor, trafiğe çıkmayı beklemiyordum. Birlikte trafiğe çıktığımız son gün, yani 10 Ekim Cumartesi, kendimi Çankırı Caddesinin alt kısımlarındaki oto tamircilerinin önünde park ederken buldum. Hayatta girmem dediğim bir alandı burası. Sağolsun, kaptanların üstadı (captain oh my captain!) arabamın patlayan sağ sinyal ampulünü -herhalde bu şekilde tanımlanıyordur!- çıkarıp yenisini taktı. Bu basit gibi görülen işlemler benim için büyük bir meseledir. Dersler biter bu güzellikler unutulmaz sayın hocam! Dün bir arkadaşımla Ayrancı-Ulus-Kızılay hattında turlamaya çıktım, dönüşte Cinnah'a doğru gidelim derken kendimizi Eskişehir yolunda bulduk... o da benim gibi yol bağlantılarını bilmiyordu. Bir baktık Anıtkabir'in önündeyiz, orada bir tur atıp ziyaret etmek için park ettik. Sonra... Kızılay'a doğru devam edip, Kurtuluş Park'ta bir çay molası... tekrar aynı yoldan geri dönüş... sanırım kendimden bu kadarını beklemiyordum! Eyüp Hocamla bir süre daha çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum, bilhassa yağmurlu bir akşam trafiğe çıkmak benim için seviye atlamak olacak...

         
Abdurrahman Özbek
Direksiyon Dersi   11/10/2020

Eşim için ders alıyoruz çok memnunuz. Eşim trafikte panik yapabiliyorken şimdi Sema Hanım sayesinde çok daha rahat ve direksiyona hakim. Özel ders almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Çiğdem Çelik
Direksiyon Dersi   06/10/2020

Asli hanımla ilk dersimiz gayet güzel, verimli geçti. Sakin ve sabirli anlatimi icin cok tesekkur ederim.

         
Gökçen BÜYÜKOCAK
Direksiyon Dersi   18/09/2020

Nilay hocamla ilk dersimizi yaptık cesaretlendirici, guler yüzlü, her şeyi en ince noktasına kadar veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Meltem Avcı
Direksiyon Dersi   11/09/2020

Direksiyon eğitimi almam gereken dönemde ilk önce armut hesabından teklif alarak hamza beyi tanıma fırsatı buldum. Sonrasında gelen teklifler arasında da yorumları okuyup Hamza hocamla çalışmaya karar verdim. 8 saatlik bir direksiyon dersi sürecimiz oldu şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim yanında asla strese girmiyorsunuz, kendi ailenizden birinden ders alsanız (baba, abi, eş) asla bir Hamza hoca etmez. Araba kullanırken yaptığınız hataları o kadar güzel anlatıyor ki siz aklınıza kazıyorsunuz. Trafiğe çıkarken güvenle çıkmanız için elinden geleni yapıyor. Gözüm kapalı tavsiye ederim. Emekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim :) “Araba kullanırken nefes almam gerektiğini hatırlattığınız için de ayrıca teşekkürler:)”

         
Pınar Evrensel Atasoy
Direksiyon Dersi   10/09/2020

Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir direksiyon konusu kronik hal almıştı. Sema hanımı tesadüfen ulaştım. Bu kadar iyi sonuç alabileceğim konusunda emin değildim. Otomatik vites kullanma konusunda isteğim vardı. Kendisi düz vites öğrenmem konusunda ısrarcı oldu. Ve iyi ki oldu. Bu denli zorlandığım konuda 1 ay gibi süreyle düz vites kullanır durumdayım. Her sabah yola çıktığımda Sema hanıma ayrıca teşekkür ediyorum. Yaklaşımı ve öğretme tekniği sayesinde çok faydalı tecrübe yaşadım. Teşekkür Ederim

Direksiyon Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz