En İyi 10 Yıldırım İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 Yıldırım Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yıldırım bölgesinde 16 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer B.

Ömer B.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
İnşaat sonrası , ofis,ev,bina vb alanlarda Teçrubeli kadromuzla siz değerli hemşehrilerimize temizlik konusunda sınırsız destek vermekteyiz
Orkide Temizlik

Orkide Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Kötü ev koşullarının kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkilediği,bu açıdan ev temizliğinin bilinçli ve titizlikle yapılması gerektiği bilinen bir gerçektir .Günümüz koşullarında çalışan bayanların ortak sorunu ev temizliğidir. Her ne kadar yüzeysel temizliği yapmaya çalışmış olsanız bile,belirli bir zamandan sonra detaylı bir şekilde evinizin temizlenmesi gerekir. bu noktada Bursa ORKİDE TEMİZLİK olarak deneyimli genç işinin ehli çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.
Senem K.

Senem K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Daha önce 3 tane inşaat temizliğine ve 8 kere ev temizliğine gittim bunun haricinde okulda 3 ay boyunca temizlik personeliydim
Aynazhan A.

Aynazhan A.

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Genellikle Kestel bölgesinde yeni yapılan sitelerde temizlik yaptım,fotograflamayı düşünemedim , detaylı temizlik yaparım,iş sonunda kontrol edebilirsiniz.
Ekrem B.

Ekrem B.

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Ev ofis işyeri okul banka villa inşaat sonrası park bahce aklınıza helen tüm yaşam alanlarınızın temizliği itina ila temizlenir.
Show Time

Show Time

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Halı koltuk yıkama, dış cephe cam temizliği, büro ofis temizliği, cila, inşaat sonrası temizliği, ev temizliği itina ile yapılır.
Gundogdu Temizlik

Gundogdu Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
İnşaat Sonrası Temizlik Ev Temizliği Ofis Temizliği Fabrika Temizliği Okul Temizliği Kreş - Okul Temizliği Teknik Temizlik Otel & Misafirhane Temizliği Dış Cephe Temizliği Cam Temizliği Endüstriyel Temizlik Hastane Temizliği Buharlı Temizlik Asistan Temini Zemin Cilalama Natural Temizlik Villa Temizliği Havuz Temizliği
Suskun K.

Suskun K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
1999 dan beri temizlik isi yapuyorum insaat sonrasi villa daire ve cam temizlikleri yapiyorum fatura kesebilirim kendime calisiyorum herkeze hayirli isler olsun
Füsun E.

Füsun E.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
TEMİZ-EL Firmamız, müşterilerimizin hem bütçelerine hem de isteklerine uygun hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyatlarımız ve titiz hizmetimiz ile karşınızdayız. Fiyatlarımız m2 üzerinden ücretlendirilmek de olup yol yemek ve temizlik ürünleri firmamızca karşılanarak extra hiçbir ödeme talep edilmemektedir.
Ysf Temizlik Ayçin K.

Ysf Temizlik Ayçin K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
YSF Endüstriyel Temizlik Hizmetleri Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak faaliyete geçmiştir. müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen firmamız sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zekiye Ünğan
İnşaat Sonrası Temizlik   19/06/2018

Cam ve fayansların temizliğinden endişeliydim gelen kadın iyi iş çıkardı, onayımı almadan evden ayrılmadı. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

         
Sibel Ozdemir
İnşaat Sonrası Temizlik   07/06/2018

Temizlik konusunda uzman kişiler. Sinan beyle iyi anlaştık, hosgorulu ve detayci biri. dikkat edilmesi gereken yerleri aksatmadan tamamladilar. ziyadesiyle memnun kaldim. tesekkurler

         
Şafak Şahin
İnşaat Sonrası Temizlik   05/06/2018

Prrsoneller isteğe uygun hareket etti.Güleryüzlü ve saygılıydılar.Araç ve teçhizatları yerinde ve yetrliydi.Keşif yapılmadığından eksik olan işi bitirmek için sözleşildi ve sorunu çözme adına öneriler oldu.Tavırları ve sorunu gidermek üzere olaya bakışları memnuniyet verici idi.

         
Asil Yildiz
İnşaat Sonrası Temizlik   04/06/2018

Nesrin hanım ve lütfi bey ince ince uğraştılar, gerçekten ellerine sağlık. Çok memnun kaldım.

         
Betül Demirel
İnşaat Sonrası Temizlik   26/05/2018

Ellerinize sağlık..Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar.. Her şey için çok teşekkürler :)

         
Ayse Demir
İnşaat Sonrası Temizlik   20/05/2018

Doğrusu tereddüteydik ama inşaat sonrası evimizi saray yaptılar. Şaşırdım. İşini seven, pozitif ve çalışkan ekip çok teşekkürler. Kısacası, vaktinde geldiler, vaktinde bitirdiler. İçiniz rahat tercih edebilirsiniz.

İlçe İlçe İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz