En İyi 10 Yıldırım İnşaat Sonrası Temizlik | Armut

En İyi 10 Yıldırım Bursa İnşaat Sonrası Temizlik

4 İnşaat Sonrası Temizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yıldırım bölgesinde 17 İnşaat Sonrası Temizlik Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bayram  E.

Bayram E.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
2016 yılında firmamız inşaat sonrası temizlik ,ev temizliği ,bina temizliği, ofis temizliği ve her türlü temizlik işinde yanınızda .
Orkide Temizlik

Orkide Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
Kötü ev koşullarının kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz yönde etkilediği,bu açıdan ev temizliğinin bilinçli ve titizlikle yapılması gerektiği bilinen bir gerçektir .Günümüz koşullarında çalışan bayanların ortak sorunu ev temizliğidir. Her ne kadar yüzeysel temizliği yapmaya çalışmış olsanız bile,belirli bir zamandan sonra detaylı bir şekilde evinizin temizlenmesi gerekir. bu noktada Bursa ORKİDE TEMİZLİK olarak deneyimli genç işinin ehli çalışanlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.
Senem K.

Senem K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Daha önce 3 tane inşaat temizliğine ve 8 kere ev temizliğine gittim bunun haricinde okulda 3 ay boyunca temizlik personeliydim
Gundogdu Temizlik

Gundogdu Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
İnşaat Sonrası Temizlik Ev Temizliği Ofis Temizliği Fabrika Temizliği Okul Temizliği Kreş - Okul Temizliği Teknik Temizlik Otel & Misafirhane Temizliği Dış Cephe Temizliği Cam Temizliği Endüstriyel Temizlik Hastane Temizliği Buharlı Temizlik Asistan Temini Zemin Cilalama Natural Temizlik Villa Temizliği Havuz Temizliği
Ekrem B.

Ekrem B.

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Ev ofis işyeri okul banka villa inşaat sonrası park bahce aklınıza helen tüm yaşam alanlarınızın temizliği itina ila temizlenir.
Aynazhan A.

Aynazhan A.

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Genellikle Kestel bölgesinde yeni yapılan sitelerde temizlik yaptım,fotograflamayı düşünemedim , detaylı temizlik yaparım,iş sonunda kontrol edebilirsiniz.
Show Time

Show Time

İnşaat Sonrası Temizlik · Yıldırım, Bursa
Halı koltuk yıkama, dış cephe cam temizliği, büro ofis temizliği, cila, inşaat sonrası temizliği, ev temizliği itina ile yapılır.
Ysf Temizlik Ayçin K.

Ysf Temizlik Ayçin K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
YSF Endüstriyel Temizlik Hizmetleri Hizmet sektörünün Türkiye’de ki artan önemine ve talebine paralel olarak faaliyete geçmiştir. müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen firmamız sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır.
Suskun K.

Suskun K.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
1999 dan beri temizlik isi yapuyorum insaat sonrasi villa daire ve cam temizlikleri yapiyorum fatura kesebilirim kendime calisiyorum herkeze hayirli isler olsun
Füsun E.

Füsun E.

İnşaat Sonrası Temizlik · Osmangazi, Bursa
TEMİZ-EL Firmamız, müşterilerimizin hem bütçelerine hem de isteklerine uygun hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyatlarımız ve titiz hizmetimiz ile karşınızdayız. Fiyatlarımız m2 üzerinden ücretlendirilmek de olup yol yemek ve temizlik ürünleri firmamızca karşılanarak extra hiçbir ödeme talep edilmemektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Berrak Hotan
İnşaat Sonrası Temizlik   06/09/2018

Tamer bey ve ekibi (altın kızlar) mükemmel bir iş başardılar. Evi bırakıp çıktım ve döndüğümde ev pırıl pırıldı. Hatta beni eve sokmadılar ilk galoş giymeden :) Herhangi bir şeyi beğenip beğenmediğimi sordular istediğim her şeyi yaptılar. Tamer bey ve ekinine titiz hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gülşah Kardaş
İnşaat Sonrası Temizlik   17/08/2018

Serdar Bey ve ekibi tüm inşaat tozunu ortadan kaldırdılar. Camlar, banyolar pırıl pırıl oldu. İşlerini bitirmeden de evden ayrılmadılar. Tekrar buradan da teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.

         
Halil toros Bingöl
İnşaat Sonrası Temizlik   24/07/2018

Yapılan temizlik , nezaket , profesyonellik en ust düzeydeydi. . İşimizi yapan Semra ve İpek Hanım çok titiz ve özverili davrandılar . Ayfer Hanım her aşamada bilgilendirdi ve çok nazikti.Çok memnun kaldım.

         
Hüseyin Çimen
İnşaat Sonrası Temizlik   15/07/2018

Abdullah Bey 4 kişilik bir ekip gönderdi, 4+1 dairemi bir günde güzel bir şekilde temizlediler, çok memnun kaldım.

         
Okan Ünsal
İnşaat Sonrası Temizlik   14/07/2018

Gerçekten harika iş çıkardılar sadece temizlik olarak değil evde ilerde problem yaratacak kilit noktaları da söylemeyi unutmadılar.

         
Zafer Akbas
İnşaat Sonrası Temizlik   10/07/2018

Çok teşekkür ederim Çok iyi bir temizlik oldu Dilara Hanım adinda özbek bir bayandi eline koluna sağlık üstüne düşeni fazlasıyla yaptı

İlçe İlçe İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz