Hizmet Ver

4 Yıldırım Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Yıldırım civarında 124 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Yıldırım Matematik Özel Ders Öğretmeni

Seda Ediz photo

Seda Ediz

24.03.2019

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Mimar Sinan Üniversitesi matematik bölümünden 2011 yılında birincilikle mezun oldum. Marmara Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimi aldım. Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamladıktan sonra öğretim görevlisi olarak mühendislik ve işletme fakültelerinde matematik...

Cansu Çiftçi photo

Cansu Çiftçi

01.01.2021

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

2013 yılı Erzurum Atatürk Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. Ayrıca Uludağ Üniversitesi matematik alanında da yüksek lisans yaptım. Öğrencilerin problem çözme becerileri ile ilgili yurt içi ve yurt dışında yayınlanan makalelerim var. 8 yıldır ortaokul düzeyinde matematik...

Nurgül Arslan photo

Nurgül Arslan

04.09.2017

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ NECATİBEY EĞİTİM FAKÜLTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 2008 YILI MEZUNUYUM. ÜNİVERSİTE YILLARIMDAN İTİBAREN BİREBİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. AYRICA 11 YILLIK ÖZEL VE DEVLET OKULU TECRÜBEM VAR. ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMİM, KİŞİLİĞİM VE AKTİF ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM İLE SİZ...

Ece Bedir photo

Ece Bedir

20.01.2017

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Formasyonumu aldım. 5 yıldır özel ders vermekteyim. Şu anda bir özel okulda çalışmaktayım. Ortaokul (5,6,7. sınıflar için okula takviye ve 8.sınıflar LGS hazırlık) için ders veriyorum.

Burak Kahraman photo

Burak Kahraman

12.08.2015

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

İnsanlar, yaşantıları boyunca aslında birçok alanda matematiği kullanıyorlar ancak çoğu öğrenci için matematik dersi, zorlayıcı bir ders olarak algılanıyor. Öğrenildiğinde ve doğru algılandığında hayatı kolaylaştıran matematik dersi, sistematik bir eğitim sürecine başlanması ve başlangıç...

Ebru . photo

Ebru .

26.09.2017

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Gazi Üniversitesi(Ankara) Matematik Öğretmenliğinden 2009 yılında mezun oldum. İyi bir üniversite eğitimi aldım. Güncellenen eğitim programlarına hakimiyetim ve 8 yıllık deneyimim ile sınavlara hazırladığım birçok öğrencimin istediği yerlere gelmesini sağladım. Ortaokul (5-6-7-8.sınıf) Matematik ve...

Fatih Mutlu photo

Fatih Mutlu

27.11.2020

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

13 yıllık matematik öğretmeniyim. Yıllardır birebir özel ders, 3-4-5 kişilik grup dersi vermekteyim. Pandemi sürecinde online ders tecrübem var. 5. sınıftan 12. sınıfa kadar öğrencilere matematik anlatmaktayim. Özel dersi kendi evimde veya öğrencinin evinde verebilirim.

Burak Kaytan photo

Burak Kaytan

18.09.2020

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Ege üniversitesi matematik bölümü son sınıf öğrencisi olarak ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde oldukça tecrübeli olup konu anlatımı ve soru çözümü konusunda oldukça pratik bir anlatıma sahibim.

Taha Büyükgüler photo

Taha Büyükgüler

08.12.2020

Matematik Özel Ders · Yıldırım, Bursa

Bursa teknik üniversitesinde matematik bölümü öğrencisiyim ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik özel ders veriyorum. Haftanın her günü bire bir özel ders verilir. aktif olarak ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yıldırım Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Yıldırım Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Yıldırım Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Yıldırım içinde toplam 124 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 169 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Yıldırım içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 721 kişi Yıldırım Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl