En İyi 10 Zeytinburnu İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Zeytinburnu civarında 179 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cihat G.

Cihat G.

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
6 YILLIK MİLLİ EĞİTİM TECRÜBEM VAR BUNUNLA BİRLİKTE SON 3 YIILDIR DERSHANELERDE MATEMATİĞİN HER ALANINDA DERS VERDİM KALİTELİ VE SEVİYENİZE UYGUN BİR ANLATIMLA DERS ALIP HEDEFİNİZE VARMAK İSTİYORSANIZ KESİNLİKLE ARAYIN DERİM PARANIZ DİĞER YERLERDE ÇÖP OLMASIN
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Recep E.

Recep E.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Matematik olimpiyatçısı, fen lisesi ve 2 üniversite mezunuyum. Eğitim koçluğu ile birlikte eğitimde başarı isteyenlere; matematik, geometri, fizik, ingilizce, türkçe, ve bilgisayar eğitimi konularında ders anlatmaktayım. www.recephocaozelders.com
Ozan A.

Ozan A.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir eğitim kurumunda 3 yıldır öğretmen olarak çalışmaktayım . 26 yaşındayım ve 5 yıldır özel ders veriyorum. İkinci üniversite olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünde okuyorum , farklı seviyelerde ve sınıflarda 10-18 yaş grubunda öğrencilere Matematik ve Fen Bilimleri derslerinde destek veriyorum. İstanbul ilinde Avcılar - Pendik sınırları içindeki öğrenciler ile hedef olarak belirlediğiniz sınavlara hazırlık ya da sınıf desteği çalışması yapa
Ups Dersevi

Ups Dersevi

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 5 senedir bu özel ders vermekteyim . Arkadaşlarımızla geliştirdiğimiz kütüphane sistemiyle yaptığımız birebir ders sonrası öğrenciyi kütüphanede ders çalıştırıyoruz. Bu sayede hem birebir takibi sağlayıp hem de takıldığı noktada müdahale ederek ders verimini arttırmış oluyoruz. Bu sistemle bir çok öğrencimiz sıfırdan başlayıp çok iyi lise ve üniversitelere yerleşmişlerdir. Önceliğimiz öğrenci başarısıdır.
Eren B.

Eren B.

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Üniversite 3. Sınıf diş hekimliği öğrencisiyim ortaokul ve ilkokula matematikten özel ders veriyorum
Serdar T.

Serdar T.

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisiyim. Matematik ve Geometri özel ders veriyorum.
S. Zeynep  G.

S. Zeynep G.

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.Üç yıllık dershane tecrubem var. alanım da iyi oldugumu dusunuyorum.bunun yanında eğitim ve yaşam koçuyum da.
Ceren  S.

Ceren S.

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
2013 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Matematik Bölümü mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak ilköğretim ve lise öğrencilerine Matematik dersi vermekteyim. Öğrencilerle iletişimim çok çok iyidir, derslerimiz neşeli geçer :). Yoğunluğum sebebiyle sadece Bakırköy-Bahçelievler çevresinde ders vermekteyim. Görüşmek üzere.
Mücahit Ş.

Mücahit Ş.

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Marmara üniveristesi mezunuyum 6 yıllık özel ders tecrübem var. Ilkokul ve ortaokul da okula yardımcı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Büşra Abdüsselamoğlu
Matematik Özel Ders   13/05/2020

Mustafa hocamız sayesinde mat2 sınavım iyi geçti. Kendisi çok ilgili ve bilgili. Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum :)

         
Enes Kaan Ercan
Matematik Özel Ders   29/04/2020

Sayesinde kaç seferdir geçemediğim üniversite mat. sınavımı geçtim, gerçekten çok yardımcı oldu. herkese Mustafa hocadan özel ders almasını tavsiye ederim :)

         
Serhat Çelik
Matematik Özel Ders   15/04/2020

Gerçekten çok memnun kaldım özellikle soruları çözüm hızınız ve açıklamanız çok anlaşılır hocam. Çok teşekkür ederim :)

         
EMİNE ÇOKAKLI
Matematik Özel Ders   05/03/2020

Tanıştığınız ilk andan itibaren size yansıttığı o pozitif enerjiyi tamamen hissediyorsunuz. Gerçekten çok emektar, çok ilgili ve geleceğe dair umut dolu bir insana. Öğrenciye de pek çok faydası olacağına daha şimdiden eminim bir veli olarak. Kesinlikle bi görüşmenizi tavsiye ediyorum. İnanıyorum ki yetiştirdiği o güzel öğrencilerin, güzel insanların arasına sizin çocuğunuzu, kardeşiniz, öğrenciniz ya da herhangi bir tanıdığınız girecektir mutlaka. Tecrübeleri ve onlarla hayata bakışı o kadar samimiydi ki her zaman bir şeyler öğrenmek adına hayatın açtığı kapıların farkına varıyorsunuz. Gaziantep'e yeni bir umut ışığı doğdu bence. Süleyman hoca gerçekten kendini işine adayan bir öğretmen. Bu yüzden ışığı takip edip, peşinden gitmek lazım.

         
Serap Sesli
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Murat hoca işinde gayet iyi kendiside iyi niyetli...Hocamla iyi tanışmışız oğlumda oldukça güzel bir ilerleme kaydettik.Kesinlikle onada dersinede sonsuz güvenebilirsiniz

         
Arif Arif
Matematik Özel Ders   21/02/2020

8.sınıf fen eğitimi aldık. Çok memnun kaldık. Çocuğumuza iletişimi ve yaklaşımı derse olan ilgiyi artırıcı şekilde. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Yasemin Gencer
Matematik Özel Ders   01/02/2020

Armut’ a bizi bulusturdugu icin tesekkurler. Hem 10.sinif ogrencisi oglumun hem de 4.sinif ogrencisi kizimin Matematik dersindeki eksiklerini anlamadiklari konulardaki degerli destegi paha bicilmez. Bir numara 👏👏👏

         
Refika Bakoğlu
Matematik Özel Ders   04/01/2020

Ben birçok farklı matematik öğretmeninden ders verme hizmeti alan, kendisi de eğitimci biri olarak, Barış hocayı kutlamak istiyorum. Gerçekten öğrencinin dilinde. Anlayıp, sürekli yapıcı ve gerektiğinde epirili bir şekilde yaklaşıp öğretmen olmanın sorumluluğunu hisseden, ders aldığımız hiçbir öğretmende görmediğim takip etme sistemine sahip harika bir öğretmendir. Kendisine insancıllığı, özeni ve iyi ahlakı çin çok teşekkür ediyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz