Hizmet Ver
Özel Ders

3 Adana Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Adana civarında 142 Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Adana Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 142 Özel Ders Öğretmeni, Adana içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Adana içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Adana içinde yazılan 395 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 578 kişi Adana Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Adana Özel Ders Öğretmeni

Tuba K. photo

Tuba K.

20.01.2022

Özel Ders · Çukurova, Adana

Adana Çukurova Halk Egitim Merkezine bağli Kurani Kerim usta ögreticisiyim.Çocuk gelişimi sertifikam var.Imam hatip lisesi mezunuyum.Çocuklarda 7 yaş ve uzerine hizmet vermekteyim.Erkek çocuklarinda yaş sınırı 15 kızlarda sınırlama yoktur.Din egitimi,kuran egitimi ve ögretimi,tecvitli okuma egitimi...

Cumali Ç. photo

Cumali Ç.

24.01.2021

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Aktif olarak resmi ve özel sektörde Sınıf Öğretmeni olarak online ve birebir eğitim veren,ritim oyun ,işaret dili,diksiyon sertifakasına sahip,WEB 2 eğitim araçlarına hakim,oyunlarla öğretim yapan,yaparak yaşayarak öğretim modelini benimseyen bir öğretmenle eğitime hazırsan SENİNLE DE YOLCULUĞA...

Umut H. photo

Umut H.

24.11.2020

Özel Ders · Çukurova, Adana

2019 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Sonrasında kendimi sınav kaygısı, verimli ders çalışma, doğru kaynakları araştırma gibi alanlar özellikle geliştirdim. Üniversiteyi 3 yılın sonunda kazanmış biri olarak bir öğrenci ne ister, nerede hata...

İsmail K. photo

İsmail K.

07.02.2022

Özel Ders · Sarıçam, Adana

Deneyimli Türkçe öğretmeni 8.sinif LGS 3.4.5.6.7. sınıflar okula destek ve okul sınavlarına hazırlık

Hüseyin A. photo

Hüseyin A.

04.10.2021

Özel Ders · Yüreğir, Adana

Çukurova üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum.universiteye giriş sınavında derece yaparak ham puan bazında ilk 7 bine girdim.

Medterapi photo

Medterapi

03.11.2020

Özel Ders · Ceyhan, Adana

Eğitim danışmanlığı Dikkat eksikliği Otizm Disleksi Öğrenme güçlüğü Depresyon Kaygı bozukluğu Travma sonrası stres bozukluğu Bilişsel davranışçı terapi BDT

Ali Hikmet C. photo

Ali Hikmet C.

17.11.2020

Özel Ders · Ceyhan, Adana

Hacettepe Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Aktif olarak özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmaktayım.

Cansu C. photo

Cansu C.

20.12.2019

Özel Ders · Çukurova, Adana

Sosyal Bilgiler ve Tarih derslerinde zorluk çeken öğrencilere özel ders verilir.

Yusuf K. photo

Yusuf K.

29.10.2021

Özel Ders · Çukurova, Adana

Aksaray Üni. Resim iş öğretmenliği mezunuyum. Son bir yılımı farabi programı ile Çukurova üni. de okudum. Ders vererek yeni tecrübeler edinmek ve kendi tecrübelerimi başkalarına aktarmak istiyorum. İşaret dili de biliyorum.

Esra Ö. photo

Esra Ö.

01.12.2020

Özel Ders · Çukurova, Adana

Tecrübeli rehberlik öğretmeniyim Ögrencilere yönelik calisma programi, eğitim koçluğu, verimli ders çalışma teknikleri, bireysel rehberlik ve danışmanlık konularında yardımcı olabilirim.

Gizem K. photo

Gizem K.

12.10.2021

Özel Ders · Çukurova, Adana

Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Özel ders tecrübem var. Şu anda bir etüt merkezinde çalışmaktayım. 1-2-3-4 .sınıf öğrencilerine her dersten yardımcı olabilirim.

Kürşat K. photo

Kürşat K.

22.09.2020

Özel Ders · Çukurova, Adana

Pandemi nedeni ile öğrenciniz bilgilerden eksik kalmayıp temeli iyi bir şekilde gelişir . Çocuğunuzun anlama seviyesi belirlenip o doğrultu da dersler işlenir .Ayrıca öğrenci kendi eksik gördüğü yerleri saat fark etmeksizin sorularını sora bilir. Öğrencilere her ders sonunda ödev verilip ödev...

Oğuzhan A. photo

Oğuzhan A.

24.11.2020

Özel Ders · Çukurova, Adana

Yeni Nesil soru yazarıyım. Meslekte 6 yıllık tecrübeye sahibim. Online ve yüz yüze eğitım veriyorum.

Arda M. photo

Arda M.

19.09.2020

Özel Ders · Yüreğir, Adana

Sayın Veliler Okuyun Lütfen Eğitime verilen arada çocukların ders ile bağlantısı iyice zayıfladı. Dilerseniz uygun fiyata birebir ders vermeyi düşünüyorum. Fiyat çok sorun değil abartı bir şey yok aklımda ilk hedefim öğrenci başarısı ve ülkem için iyi bir neslin yetişmesine yardımcı olmak

Tuba T. photo

Tuba T.

07.12.2020

Özel Ders · Yüreğir, Adana

Uludag Universitesi Tarih bolumu mezunuyum. Pedagojik formasyon egitimimi Inonu Universitesinde tamamladim. Alanimda deneyimli basarliyim. Stajer ogretmen.Dershane ozel ders halk egitim meb deneyimlere sahibim.

Nihan B. photo

Nihan B.

27.04.2021

Özel Ders · Seyhan, Adana

Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim, Türkiye Cumhuriyeti Tarihi alanında yüksek lisans yapıyor, 3 senelik tecrübem var, çocuklarımıza faydalı olacağımı biliyorum.

Hamit D. photo

Hamit D.

09.01.2022

Özel Ders · Seyhan, Adana

Merhaba. Onparmak ve Bilgisayar dersi verebilirim. Özel kurumda 8 yıldır eğitim vermekteyim ve devam etmekteyim. Onparmak alanında Türkiye olimpiyatlarında 5. lik ve Dünya olimpiyatlarında 14. oldum. Adliye'de memur olmak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olmak için buradayım.

Ali Ö. photo

Ali Ö.

10.10.2020

Özel Ders · Seyhan, Adana

Derslerimde önceliğim öğrencinin bulunduğu akademik bilgiyi ölçmek, ardından bulunduğu düzeyden itibaren hedefleri neler bunlar üzerine yoğunlaşmak ve sonrasında hedefe yönelik çalışma planları ve aşama aşama bilgi birikimini İnşa etmek. Bu sayede sahip olduğu bilgi daha kalıcı ve uygulama...

Fatma B. photo

Fatma B.

28.12.2021

Özel Ders · Seyhan, Adana

Online eğitim ya da bulunduğum bölgede yakın çevrede evlerine gidebileceğim 1.2.sınıf dersleri için ders anlatımı öğretimi ev ödevi yahut eğitici oyunlar ogretebilirim

Atilla T. photo

Atilla T.

15.02.2021

Özel Ders · Seyhan, Adana

İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde Tarih Bölümünde öğrenim gören bir öğrenciyim. Her genç eğitimcinin istediği gibi amacım Tarih dersini sevdirmek ve gençlerimize tarihini öğretmek. Her öğrenciye farklı metodlarda ders vermeyi çok severim. Çünkü her öğrencinin anlayacağı anlatımlar farklıdır.

Özgül O. photo

Özgül O.

24.01.2022

Özel Ders · Seyhan, Adana

Merhaba üniversite 3.sinif kimya bölümü öğrencisiyim yakın çevreme özel ders verdim sizinde çocuklarınızin gelişmesi için her konuda hazırım

Bengisu Basak K. photo

Bengisu Basak K.

06.09.2020

Özel Ders · Seyhan, Adana

Merhaba. Ege Üniversitesi Cocuk Gelişimi 2020 mezunuyum. Anaokulu çağındaki öğrencilere, yaş grubuna göre kendi hazırladığım program ile ‘bilişsel, psikomotor, sosyal-duyusal, öz bakım ve dil gelişimleri’ni destekleyecek etkinlik ve oyunlarla ilerleyerek, salgin nedeniyle okulda alamayacaklari...

Arzu P. photo

Arzu P.

13.03.2020

Özel Ders · Seyhan, Adana

Üniversite son sınıf öğrencisiyim . 5 yıldır özel ders veriyorum . Samimi ve özverili biriyim. Öğrencilerime düşkününumdür.

Beyza T. photo

Beyza T.

31.05.2022

Özel Ders · Çukurova, Adana

Çukurova üniversitesi fen edebiyat fakültesi öğrencisiyim ortaokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum

Yusuf İ. photo

Yusuf İ.

30.09.2020

Özel Ders · Yüreğir, Adana

Mersin Üniversitesi mezunuyum. Ortaokul öğrencilerine Matematiği sevdirecek ve öğreteceğim.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Adana Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Adana Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Adana Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Adana Özel Ders fiyatları, talep detayına göre undefined TL ile undefined TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl