Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Antalya Alanya İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Alanya civarında 82 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Alanya İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Alanya içinde toplam 82 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 109 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Alanya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 437 kişi Alanya İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Alanya Antalya İngilizce Özel Ders

Aliye Sarsılmaz photo

Aliye Sarsılmaz

04.10.2018

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. Kendi evimde, öğrencinin evinde ya da dışarıda ders verebilirim. Alanımda iyi olduğumu ve öğrencinin bilgi birikimini geliştirebileğimi umuyorum.

Fırat Keskin photo

Fırat Keskin

18.06.2020

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Akademisyenim. Çeşitli üniversitelerde 7 yıl, özel orta öğretim kurumlarında 2 yıl mesleki tecrübem vardır. Her seviye ve amaca yönelik İngilizce özel ders verilir. Ayrıca yeminli tercüme belgesine de sahibim. Akademik makale ve tezlerde tercüme ve redaksiyon deneyimim de mevcuttur. Alıntı ve...

Bilge Canıtez photo

Bilge Canıtez

25.01.2019

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümü okumaktayım. Eğitimlerimi ingilizce olarak tamamladım. Yurt dışında bulundum. Çeşitli eğitimler aldım. Ingilizce, almanca, italyanca özel ders vermekteyim.

Tusem Keskin photo

Tusem Keskin

18.03.2022

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde ingilizce öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim. 12 yıldır ingilizce eğitimi görüyorum. Genelde minik grubu ile çalışıyorum. Ingilizce oyun ablalığı da yapıyorum. Enerjime ve disiplinime güveniyorum.

Göksu Ender Savaş photo

Göksu Ender Savaş

12.02.2022

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Merhabalar ben Göksu Ender, Alaaddin Keykubat Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İngiltere'nin Londra şehrinde Street Learning kapsamında verilen eğitim sonucu yetkin dil kullanımı sertifikası aldım. Brisith Council'in sunduğu kursların başarıyla tamamlanması sonucu...

Tolga Koyuncu photo

Tolga Koyuncu

04.07.2020

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Merhaba, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversite'si 2. sınıf öğrencisiyim. Daha önce ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinde özel dersler verdim.

Murat Özdemir photo

Murat Özdemir

10.11.2020

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünü başarıyla tamamlayıp, 1 yıl yurt dışında hem İngilizce eğitim alıp hem de İngilizce eğitim vermiş bulunmaktayım. Eğitmenliğin getirmiş olduğu "konuşma ve öğretme/öğrenme becerisi" sayesinde kendini ifade etme ve yeni bir şeyi...

Şeyma Şentürk photo

Şeyma Şentürk

13.10.2021

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

10 yıldır iyi bir Anadolu lisesinde çalışıyorum, üniversite yıllarımdan beri çok farklı seviyede bir çok öğrenciye özel ders verdim. Sadece ders devamlılığını benimseyen, düzenli çalışan, ödev yapmayı sorun etmeyen öğrencilerle ders yaparım 😉👌

Minel Deniz photo

Minel Deniz

20.06.2022

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

Merhaba benim adım Minel, 24 yaşındayım, Alanya Alaaddin Keykubat üniversitesinden mezun oldum. İngilizce öğretmeniyim, Danimarka'da doğdum büyüdüğüm için ingilizce ikinci dilim oldu, çocukları çok seviyorum onları İngilizceyi sevdirmek ve öğretmek benim için çok keyifli, İlkokul ve ortaokul...

Mary Tabatabaei photo

Mary Tabatabaei

28.05.2022

İngilizce Özel Ders · Alanya, Antalya

I'm a qualified language instructor and a bilingual speaker of Farsi and English and have been teaching since 2017. I can help you improve whether you're an absolute beginner or an advanced Farsi speaker. I have my own course material and curriculum to help you learn the english & persian...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Alanya İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Alanya İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Alanya İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Alanya İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl