Hizmet Ver
Okuma Yazma Özel Ders

3 Ankara Altındağ Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Altındağ civarında 86 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Altındağ Okuma Yazma Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 86 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni, Altındağ içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Altındağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Altındağ içinde yazılan 92 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 56 kişi Altındağ Okuma Yazma Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Altındağ Ankara Okuma Yazma Özel Ders

Sare Ç. photo

Sare Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Tecrübeli,güvenilir,deneyimli 12 yıllık Sınıf öğretmeniyim İlkokul öğrencileri için Derslere takviye Test çözme teknikleri Telafi eğitimi İngilizce dahil tüm dersler.

Belya Ö. photo

Belya Ö.

11.05.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi 2017 mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. 1.sınıf okuma- yazma becerisine destek olabilirim .

Meltem B. photo

Meltem B.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

2011 yılında Mersin Üniversitesi'nden sınıf öğretmeni olarak mezun oldum.Mezun olmadan bir yıl önce Hollanda'da farklı okul yaklaşımlarını temel alan yani alanımla ilgili 3 aylık bir eğitim sürecinden geçtim.Mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda sınıf öğretmenliği ve yaratıcı drama eğitmeni...

Ayșe Y. photo

Ayșe Y.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

8 yıllık sınıf öğretmeniyim.Özel okullarda öğretmenlik yaptim. Şu anda da bir özel okulda çalışmaktayım. İlk okuma yazma, türkçe, matematik, hayat bilgisi alanlarinda özel ders verdim.

Elif Ç. photo

Elif Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

İlkokul öğrencilerime konuları sevdirerek onu derslere kosullayarak bir anlatım yöntemi kullanmaktayim.Ders anlattığım öğrenci ile ilgilenmem sadece o saat için sinirli kalmaz daima arayip kazanım kontrol yaparım. .Bu şekilde veli öğrenci öğretmen üçgeni içerisinde daha kolay başarıya ulaşıriz. .

Dilek K. photo

Dilek K.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Lisede yabancı dil üniversite de ise Türk dili ve Edebiyatı okudum.İkinci üniversite olarak çocuk gelişimi okumaktayım.Mezuniyetimden sonra ilkokul öğrencileriyle ilgilendim.Çeşitli dershane ve etüt merkezlerinde çalıştım Türk ve Afgan öğrencilere okuma yazma dersi veriyorum ve ödevlerine yardımcı...

Berre G. photo

Berre G.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Çocuk gelişimi lisans mezunuyum. Özel eğitim merkezinde öğretmenlik yapıyorum. İlkokul öğrencilerine akademik destek vermek istiyorum. Okuma yazma öğretimi de yapıyorum.

Nilgün Ç. photo

Nilgün Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Uzun yıllardır köklü özel okullarda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım .Pandemi sürecinde 1.sınıf öğrencilerine kısa zamanda okuma yazma öğretebilme konusunda çalışmalar yürütüyorum.İhtiyacınız olursa yardımcı olabilirim.

Murat A. photo

Murat A.

07.12.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Merhaba. İlkokul 1.sınıf öğrencileri her zaman özeldir. Alacakları sağlam bir temel, gelecekleri açısından çok önemlidir. Harlerin ağızdan çıkış biçiminden,anlamlı okumaya kadar geniş yelpazede birebir eğitim veriyorum. 17 yıllık sınıf öğretmeniyim. Okuma yazma eğitimi konusunda tecrübeliyim.

Burak Ş. photo

Burak Ş.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Odtü uluslararası ilişkiler öğrencisiyim okul harcligini cikartmak icin calismak istiyorum Gecen sene bir süre eski okulum Zafer tekyildiz yemek lisesinde etüt öğretmenliği yaparak öğrencilerin sorularını çözmelerine yardımcı oldum bu konuda tecrübem var.Ayrica 8.sınıfa giden bir kardeşim var ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Altındağ Okuma Yazma Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Altındağ Okuma Yazma Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Okuma Yazma Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Okuma Yazma Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Okuma Yazma Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Okuma Yazma Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Okuma Yazma Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Okuma Yazma Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Okuma Yazma Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Altındağ Okuma Yazma Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Altındağ Okuma Yazma Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl