Hizmet Ver
Okuma Yazma Özel Ders

3 Ankara Okuma Yazma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 245 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara Okuma Yazma Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 245 Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 261 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 123 kişi Ankara Okuma Yazma Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara Okuma Yazma Özel Ders Öğretmeni

Belya Ö. photo

Belya Ö.

11.05.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Keçiören, Ankara

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi 2017 mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. 1.sınıf okuma- yazma becerisine destek olabilirim .

Meltem B. photo

Meltem B.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

2011 yılında Mersin Üniversitesi'nden sınıf öğretmeni olarak mezun oldum.Mezun olmadan bir yıl önce Hollanda'da farklı okul yaklaşımlarını temel alan yani alanımla ilgili 3 aylık bir eğitim sürecinden geçtim.Mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda sınıf öğretmenliği ve yaratıcı drama eğitmeni...

Nilgün Ç. photo

Nilgün Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

Uzun yıllardır köklü özel okullarda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım .Pandemi sürecinde 1.sınıf öğrencilerine kısa zamanda okuma yazma öğretebilme konusunda çalışmalar yürütüyorum.İhtiyacınız olursa yardımcı olabilirim.

Sare Ç. photo

Sare Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

Tecrübeli,güvenilir,deneyimli 12 yıllık Sınıf öğretmeniyim İlkokul öğrencileri için Derslere takviye Test çözme teknikleri Telafi eğitimi İngilizce dahil tüm dersler.

Dilek K. photo

Dilek K.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Lisede yabancı dil üniversite de ise Türk dili ve Edebiyatı okudum.İkinci üniversite olarak çocuk gelişimi okumaktayım.Mezuniyetimden sonra ilkokul öğrencileriyle ilgilendim.Çeşitli dershane ve etüt merkezlerinde çalıştım Türk ve Afgan öğrencilere okuma yazma dersi veriyorum ve ödevlerine yardımcı...

Kevser B. photo

Kevser B.

14.01.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliği mezunuyum. Aktif olarak özel bir kurumda çalışmaktayım. İlkokul 1,2,3 ve 4.sınıf özel ders vermekteyim.

İbrahim Ü. photo

İbrahim Ü.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba.İsmim İbrahim. Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlı okullarda 17. senemi çalışmaktayım. İlkokul öğrencilerine her dersten özel ders vermekteyim.Eğlenerek öğretmek temel prensibimdir.

Burak Ş. photo

Burak Ş.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Odtü uluslararası ilişkiler öğrencisiyim okul harcligini cikartmak icin calismak istiyorum Gecen sene bir süre eski okulum Zafer tekyildiz yemek lisesinde etüt öğretmenliği yaparak öğrencilerin sorularını çözmelerine yardımcı oldum bu konuda tecrübem var.Ayrica 8.sınıfa giden bir kardeşim var ve...

Duygu Coşkun K. photo

Duygu Coşkun K.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

10 yıllık Milli Eğitim bünyesinde çeşitli okullarda öğretmenlik ve yöneticilik tecrübem bulunmaktadır. Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. KPSS Türkiye 2.liği derecesi yaptım. Sn. MEB Bakanımız ve İçişleri Bakanımızı sınıfımda dersimde ağırladım. Alanımda kendime güvenim tam...

Berna B. photo

Berna B.

05.06.2022

Okuma Yazma Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

İlkokul ortaokul öğrencilerine ingilizce,matematik,türkçe dersi veriyorum.Ayrıca yaş grubu farketmeksizin okuma yazma eğitimi veriyorum.Yaklaşık 10 yıllık tecrübem var.Amacım insanlara faydalı olabilmek.

Songül B. photo

Songül B.

28.02.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

2015 Aksaray üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. Çocuklarım olduğu için çalışmıyorum. İhtiyacı olan öğrenciler için esnek bi program belirledim kendime ve evden çalışmaya karar verdim. İsabet okulları beyaz zambakta 2 yıllık iş tecrübem vardir.

Sevda Nur K. photo

Sevda Nur K.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Başkent Üniversitesi sınıf öğretmenliği programını derece öğrencisi olarak bitirdim. Aynı okulda rehberlik ve psikolojik danışmanlık çift anadal eğitimimi tamamladım. Özel bir kurumda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. 1,2,3 ve 4.sınıf tüm seviyelerde tüm derslerden özel ders verilir. Ödevlere yardım...

Murat U. photo

Murat U.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Pursaklar, Ankara

Merhabalar, 2003 yılında Yabancı Dil Ağırlıklı bir liseden mezun oldum. Çocuklarla iletişimim çok iyi olduğu için Sınıf Öğretmenliği bölümünü seçtim. Şu an Ankara Pursaklar'da Sınıf Öğretmenliği yapıyorum. İşimi ve öğrencilerimi çok seviyorum. İlkokula giden, başarılı yada başarılı olmak isteyen...

Benan K. photo

Benan K.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Pursaklar, Ankara

16 yıllık öğretmenim. İlkokul ve ortaokul Türkçe ve Matematik dersi veriyorum. Dersi sevdirerek anlatmak en önemli hedefim. Dersten sıkılmadan, motive olarak ve matematiği severek ders çalışmak isteyen öğrencileri bekliyorum.

Serhat C. photo

Serhat C.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

Okul müfredatına paralel şekilde ve her zaman müfredattan bir adım önde olacak şekilde derslerimi işlerim. Her konuyla ilgili mutlaka etkinlik veya test yaparak konunun pekişmesini sağlarım. Ödüllü testler yapıp öğrencilerimin başarılarını teşvik ederim. Yazılı öncesi örnek yazılı çözümleri yaparak...

Gözde Y. photo

Gözde Y.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

Sıtkı Koçman Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalı mezunuyum. 5 yıllık özel okul deneyimim bulunmakta. Aktif olarak öğrenci koçluğu yapmaktayım. Öğrencimizin akademik başarısını takip etmeye ve destek olmaya hazırım.

Züleyha Ç. photo

Züleyha Ç.

02.06.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

Tecrübeli ve yeni nesil görsel öğretim teknikleri kullanan yapılandırmacı yaklaşımla eğlenceli ders

Ayșe Y. photo

Ayșe Y.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

8 yıllık sınıf öğretmeniyim.Özel okullarda öğretmenlik yaptim. Şu anda da bir özel okulda çalışmaktayım. İlk okuma yazma, türkçe, matematik, hayat bilgisi alanlarinda özel ders verdim.

Suna A. photo

Suna A.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Pursaklar, Ankara

İlkokul öğrencilerine istedikleri alanda ders verebilirim.turkce matematik ingilizce ders lerinde elimden geldigince yardim ederim detayli bilgi almak icin arayabilirsiniz.

Benan Y. photo

Benan Y.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Pursaklar, Ankara

16 yıllık tecrübeye sahip bayan sınıf öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokul(5,6. sınıf) çağındaki çocuklarınızın özellikle Türkçe ve Matematik derslerinde okul başarısına katkıda bulunmak isterseniz görüşebiliriz.

Elif Ç. photo

Elif Ç.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Altındağ, Ankara

İlkokul öğrencilerime konuları sevdirerek onu derslere kosullayarak bir anlatım yöntemi kullanmaktayim.Ders anlattığım öğrenci ile ilgilenmem sadece o saat için sinirli kalmaz daima arayip kazanım kontrol yaparım. .Bu şekilde veli öğrenci öğretmen üçgeni içerisinde daha kolay başarıya ulaşıriz. .

Nupel D. photo

Nupel D.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba Ankara'da üniversite okuyorum ve ilkokul okuyan minik dostlarıma derslerinde yardımcı olmak ve kendi harçlığını çıkarmak istiyorum. Annem de sınıf öğretmeni olduğu için konulara hakimim.

Sultan Tuğçe Ö. photo

Sultan Tuğçe Ö.

16.11.2020

Okuma Yazma Özel Ders · Keçiören, Ankara

Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 2013 mezunuyum. Mezuniyetten hemen sonra özel bir özel eğitim merkezinde 3 sene boyunca kaynaştırma öğrencileri ile çalıştım. İlkokul 1, 2, 3, 4 ortaokul 5, 6 seviyelerinde ders çalışma programları yaptım. Özel Eğitim Merkezimizde Okuma...

Murat T. photo

Murat T.

06.01.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Mamak, Ankara

Özel eğitim öğretmeniyim. 3 yıllık tecrübem var. Sözler, fiillerle kıymet kazanır. Bu sebeple alanımdaki yetkinliğimin canlı olarak görülmesi daha mantıklı benim açımdan.

Zehra A. photo

Zehra A.

12.01.2021

Okuma Yazma Özel Ders · Mamak, Ankara

Okuma yazmada problem yasayan cocuklara özel yöntem ve tekniklerle hızla sinif seviyesine ulaştırılır. Özel eğitim ve ılkokul öğrencilerine 5N 1K çalışmaları ile oluduğunu anlamasi sağlanir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Okuma Yazma Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Okuma Yazma Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Okuma Yazma Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Okuma Yazma Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Okuma Yazma Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Okuma Yazma Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Okuma Yazma Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Okuma Yazma Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Okuma Yazma Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Okuma Yazma Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Okuma Yazma Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl