En İyi 10 Ankara İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 637 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa I.

Mustafa I.

İngilizce Çevirmen · Yenimahalle, Ankara
İngilizce-Türkçe ve Türkçe İngilizce her türlü çeviriyi yapıyorum. Buna mesleki, teknik, ürün kılavuzu, kitap, makale, film altyazısı vb. bütün çeviriler dahildir. Ayrıca yabancı heyetlerin karşılanmasından uğurlanmasına kadar bütün heyet ağırlama faaliyetlerini yapıyorum. Ücreti mukabilinde heyetlerin ulaşımını kendi özel aracımla da sağlıyorum.
İbrahim T.

İbrahim T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Elif D.

Elif D.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Dr Ögretim üyesi Elif Demirel halen bir devlet universitesinde mutercim tercumanlik bolumunde ogretim uyesi olarak gorev yapmakta ve akademik arastirmalar yurutmektedir. Deneyimli bir İngilizce eğitimcisi ve akademisyen olan Elif Demirel in ozellikle bilimsel makale çevirileri konusunda uzmanlığı vardir. Bircok konuda akademik makale cevirileri bulunmaktadir Tip, sosyal bilimler, fen bilimleri ve mimari alaninda bircok akademik ceviri yapmistir. Bu alanlarda tercih edilen bir çevirmendir. Çevir
Yıldırım I.

Yıldırım I.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
ABD de master yaptım ve burada uzun yıllar yaşadım. Halen Londra merkezli bir şirkette tam zamanlı olarak çalışmaktayım. Profesyonel tercüme, akademik metin/makale yazımı ve editing alanlarında üst seviye yeterlilik sahibiyim.
Fikret Ç.

Fikret Ç.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Editor in Chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, makaleler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Tasavvuf alanında Türkçeden İngilizceye çevrilmiş ki
Ayşen  K.

Ayşen K.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Yalçın T.

Yalçın T.

İngilizce Çevirmen · Gölbaşı, Ankara
ÖSS Yabancı Dil Sınavı Türkiye 552 ncisiyim. Sonbahar YDS notum 96,25 Daha önce 98,75 almıştım. Çeviri konusunda çok titiz çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her çeviri işinde ücretin yanında samimi bir teşekkür aldım.
Beyza E.

Beyza E.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
ODTÜ Bilişsel Bilimler'de yüksek lisans öğrencisiyim. Hacettepe Üniversitesi Ingiliz Dilbilim mezunuyum (2019). Yaptığım çalışmalardan birinin makalesi (ingilizce) dergide yayınlandı, bir diğerini ise konferansta sundum. Work and Travel Programı ile 3 ay Amerika'da çalıştım. Tek seferlik çeviri işlerinde çalıştım.
Sera D.

Sera D.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
*Native Speaker*dan İngilizce-Türkçe çeviri. 10+ yıllık iş deneyimi ile her metin kategorisinde çeviri, %100 memnuniyet garantisi ile yapılır. English-Turkish translations from a *Native Speaker*. With 10+ years of experience, 100% satisfaction guaranteed in all categories of text.
Mehmet A.

Mehmet A.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Bölümüm İngilizce dilinde ve sözel ağırlıklı olduğunda makaleler ve çevirilerle çok ilgilenmek durumundayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ersen Yazıcı
İngilizce Çeviri   12/05/2020

Uğur Bey, akademik makalemin çeviri sürecinde, son derece seviyeli, iletişim becerileri yüksek, çalışmaya ilişkin problem çözme konusunda etkileşimi işe koşmaya çalışan tavırlarıyla son derece uyumlu bir performans ortaya koymuştur. Alana özgü kavramlara ilişkin çeviri önerileri uygun, anahtar kavramlara ilişkin oluşturduğu dizin son derece kullanışlı idi. Yapılan çeviriye ilişkin bir alan uzmanının son okuması çerçevesinde metnin genel olarak olumlu geri bildirim aldığını ifade edebilirim. Kendisiyle çeviri hizmeti konusunda rahatlıkla çalışılabileceğini, akademik çeviri konusunda başarılı olarak değerlendirilebileceğini belirtebilirim.

         
İngilizce Çeviri   01/05/2020

Müthiş. Ben bu kdar özverili iş yapan biri ile karşılaşmadım. Her türlü konuda bilmiyor olsa bile destek sunacagına yönelik inancım var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyiki iş vasıtasıyla karşılaşmışım.

         
Semih Oguz
İngilizce Çeviri   23/04/2020

Verdiğim işe ve işi yapması için verdiğim kısıtlı zamana bakılınca 5 yıldızı hak ediyor. Tekrardan beni büyük bir yükten kurtardığı için teşekkür ediyorum :)

         
Ramazan Ozgenc
İngilizce Çeviri   03/04/2020

Teknik terimleri cok fazla olmasina ragmen kisa surede guzel bir ceviri gerceklestirdi. Tekrar tesekkur ediyorum

         
ADEM AKİNANÇ
İngilizce Çeviri   28/02/2020

Hızlı, anlayışlı, halden anlayan bir arkadaş. İlgi ve alakası sayesinde şüphe etmeden iş yapabileceğiniz bir yetenek.

         
Aysu İpek
İngilizce Çeviri   11/12/2019

Kenan beye ilgisi için çok teşekkür ederim. Acil bir durumum vardı söz verdiği sürede çevirimi tamamlayıp bana hemen yolladı kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Berkay Kaya
İngilizce Çeviri   24/11/2019

Eda Hanım sayesinde çok kısa zamanda, iyi çevrilmiş bir metinle karşı karşıya kaldım. Teşekkür ederim...

         
Recai Deneri
İngilizce Çeviri   30/10/2019

Çok özel bir letter çevirisini detaylara önem vererek hazırladı. Kısa zamanda harika bir iş çıkardı hep destek tam destek

Benzer Meslekler
İlçe İlçe İngilizce Çeviri
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz