En İyi 10 Ankara İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

En İyi 10 Ankara İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 515 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
F. Ç.

F. Ç.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Editor in chief olarak başladığım yayın hayatımda, 30 yıllık şair, 17 yıllık editörlük, 25 yıllık tercümanlık tecrübem var. Basın bültenleri, röportajlar, broşür içerikleri, faaliyet raporları, proje içerikleri, dergiler, WEB siteleri gibi pek çok alanda resmî/sivil kurumlara hizmet verdim. Çeşitli dergilerde yayımladığım şiirlerimi 2 şiir kitabımda topladım, basıma hazırlıyorum. 2 roman-araştırma tarzında kitap da sırada bekliyor. Yerli/yabancı birçok dokümanın, dijital platformda/manuel, yazı
İbrahim T.

İbrahim T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngiliz Dili ve Edb. öğrencisinden, yazım kurallarına uygun, Türkçe ve İngilizce dilbilgisine hakim bir çeviri hizmeti. Fiyat makuldür, zamanında teslim edilir.
Yalçın T.

Yalçın T.

İngilizce Çevirmen · Gölbaşı, Ankara
ÖSS Yabancı Dil Sınavı Türkiye 552 ncisiyim. Sonbahar YDS notum 96,25 Daha önce 98,75 almıştım. Çeviri konusunda çok titiz çalışıyorum. Bugüne kadar yaptığım her çeviri işinde ücretin yanında samimi bir teşekkür aldım.
Özgün Y.

Özgün Y.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Çeviribilim bölümünde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Şu anda bir AB projesinde çevirmen olarak çalışıyorum. Yaklaşık 8 senedir İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviriler yapıyorum.
Erdal E.

Erdal E.

İngilizce Çevirmen · Gölbaşı, Ankara
Merhaba, Amerika, İngiltere, Norveç, Almanya, Afganistan olmak üzere 5 yıldan fazla yurtdışında ve NATO işlerinde çalıştım. Özenle çeviri yapmayı, zamana uyarak disiplinli çalışmayı severim. Amatör ruhla profesyonel sonuçlu olacak şekilde uygun fiyatla en iyi çeviriyi yapacağıma inanıyorum. Fiyat ikinci plandadır.
Sude Ertin

Sude Ertin

İngilizce Çevirmen · Yenimahalle, Ankara
Merhaba, Öğrenciyim ve bolca vaktim olduğu için ingilizce çeviri yaparak değerlendirmek istiyorum. İngilizcem C1 (Upper-Intermediate) seviyesindedir. Kendim de öğrenci olduğum için,iyi hizmeti makul bir fiyata vermekteyim. Görüşmek Üzere. :) NOT: Yalnızca ANKARA içi veya online tekliflerde yardımcı olabilirim.
Can T.

Can T.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngilizce den Türkçe ye , Türkçe den İngilizce ye her türlü tercüme yapılır. Bilimsel, tıbbi, literatür, broşür, kitap-kitapçık, idari vb. gibi türlü alanda güvenilir ve akıcı tercüme yapılır.
Ayşen  K.

Ayşen K.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Özellikle hukuk ve teknik alanlarında olmak üzere çeviri taleplerinizi beklemekteyim. Ücreti teklif alarak konuşmamız daha doğru olacaktır. Kırıkkale İngilizce Mütercim-Tercümanlık mezun öğrencisiyim. Daha öncesinde 3 Yıllık bir TED tecrübem oldu. Stajımı BM'de gerçekleştirdim. Şimdiden teşekkürler.
Ömer D.

Ömer D.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İstanbul ve Ankara'da yaşıyorum. İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çevirilerinizi hızlı ve kaliteli şekilde yapabilirim. Ayrıca özel ders de vermekteyim.
Gokhan E.

Gokhan E.

İngilizce Çevirmen · Çankaya, Ankara
İngilizceden Türkçeye belirlenen sürede etkili ve güzel bir çeviri gerçekleştirebilirim. Gerekli görüldüğü takdirde yapılan çeviride düzeltme ve değişiklik yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fulya Yalçıntuğ
İngilizce Çeviri   14/11/2019

çevirimi en uygun fiyata, en profesyonel şekilde, zamanında teslim ettiniz. ilginiz emeğiniz için çok teşekür ederim. Ben çok memnun kaldım. Tekrar teşekür ediyorum :)

         
Gamze Güldiken
İngilizce Çeviri   12/11/2019

14 dakikalık sadece konuşma olan bir youtube videosunu birkaç saatte çevirip hatasız bana teslim etti.çok teşekkür ederim

         
Tuba K.Aksu
İngilizce Çeviri   24/10/2019

Vermiş olduğum makaleleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde teslim etti. Güvenilir, özenli ve ilgili. En yakın zamanda tekrardan çalışmak dileğiyle, teşekkürler.

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Ender Yalçın
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Güzel ve temiz bir iş çıkartıldı. Betül Hanım ve Eşi sağolsunlar, istediğim tarihte işi teslim ettiler. Hatta birkaç ek iş konusunda da, seve seve karşılık beklemeden yardım edebileceğini ifade ettiler. Yaptıkları işi severek ve karşı tarafı yormadan yapıyorlar, teşekkürler emeğiniz için :)

         
Sefa Kahraman
İngilizce Çeviri   07/08/2019

Selman bey oldukca isinde basarili ve iletisimi iyi olan bir insan. Aktif iletisim halinde kabileceginiz ve teknik anlamda da basarili. Güvenebilirsiniz. Tesekkurler Selman bey.

         
Yelda Kökçü
İngilizce Çeviri   04/06/2019

İşini layığı ile belirlenen sürede yapan bir çevirmenle çalıştım. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
Neslihan Andaç
İngilizce Çeviri   28/05/2019

Çok memnun kaldım. Çok güzel ilgilendi. Herkese tavsiye ederim. Söylediği günde teslim etti. Güvenilir biri.☺️

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz